:c Banen hefmatic JobTracIcnl Ik werk graag met mensen" avans Leerling verzorgenden monteur [m/v] leerling monteur m/v] management assistent (m/v) Kijk ook op Woningstoffeerder hefmatic HogeschaoldacEnt Civiele Techniek nw 5 fte] □□cent Civiele Techniek m/v b ifte] IVIedewerker Algemeen Technisch Onderhoud m/v [i a fte] eem- en Netwerkbeheer m/v pofte] M raj. l=4Vl=Jd ^=TmrrïT3ii Hogeschool Zeeland •nnöiBröP DOCENTEN M/V 24 JUNI 2006 - W27 ^Jjl Op liet eiland Tholen, in l'oortvifet, bevindt zich een nccesvolle en nog immer roeiende Woonboulevard, met maar liefst 14 verschillen- I Je winkels onder één dak. Het mcces van deze meubelspeci- mlzaak is onder meer gelegen A in de enorme service en het klantgerichte handelen van de inmiddels 150 medewerkers. Wanneer het verfraaien van een woning u aan het hart ligt... Kunt u bij Woonboulevard Poortvliet op korte termijn terecht. Ter uitbreiding van ons team van de afdeling woningstoffering zoeken wij een: (37 uur per week) Onze enthousiaste en creatieve afdeling Woningstoffering draagt zorg voor de levering van woningtextiel en aanverwante artikelen in de breedste zin van het woord. U zult dagelijks bezig zijn met het verfraaien van de woning van onze klanten. Wanneer een verant woordelijke functie die gekenmerkt wordt door afwisseling en actie u trekt, zal deze functie zeker bij u passen. Wij vragen van u: Ervaring in het stofferen van woningen Klantgerichte instelling Nauwkeurige manier van werken Grote inzet voor uw werkzaamheden Flexibiliteit Technisch inzicht en initiatief durven nemen Goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel Goede fysieke conditie Representatieve uitstraling C - rijbewijs is een pré. Wanneer u denkt dat u in deze functie past, en u wilt werken in een gezonde en stabiele organisatie met goede arbeidsvoorwaarden, kunt u ons een sollicitatiebrief met C.V. sturen. Wij verzoeken u dit binnen 10 dagen na het verschijnen van deze ad vertentie te doen en deze te richten aan: Woonboulevard Poortvliet, t.a.v Afd. P O, Paasdijkweg 33, 4693 RE te Poortvliet. Wanneer u nog vragen heeft kunt u uiteraard contact opnemen met de afdeling P O, tel. 0166-619100. Beste Thuiszorg organisatie van Hederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg-of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'lorg met respect, war u ook woont' Zorg wet respect, waar u ook. woont Wil je graag in de zorg gaan werkenBen je bereid hiervoor een opleiding te volgen? Zie je het zitten om te Werken en te leren? Zorgstroom heeft vacatures voor Als leerling verzorgende volg je de opleiding verzorgende niveau 3. je werkt 3 dagen per week (wisselende dagen) in een zorgcentrum, verpleegcentrum of thuiszorg en gaat één dag per week naar school. De opleiding duurt 3 jaar. Je krijgt een contract voor 27 uur per week. Voor deze leerlingplaats ben je in het bezit van een diploma VBO-C, VMBO, MAVO of MBO niveau 2. Je hebt interesse in het werken met ouderen, werkt graag in teamverband en je bent flexibel inzetbaar volgens rooster. Je ontvangt het leerlingsalaris (het eerste jaar is dit 6,53 per uur, indien je 22 jaar of ouder bent ontvang je het minimumloon). De studiekosten worden vergoed door Zorgstroom. Na het behalen van de opleiding behoort een aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. Informatie is te verkrijgen bij Janneke Geijsen, personeeisadviseur, tel. (0118) 6840 00 of bij Ellen Verheul-Marijs, opleidingscoördinator, tel. (0118) 630325. Je schriftelijke sollicitatie kun je tots juli a.s. richten aan de heer L.O. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Zie ook www.zorgstroom.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld het probleemloos laten \fmclioneren van mtfucks, autolaadkranen en container-systemen daar gaat het om bij hefmatic te Borssele. Cit op basis van de 'absolute topmerken hnde, Hiab en Leebur/ Mutitift. Betrouwbaarheid w kwaliteit vormen het ■Hmdament onder onze bedrijfsvoeringDat geldt Meid, Waarbij Hefmatic :"»W op de lange termijn pi continuiteil. Dat dé Kg steeds groetende Pfcef het in Borssele Wir de zin heeft blijkt uit Zoekt ter versterking van het team een en een Die in staat is zelfstandig, heftrucks motorisch, hydraulisch en electronisch te onderhouden, storingen te analyseren en deze te verhelpen. Die bereid is om zich via bijscholing verder in de gevoerde merken te specialiseren. Die in bezit is van rijbewijs B/E. De geschikte kandidaat bieden wij een bij de functie passend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je meer weten over deze functie en over ons bedrijf, kijk dan op www.hefmatic.nl, of bel naar onze technisch directeur Gerard Boone. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de directie van ons bedrijf. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. foed personeel, 'Zuinig op. Kaaiweg 13a Tel. [0113] 355000 4454 PN Borssele Fax [0113] 355001 info@hefmatic.nl www.hefmatic.nl Binnen de Hogeschool Zeeland zijn er de volgende vacatures: Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ODk volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heEl persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden ónze collega's, die hun verantwoordelijkheden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Het profiel voor de docenten functies U bent door de wol geverfd in uw vakgebied en vindt het een uitdaging om met jonge mensen te werken aan hun toekomst. U heeft een prettige en open stijl van communiceren en bent in staat om studenten te inspireren en te motiveren, onder andere door uw enthousiasme voor het eigen vakgebied. U heeft een brede ervaring binnen het betreffende beroepenveld en heeft de ambitie om dit te combineren met een functie als docent. U houdt van uitdagingen en bent bereid én in staat om naast het reguliere onderwijs tevens onderwijsproducten te ontwikkelen en uit te voeren voor instellingen/bedrijven. De kern van de docenten functies is Het lesgeven en begeleiden van projecten in de propedeuse en de hoofdfase Het begeleiden van stages en afstudeerprojecten participeren in de verdere ontwikkeling van competentiegericht onderwijs, en daar op een creatieve manier mede vorm aan geven Informatie over de functie medewerker Algemeen Technisch Dnderhoud De dienst Technisch Beheer £t Onderhoud beheert drie locaties van de HZ, tezamen ongeveer 30.000 m2. Dit team bestaat uit 5 medewerkers. Alle teamleden zijn ook actief in de Bedrijfshulpverlening. Er is een functie medewerker algemeen technisch onderhoud vrij gekomen met als specialisatie schilderwerk. Informatie over de functie medewerker Systeem- en Netwerkbeheer De belangrijkste taken zijn beheer, onderhoud en ontwikkeling van services voor HZ-gebruikers. Wij vragen als primair kennisgebied: Novell Netware (OS), Groupwise, Netware clustering. Meer inhoudelijke informatie over deze functies en de procedure vindt u op: www.hz.nl Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u binnen 8 dagen sturen naar de dienst PEtOO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Werken aan de Zeeuwse kust! Sint Marie symbool voor communiceren Orthopedagogisch expertise- en kenniscentrum voor onderzoek en behandeling n kinderen vanaf twee jaar, jeugdigen en jongvolwassenen, die problemen hebben met communicatie. Deze problemen kunnen te maken hebben met ernstige gehoor-, spraak- en taalstoornissen en autismespectrumstoornissen. Sint Marie heeft een regionale en een regio-overstijgende functie. Voor het cluster Expertise zijn we in Goes op zoek naar een: GZ-Psycholoog m/v (i6 uur per week) Je verricht en coördineert psychodiagnostiek en bespreekt de bevindingen met ouders/verzorgers en externe instanties. Je beschikt over een afgeron de universitaire opleiding psychologie, een BIG-registratie GZ-psycholoog en minimaal 2 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie. Kijk voor meer informatie over de functie en de functie-eisen op: www.sintmarie.nl/vacatures. Ben je geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie vóór' 10 juli 2006 per e-mail naar: PenO@sintmarie.nl. "De Zeeuwse Milieu Federatie komt op voor natuur en milieu in Zeeland. Wij werken aan een rijke natuur, een schoon milieu en een aantrekkelijk landschap. De ZMF is een constructieve en deskundige gesprekspart ner voor overheid, bedrijfsleven en burgers. De ZMF spreekt namens haar leden en een groot aantal Zeeuwse milieu- en natuurorganisaties. Om de belangen van natuur en milieu in Zeeland te beschermen, en om duurzame ontwikkeling mogelijk te maken." Wij zoeken voor ons bureau een voor 32 uur per week. Kijk op onze website www.zmf.nl voor meer informatie en de sollicitatie procedure. Zwin College te Oostburg, Vmbo t/m Gymnasium 1200 lln. Nieuw gebouw Cultureel achterland: Brugge en Gent85 km naar Frankrijk Gunstig wonen - fijn werken - prachtige leefomstandigheden Vraagt met ingang van het schooljaar 2006-2007 Natuurkunde onderbouw, LB functie, 1 fte Scheikunde bovenbouw, LB functie, 1 fte Ook naar een combinatie van vakken kan worden gesolliciteerd. Sollicitaties/inlichtingen: naar/bij drs. E. de Roo (lid centrale directie), PB 32, 4500-AA, Oostburg. Tel. 0117-454555 (school), 06-45738169 (privé) Schoonmaakmedewerker (m/v) (parttime) Bij Asito krijgen we van onze mensen altijd te horen dat het bij ons zo leuk werken is en dat ze zich zo bij ons thuis voelen. Daar zijn we dan ook trots op. Net als op ons werk: schoon maken. Dankbaar werk dat we met plezier, kwaliteit en zorg doen met enthousiaste mensen zoals jij. Als schoonmaakmedewerker kun je werken bij diverse opdrachtgevers in Domburg e.o. Het gaat om 5 dagen per week van 9.00 uur - 13.30 uur. Ook zijn wij op zoek naar medewerkers die in de weekenden willen werken van 9.00 uur -13.30 uur. Wil je solliciteren of meer informatie? Bel dan tijdens kantooruren met Jacqueline De Decker, tel. 0113 - 211 210 of kijk op www.asito.com Werken mee mensen is iets wat ik altijd al wilde. En dat kan goed in-de gezondheidszorg, want daar draait alles om mensen. Kinderen, ouderen, gehandicapten; allemaal hebben ze zorg nodig. En het verlenen van directe zorg aan mensen die hulp nodig hebben, vind ik erg belangrijk. Momenteel volg ik dan ook de deeltijdopleiding Hbo-Verpleegkunde bij Avans Hogeschool. Als ik hiermee klaar ben, wil ik me verder bekwamen in management. Dat kan bij Avans Hogeschool met de vervolgopleiding Management in de Zorg. Zo bouw ik ook aan een gezonde toekomst voor mijzelf! hogeschool Avans Hogeschool Inclusief inspiracie www.avans.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 57