Banen JobTracknl ZUID-CHEMIE Plant-Manager Uitvoerder Technische Dienst Allround-onderhoudsmonteur Operator Provincie Zeeland Beleidsmedewerker Openbare Orde en Veilgheid iv/mi vacaturenummer 05.14.06 IT-Specialist NOC TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND zoekt OPERATIONS PLANNER (m/v) REFINERY INSPECTOR (m/v) (LEERLING) PROCESS OPERATOR (m/v) Kijk ook op 24 JUNI 2006 Zuid-Chemie B.V. te Sas van Gent (NL) is een kunstmestproducent en maakt onderdeel uit van de chemietak van het Franse TOTAL. Deze productieplant in Zeeuws-Vlanderen is met ruim 100 werknemers gespecialiseerd in de productie van kunstmeststoffen "op maat" voor de klant. De producten worden via landbouwcoöperaties en de kunstmesthandel over de hele wereld verkocht. In verband met toekomstige ontwikkelingen, zijn we op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: De Functie U bent eindverantwoordelijke voor drie volcontinue productieprocessen en u bewaakt en verbetert de rentabiliteit van uw site. Veiligheid, milieu en kwaliteit staan daarbij hoog in het vaandel. U stemt samen met uw team de planning, productie, onderhoud en stops optimaal af. U doet investeringsvoorstellen met een goed onderbouwde kosten-baten analyse. Daarnaast identificeert en implementeert u verbeteringen die de rentabiliteit van het bedrijf ten goede komen. U maakt deel uit van het directieteam en rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. Uw profiel Naast een HBO of academische opleiding heeft u relevante leidinggevende ervaring binnen de chemische industrie. Productie ervaring is een must evenals technische kennis. Goede beheersing van de Nederlandse en Franse taal zijn een vereiste. U kunt hoofd- van bijzaken onderscheiden en durft beslissingen te nemen, ook in hectische tijden. U beschikt over goede communicatieve eigenschappen en weet uw team te motiveren om uw doelstellingen te realiseren. Ons aanbod Een sleutelpositie met een breed spectrum aan verantwoordelijkheden met vele mogelijkheden om successen te boeken. U komt terecht in een no-nonsense bedrijfscultuur met een dynamische en professionele managementaanpak. Een positie vooreen langere periode binnen een loyale omgeving. De Functie U planten coördineert de uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden. U werkt hierbij nauw samen met de wachtchefs van de productieafdelingen. U streeft ernaar de afdelingen zo optimaal mogelijk te laten produceren, waarbij veiligheid, milieu, kostenbeheersing en efficiëntie hoge prioriteit hebben. U geeft direct leiding aan 6 eigen monteurs en zo nodig aan ingeleend personeel. Uw profiel U beschikt over een HBO-opleiding werktuigbouw of scheepswerktuigbouw. U heeft ervaring en affiniteit met elektro techniek. U heeft ruime ervaring in een technische functie binnen de procesindustrie en/of chemische industrie. U kunt knopen doorhakken en prioriteiten stellen. U beschikt over leidinggevende ervaring met uitstekende communicatieve vaardigheden en weet uw team te motiveren om uw doelstellingen te realiseren. U bent aanwezig op het terrein en tracht door troubleshooting met collega's, medewerkers en wachtchefs tot continue verbeteringen te komen in de productie processen. Ons aanbod Een ruime en gevarieerde functie binnen de technische dienst. Er heerst binnen de onderneming een goede sfeer en er zijn goede studiemogelijkheden. Daarnaast bieden wij u aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De Functie Tot uw kerntaken behoren het verhelpen van storingen, het verrichten van onderhouds- en nieuwbouwwerkzaamheden binnen een continue draaiend bedrijf. U voert uw werkzaamheden uit binnen vastgestelde veiligheidsvoorschriften, in overeenstemming met vereiste specificaties en op efficiënte wijze. Het voorkomen van storingen door middel van periodieke inspecties alsmede het analyseren van de storingen heeft hoge prioriteit. U loopt om toerbeurt een week consignatie buiten de dagdienst uren volgens een vastgesteld schema. Uw profiel U beschikt over een. MBO-opleiding werktuigbouw elektrotechniek aangevuld met vakgerichte opleidingen. U heeft meerdere jaren ervaring in een technische functie binnen de procesindustrie en/of chemische industrie. U kunt zelfstandig en gestructureerd werken. Veiligheid, milieu en kwaliteit staan bij u hoog in het vaandel. U bent buiten dagdienst oproepbaar voor het verhelpen van storingen. Ons aanbod U bent werkzaam in dagdienst waarbij u voldoende flexibel bent ten aanzien van afwijkende uren. Er heerst binnen de onderneming een goede sfeer en er zijn goede studiemogelijk heden. Daarnaast bieden wij u aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De Functie U bent in staat om zelfstandig het productieproces te regelen, inclusief het opstarten en stilleggen. U bewaakt de kwaliteit van het product, hiertoe voert u controlerondes uit en neemt u diverse monsters gedurende een productierun. U signaleert storingen en neemt daarop gepaste actie. U bent inzetbaar in de drie productieafdelingen. Uw profiel U beschikt over een procestechnische opleiding op minimaal VAPRO-A niveau en bij voorkeur VAPRO-B of studerend hier voor. Enkele jaren ervaring binnen de procestechnische en/of chemische industrie is een voordeel. U kunt zelfstandig functioneren zonder het teamverband uit het oog te verliezen. Veiligheid, milieu en kwaliteit staan bij u hoog in het vaandel. Ons aanbod U bent samen met 42 productiemedewerkers werkzaam in volcontinu dienst (5-ploegenrooster) Er heerst binnen de onderneming een goede sfeer en er zijn goede studiemogelijkheden. Daarnaast bieden wij u aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Aanvullende informatie over Zuid-Chemie kunt u vinden op onze website: www.zuidchemie.com of op de website van de kanaalzone: www.dekanaalzone.nl. Nadere informatie over de functies kunt u verkrijgen bij: Plant-manaaer: de heer W. van Overfelt, directeur, 0115-456100; Uitvoerder Technische Dienst en Allround-onderhoudsmonteur: de heer F. Boekamp, hoofd technische dienst, 0115-456140; Operator: de heerP. van Renterghem, hoofd productie: 0115-456175 Indien u interesse heeft in bovengenoemde functies verzoeken wij u schriftelijk te reageren tot 15 juli 2006. U mag uw sollicitatie via e-mail of per post versturen naar therese.versterre@zuidchemie.com of Zuid-Chemie, postbus 70, 4550 AB Sas van Gent. ZUID-CHEMIE Westkade 38a - Postbus 70 - 4550 AB SAS VAN GENT - tel. 0115 - 456000 fax: 0115 - 451647 - www.zuidchemie.com Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. Advisering ten aanzien van het beleid op het gebied van openbare orde en veiligheid in het algemeen en ten aanzien van het toetsen van rampen(bestrij- dingsjplannen en de regionale beheersplannen in het bijzonder. De bereidheid om buiten kantoortijd als piketambtenaar te functioneren en deelname aan de provinciale staf ten tijde van crisissituaties. Een academische opleiding (of gelijkwaardig werk- en denkniveau), bijvoor beeld bestuurswetenschappen en kennis van veiligheidsvraagstukken. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: omgevingsbewustzijn, integraal werken, goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Het salaris bij een voltijd betrekking bedraagt minimaal: 2834 en maximaal 4048 bruto per maand. Inlichtingen dhr. drs. C.L.J, van Vlaanderen, hoofd Kabinet Juridische Zaken en Bestuursondersteuning of dhr.P.J. Mersie, waarnemend hoofd KJB/ clustercoördinator openbare orde en veiligheid. Telefoonnummer: 0118-631490/631349. Stuur voor 7 juli 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld U vindt een ruime keus op www.unicefshop.nl Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. giro 121 Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psychische aandoeningen. We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Wilt u helpen7 Er is nog veel te doen! Want ruim drie miljoen mensen in ons land hebben last van, vaak ern stige, psychische klachten. Voor ons werk zijn we afhankelijk van bijdragen van mensen zoals u. Word donateur en help ons met uw gift. (cb& Giro 4003, Utrecht. -sv_ Alles over hoofdzaken www.fondspsychischegezondheid.nl In een huis vond de politie een papegaaienkooi met daarin een piepjong Java-aapje. De kleine Kera werd meteen naar Stichting AAP gebracht. Ze was eenzaam, maar nu ze drie speelkameraadjes heeft, is ze vrolijk en gelukkig. Stichting AAP vangt veel dieren zoals Kera op, die niet gebruikt horen te worden voor het plezier van mensen, bijvoorbeeld in circussen of als huisdier. ik Op onze jeugdsite Apek°PPen vin(f le nog meer informatie. Daar kun je je ook aanmelden voor ons digitale jeugdblad ApeNootje. Ca naar WWW.44P.Nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De afdeling TeleCaiNetten (TCN), onderdeel van de divisie Infra, beheert kabeltelevisie- en telecommunicatienetwerken. De groep Netwerk Operations Center (NOC) is verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van de elektronische netwerken. Door aanpassing van de organisatie is er een vacature voor een fulltime IT-Specialist NOC. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Systeemontwikkeling, systeembeheer en gebruikersondersteuning voor IT-infrastructuuren netwerkmanagementsystemen. - Optimaliseren van te monitoren nelwerkelementen, interfaces en overige parameters in onze managementsystemen en fault managementsysteem. - Optimaliseren van remote access en de beveiliging daarvan voor de storingswachtdienst. - Verhelpen van storingen in systeemcomponenten. - Verder inrichten en optimaliseren van de back-upcycli voor diverse managementsystemen in samenspraak met de IT- afdeling. - Administratieve taken zoals het aanvullen en bijwerken van netwerkdocumentatie en gegevens in het bedrijfsmiddelenbeheersysteem, opschonen van databasegegevens. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hts-e telecommunicatie of informatica, bij voorkeur aangevuld met applicatiecursussen (post-hbo) op het gebied van bedrijfskunde of bereid zijn deze te volgen. - Afgeronde opleiding TCAI-i en TCAI-2 of gelijkwaardig. - Kennis van diverse databases zoals Oracle en SQL-server. - Kennis van backupmethodieken en beveiligingstechnieken (firewall). - Ervaring met proces- en projectmanagement. - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. - Bereidheid tot het verrichten van storingswachtdienst. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. De standplaats is Vlissingen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure, Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemenden veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordl gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.326,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Andy de Zoete, coördinator NOC, telefoonnummer (0118) 88 36 03. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. (TRN) is een dochteronderneming van de oliemaatschappij Total en het chemieconcern The Dow Chemical Company. Total is één van de grootste internationale petroleummaatschappijen en is met zo'n 120.000 werknemers actief in meer dan 100 landen. The Dow Chemical Company is een internationaal chemisch concern met ca. 46.000 werknemers, actief in meer dan 180 landen. De raffinaderij, gevestigd te Vlissingen-Oost, beschikt over een aardolieraffinagé-complex en een hydrocracker. Deze installaties ver werken respectievelijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzine, diesel, huisbrandolie, vliegtuigbrandstof, stookolie, chemische producten en zwavel. Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid, Kwaliteit, Milieu en ARB0 is van primair belang. 4 Total voor de afdeling Planning Valorization geschikte kandidaten voor de functie van: Voor de Inspectie sectie (als onderdeel van de afd. HSEQ) geschikte kandidaten voor de functiei Voor de afdeling Operations zoeken wij geschikte kandidaten voor de functie van: Meer informatie? Bent u geïnteresseerd in één van deze uitdagende functies, kijk dan op: www.trn.nl Solliciteren? Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u - binnen 14 dage het verschijnen van deze advertentie - via e-mail sturen aan: Vacature@TRN.nl Voor vragen over de selectieprocedure kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel. nr. 0113-619251. Voor genoemde functies (met uitzondering van de vacature Process Operator) maakt een assessment deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie v/ordt niet op pnjs gesteld. Handel mm Hollestelle pMa Konséruktiie Functie-inhoud: calculeren van werktuigbouwkundige projecten voor overheden en industrie; inkopen van onderdelen en diensten; onderhouden van contacten met opdrachtgevers en leveranciers; organiseren van de werken i.s.m. de uitvoerder; organiseren c.q. bijwonen van bouwvergaderingen; financieel afwikkelen van de projecten. Functie-eisen: minimaal HBO werk- en denkniveau (bijv. HTS wtb.); ervaring met grote onderhoudsbestekken op werktuigbouwkundig gebied is een pré; ervaring met hydrauliek en pneumatiek; een enthousiaste coach die op alle niveaus kan communiceren; stressbestendigheid en een flinke dosis doorzettingsvermogen; flexibele werkhouding, geen 9 tot 5 mentaliteit. Geboden wordt: een uitdagende en afwisselende baan met veel ruimte voor eigen inbreng binnen een gezond en groeiend bedrijf; een interessante werkomgeving; salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Geïnteresseerd in deze veelzijdige en uitdagende functie? Dan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw H.C. Trouw, afdeling personeelszaken. Vobr eventueel aanvullende informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met dhr. j.G. Hollestelle. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Amundsenweg tÓ Postbus 62 4460 AB Goes Tel. 0113-27.77.77 Fax 0113-27,77.75 E-Mail trouw@hollestelle nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46