zaterdag 24 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten; Aanleveren: i maandag t/m vrijdag 08 30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, i plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 De geliefde man van Janet, de zorgvolle vader van Myrna en Nienke Jan de Dekker is overleden na een moedige strijd tegen een ernstige ziekte op de leeftijd van 50 jaar. Hij was voor ons een geliefde en zorgzame schoon- zoon, zwager en oom die altijd voor ons klaar stond. We zullen hem heel erg missen. 5 Nieuw en St. loosland: Piet en Janny Joosse-Bodbijl Middelburg: Anne-Marie Joosse Mirjam, Comé, Elize Enige en Algemene Kennisgeving Plotseling is op 62-jarige leeftijd overleden Jan C. Blok De crematie zal plaatsvinden op maandag 26 juni om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Kloetinge, 21 juni 2006 Bedankt voor alles wat ik meegemaakt heb met jou Beste Papa ik hoop datje gelukkig wordt in de hemel veel liefs, je zoon Alan via e-mail: alléén in W ordbestand milieberichten@pzc.nl aangeleverde tekst: fa Verdrietig zijn wij door hel overlijden van onze goe- j:| de vriend en buurman Jan den Dekker Kees en Cobi Kees en Miep en kinderen Geboren Plotseling is overleden onze broer en zwager JanC. Blok Clim de Fouw-Blok Han de Fouw Marlé Blok Nelly van Ast-Hoogstraate Cor van Ast 21 juni 2006 Na negen maanden binnenpret ben ik op de wereld gezet Jelle geboren op 19 juni 2006 Bart en Andrea de Smit-Pijcke Eurostraat 4,4515 AS Hoofdplaat. 0117-340135 Café 'LaPorteD'or' Markt 19,4515 BB Uzendijke, 0117-301301 Gezellig een beschuitje eten? Laat het ons even weten! Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Jan Wij wensen Janet, Jan, Myrna en Nienke heel veel j sterkte toe. Ruud, Hans, Matty. Linda en Ivo Verdrietig zijn wij omdat onze goede vriend Jan den Dekker na een ernstige ziekte is overleden. Janet, Myrna. Ruud, Nienke en verdere familie, we wensen jullie veel kracht en sterkte toe om verder te gaan. fan en Els David en Jeannette en kinderen 22 juni 2006 Lieve Jan, Ik zal je missen. Sandra Opnieuw een wonder van God. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Claudia 23 juni 2006 Sander en Anke van de Vreede-Joosse Jasmijn Prelaatweg 36 4363 NH Aagtekerke Tel. 0118-584770 Dolblij zijn we met de geboorte van Levi 21 juni 2006 Dries Dijkmans en Alexandra Weststrate broertje van Ramon 4453 BC 's-Heerenhoek Pastoor Fronhoffstraat 22 En plotseling is hij er niet meer Ome Jan Stans, Zivko Sasa en Misa Met groot verdriet vernamen wij het overlijden van onze vriend Jan den Dekker We wensen Janet, kinderen en verdere familie Gods kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. David en Willy Janse Ko en Anne-Marie, Marleen en David Nely en Peter, Comé Gerdien en Jacco Tiet leven doet soms pijn. Het is niet altijd feest. Soms moet je huilen van verdriet. En als je alle tranen ziet, Dan denk je: Waarom moet dat zo zijn? Heel verdrietig zijn wij door het bericht dat plotse ling is gestorven Jan Blok vader van onze klasgenoot Alan We wensen jou heel veel sterkte toe de komende tijd. Alan, en hopen je te kunnen helpen bij het verwer ken van je verdriet. Je klasgenoten uit groep 5a van de Prinses Beatrixschool in Goes, juf Lia, juf Cathrien en juf Anja. Geboren: Wij hebben een dochter! Iris 22 juni 2006 Petra en Jacco Duvekot Zusje van Lars Augustinushof 8 4354 AX Vrouwenpolder Telefoon 0118-624622 Aannemersbedrijf Duvekot b.v. Vrouwenpolder Ons geluk kan niet op met de komst van onze dochter Luna Geboren op 21 juni 2006 Zij weegt 5200 gram Remco Marleen van Wijngaarden Veerseweg 120 4332 BJ Middelburg 0118-618071 Jan Vele zonnestralen van vriendschap. Rinie en Ankie Ard Lars Mick Jubileum Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij- l den van onze gewaardeerde medewerker en collega, Jan den Dekker Vanaf 1978 is Jan werkzaam geweest bij de gemeente Borsele waarvan de laatste 9 jaar bij de afdeling jj Woonomgeving. In de ongelijke strijd tegen zijn ziekte droeg Jan een bewonderenswaardig optimis- j me en realisme uit. Hij deelde dat ook met degenen, die hem in de laatste periode van zijn leven bezoch- f; ten- p Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe bij ihet verwerken van dit verlies Het gemeentebestuur en de medewerkers van de ge- i meente Borsele. E.J. Gelok, burgemeester. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Jan Blok vader van onze leerling Alan uit groep 5a Wij wensen Alan en zijn familie heel veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Team, Medezeggenschapsraad en Activiteitencommissie van de Prinses Beatrixschool, Goes Vol trots en bewondering willen wij u laten weten dat onze ouders en grootouders Gerard en Trees Efsfiamp-Duklier op vrijdag 30 juni a.s. 50 jaar getrouwd zijn. Wilt u hen hiermee feliciteren, dan bent u op 8 juli a.s. van harte welkom op de receptie. Tijd: van 17.00 uur tot 19.00 uur Adres: Pyramide 5, IJzendijke Kinderen en (achter)kleinkinderen Voor ons veel te vroeg, is van ons heengegaan onze lieve en moedige man, vader, schoonvader en bijna opa P. Katsman, secretaris. Hendrik Cijvat Henk Zoutelande Zoutelande 14 december 1943 122 juni 2006 Wij zullen zijn liefde en zorgzaamheid erg missen. Mientje Cijvat-Huibregtse Ellie Cora en Ido V De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 27 juni om 16.00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Timmermansstraat 39,4374 AR Zoutelande Op 27 juni hopen onze ouders, opa en oma Jaap en Jopie van Wallenburg de Visser 50 jaar getrouwd te zijn. Wilt u hen hiermee feliciteren dan bent u van harte welkom op zaterdag 1 juli van 13:00u tot 19:00u op het volgende adres: Boswijk Oude Veerseweg 114 4332 SJ Middelburg Ella Dick en Michelle jolanda Arjan en Jessica Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Jan den Dekker Wij wensen zijn familie en in het bijzonder Janet, Myma en Nienke, veel kracht en sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's afdeling Woonomgeving Na een oneerlijke maar dappere strijd is overleden Jan den Dekker de man van onze collega Janet den Dekker. Wij wensen Janet, de kinderen en de familie veel J sterkte toe. Collega's en Directie ING Bank Walcheren Overleden Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Henk Cijvat echtgenoot van Mientje Cijvat-Huibregtse Domburg: Keetje t en Bram de Wolf Westkapelle: Chris en Miene Cijvat Naarden: Nout en Come Cijvat Zoutelande: Jan en Mine Cijvat Piet en Annie Cijvat Biggekerke: Wil en Adrie Geschiere Zoutelande: Kees en Bets Cijvat Westkapelle: Wim en Dé Cijvat neven en nichten Zoutelande, 22 juni 2006 Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf: Liefde was de reden Na een oneerlijke strijd hebben wij veel te vroeg af scheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lie ve, zorgzame dappere papa Jan Adriaan den Dekker 25 april 1956 22 juni 2006 Janet den Dekker-Joosse Myma en Ruud Nienke Molenstraat 56 A 4433 AD Hoedekenskerke Ian is thuis. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 26 juni om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente 'De Ark' aan de Kerkstraat te Hoedekenskerke. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene Begraafplaats te Hoe- dekenskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'De Griend'. Havenstraat 13 te Hoedekenskerke. Geen bezoek aan huis. Wij ontvingen het intens verdrietige bericht dat na I een ernstige ziekte is overleden de heer J. den Dekker i Ons meeleven gaat uit naar zijn vrouw, zijn dochters Nienke en Myrna,en verdere familie. Myma is leerlin- j ge van Havo-4 van het Buys Ballot College. Wij wensen hun allen Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Buys Ballot College te Goes, mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter van het bestuur drs. P. Favier, rector Met droefheid namen wij kermis van het overlijden i- van Jan den Dekker i: We wensen zijn vrouw Janet, Myrna, Nienke en ver- dere familie Gods kracht toe bij het dragen van dit jj verlies. Namens leerlingen, personeel, medezeggenschapsraad, o oudervereniging, directie en bestuur van het St. Willibrordcollege te Goes drs. J. Brand, rector Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Henk Cijvat Wij verliezen aan hem een fijne zwager en oom en wij zullen zijn vriendschap missen. Wij wensen Mientje en de kinderen veel sterkte toe. Jannie t en Adrie Izaak en Thilda Piet en Suzie Daan en Koos Neven en nichten Jo j Ons bereikte het bericht dat de vader van Nienke Jan den Dekker i is overleden. Begin dit jaar hebben wij als klas handen op elkaar j 5 gelegd om elkaar te steunen en vast te houden. Die j gedachte willen wij ook nu uitdragen. LieveNienke, weet van ons:'Je mag op mij bouwen'. Brehua, Evila, Björn, Luuk. Sanne, Eric-Paul, Evy, Marjo- j lein, Lieve, |im, Nick. Hai Anh, Anne, Stephanie, Leanne, Luc, Rosa, Margaret. Stephan. Andrew, Marjolein, Kelly, jj Monique en Mathilda Sinke, mentor v2d f Krachtig, positief en liefdevol nam onze zoon, broer ;i en zwager afscheid Jan den Dekker J. den Dekker Lia en Frans t Janny en Cees Chris en Corrie Neven en nichten Hoedekenskerke, 22 juni 2006 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze vriend Henk Cijvat Wij wensen Mientje en kinderen veel sterkte toe. Zoutelande: Henk Lous Marjan Lievense Adrie en Jopie Dingemanse Rogier en Marie Koppejan Rottum (Fr.): Piet Lievense Na jarenlange vriendschap is op 22 juni 2006 Henk Cijvat overleden. Ik zal hem erg missen. Kees Pleijte Buurman Henk, wij zullen je in de Timmermanstraat missen. Ko en Tini, jaap, Jochem, Aart en Ellen, Bart en Fran- cisca, Lenie en Hans, Paul en Marja, Hans en Unia, Job, Marc en Michelle, Erwin en Dina, Alexander en Anneke, Arjan. Wij wensen Mientje, de kinderen en familie sterkte toe. We vernamen het overlijden van ons trouwe lid Henk Cijvat Nadat Henk al op jeugdige leeftijd met voetbal moest stoppen was hij vele jaren actief als vrijwilliger. O.a. als leider, trainer, bestuurder en tot voor kort als wed strijdsecretaris zette hij zich in voor onze vereniging. We verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid, waar we nooit tevergeefs een beroep op deden. Ons medeleven gaat uit naar Mientje en de kinderen, die we veel sterkte toewensen met het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur voetbalvereniging de Meeuwen", Zoutelande. Wij zullen onze voetbal vriend Henk missen. Mientje en kinderen sterkte toegewenst. DaafFaasse Henk Krijger Leen Dingemanse Daaf Francke Tot ons grote verdriet is plotseling van ons heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Marinus Kole Rinus echtgenoot van Maria Antonetta Theresia Houtepen in de leeftijd van 73 jaar. Oostburg: M.A. Th. Kole-Houtepen Temeuzen: A.M.M. Kole C. Kole-Snelleman Philippe Frederic Annique Oostburg: W.E.W. Cijsouw-Kole C.J.P. Cijsouw Joerec 4501 LCOostburg, 19 juni 2006 Slickenburgschans 2-28 Overeenkomstig de wens van mijn man, onze pa en opa heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Enkel schriftelijke condoleance. Gods goedheid is te groot voor het geluk alleen zij gaat in alle nood door heel het leven heen. Na een leven, waarin ze alles van zichzelf aan ande ren gaf, is op 81-jarige leeftijd op donderdag 22 juni 2006 onze lieve moeder en oma gestorven Jacomina Elisabeth Stroo-Lobbezoo Mien weduwe van Jacobus Jan Stroo f 1986 Wij zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend. Middelburg: Arnold Ko en Elena Frans Amsterdam: Geesje Halsteren: Peter en Annelies Florine Rose Middelburg: Marianne 4337 NA Middelburg Goudend 72 Zij is opgebaard in hel rouwcentrum aan de Van Dis- hoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 26 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 28 juni om 11.00 uur in kerkcentrum de Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is ervan 10.00 tot 10.45 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kom vlieg met mij mee over land, over zee dag allerliefste oma Rose en Florine Na een welbesteed leven nam God tot Zich onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante' Mien Stroo-Lobbezoo Ondanks het verdriet zijn we dankbaar voor alles, wat ze heeft betekend voor ons en vele anderen. Goes:E.J. Otte-Lobbezoo J. Otte Zevenaar: J.D.C. Lobbezoo C. Lobbezoo-Heemskerk Neven en nichten 22 juni 2006 Verdrietig om het heengaan van mijn zwager Jan van Splunder J. Allaart-van Bëlzen Geborgen in Gods liefde Het verlies was er al voor het einde Het verdriet voordat het afscheid kv/i Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, mi dankbaar voor haar liefde en zorg, waarmee ziji omringde, geven wij u kennis van het overlijden^ onze lieve ma, oma en overoma Johanna Jobse-Sturm weduwe van Willem Jobse sinds 25 mei 2004 Vrouwenpolder Westkap 2 oktober 1920 21 juni 20 Amersfoort: Nel Jobse (in liefdevolle herinnert Riet van Es Middelburg: Ina en John Nellen-Jobse Jolanda Annemieke en Patrick Jan-Willem en Anneke Jos Serooskerke: Jan en Betsiejobse-Wisse Lianne en Remko Marlies en Arno, Yael Renske enjason Middelburg: Hans en Ina Jobse-Kleinepier Christian en Femke, Ivan Annalies Pieteren Tineke Hanny Jobse Els Jobse en Joost Mink Maaike en Philip Tineke Vrouwenpolder: Ria en Jan van Ouwerkerk-Jobs Judith en Niek Esther Correspondentieadres: Prins Clauslaan 3, 4354 BL Vrouwenpolder De dankdienst voor het leven van ma zal gehouc worden op maandag 26 iuni om 1 3.00 uur in de: grimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpol waarin voorgaat ds. de Ruiter, waarna de bijzei zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene graafplaats te Vrouwenpolder. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole: in "deOntmoeting". Een bijzonder woord van dank aan personeel en vrijwilligers van 't Uus te Westkapelle voord- liefdevolle verzorging. Hoogvliet: 1 Achterveld: I Psalm 13:6b Ik zal zingen voorde HEIr Hij heeft mij geholp, Wij zijn verdrietig nu onze bijzondere groot overgrootvader Frederik den Doelder is overleden. Suzette en Robert Sacha en Rik Esther en Rick Francis en Esther Stefan en Bahar Vincent en Oda - Frederik Caspar en Rianne Chris en Natasja - Lindsey, Loïs Jeroen en Elke - Floor Jaap en Martine - Anouk, Lars, Flori jj Ellis en Marco - Luna, Mabel Martin en Julie Paulien en Jan - Aron Margreet en Klaas - Lize Hans Els en Rick Annemieke en Martin - Anouk, Eva Koen en Inez Joost en Evelien Menno en Ingria'-Staf Eva Sofie en Matthijs Liselot en Jasper Joris Ramon Sumith Maurits Anne Jaspert Suzanne en Wouter Michiel en Tiny Peter Robberten Monica Marlot Anne-Fleur Christian en Annet Frederike en Chiel Jelle Leon Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze echt niet meer herkent. Als je tocli blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij datje nu de rust is gegeven Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voori betekend heeft, geven wij u kennis van het heengajk" van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Cornelia Francina de Regt Zij overleed op 22 juni 2006 in de leeftijd van 92 ja ater Axel: Dani en Maria van Ham-Verhelst Cor en Sariena, Joan en Sheila. Daniëlle Mark Jolanda en William Jacqueline Stefanie Temeuzen: Carla van Pienbroek Kim en Daniëlle Iris Lizzy Damian Correspondentieadres: Noteneeweg 61,4535 AT Temeuzen U kunt afscheid nemen van ma en oma in het li vaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terni zen, op maandag 26 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op Tel: dag 27 juni om 14.00 uur in de aula van het crentf FaX: rium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid' familie persoonlijk te condoleren. Speciale dank aan het personeel van verpleegk "Ter Schorre", voor de liefdevolle verzorging die hebben gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvang deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor meer familieberichtei zie pagina 14 B00 ED EEI Ville ostl 530 |l:C :rits Baud 'ostt iheil CEN' latic 'ostb 450 nte Www

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 72