Cl Een financiële dienstverlener die zich ook om jouw toekomst bekommert. RADIO O n O BADENMARKT Adjunct- Hoofdredacteur tempo-team Verkoopadviseur T FULLTIME HYPOTHEEKADVISEUR m/v Jazeker. De Hypotheker. (m/v) Wil jij ook een auto van de zaak? GEFCO MONTEUR - KUNSTSTOFBEWERKER Teamleider verhuur (m/v> Kijk ook op 24 21 In 20 jaartijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheek adviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een alge mene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in Terneuzen zoeken wij een: Als hypotheekadviseur werkje grotendeels zelfstandig binnen een klein team van collega-specialisten. Je adviseert en begeleidt klanten en onderhoudt contacten met banken, makelaars en verzekeringsmaatschappijen. Voor de juiste kandidaat zijn er volop doorgroei-mogelijkheden, bijvoorbeeld tot bedrijfsleider of tot zelf standig ondernemer. Je opleiding ligt op HBO-niveau en je hebt ruime ervaring in het geven van adviezen. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker,T.a.v. Dhr. C.van Kampen Herengracht 9,4531 GM Terneuzen ceeskamp@zeelandnet.nl Voor verdere informatie kunt u bellen naar: 0032-475-434 614 Omroep Zeeland is de publieke regionale omroep voor de provincie Zeeland. Er werken 120 mensen, die elke dag uitstekend beluisterde en bekeken programma's op radio, televisie, tekst-tv en internet maken. Hoofdvestiging is Oost-Souburg. Omroep Zeeland is bezig met aanpassing van de interne organisatie, mét als doel kwaliteit en voortgang voor de toekomst te borgen. Daarnaast worden aanpassingen gedaan als gevolg van de nieuwe financieringsstructuur.Ter versterking van het huidige management en ondersteunend aan het (kwaliteits)verbeteringsproces, zijn wij op zoek naar een: In deze nieuwe functie vormt u samen met de directeur/ hoofdredacteur en de adjunct-directeur de directie van Omroep Zeeland. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de afdelingen Nieuws, Informatief/ Sport en Redactionele Ondersteuning. Naast de algemene werkzaamheden door het directielidmaatschap, speelt u een grote rol in het veranderingsproces. Voor deze functie is het vereist dat u beschikt over een academisch werk- en denkniveau. Daarnaast beschikt u over ruime ervaring in de journalistiek en heeft u meerdere jaren succesvol als manager gewerkt. Voor de functie is het noodzakelijk om in Zeeland te (gaan) wonen. Het uitgebreide functieprofiel kunt u lezen op: www.omroepzeeland.nl/vacatures. Voor vragen over de inhoud van de functie, kunt u contact opnemen met Flip Feij, directeur hoofdredacteur. Telefoonnummer: (0118) 49 99 01 of via e-mail: flipfeij@zeelandnet.nl Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 3 juli 2006 richten aan: Omroep Zeeland, t.a.v. Stephan de Wijs (manager Personeel Organisatie), Postbus 1090,4388 ZH Oost-Souburg of via e-mail: personeelszaken@omroepzeeland.nl (Een assessment maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet gehonoreerd. ZEE LAND TELEVISIE www.omroepzeelandnl werknet Autotransportchauffeurs (stand plaats Oosterhout) m/v Gefco Benelux Automotive is een autodis tributiecentrum en verzorgt de op- en overlag en het transport van auto's binnen de Benelux. Daarnaast worden auto's naar wens van de klant aangepast/omgebouwd. Gefco Benelux Automotive maakt deel uit van de Gefco-groep die is gevestigd in Courbevoie. Frankrijk. De Gefco-groep heeft 200 vestigingen en 8.700 medewer kers in meer dan 80 landen. In verband met constante groei is Gefco Benelux www.tempo-team.nl Automotive op zoek naar Autotransportchauffeurs voor het vervoer van auto's binnen de Benelux Je bent in het bezit van rijbewijs CE en een chauffeurs- diploma. Enige ervaring in de autotransport in een pre. Voor deze baan met goede ver diensten en gegarandeerde uren, ben je representatief en heb je een groot verant woordelijkheidsgevoel. Wij bieden je een zeer afwisselende baan bij een groeiende organisatie met een informele, onderne mende en uitdagende cultuur Rechtstreekse benadering van Gefco Benelux Automotive wordt met op prijs gesteld. Kom langs bij Tempo-Team Werknet in Breda. Nieuwe Ginnekenstraat 38 of bel Anne- Mane van Dongen 076 521 18 18, www.tempo-team.nl. Zo werkt het. www.knopsbv.nl (G2 De Knöps Groep is opgericht in 1921 en telt inmiddels circa 75 medewerkers. Onze activiteiten bestaan naast het uitoefenen van het dealerschap voor Opel en Chevrolet, uit een werkplaats-, schade- en verhuurafdeling. Verder maakt een leasemaatschappij en de exploitatie van twee Shell tankstations inclusief moderne CarWash onderdeel uit van de groep. Goede contactuele eigenschappen en een flexibele geest zijn de kenmerken van onze organisatie waarbij klantgerichtheid het uitgangspunt vormt. Ingevolge de groei die onze organisatie doormaakt, zijn wij voor onze vestiging Noordgouwe (*/- 5 km vanaf Zierikzee) per direct op zoek naar: binnen onze vestiging Noordgouwe U werkt - in een full time dienstverband - nauw samen met onze vestigingsmanager en draagt daarmee bij in het realiseren van de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens, taxatie en inruil, het onderhouden van contactmomenten, acquisitie en het verwerken van informatie in de beschikbare systemen. Tevens brengt u offertes uit die zijn aangepast aan de wensen van de klant. U weet de behoeften van de klant in te schatten en deze vervolgens te vertalen in maatwerkoplossingen. Ook waar het gaat om leasing, financiering en verzekering. Herkent u zichzelf? Ambitie en enthousiasme zijn misschien wel de belangrijkste kenmerken van uw persoonlijke bagage. Verder heeft u enige commerciële ervaring op het gebied van verkoop, acquisitie en relatiemanagement. U bent communicatief, overtuigend en een echte teamplayer die beschikt over een uiterst flexibele instelling. Daartegenover bieden wij u een goed salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer in een enthousiast team. Tevens bent u in het bezit van rijbewijs B. Geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met curriculum vitae naar: Autobedrijf Akkerdaas B.V, t.a.v. de heer W. Kooman, Kloosterweg 2, 4317 AL te Noordgouwe of per e-mail naar: wkooman@knopsbv.nl. Voor méér informatie kunt u contact met ons opnemen op nummer: 0111 40 13 47. Wij zien uw gemotiveerde reactie met interesse tegemoet. www.knopsbv.nl &(swmm(§m ffaoW» Doseertechniek Pomprevisie Herkeuring IBC's RVS glasparelstralen TPU Services b.v. is een jong en zeer dynamisch bedrijf, actief in heel Europa. 'Perfecte kwaliteit en optimale veiligheid staan bij TPU Services b.v. te allen tijde voorop. Onze producten voldoen aan de strengste keuringseisen. De werkwijze van TPU Services b.v. kenmerkt zich door een grote zorgvuldigheid en verstrekkende vakkennis. Om ons binnendienst team te versterken zijn wij op zoek naar een fulltime De functie: Het assembleren van RVS en kunststof lage druk systemen. Het controleren en repareren van Intermediate Bulk Containers. Functie eisen: Een afgeronde MBO opleiding. Minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Je bent flexibel, servicegericht en uiteraard bereid om je vakkennis verder te ontwikkelen. Aanbod: Een afwisselende baan in een enthousiast team. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: Heb je interesse in deze vacature richt dan voor 30 juni a.s. je sollicitatie aan info@tpu-services.nl onder vermelding van vacature 06061601. TPU Services BV Uijterschootweg 18, Email info@tpu-services.nl 4338 PN Middelburg Internet www. tpu-services.nl L'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woondienstverleningf en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit tweef vestigingen in Vlissingen. L'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim' 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. De afdeling woondienstverlening vormt het frontoffice van l'escaut woonservice. Binnen deze afdeling zorgt het team verhuur voor de ontvangst van de klant en de contacten over huur- en verhuurzaken.Het team is op zoek naar een Het werk Als teamleider geef je op een coachende en resultaatgerichte manier leiding aan de teamleden. Je coördineert hun werkzaamheden en werkt in voorkomende gevallen mee. Je bent verantwoorde lijk voor het geautomatiseerde woonruimteverdelingsysteem (uitvoering en ontwikkeling) en voor de realisatie en implementatie van het huurbeleid. Ook zorg je voor de ontwikkeling, imple mentatie en uitvoering van het incassobeleid en ondersteun je medewerkers in de begeleidings procedures bij kantonrechter, huurcommissie e.d. Informatievoorziening aan (potentiële) klanten en het aanleveren van managementinformatie behoren ook tot je taken. De competenties Je bent geschikt voor deze functie als je ondernemend, communicatief en klantgericht bent en be schikt over teamgeest. Je hebt een afgeronde opleiding HBO-MER en je hebt ervaring opgedaan in een leidinggevende functie. Ook heb je gevoel voor en ervaring met automatisering. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan van 36 uur per week, een salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid zal een aanstelling voor onbepaalde tijd volgen. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opne men met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118-422375. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot uiterlijk 14 juli 2006 aan ons opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heer J. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen l'escaut info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl Badenmarkt is een unieke en snelgroeiende sani- tairformule waarbij luxe whirlpools, baden, stoom- cabines, douchecabines en buiten spa's tegen ongekend lage prijzen worden aangeboden. Badenmarkt koopt haar producten grootschalig in en levert vrijwel alle modellen direct uit voorraad. Door de unieke prijs/kwaliteit verhouding wordt hiermee luxe sanitair voor een groot publiek betaalbaar, Badenmarkt slaat haar vleugels uit in Europa en heeft inmiddels vestigingen verspreid over Nederland en België. Voor deze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een VERKOOPADVISEUR m/v full-time, dinsdag t/m zaterdag Als verkoopadviseur bent u verantwoordelijk voor: het adviseren en verkopen van luxe sanitair producten het netjes houden van de showroom en productpresentaties alle administratieve handelingen behorende bij de verkoop daarnaast bent u verantwoordelijk voor de vestiging Vlissingen Voor deze functie zijn wij op zoek naar: een enthousiaste adviseur met een klantgerichte instelling die van aanpakken weet een zelfstandige allround medewerker Wij bieden u een uitdagende uitdagende functie in een moderne werk omgeving met een prima salaris aangevuld met diverse secundaire arbeids voorwaarden zoals verzekeringen, spaarloonregeling etc. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer H. Post, telefoon (0527) 622 334. Uw schriftelijke sollicitatie richt aan: Leisure Life BV, Afdeling P&O, Postbu 1080, 8300 BB te Emmeloord of per mailt vacatures@leisurelife.nl. Ook kunt u tele fonisch een sollicitatieformulier aanvrage"- Mim teideli feideli fcndeli Actief B nancn www.badenmarkt.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6