ambitieus ondanks tegenvaller Van de Wekken oppermachtig dosamenwerking lekt succes in Best ieo Verschueren st startschot nor wielerronde iljartsters kunnen tel niet prolongeren Ril MÉÉ ppanisatie dartstoernooi Sint-Maartensdijk blijft positief ër f °P MAARTENSDIJK - Som- Organisatoren zouden di estekker eruit willen trek- Clinge oefent tegen Beveren Nick Vanderlijke wint in Breda Van Straalen beste in Breskens Vijf podiumplaatsen X-treme Marathon te sterk voor Mevo'80 uitslagen Jeugdtoernooi De Bongerd zit nog niet aan top agenda maandag 26 juni 2006 swb2j) ion de Waal itego er zo weinig darters kwa- r^>er'pdagen als op de eerste van het Mariflex Open nernooi. De organisatoren het evenement in [aartensdijk lieten zich in echter niet uit het veld Voor de uitgave van vol- °.°leu' jar liggen er alweer ambi- plannen op tafel. :at hij met zijn handen in /olge onclc n bij J- ei irdt usset oest en u il in t ge eest - Het Zeeuwse aspiranten am (-17 jaar) en de mini's !apital Sports (-10 jaar) aterdag kampioen gewor- het Midzomertoernooi in Iportschool Geelhoed won jn jeugdteams tot twaalf jaar brons. het haar. Initiatiefnemer Jan van Haaften rekende op een feil loze eerste uitgave van het ambi tieuze dartevenement in Sint- Maartensdijk, maar hij trok gis teren even wit weg toen er slechts vijftig darters kwamen opdagen in partycentrum Hae- stinge. „De moed zakt je wel even in de schoenen als je banen hebt weggezet voor 256 man en als het grootste deel daarvan on benut blijft", was de eerste reac tie van Van Haaften. Hij kon geen duidelijke reden geven voor de tegenvallende opkomst. „Vier maanden geleden heb ik Idward Oranje mfleeuwse team was in de rT): te sterk voor Yushi uit Ld dorp (4-3) en Judoclub 3-2) uit het gelijknamige che plaatsje. Daarna ver- n ze in de halve finale het Chitari uit Spijkenisse .In de finale kwamen de 'oc^se judoka's opnieuw Yus- en. De Zeeuwen kenden in dstrijd een slechte start. Lagendijk (Geelhoed, -46 .uit Arnemuiden verloor conden voor tijd de eerste met waza-ari. Vince lenberg (Kroeven, -50 ki- Roosendaal vocht daarna elijke partij en Pim van ;erk (Capital Sports, -55 uit Kloetinge verloor met Nadat Daniel van de Hou- De Boevere, -60 kilo) uit ens gelijk had gespeeld, 'bobbin van de Bor (Geel- •66 kilo) uit Middelburg sche lhui< /Vim de Vos ■JANSTEEN - Theo Ver ren uit Sint-Jansteen was wereldtopper achter de gro otoren op de wielerbanen. -f™ er tientallen jaren geleden it hij zijn geboorteplaats ich voorgoed in het Bel- eSint-Niklaas te vestigen. hueren wilde echter best ens zijn gezicht laten zien nt-Jansteen en stak nim- mder stoelen en banken ij graag het startschot voor arlijksë wielerkoers wilde Afgelopen december het tot een gesprek met iisator Gaston Everaard en de afspraak gemaakt. Mor- 3"dn' al Verschueren het peloton ns jaarlijkse kermiskoers Var d sturen. ihillende malen had Ever- er al eens aan gedacht om 5elol Verschueren uit te nodigen et startschot te lossen. Hij -j 2 it dat ook naar voren tij- een vergadering van het or- erende comité. „Een broer ~TTheo hield dat altijd tegen. J/se Joop van den Oudenhoven AVEGEIN - Het vrouwen- 'ivi1 van het biljartdistrict Del- uid-West is in Nieuwegein nde geworden in de strijd de nationale damesbeker, ige titel ging naar Woman in kuit het Noordoost Overijs- Zeeuwse vrouwenteam 'de er niet in de titel van vo- ve aar te prolongeren. Teamlei- Daan van Hese. „Ik denk de druk te hoog was. Vorig gingen ze onverschrokken •rijd aan en hadden ze niets irliezen. Nu waren ze titel- iediger en dat is een ander aal. De tegenstand was ster- dan vorig jaar, iedereen wil Me regerende kampioen win- En wij speelden net iets (M ler-M A.1 prestatie van Marja Boonen op internet gekeken of we qua datum niet te veel last zouden hebben van andere toernooien. Dat was toen absoluut niet het geval. Kort geleden bleek er plotseling een toernooi in Ter- neuzen te zijn en in Halsteren stond opeens een rankingtoer- nooi op het programma. Mis schien is ook het inschrijfgeld een struikelblok voor sommigen geweest en natuurlijk speelt het WK voetbal ook mee", aldus Van Haaften. Financiële injectie De financiële injectie van hoofd sponsor Ruud Cogels van Mari flex lag bij organisator Van Haaften zwaar op de maag, nu bleek dat er maar weinig belang stelling was. „Daar hoeft hij zich totaal niet schuldig om te voelen", stelde Cogels zijn maat je enigszins gerust. „Je moet niet meteen alles willen", zei de sponsor. „Je komt altijd hobbels tegen en dit is er één. We gaan de volgende uitgave gewoon be ter organiseren. Dit is een les voor ons. Op het gebied van aan pak en planning valt er nog veel te verbeteren. Het is echter dui delijk dat we dit geld beter had den kunnen besteden aan marke ting. Maar niet getreurd, na de ze ervaring willen we alleen maar beter en groter uitpakken bij de volgende editie." De aanwezige mastercaller Ed van der Veer (uit het team van Raymond van Barneveld) zag wel degelijk mogelijkheden om de Mariflex Open uit te laten groeien tot een toonaangevend evenement. „Dan moet je je wel weten te onderscheiden van an dere toernooien. Maar qua opzet en organisatie niets dan lof voor deze mensen", vertelde Van der Veer. De dartgrootheden Tony O'Shea en Shaun Greatbatch, die halverwege het toernooi een clinic verzorgden, bleven tame lijk laconiek onder de kleine op komst. „Iedere eerste uitgave is moeilijk, maar als ik dit hier zo zie, moeten deze mensen zich ab soluut geen zorgen maken over volgend jaar. Dan gaat het abso luut beter", voorzag O'Shea, die tijdens zijn optredens in Neder land op financiële steun van Co gels kan rekenen. Ook de halve finalist van de laat ste Lakeside-uitgave Shaun Gre atbatch was vol lof. „Maar als je concurrentie hebt van ran king-toemooien en wedstrijden met een grote prijzenpot, is het een lastig verhaal. Dit toernooi heeft alle ingrediënten in zich om uit te groeien tot iets moois." Na de poulewedstrijden namen O'Shea en Greatbatch alle tijd om hun sport te promoten. Te gen een paar gelukkigen gooi den de twee professionals een leg. De organisatie wilde- dat vol gend jaar minimaal nog één aan sprekende darter komt naar Sint-Maartensdijk. De gemoeds rust van initiatiefnemer Van Haaften weer verbeterde wat in de loop van de middag. „Het be langrijkste is dat de darters het naar hun zin hebben. Daar is het tenslotte allemaal om te doen." met ippon. Omdat Yushi geen zwaargewicht had, stond de stand na Van de Bors partij ge lijk. Barend Schot (Geelhoed, -73 kilo) had in zijn partij vol doende aan een gelijkspel om de titel in de wacht te slepen. De Middelburger won echter door een houdgreep. Zijn plaatsge noot Jelle de Jong (Geelhoed, +73 kilo) had aan een groet vol doende. Het Zeeuwse team won met 3-2. Het judoteam is ontstaan door een samenwerkingsverband tus sen de JBN-judoscholen uit Zee land en sportschool De Kroeven uit Roosendaal. „Afgelopen woensdag hebben we de regio trainingen van het afgelopen jaar geëvalueerd en de plannen voor samenwerking voor het nieuwe seizoen in de steigers ge zet", zei trainer Andre van Meer kerk. „Waarschijnlijk komt er een wekelijks trainingsmoment voor alle judoka's vanaf de -15." Van Meerkerk was een tevreden man aan het einde van de dag. Zijn jeugdteam van Capital Sports won in haar categorie, hoewel ze een judoka minder hadden dan de rest. „Dit is een zeer goed resultaat. Het is de eer ste teamprijs voor Capital ooit." Tony O'Shea (links) i Greatbatch (rechts) met caller Ed van der Veer. foto Dirk-Jan Gjeltema Dat is niks voor onzen Theo, zei hij altijd. Afgelopen winter tij dens de ATB-wedstrijd in Hulst was Theo uitgenodigd om de prijsuitreiking te verrichten. Toen stond er in de krant dat hij het vreemd vond dat hij nooit was gevraagd om het startschot in zijn geboorteplaats te lossen. Tijdens de prijsuitreiking heb ben we meteen spijkers met kloppen geslagen", aldus Ever- aard. Amper dertig renners hebben zich aangemeld voor de Ronde van Sint-Jansteen. Vorig jaar vochten de twee plaatselijke ren ners Erik Vereecken en Jimmy de Bruijn om de overwinning. Dit jaar zijn beiden er niet bij: Vereecken is gestopt en De Bruijn heeft een jaartje rust. Wilfried Bastiaanse, al een paar keer winnaar in Sint-Jansteen, is zaterdag favoriet. Andere deelnemers zijn Dirk van Dam (winnaar Zuiddorpe), Paul Jere- miasse, Martijn Kromdijk, Ri chard Slabbekoorn, Davy Jas pers en Remco Bijman. De wed strijd over 96 kilometer begint om 19.00 uur. v uit Colijnsplaat sprong er uit. Zij won als enige beide partijen. Sylvia Eckel uit Hansweert en Ellen Riemens wonnen ieder één partij en speelden degelijk. Wen dy de Punder, Ageeth de Kok (beiden uit Lewedorp) en Henny van Hese uit Vlissingen verloren him partijen. Sylvia Eckel na af loop: „We moesten wat meer punten maken dan vorig jaar. Dat zou normaal niet zo'n pro bleem zijn geweest, maar onder deze omstandigheden was het net te veel. Hoewel we teleurge steld zijn, zijn we ook een beetje trots. Er zijn er niet veel die net als ons drie keer op rij in de fina le staan. Dat nemen ze ons niet meer af en volgend jaar staan we er weer." Poulewedstrijden: Delta Zuid- West-Gouda 2-6; Delta Zuid- West-De Windhoek 4-4; Delta Zuid-West-Woman in Black 2-6. Eindstand poule: Delta vierde 1 wedstrijdpunten, 8 partijpunten. door Herman Heuvink WEMELDINGE - Erik van de Wekken was zaterdag opper machtig tijdens de motorcross wedstrijden van MC de Sproeier in Wemeldinge. De crosser uit Zierikzee dubbelde vrijwel ie dereen in de 250cc. Dave de Jon ge was een klasse apart in de 125cc Er was zaterdag weinig animo voor de motorcrosswedstrijden van MC de Sproeier. Misschien was dat maar goed ook, want tij dens de eerste races was het cir cuit behoorlijk stoffig. Later zorgde de wind voor wat meer zicht. In tegenstelling tot andere categorieën waren de jeugdklas- sen, met name de 65cc en 85cc, redelijk bezet. Ook in de club klasse reed een behoorlijk, aan tal rijders. Bij de allerkleinsten (mini's) was het dagklassement voor Sil Bogers uit Goes. Percey Karelse uit Wilhelminadorp was in de 65cc in beide manches een maat je te groot voor de rest van het veld. Davey de Fouw uit Colijns plaat bleef het dichtst in de buurt. Jeremy van de Goor uit Vlissingen legde in beide man ches beslag op de derde plaats. CLINGE - Voor de dertiende keer op rij doet de Belgische eer steklasser KSK Beveren het grensdorp Clinge aan. Voor het team van de nieuwe trainer Walter Meeuws vormt T de trip naar het Zeeuwse de tra- A raining ditionele opening van de voorbe reiding op het nieuwe seizoen. Vrijdag 30 juni om 19.00 uur ont moet het elftal uit het Waasland de lokale zondag-vierdeklasser op het sportpark in Clinge. In de 85cc ging Johnny van Eek- elen uit Goes in beide manches met de winst aan de haal. Kevin Spruijt uit Meliskerke bleef tel kens lang in het spoor van de koploper, maar verloor de aan sluiting bij het dubbelen van achterblijvers. Luuk Dybala uit Ritthem werd derde. In beide manches was er een felle strijd om de vierde plaats. Maikel Ba zen uit Goes kwam er twee keer als winnaar uit. Arthur van Stel uit Hansweert leverde in de tweede manche een knappe pres tatie. Al in de eerste bocht kwam hij ten val, maar hij werk te zich in het resterende deel van de wedstrijd op naar de zes- Bij de 125cc stond er geen maat op Dave de Jonge uit Heinkens- zand. Hij gebruikte de wedstrijd op het harde circuit van Wemel dinge als training voor een race om het Belgisch kampioenschap in Tongeren. In beide manches werd Mark Boot tweede. De 14-jarige Yamaha-crosser uit Burgh Haamstede komt uit in de 85cc. Zaterdag kon hij de kopman niet volgen, maar hij hield de rest van het veld fraai achter zich. In de 250cc was Erik van de Wekken een klasse apart. De vrachtwagenchauffeur uit Zie rikzee reed bijna iedereen op een ronde achterstand. Bij de veteranen ging de over winning naar Ben Verschoor uit Vlissingen. De clubklasse was door een eer ste en derde plaats een prooi voor Christian Bekker uit Vlis singen. Marijn Wagemaker uit Zonnemaire legde beslag op de tweede plaats. John Boot uit Burgh Haamstede werd in de eerste manche vijfde en was daar niet tevreden mee. Dat hij beter kon, bewees hij in de twee de manche waarin hij als win naar over de streep kwam. BREDA - Wielrenner Nick Vanderlijke (ZRTC Theo Mid delkamp) heeft het Landelijk Jeugdtoernooi in Breda op zijn naam geschreven. De coureur uit Middelburg was in categorie 7 na 30 kilometer de snelste spurter van een gro te groep. Tweede werd Ricky Smit (RWV de Spartaan) uit Rijswijk. De derde plek was voor de IJsselsteijn afkomsti ge Mike Teunissen (RTC Buitenlust). In categorie 2 werd Denise Gunst (ZRTC Theo Middelkamp) derde. Davy Gunst (ZRTC Theo Middelkamp) legde in categorie 4 be slag op de vierde plaats. Ivar Moeleker (ZRTC Theo Mid delkamp) werd in dezelfde klasse zevende. BRESKENS - Frank van Straalen heeft in Breskens het K4 Vechtkuikentoernooi gewonnen. De 13-jarige tennis ser uit Kapelle was in de finale van het jongensenkel tot en met 14 jaar te sterk voor Rowin Tazelaar, die op De Boskreek een thuiswedstrijd afwerkte. De laatste partijen van de finaledag van gisteren moesten vanwege de regen in verkorte sets worden afgewerkt. De als tweede ge plaatste Van Straalen zegevierde met 4-0 en 4-2. In de ca tegorie tot en met 12 jaar eiste Devon Houg na een span nende eindstrijd de titel voor zich op. Houg verloor in de finale de eerste set met 2-6 van de als tweede geplaatste Dylan van de Hout, maar kwam in de tweede en derde goed terug (6-3 6-4). Bij de meisjes tot en met 12 jaar pak te Melany Tazelaar de eindoverwinning. Zij won van de als eerste geplaatste Melanie 't Gilde (6-1 6-3). Milou Flo- hil won zoals verwacht in de categorie tot en met 14 jaar. Anny van den Berg was in de eindstrijd niet opgewassen tegen Flohil. Het werd 4-0 en 5-3. Flohil won met Elvera de Haas en Natasha van Strien ook het meisjesdubbelspel in dezelfde leeftijdscategorie. Het jongensdubbelspel werd gewonnen door Ruud Martens en Rowin Tazelaar. RIJSWIJK - Vijf renners van de Goese mountainbikever eniging X-treme zijn zaterdag in de prijzen gevallen tij dens een landelijke jeugdwedstrijd in Rijswijk. Eunice Paardekooper uit Oostkapelle werd tweede in categorie 6. Britta Schoe uit Vrouwenpolder won ook een zilveren plak. Zij reed mee in categorie 5. Franklin van Anrooy (Kapelle) pakte de tweede plek in categorie 1. Marijn de Vriese uit Renesse stond een treetje lager op het podium. Erik Boer uit Wolphaartsdijk werd derde in categorie 2. BURGH-HAAMSTEDE - De basketballers van Mevo'80 hebben het seizoen afgesloten met een nederlaag. Tegen Marathon verloor de Schouwse ploeg haar laatste beker wedstrijd met 37-50, ondanks tien punten voorsprong. In de reguliere competitie en de play-offs had Mevo'80 twee keer gewonnen en twee keer verloren van de ploeg uit Vlissingen. Vrijdag ontbrak het vooral aan een goede af ronding, mede door de afwezigheid van de doorgaans tref zekere Gustavo Pereira. Marathon hield de thuisploeg lang op vijf punten afstand, maar toen Mevo'80 aan een slotoffensief begon, ontstond er veel ruimte. De bezoekers liepen uit naar een verschil van dertien punten. Het junio renteam van Mevo'80 speelde zijn eerste wedstrijd. Vol gend jaar doet het mee aan de competitie. Zij verloren met 109-65 van de junioren van Marathon. Vlissingen. Zomeravondbridge. Re sultaten vanaf 50 procent. A-lijn: Jansen/Provily 63.62, echtpaar Vos meer 60.-4, Breedveld/Vermaat 56.92, mw. Labrujere/V.d. Plas 56.47, dms. De Moet/Teijn 56.47, echtpaar Tuinman 54.69, Van Maaren/Krappen 54.69, mw. Jongepier/Klanke 51.79, mw. Breedveld/Van Saagsvelt 51.34m dms. Van Boven/Kramer 51.12. B-lijn: mw. Jobse/De Graaf 61.61, Schoof/Zuijdervliet 60.71, Smolders/Brouwers 60.49, echtpaar Monteban 56.92, mw. Vermaas/Breedveld 56.47, Wondergem/Verburg Stol/Nouwens 50.22, Krepska/Poelman 50.22. mw. 52.90, Mike Slings wordt aangemoedigd door een toeschouwer. De jonge coureur uit Wouwse Plantage eindigde op de tiende plaats in de 65cc. foto Willem Mieras Goes. Leventi CBS-toernooi. Man- nenenkelspel. HE7: T. Ebbens-F. Kal- scheuer 7-6 6-2, G.J. van den Eeren- beemt-K. Kamerling 6-2 6-1,1. Domic-C. van de Vrie 6-0 6-2. HE8: F. Martens-A. Duinhouwer 6-1 6-4. Vrouwenenkel spel. DE7: D. Gast-L. Bruynzeel 6-4 6-3, M. Franse-K. Impens 6-0 6-3. Mannen- dubbelspel. HD6: M. Visser/T. Eb- bens-H. de Schepper/B. Pols 3-6 6-1 7-5. Vrouwendubbelspel. DD8: M. Wijnands/C. Visscher-R. Dieleman/K. Lanting 6-1 6-4. Gemengddubbelspel. GD7: D. Koeman/B. Koeman-J. Venderbos/N. Fatamizadeh 6-0 6-1, I. Spinnewijn/T. Spinnewijn-L. Ras/M. Hart 6-1 6-1. Kloetinge. Open jeugdtoernooi Oe Bongerd. Finales. Jongensenkel spel, t/m 12 jaar: N. van Herk-J. de Ke- ijzer 6-2 6-3. T/m 14: D. Westland-T. Vleugel 7-6 6-0. T/m 16: D. Dorssers-R. Zijderveld 6-1 6-3. T/m 17: R. de Nood-R. Krijger 6-3 7-5. Meisjesenkel spel, t/m 12 jaar: E. Vleugel-T. West dorp 6-2 6-0. T/m 14: E. Hoondert-K. Volleman 6-1 6-1. T/m 16: I. Duinin- KLOETINGE - De eerste editie van het jeugdtennistoernooi op De Bongerd in Kloetinge kende deze week 114 deelnemers, goed voor 170 inschrijvingen en 188 wedstrijden. „Die aantallen waren boven ver wachting", gaf Michel Sinke, wedstrijdleider van het jeugd toernooi, aan. „Ondanks dat we alles strak hadden ingepland, hadden nog meer kinderen zich kunnen inschrijven. Maar het maximum ligt op 225 inschrij vingen. Je moet wel rekening houden met het feit dat je 's mid dags pas rond drie uur kan be ginnen en 's avonds niet te laat kunt doorspelen." Django Westland behaalde bij het jeugdtoernooi gisteren twee overwinningen. Eerst was hij in de finale van het jongensen kelspel tot en met 14 jaar de meerdere van Tim Vleugel: 7-6 6-0. Even later won hij met Sjoerd Inja van het koppel Koen de Bruijn/Thijs de Vos: 6-4 en 6-2. ck-M. van Trigt 7-5 3-6 7-6. Jongens dubbelspel, t/m 14: D. Westland/S. In- ja-K. de Bruijn/T. de Vos 6-4 6-2. T/m 16: S. Geers/K. van Herk-S. Nuytinck/R. Zijderveld 6-3 7-5. Meisjesdubbelspel, t/m 12: M. Meulmeester/A. Volleman-C. Volleman/E. Vleugel 7-6 4-6 7-5. T/m 14: F. Gubbels/R. Hillebrand-L. van Ederen/I. Suerink 6-4 6-4. T/m 16: S. Boonman/I. Duininck-L. Loeber/L. Huyzen 6-3 6-2. Goes, 't Halve Maantje Open. Fina les. Mannenenkelspel. HE3: D. van Hoof-O. Molopodis 4-1 4-2. HE4: S. Ver- meulen-J. Moerland 5-3 5-3. HE5: R. van der Meijden-S. Hermus 4-1 5-3. HE6: P. Kreijne-S. Lokerse 4-0 4-0. HE7: M. Inja-T. Altena 3-6 7-5 6-1. HE7-35+: L. Leunis-G. Fabri 6-0 6-2. HE8: M. Boone-P. Berg 6-3 3-0 opg Vrouwenenkelspel. DE5: M. van Ee- renbeemt-M. Blaauwhof 6-0 6-2. DE7: J. Knulst-L. Bruynzeel 6-1 4-6 6-4. Mannendubbelspel. HD3: P. van Driel/H. Schipper-D. van Hoof/O. Molo podis 4-1 4-1. HD4: P. van Driel/J. Oran- je-D. Reijnhoudt/R. van der Wel 5-3 5-3.. HD5: R. Anbeek/D. de Rave-D. Boudewijns/J. Oranje 4-2 4-2. HD6: T. Altena/M. Inja-R. de Klerk/R. de Klerk 5-3 4-1. HD7: E. Dohmen/R. Dohmen-F. Valk/J. van de Vrede 6-2 4-6 6-1 Vrouwendubbelspel. DD4: A. Hoosemans/J. Verschuure-S. de Marco/C. Versteeg 5-3 4-0. DD6: E. Ars/M. Breen-J. Sanderse/J. Suurland 6-2 6-3. DD7: C. Bellaart/M. Blaauw- hof-J. de Boevere/L. Houtepen 4-2 3-5 5-4. Gemengddubbelspel. GD3: A. Atoon/Rikkert van der Wel-Ruurt van der Wel/M. Ganseman 4-2 1-4 5-4. GD6: L. Houtepen/R. Aarts-R. Jongsma/M. Jongsma 6-3 6-3. GD7: P. Remijn/J. Effting-A. Weezepoel/R. Kalau 4-0 4-2. Sint Philipsland. Open Ruucstoppe- lentoernooi. Mannenenkelspel. HE7: A. van Dijke-M. van Kranen 1-6 6-4 6-0. Vrouwenenkelspel. DE7: A. Jan- sen-M. Walpot 6-1 7-5. Gemengddub belspel. GD6: A. Quist/K. Filius-C. Goedegebure/D. van Vossen 6-4 4-6 6-4. maandag Driebandentoernooi Baarends. Fina le grote en kleine tafel, (café Baarends, Goes). Aanvang: 19.30 uur. Tennis Leventi CBS-toernooi. Locatie: tennis vereniging Goes. Aanvang: 17.00 uur. Open Ruucstoppelen. Locatie: tennis vereniging Ruucstoppelen te Sint Philip sland. Aanvang: 18.00 uur. Stoepeschietertjestoernooi. Locatie: tennisvereniging Zierikzee. Aanvang: 16.00 uur. Axel Rabotennistoernooi. Locatie, tennisvereniging Axel. Aanvang: 17.45 uur. Vliegende Hollanderjeugdtoernooi. Locatie: tennisvereniging Terneuzen. Aanvang: 16.00 uur. Wielrennen ATB Zomercup. Derde wedstrijd. Loca tie: motorcrossterrein MC De Sproeier Wemeldinge. 18.00 uur: jeugd 11 en 12 jaar (30 minuten). 18.01 uur: 6 t/m 10 jaar (20 minuten). 18.45 uur: 13 t/m 16 jaar (40 minuten). 18.46 uur: vrouwen (40 minuten). 19.30 uur: senioren (60 mi nuten). 19.31 uur: veteranen (50 minu ten).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 23