T ¥IX> dinsdag 27 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberlchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18,00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 vla e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberiohten@pzc.nl Geboren Trots en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Ryan 24 juni 2006 Jan, Susan Maik Matthijssen Hotel Terminus Stationsplein 1 4461 HP Goes Overleden "It's kinda hard with you not around Know you in heaven smiling down Wa tching us while we pray for you Every day we pray for you Till the day we meet again In my heart is where i '11 keep you friend Albert Bedankt voor je vriendschap. Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Colijnsplaat: Wissenkerke/Kamperland Benny en Femke Carlo Richard en Monique Roy Nicole en Maurice Elmar Rik Karo Jeroen Armand Joey Maurice Pol Kim Johan Denise Martijn Jeroen Robbert Luuk Susanne Michiel Leandro Michael Niels Robin W Joël Tim Pascal N Barry PascalH Bart Jasper Roland Jordy William Jermo Niels Jeffrey Robin vd. V Erwin Ramon Wilco Martin Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Dag lieve Albert Bedankt voor je vriendschap. Colijnsplaat: Rik Jeroen Benny en Femke Geschokt door het droeve bericht van het overlijden van Albert wensen wij de fam. Verhulst heel veel sterkte toe. Ondernemersvereniging Colijnsplaat Na een noodlottig ongeval is uit ons midden weg genomen Albert Verhulst Albert is een oud-leerling van onze school en zoon van de schooldirecteur. Wij wensen Bram en Pietie alle sterkte bij het ver werken van dit verlies, tezamen met hun kinderen Huib, Peter, Jacco en Mandy en kleinkind Kylie. Leerlingen, ouderraad en medezeggenschapsraad o.b.s. Het Stelleplankier te Colijnsplaat Met ontzetting hebben wij kennisgenomen van het noodlottig ongeval van Albert Verhulst Zoon van onze collega en directeur van de openbare basisschool Het Stelleplankier te Colijnsplaat. Wij wensen de familie en vrienden heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur, directies en medewerkers van Openbaar Onderwijs Nobego Verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden op 48 jarige leeftijd van Joke Boerjan-Rottier Ons medeleven gaat uit naar Andre, Familie Boerjan Familie Rottier Surrenderfans Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze jongste zus Joke Duine levenspartner van Herman Bruins Zwolle, 20-11-1956 t Den Helder, 22-06-2006 M. Burgers-Duine Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen nog niet klaar in dit leven'. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opie Theo Kok "30 juli 1945 f25 juni 2006 Mien Kok Spook, Boomer Theet en Diana Gen en Henk Shanon, Kevin Zuidhoekstraat 3 4435 AK Baarland De crematie zal plaatsvinden donderdag 29 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. We zullen je enorm missen. Een mens bewaart zijn eigen ik heel diep onderzijn huid, en wat daar binnen in je heeft geleefd kwam er maar zelden uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moe der en oma Catharina Matthijsse Ina echtgenote van Hendrik Kip Geboren op 25 mei 1941 te Serooskerke. Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Temeuzen: Henk Kip Almere: Jannet en Sean Slager-Kip Martijn, Remco Temeuzen: Gerdie en Harald Hacquaert-Kip Jame, Loran 26 juni 2006 Evertsenlaan 25 4535 AA Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 30 juni om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Maar de herinnering is warm, want sterft een zus gedachtenis blijft in ons. Altijd. Bedroefd delen wij u mee dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Ina Kip-Matthijsse Serooskerke (W) Temeuzen 25 mei 1941 26 juni 2006 Jan Matthijsse (in herinnering) Leny en Rinus Ligtendag Ploon (in herinnering) en Annie Matthijsse Piet (in herinneringen Tiny Matthijsse Tonny en Jo Boone Joop en Anny Matthijsse Bep en Kees van Belzen Paula en Ko Louwerse Nel en Frans Prince Wim (in herinnering) en Susan Matthijsse Neven en nichten Wij wensen Henk en zijn kinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bedroefd delen wij u mede dat heden is overleden onze pleegschoonzuster Ina Kip-Matthijsse Zij droeg haar ziekte zeer voorbeeldig. Oostkapelle: L.H. Cornelisse L. Cornelisse-Maljaars Amersfoort: P. Cornelisse f T. Comelisse-den Hamer Amerongen: A.A. Voogd-Comelisse f G. Voogd Vlissingen: A. Cornelisse H. Nieuwpoort Oostkapelle, 26 juni 2006 Met grote verslagenheid vernamen wij dat ten gevol ge van een noodlottig ongeval het jonge leven is be ëindigd van Albert Verhulst oud-deelnemer van de MVL1-opleiding Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. Namens directie, personeel, team Motorvoertuigentechniek en deelnemers MVL 1 van ROC Zeeland cluster Techniek Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeekstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en creim gratis/informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veerseweg 3& 4332 BQ Midciclbi Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Vëere. Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaar gestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een moeilijke korte strijd van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze ma, schoonmoeder, oma en overoma Jo Verdouw echtgenote van Bram Willemsen in de leeftijd van 75 jaar. Waterlandkerkje: A. Willemsen Goes: Jan ënMia Ilona Hoofdplaat: Corrie en Richard t Tamara Terneuzen: Joke f Johnnij en Ria Jarno Alicia en Roy Famke 4508 AE Waterlandkerkje, 26 juni 2006 Stuerboutstraat 106 Jo is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, alwaar u woensdag 28 juni van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op donderdag 29 juni om 14.00 uur in het dorpshuis in Waterlandkerkje. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze Oma Kerkje is een speciale oma voor ons, die er altijd voor ons was. Het is daarom dat zij een speciaal plekje in ons hart heeft. Tamara Jamo "weer samen" Blij dat onze ouders weer samen zijn, maar bedroefd omdat we ze nu allebei moeten missen, delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Sjaak Breure sinds 19 april 1999 weduwnaar van Annie Breure-de Kunder in de leeftijd van 77 jaar. West-Souburg: Hans en Gerdie Breure Erik en Esther Tim en Jeroen Vlissingen: Nico en Marjan Breure Jessica en Gerard Valesta en Sander -Oost-Souburg: Hanny en Leo Ovaa Casper Mariska en Jeroen Steven Vlissingen: Jack Breure en Ellen Heijstek Matthijs Thomas Vlissingen: Leo en Jolanda Breure Tirza Roman Koudekerke: Elly en Kees Aarnoutse Joop Niek Tom 4388 AH Oost-Souburg, 25 juni 2006 Oranjeplein 176 Er is gelegenheid de familie te condoleren op don derdag 29 juni in de "Michaëlskerk", Dorpsplein 10 te Koudekerke van 12.15 tot 13.00 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsplechtig- heid gehouden worden in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Met droefheid geven wij u kennis van het onver wachte overlijden van onze zwager en oom Sjaak Breure weduwnaar van Annie de Kunder 's Heer Arendskerke: Schore: Frankston: Australia: Schore: Goes: Vlissingen: Kapelle: Goes: Corrie de Kunder t Siende Kunder t Nico en Jo f de Kunder-Corstanje Janna en Rinus f Joosse-de Kunder Rinus en Rina de Kunder-de Laat Lina en Jaap t van Hanigem-de Kunder Huib en Ada t de Kunder-Koning Freek en Janny de Kunder-Schipper Neven en nichten Oost-Souburg, 25 juni 2006 Wij wensen de kinderen en kleinkinderen van Sjaak en Annie heel veel sterkte toe. Met ongeloof en ontsteltenis Met leedwezen vernamen wij het overlijden van Sjaak Breure We verliezen in hem een goede vriend Ko en Gré Cijsouw Piet en Bep Bertijn Enige en algemene kennisgeving Op zondag 25 juni overleed in Verpleeghuis "de Vliedberg", app. 11 Walter Eugène Gautier van den Eeden 4371 RB Koudekerke, Vlissingsestraat 19 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 30 juni om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Koude kerke. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Bedroefd delen wij u mede, dat na een zorgzaam en actief leven onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en de liefste paps van de wereld. Laurens Beurkens echtgenoot van J.C. van de Sande St. Philipsland, 20-11 -1923 t Breda, 25-06-2006 Breda: Coby en Raymond Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het: Oorlogs Mobilisatiekruis Verzets Herdenkingskruis King's Medal for Courage in the Course of Freedom Mozartlaan 52 4837 EL Breda Samenkomst bij de kerk. Liever geen bezoek aan huis. De dienst ter nagedachtenis wordt gehouden op don derdag 29 juni om 14.30 uur in het Van Goghkerkje aan het Vincent van Goghplein te Zundert. Waarna aldaar de begrafenis plaatsvindt. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren vóór aanvang van de dienst en persoonlijk na de dienst in het nabij gelegen restaurant De Wissel. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar dat we hem zolang in ons midden mochten heb ben, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden mijn geliefde man, onze vader en opa Marinus van der Marei in de leeftijd van bijna 85 jaar Bruinisse: J. van der Marei-Boender Ouwerkerk: Joop en Rini Dreischor: Gerrit en Carolien Nieuwerkerk: Nel en Wim Steenderen: Lenie en Louis Kaapstad: Ellie en Rinus Klein- en achterkleinkinderen 4311 ,EC Bruinisse, 25 juni 2006 Molenstraat 12 De overdenking zal worden gehouden vrijdag 30 juni om 14.00 uur in 't Durps'uus van Bruinisse, Molen straat 52, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Brui nisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden A.R. Marquinie 14 september 1920 25 juni 2006 Sas van Gent Vlissingen Wij putten kracht uit de wetenschap dat Guus nu is herenigd met zijn Anny. t Leon Marquinie Nel Marquinie-van Herwijnen Rob Marquinie Trees Marquinie-van Avermaete Neven en nichten Paula Koster President Wilsonlaan 72 4334 GD Middelburg Guus is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeekstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op woensdag 28 juni van 19.30'tot 20.00 uur. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 29 juni om 14.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, delen wij u mede dat gisteren, 26 juni 2006, onze geliefde moeder en oma is ingeslapen Ans Waij-de Bruijn *22 mei 1920 126 juni 2006 Middelburg: Marianne en Bas Amsterdam: Victor Breda: Iwein Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van'Het Gasthuis'te Middelburg, afdeling Bolwerk, voor hun liefdevolle en toegewijde zorg. Correspondentieadres: Veersesingel 14,4332 TB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woens dag 28 juni 's avonds van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 29 iuni om 12.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat De heer Marinus van de Pas vader van onze zeer gewaardeerde collega Bert de Pas, is overleden Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte bij verwerken van dit verlies. Namens alle collega's van accon avm adviseurs en accountants te Middelbu Er is een einde gekomen aan het lange leven van ie: lieve moeder en oma Antonia Aaltje d' Anjou-Schutte oma Toos - gehuwd geweest met J.Th. d'Anjou 11982 12 december 1915 24 juni 2 Wij zullen haar zorgzaamheid, grenzeloze optimisme en vechtlust missen. En we houden alle mooie herinneringen in ons h fu Wij danken het personeel van "De Wieken voor de goede zorgen tijdens haar verblijf. Alex en Marijke d'Anjou-Oostinga Jesse Teddy d'Anjou Cassandra Valentijn en Marieke Douwe en Liesbeth Jan en Myrian d'Anjou-Betlem Rutger Maurits Hans en Petri d'Anjou-Lems Sara Rosan Nena Correspondentieadres: Boerenweg 1 4301 SGZierikzee Vrijdag 30 juni nemen we om 14.00 uur afscheid\0p oma Toos tijdens een samenkomst in de aula crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 [4 Rotterdam-Zuid. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condolei 1 in de ontvangkamer van het crematorium. 'De Eeuwige God zij u een woning - en onder u zijn eeuwige armen (Deut. 33: 27) Onze lieve moeder en oma is heengegaan Geertje Dietje Aarnoutse-Landeweer gehuwd met Jan Aarnoutse f 1972 7 juli 1913, - 24 juni 2006 Nieuw dorp: Grietje Aarnoutse Muenchen: Ada Jahn-Aamoutse en Peter Tobi, Benno en Rosemarie Nieuwdorp: Marian Aarnoutse Nieuwdorp: Asia Abramova Correspondentieadres Havenweg 16,4455 AP Nieuwdorp Op donderdag 29 juni om 14.00 uur zal de afscheic dienst gehouden worden in "Open Hof", Alexandra Gogelweg 57 te Vlissingen, vanaf 13.30 uur is reeds gelegenheid, persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op del graafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Hu ter Schelde", Vlissingse.straat 38 te Koudekerke. Geen bezoek aan huis. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft beteken geven wij u kennis van het overlijden van onze die bare en zorgzame vader, grootvader en overgrootv ir der 0 :te Adriaan Anthonie Duine sinds 16 september 1998 weduwnaar van Elizabeth de Schipper in de leeftijd van 92 jaar. Nieuw-Vossemeer: Joss en Jan van der Neut-Duin|lei Almere: Jan en Penny Devlin, Levi St. Annaland: Colin en Manon Tristan, Nina 's-Gravenpolder: Paul en Irene Duine-Dominicu Dubau (U.A.E.):Annelies en Hendrik-Jan Kapelle: Arjan en Bianca Dominique Nieuwdorp, 25 juni 2006 Havenweg 17 Correspondentieadres: Kastanjestraat 7, 4431 CW 's-Gravenpolder Vader is thuis opgebaard, gelegenheid om afscheidt nemen woensdag 28 juni van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, voor familie en be langstellenden zal worden gehouden donderdag 2! juni om 13.00 uur in de "Bethelkerk" te Nieuwdorp JJg waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats tf Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er in het Verenigings gebouw, Hertenweg '1 gelegenheid tot condoleren. Ri Lieve Opa Opa Ook de oudste boom zal 't eens begeven, maar jouw wortels gaan nooit verloren, want zie 'n nieuwe kiem breekt ochtendgloren. Liefs, Dominique

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10