Sta jij ook paraat na een ramp? RED DE VOGELS VAN DE RODE LIJST! MOEZELSTREEK 50 jaar Prinses Beatrix Fonds PZC kleintjesmarkt.nl E3EQ PZC voor ziekten die de spieren verlammen Laten wij de krachten bundelen! 'Zeg'nsJA' Na een ramp helpt het Rode Kruis zo snel mogelijk. Word vrijwilliger! Je helpt met contactherstel tussen slachtoffers en hun familie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. Alleen voor particulieren! Uw Kleintje op internet én in de krant! Ontdek de prachtige Volwasseneneducatie vmbo-t, havo, vwo zaterdag 24 juni 2006 Jurgen Klapwijk DIRECTEUR VVV ScHOUWEN"DuiVELAND. "Je ziet regelmatig berichten over bos- en heidebranden op het journaal. Hoe zit het met dit risico voor de natuurgebieden in de Westhoek van Schouwen-Duiveland? En hoe zijn de gemeente en de brandweer hier op voorbereid?" Mr. J.J.P.M. Asselbergs, BURGEMEESTER VAN SCHOUWEN"DuiVELAND. "Het risico van bos- of duinbrand is vooral bij langdurige droogte ook aanwezig in de West hoek. Het feit dat daar 's zomers ook veel toeristen verblijven, maakt een goede voorbereiding extra urgent. Daarom wordt, naast het algemene rampenplan, een speciaal plan gemaakt voor de bestrijding van eventuele natuurbranden in de Westhoek. Bovendien wordt het gebied bij extreme droogte extra in de gaten gehouden. Het besluit tot extra bewaking wordt genomen via een zogeheten gevarenindexgetal, dat wordt bepaald vanuit de dagelijkse weersverwachting en -gegevens. Als sprake is van een natuurbrand wordt het bedreigde gebied snel ontruimd. Hierbij is het van belang dat u onmiddellijk instructies van politie of brand weer opvolgt en waar mogelijk hulp biedt aan mensen die minder zelfredzaam zijn.." Focus op Veiligheid! is een publiekscampagne van de Zeeuwse gemeenten. In het jubileumjaar zetten wij ons in voor extra wetenschappelijk onderzoek. Vroeger waren artsen machteloos bij mensen met spierziekten. Nu wordt er hard gewerkt aan medicijnen. Met een grote actie 'Zeg 'ns JA' willen we ook een leefbare plek creëren waar jonge patiëntjes kans krijgen op een eigen leven. Help het jarige Prinses Beatrix Fonds. Doe mee met een eigen actie. Zie www.beatrix.nl Telefoon: 070 - 3 607 607 Giro 969 giro 7 800 800 3 i-Hertogenbosch E. g geeff om l| dit kind Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Het Nederlandse Rode Kruis www.rodekruis.nl +c A part o( the International Red Cross and Red Crescent Movement Steeds meer vogelsoorten in Nederland worden bedreigd. Al 78 van de 180 soorten broedvogels staan op de Rode Lijst. Nog even en we kunnen ze alleen nog ingelijst bewonderen. Help de vogels, kijk op www.vogelbesdierming.nl Vogelbescherming NEDERLAND Vul deze bon in en verzend deze in een gefrankeerde envelop naar: PZC, afdeling Kleintjes, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Opgave via deze bon kost u 2,50 administratiekosten, naast de advertentiekostenj (Zie voorwaarden. Deze worden geïncasseerd via een éénmalige machtiging). Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord in hoofdletters. Laat na elk woord een vakje open. 3 regels kosten €5,- ind. BTW excl. adm. kosten elke regel meer kost u €2,50 extra Plaatsen onder rubriek: Plaatsingsdatunr Machtiging: Ondergetekende machtigt PZC éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekenmg af te schrijven Bank- of gironummer Handtekening Let op: nieuwe spelregels en voorwaarden! De kosten voor particulieren bedragen 5,- voor 3 regels; voor doorplaatsing naar een ander Wegener-dagblad betaalt u 5,- extra. Per extra regel betaalt u slechts 2,50 per dagblad Bij opgave via deze bon, betaalt u altijd 2,50 administratiekosten extra. Betaling geschiedt altijd door middel van eenmalige incasso. Uw gegevens dienen hierboven volledig ingevuld te zijn U kunt een Kleintje, opgegeven via deze bon, niet annuleren Onvolledig ingevulde bonnen worden met in behandeling genomen; De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voor plaatsing voor 14 00 uur aangeleverd te zijn; Uw advertentie wordt tevens 7 dagen lang gratis doorgeplaatst naar www.kleintjesmarkt.nl *De algemene verkoopvoorwaarden van PZC zijn van toepassing. Bovenstaande tarieven gelden voor particuliere adverteerders, voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders bellen met telefoonnummer 076 - 53 12 104. of kijken op www.kleintjesmarkt.nl Alle bedragen zijn incl. B.T.W. Geen administratiekosten, ga naar www.kleintjesmarkt.nl 4-/5-daagse autoreis naar het wijnstadje Löf, direct aan de oever van de Duitse Moezel Reis wederom met uw krant naar het mooie Moezel gebied! Want na het dave rende succes van afgelopen jaar, zijn wij er weer in geslaagd om speciaal voor onze lezers een fantastische autoreis samen te stellen naar het leuke wijnstadje Löf, direct aan de oever van de Moezel. U verblijft in het gezellige familiehotel Lellmann, middenin het cen trum van het liefelijke Löf. En... natuurlijk kunt u hier al zéér voordelig naar toe. Want een 4-daagse autoreis boekt u al vanaf slechts 69 (5 dagen vanaf 89), inclu sief ontbijtbuffet en gebruik van het overdekt zwembad! Normaal betaalt u voor dit hotel tot wel 35 per per soon per nacht, dus tel uit uw winst! Löf is een prima uitgangspunt voor heerlijke uitstapjes in het gebied van de Moezel, de Rijn en de natuurparken van de Eifel. HOTEL LELLMANN Het gezellige familiehotel Lellmann is gelegen direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Dit hotel is.o.a. voorzien van een overdekt zwembad (gratis), lounge, lift, sfeervol restaurant en een gezel lige bar. Ook beschikt het hotel over sauna en solarium (tegen betaling). De kamers zijn voor zien van douche, toilet, telefoon, televisie en minibar. Er zijn ook kamers met balkon en prachtig uitzicht over de Moezel. TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een lieflijk wijnstadje langs de Moezel. Het ligt niet ver van het mooie Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. Langs de Moezel liggen bekende wijnplaats jes zoals Wittlich, Cochem en Traben- Trarbach. Aan de Rijn ligt het mooie Z" Boppard met het imposante 12e- eeuwse klooster. We raden u aan een tocht door de Eifel te maken en landelijke plaatsen zoals Daun, Monschau en Gerolstein te bezoeken. Tot slot noemen we nog Trier, vermoedelijk de oudste stad van Duitsland. Kortom, er is teveel om op te noemen! 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 2/6 t/m 27/10 v.a. 69 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 5/6 t/m 30/10 v.a. 8 Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 18 (4 dgn), kamer met moe zicht v.a. 15, diner v.a. 40 (4dgn), reserveringskosten 1 boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in hotel Lellmann in het plaatsje Löf, verblijf in 2-persoonskamer met beschreven faciliteiten, overdekt zwembad en ontbijt. Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reservering; kosten. Voor meer informatie 8i boekingen KRAS tel:073 - 5 999 999 Sferfakwfcie-* online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week K Korte intensieve opleidingen vmbo-t, havo en vwo voor volwassenen (vanaf 18 jaar) in Vlissingen. Wij starten weer eind augustus VMBO-T In één jaar naar het diploma. In één jaar naar het diploma of via HEXBO in 2 jaar. In één jaar naar het diploma. Havo nn= Studeren per vak is mogelijk. Vrijstellingen vanuit het reguliere dagonderwijs zijn mogelijk. Wij bieden een volwassen aanpak van de studie: begeleid zelf standig studeren. Kom naar de inloopavond op 29 juni 2006 tussen 18.30 - 21.00 uur. Vraag onze folder aan, kijk op www.roczeeland.nl (onder opleidingen) of bel voor een afspraak. Slechts in zeer uitzonderlijke gevallen kunnen inwoners uit Zeeuws-Vlaanderen tot de opleidingen toegelaten worden. ROC Zeeland Cluster Educatie Verlengde Bonedijkestraat 279 4383 BC Vlissingen Tel.: (0118) 55 86 40 ZEELAND www.roczeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 56