HM if PZC maandag 26 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand tekst: familieberichten @pzc.ni Geboren Groos, fier... onze derde zoon... 't is butengewoon Wat is hij prachtig! Joost Ole Joost is geboren op 23 juni 2006 en weegt 3340 gram Zoon van Elbert en Inge Lievense broer van Wouter en Maarten U.N.A.straat 10 4306 AZ Nieuwerkerk 3.nl Overleden Waarom moest jou dit overkomen. Waarom moest jij bij ons weggehaald worden, /ij hebt de hele nacht gevochten, maar je hebt het niet gewonnen. De toekomst lag voor je open. Die is je door het noodlot ontnomen. Hoe wij verder moeten zonder jou, weten we ook niet. Bedroefd geven wij u kennis dat door een noodlottig ongeval uit ons midden is weggenomen onze dier bare zoon, broer en oom Adriaan Huibregt Verhulst 05-08-1989 t 24-06-2006 Colijnsplaat: Bram Verhulst Pietie Verhulst-Lankhaar Huib Peter Jacco en Mandy Kylie Deltastraat 1 4486 BT Colijnsplaat Albert is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen, dinsdag 27 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De samenkomst wordt gehouden op donderdag 29 juni om 13.15 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algeme ne begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de be grafenis in restaurant "Nehalennia", Voorstraat 45 te Colijnsplaat. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat doe je als je zestien bent, dan geniet je van de zomer. Na je baantje even naar huis, met iedereen aan tafel. Ieder gaat zijns weegs nog even naar een ander dorp. Het wordt "de grote reis". Bomen en dijken horen ons te beschermen het noodlot slaat toe, Je noemt nog wel je naam. Het andere dorp, je komt nooit meer aan. Wat rest is stilte. Met groot verdriet hoorden wij van het overlijden van Albert Verhulst Wij leven mee met Pietie en Bram en de kinderen en wensen allen veel sterkte toe. Oma Coby Truida en Floor Ria en Joost Arja en Klaas Sjaak enMarijn John Neven en nichten Veel te vroeg is op jeugdige leeftijd uit ons midden gerukt onze lieve neef Albert Verhulst Groot is ons verdriet. Zoetje Poppe - Verhulst Henk Poppe Hendrik en Damayanthi Corinne en Michael Remco en Astrid Jo Laser - Verhulst Martin Laser Nico Iris 24-06 - 2006 Woorden schieten tekort. Veel te vroeg en veel te jong is door een noodlottig ongeval overleden onze buurjongen. Albert Verhulst We wensen Bram, Pietie, Huib. Peter, Jacco, Mandy en Kylie veel sterkte met dit grote verlies. Peter, Ina, Wilco en Joeri Albert, vrijdagmiddag hebben we nog samen met jou gelachen. Niemand kon weten dat het voor jou de laatste keer zou zijn. Diep geschokt zijn wij door het nieuws over het noodlottig ongeval van Albert Verhulst Wij wensen je ouders, familie en vrienden veel sterkte. Je collega's op camping en villapark de Paardekreek Met verbijstering namen wij kennis van het plotse linge overlijden van Albert Verhulst zoon van onze directeur en oud-leerling van onze school. Wij wensen Bram, Pietie, Huib, Peter, Jacco, Mandy en Kylie veel sterkte toe. Team obs '"Het Stelleplankier" Colijnsplaat, 24 juni 2006 Met ongeloof en ontsteltenis vernamen wij het nood lottig ongeval van Albert Verhulst jongste zoon van onze voorzitter. Wij wensen hem en zijn gezin nu en in de toekomst sterkte bij het dragen van dit onbeschrijfelijke ver lies. Leden van de 'Dorpsraad Colijn' Colijnsplaat, 24 juni 2006 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Albert Verhulst zoon van onze buren en collega-ondernemers. Wij wensen Bram, Pietie en kinderen veel sterkte bij dit grote verlies. de Bakkerij Wim en Fransien Bar Binzovrom Rob en Janny Le Bras de Mer Guus en Marion Chin. rest. 't Slop Ping en Li xia Kapsalon Sylvia Rinus en Sylvia Ver Sier Leendert en Janny Geschokt zijn wij door het overlijden van Albert Verhulst Broertje van onze collega Huib. Wij willen de familie veel sterkte wensen met het ver werken van dit verlies. Je collega's Café Havenzicht Marcel, Esther, Dennis, Tom, Mayke, Sonja, Dasma, Nikki, Evert, Dominique Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe het was toen alles begon. Verbijsterd zijn wij dat volkomen onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus, schoondochter en tante Joke Boerjan-Rottier in de leeftijd van 48 jaar. André Boerjan Familie Rottier Familie Boerjan 23 juni 2006 M.A. de Ruijterlaan 11,4461 GD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 27 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden woensdag 28 juni om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden". Joke hield veel van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was zij er niet meer. Joke We zullen haar heel erg missen. Janneke en Chris Wessels-Rottier Noël en Carolyn Vincent Koos en Rinus Nijsse-Rottier Mariska Jacco Vol ongeloof en verdrietig zijn wij van het plotseling overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante. Joke Boerjan- Rottier Ovezande: Pa Ma Boerjan Heinkenszand: Jeannette, Erik de Vries-Boerjan Ingrid, Stefan Wij wensen André veel sterkte in deze moeilijke tijd toe. Lieve Joke we mikten muziek we oa plezier we proaten we lachten we mikten lawaai me noe binne me oal stille omda je d'r nie mi bin, en ut nooit mi wordt zo at ut was. SURRENDER crew en aanhang Na jarenlange vriendschap is tot ons verdriet onze vriend Jan den Dekker overleden. We wensen Janet, Myma en Ruud, Nienke heel veel sterkte en kracht toe. Arie en Anne-Marie Jan Hanneke en kinderen Rectificatie Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Jan Wij wensen Janet, Myma en Nienke heel veel sterkte toe. Ruud, Hans, Matty, Linda en Ivo Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons werkgroeplid Jan den Dekker Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Overleg Orgaan Borsele en Werkgroep Borsels Elftal Hoedekenskerke, 23 juni 2006 Bedroefd, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziekte is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van ons hoofdbestuurslid en bestuurslid afde ling gymnastiek Jan den Dekker Wij denken aan Jan als een gemotiveerd en actief bestuurslid en wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Hoofdbestuur SV Hoedekenskerke. Bestuur afd. Gymnastiek SV Hoedekenskerke Hoedekenskerke, 23 juni 2006 Jezus zeide tot haar: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven, Johannes 11:25 Verdrietig, maar zeer dankbaar voor alle fijne dingen die we samen hebben beleefd, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Albert Geert Groen Ab Ureterp, 28 maart 1948 Zuiddorpe, 23 juni 2006 Namens de familie: Jeannette Groen-Ringlever Wegelstuk 1 4574 RR Zuiddorpe Ab is thuis. Dinsdag Z7 juni is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 juni om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel. Jan Blok The Sky Is Crying (Elmore James) De Blues was bij jou wel méér dan zomaar twaalf maten! We zullen je nooit vergeten! Eugène en Kees den Hoed Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Henk Cijvat oud-bestuurder van onze vereniging. Wij wensen Mientje en de kinderen veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Leden en bestuur van tennisvereniging "De Golfbreker", Zoutelande In plaats van kaarten In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid in zijn eigen vertrouwde omgeving, onverwacht van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jaap van Kleunen Kattendijke, t Baarle-Nassau, 29 december 1932 25 juni 2006 Wilhelminadorp: Nelly en Ko Goes: Susan en Leen Nichten en neven Correspondentieadres: Brugstraat 13 4475 AN Wilhelminadorp De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 juni om 13.30 uur in de aula van Monuta, op de alge mene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. De begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er een samenzijn in voornoemde aula. "Rust in vrede Mevrouw Stroo-Lobbezoo H.V.G. "Zuiderwijk" Middelburg "Glas breektdacht ze dan"maar zie nu eens die glas-in-loodpanelen! Door de buigzaamheid van het lood, door de afzon derlijke kleinheid van zijn onderdelen, blijft het pa neel intact. Is het niet net zo met het leven? Al wat ons zwaar valt bindt. Dat is het lood. Al, wat kleur geeft, houdt ons in leven. Dat zijn de afzonderlijke stukjes glas. Het paneel in zijn geheel trotseert de eeuwen. Het is als geheel onverwoestbaar! Emmy Martina Maiüy-Zandstra Middelburg, 22 juli 1923 Assen, 23 juni 2006 Wij zijn dankbaar voor alle liefdevolle jaren die we met haar hebben gehad. Zij heeft nu haar rust gevonden. Van Heuven Goedhartlaan 4 Kamer 215,9406 CE Assen A. Mailly Wildervank: Ineke en Marien Lennart Edward en Annemieke Assen: Chris en Marinda Denise en Stef Roald en Barbara, Jelilah, Luc Assen: Marjolein en Bert Yorick Stijn Brussel: Jacqueline en Kenneth Christopher Tjalling Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in "De Boskamp", Boskamp 5 te Assen (Europaweg Zuid), waar u haar dagelijks kunt bezoeken van 18.30- 19.30 uur. Wij nemen afscheid van haar op woensdag 28 jurii om 13.00 uur in crematorium "De Boskamp". Aan sluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Het verlies was er voor het einde, het verdriet voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van zijn gedachten nam. Maar je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je hem moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Leendert Henderikse weduwnaar van Henriëtte Jacoba (Hetty) Tax 1 februari 1923 Middelburg 23 juni 2006 Vlissingen Han en Ellen Menno, Ralph, Fayola Alex Annie Correspondentieadres: Lijsterbeswedeöl 2993 GB Barendrecht Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 28 juni om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en mooi leven is van ons heengegaan ons aller An, oma en overgrootmoeder Johanna Margaretha Brussee-Goedkoop weduwe van Wilhelm Brussee partner van Adrianus den Hartog t in de leeftijd van 86 jaar. Wij zijn haar dankbaar voor de mooie herinneringen die zij ons nalaat. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie Brussee Familie Goedkoop Familie den Hartog Familie de Koning Familie de Lange Middelburg, 23 juni 2006 Correspondentieadres: Michiel Brussee, Alexanderstraat 75,6812 BD Arnhem De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 28 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, op 87-jarige leeftijd is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Marinus van de Pas weduwnaar van Maria Boonman 15 december 1918 -f24 juni 2006 Kloetinge: Bert Bergen op Zoom: Daan en Elly Daniëlle Raoul Kloetinge: Kees en Ria Niek en Emmely Roel Frits Schimmelpenninckstraat 46 4481 AJ Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 28 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof al daar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 - 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Uitsluitend schriftelijke condoleance achter in de kerk. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere van onze zij de is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Neeltje Rijkse echtgenote van David Hage in de leeftijd van 89 jaar. Goes: D. Hage Monster: N.D. de Waard-Hage J. de Waard Wolphaartsdijk: L.W.P. den Toonder-Hage J. den Toonder 's-Heer Hendrikskinderen: D.C. Hage N.A. Hage-Nagelkerke Klein- en achterkleinkinderen 25 juni 2006 zorgcentrum "Rehoboth" Bergweg 1kamer 22 4461 LX Goes De rouwdienst wordt D.V. gehouden op woensdag 28 juni om 10.00 uur in rouwcentrum "De Bevelan den", Geldeloozepad 20 te Goes (naast de Algemene Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in het rouwcentrum ge legenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Wij zijn het verzorgend personeel van zorgcentrum "Rehoboth" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant Bedroefd, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons' omringde, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn geliefde, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Leonardus Martinus Harinck echtgenoot van Anna Laurina Verschiere in de leeftijd van 90 jaar. Antje Harinck-Verschiere Jan en Marga Harinck-Jacobs Leon Gabri en Marlea, Ody Gert en Nel Harinck-Looy Marco en Monique, Britt Annemiek Ella en Jan van der Does-Harinck Remko Anoek en John Corrie en Tobie Smits-Harinck Ilja en Mark Patrice Goes, 24 juni 2006 Kamilleplein 15 4451 LA Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 28 juni om 13.00 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkens zand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen-, heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar eenieder die hem de laatste jaren met liefde heeft verzorgd. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu-' ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou-' (AM tikt lissti Kord trai nnds nel vu sral :en irani Een leven sympathiek een leven zorgzaam een leven van liefde een leven volbracht Dag lieve opa Narretje Veel liefs, Je klein- en achterkleinkinderen Heden overleed op 90-jarige leeftijd onze lieve' zwager en oom Leonardus Harinck echtgenoot van Antje Verschiere Goes: Marien en Annie t Verschiere-de Jonge Heinkenszand: Ko Verschiere t Leu van de Swaluw-Faes Heinkenszand: Geerard en Bregtje Verschiere-Kole Goes: Lau en Hannie t Verschiere-Koster Corrie van Dalen Neven en nichten Goes, 24 juni 2006 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Geertje Dietje Aarnoudse-Landeweer op de leeftijd van bijna 93 jaar sinds 1972 weduwe van J. Aarnoudse Vlissingen: J.P. Jasperse t M. Jasperse-Aamoudse Koudekerke: J. Verhage C. Verhage-Aamoudse Aalten: C. Ruitenbeek A. Ruitenbeek-Aarnoudse Koudekerke: D. Aarnoudse M.J. Aamoudse-Gideonse Neven en nichten In Memoriam 26-6-2006 30 jaar lang, iedere zaterdag "tot de volgende ronde. ik mis je Ma' KRl .-mg ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicu5.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10