Banen Neem je carrière eigen hand! lobTrack.nl ->r randstad kijk voor nóg meer banen op www.randstad.nl tempo-team Verzorgenden Kijk ook op jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt Werkelijk goed werk 24 JUNI 2006 - 29 logst persoonlijk t Op ninistratief elle de Kort 3)27 48 21 de Spiegelstraat 2 [ninistratief ijolijn Verhoeven 18)68 00 70 nhouwerssingel 3 na.4jelburg rker ministratief enJoosse-Bredemeijer 13)27 48 20 i de Spiegelstraat 2 ïacÜ ink cretarieel tyvan Aken 8)6800 70 irssingel 3 Iburg afdé ord; oreca mko Hoogendoorn 18)68 00 75 05 enhouwerssingel 3 ddelburg tailhandei mko Hoogendoorn deiü 18)68 00 75 «nhouwerssingel 3 ddelburg colt tenli etailhandel ïko Hoogendoorn 118)68 00 75 «nhouwerssingel 3 ddelburg 3k ;ol irheid a Visser 64 03 45 ié Lubbers 113)27 48 10 de Spiegelstraat 2 native speakers m/v Wij zijn op zoek naar kandidaten die diverse talen onder andere Engels, Frans, Spaans of Duits goed beheersen. Daarnaast dien je een recente administratieve achtergrond te hebben. Heb jij die talenknobbel? Dan hebben wij een afwisselende baan voor je, waarbij administratie en klantencontact in vreemde talen aan bod komen. Maak gauw een afspraak met ons. danielle.de.kort@nl.randstad.com archief medewerker m/v Binnen een overheidsinstelling in Middelburg hebben wij per direct een archiefmedewerker voor 12 uur per week nodig. De werktijden zijn flexibel en bespreekbaar. Het betreft een tijdelijke opdracht tot het einde van dit jaar. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van SOD1 en ervaring in een soortgelijke functie binnen een overheidsinstelling. Herken je jezelf in dit profiel? Stuur dan je cv en motivatie naar onderstaand e-mailadres. marjolijn.verhoeven@nl.randstad.com commerciële toppers m/v Voor diverse klanten in onze regio zijn we op zoek naar commerciële toppers. Je bent uitstekend communicatief vaardig, resultaatgericht en een echte doorzetter. Tegelijkertijd ben je klantgericht en heb je gevoel voor verkoop. Over het werkaanbod kunnen wij je alles vertellen. Van jou horen we graag waarom jij jezelf een commerciële topper vindt. Neem snel contact met ons op. jolien.joosse@nl.randstad.com secretaresse m/v Voor verschillende relaties op Walcheren zijn wij op zoek naar enthousiaste secretaresses. Ben jij een fulltime of parttime beschikbare secretaresse met een afgeronde opleiding in een secretariële richting of een aantal jaar werkervaring als secretaresse? Kom dan snel langs en schrijf je in voor de leukste secretariële banen. kitty.van.aken@nl.randstad.com voorman groenvoorziening m/v Ben je bereid om in de buitenlucht te werken en heb je groene vingers? Wij zijn namelijk per direct op zoek naar 2 voormannen groenvoor ziening voor de locaties Terneuzen en Oostburg van Dethon Groen. Ervaring in groenvoorziening en leidinggevende ervaring zijn vereisten. Bovendien moet je in het bezit zijn van een rijbewijs BE en bij voorkeur in het bezit zijn van een spuit- licentie. Het gaat om een fulltime functie. De duur van de opdracht is tot oktober. Iinda.visser@nl.randstad.com horecamedewerker m/v Nog geen vakantiebaantje? Kom dan snel langs bij Randstad Middelburg! Voor diverse bedrijven langs de kust en omgeving Middelburg zijn wij op zoek naar horecamedewerkers voor deze zomer. Er zijn diverse functies beschikbaar waaronder keukenhulp, afwashujp,— medewerker bediening en schoonmaakhulp. Voor de meeste functies heb je geen specifieke ervaring nodig. Het is wel handig datje wat ervaring in de bediening hebt zodat je breed inzetbaar bent. remko.hoogendoorn@nl.randstad.com baliemedewerker m/v Wil jij graaghet gezicht en eerste aanspreekpunt van een bedrijf zijn? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zoeken namelijk een baliemedewerker voor een jong en modern meubel- en woonaccessoire bedrijf in Middelburg. Klanten kunnen bij jou terecht met al hun vragen en opmer kingen. Verder heb je wat lichte administratieve taken en zitje indien nodig achter de kassa. Het is een>fulltime functie voor 37 uren per week met eventueel een vast dienstverband in het vooruitzicht. Voor deze functie moet je zeer communicatief vaardig, enthousiast en klantgericht zijn. Het is ook belangrijk dat je langere tijd beschikbaar bent. Je hoeft geen specifieke opleiding of ervaring te hebben, hoewel dit zeker een pluspunt zou zijn. remko.hoogendoorn@nl.randstad.com bloemiste m/v Voor een leuke bloemenzaak met twee vestigingen in Middelburg zijn wij per direct op zoek naar een ervaren bloemiste. In principe is de startdatum 1 augustus maar enthousiaste kandidaten kunnen direct starten. De functie is voor 20 uur per week, voor langere tijd. Een speci fieke opleiding is niet vereist, maar wel een pre. Enkele jaren relevante werkervaring is echter wel een vereiste. remko.hoogendoorn@nl.randstad.com productiemedewerker m/v Regelmatig zijn wij op zoek naar productiemedewerkers voor in de voedingsmiddelen branche. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het bedienen van productiemachines, inpakken van producten en allerhande werkzaamheden die bij het productieproces horen. Je werkt in ploegendiensten dus het is van belang datje ouder dan 18 jaar bent. Ben je flexibel inzetbaar, wil je lange tijd aan de slag en sta je nog niet ingeschreven bij ons? Neem dan contact op. jose.lubbers@nl.randstad.com magazijnmedewerker m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Sas van Gent zijn wij op zoek naar een magazijnmedewerker. Je werkzaamheden bestaan uit het uitpakken van de binnenkomende goederen, lezen van pakbonnen, het administratief verwerken van de pakbonnen, plaatsen van diverse goederen in stellingen met een heftruck. De werktijden zijn van 07.30 uur tot 17.00 uur. Beheers jij Nederlands in woord en geschrift en ben jij in het bezit van VCA, heftruckcertificaat, rijbewijs B, flexibel inzetbaar, colle giaal en zelfstandig? Dan zijn wij op zoek naar jou! Interesse? Neem contact op. mijke.den.ridder@nl.randstad.com bakker/operator m/v Wij zijn op zoek naar bakkers/operators voor een bakkerij in de omgeving van Terneuzen. Je bent verantwoordelijk voor het volgens specifi catie maken van deeg en je bewaakt het proces van bewerken, rijzen en bakken van broodproducten. Het betreft een functie voor 38 uur, met bij gebleken geschiktheid kans op een contract. We zoeken hiervoor enthousiaste medewerkers die op korte termijn beschikbaar zijn en bereid zijn om in ploegen te werken. Heb jij een afgeronde bakkers- en/of VAPRO- opleiding? Ben je bovendien stressbestendig en beschik je over verantwoordelijkheidsgevoel en analytisch inzicht? Dan zijn wij op zoek naar jou. Interesse? Neem dan snel contact op met Randstad Terneuzen! ilse.van.hofwegen@nl.randstad.com productie controleurs elektronica afdeling m/v Dethon Industrie is op zoek naar productie controleurs en een technisch assistent voor de elektronica-afdeling. Deze afdeling maakt elektronische systemen en instrumenten voor elektro nische apparatuur. Tot de activiteiten behoren printassem blage en kabelassemblage. De werkzaamheden omvatten het controleren en/of testen van producten door gebruik te maken van de ingestelde meet-, test- en productie apparatuur, afwijkingen constateren en herstellen, om- en afstellen van productiemachines en kleine storingen verhelpen. Kennis van en ervaring met elektronica assemblage zijn vereist. Daarnaast moetje kennis hebben van componenten. Deze baan voor langere tijd biedt tevens doorgroeimogelijkheden. Interesse? Neem contact op! Iinda.visser@nl.randstad.com hypotheekadviseur m/v Voor een hypotheekverstrekker in Terneuzen zijn wij op zoek naar een ervaren hypotheekad viseur. Je werkzaamheden bestaan uit het adviseren en begeleiden van cliënten, onderhouden van contacten met banken, makelaars en verzekeringsmaatschappijen. We zoeken een kandidaat met opleiding op hbo werk- en denkniveau, ruime ervaring in het geven van financiële adviezen. Daarnaast ben je communicatief zeer vaardig en representatief. Dit betreft een baan voor langere tijd met uitzicht op vast dienstverband. Interesse? Neem dan contact met ons op. kornaleijne.van.prooijen@nl.randstad.com verkoopadviseur m/v Voor een bank in Terneuzen zijn wij op zoek naar verkoopadviseurs. Je beschikt over hbo werk- en denkniveau, bent gedreven en vindt het geen punt om met targets te werken. Je bent commercieel, resultaat- en verkoop- gericht. Daarnaast ben je communicatief zeer vaardig en representatief. Je werkzaamheden bestaan uit advisering, verkoop van bankproducten, klantontvangst en kastransacties. Het is voor langere tijd en eventueel kans op vast dienst verband. kornaleijne.van.prooijen@nl.randstad.com havenwerker m/v Voor diverse bedrijven binnen Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar havenwerkers. Je werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van schepen. De ladingen variëren van levensmiddelen, houtsoorten, metalen en auto's. Kandidaten dienen 2 jaar in bezit te zijn van het Nederlands rijbewijs en VCA. Er zijn diverse opleidings mogelijkheden tot verdere ontwikkeling als bijvoorbeeld heftruckchauffeur. Bij gebleken geschiktheid wordt een detacheringcontract aangeboden. Heb je de juiste motivatie en de juiste papieren? Meld je dan nu aan bij Randstad. harm-jan.hoondert@nl.randstad.com heftruckchauffeur m/v Heb jij je heftruckcertificaat? Dan hebben wij werk voor jou! Bij diverse bedrijven binnen Vlissingen-Oost en Terneuzen zijn wij op zoek naar gemoti veerde mensen, die bereid zijn om in ploegendienst te werken. Kandidaten dienen enkele jaren in het bezit te zijn van het Nederlands rijbewijs. Mogelijkheid tot vast dienst verband. mijke.den.ridder@nl.randstad.com harm-jan.hoondert@nl.randstad.com industrie Mijke den Ridder (0115)64 03 00 Axelsestraat 8 Terneuzen industrie Ilse van Hofwegen (0115)64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen technisch Linda Visser (0115)64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen financieel Kornaleijne van Prooijen (0115)64 03 30 Axelsestraat 8 Terneuzen financieel Kornaleijne van Prooijen (0115) 64 03 30 Axelsestraat 8 Terneuzen logistiek Harm-Jan Hoondert (0118)42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen logistiek Harm-Jan Hoondert (0118)42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen Mijke den Ridder (0115)64 03 00 Axelsestraat 8 Terneuzen Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Mis je de uitdaging in je huidige baan en wil je als financieel adviseur met een bijzonder specialisme aan de slag? Bij AEGON Spaarbeleg Op 't Werk komt jouw talent pas echt tot zijn recht.., Een baan met pit én vrijheid AEGON Spaarbeleg Op 't Werk maakt arbeidsvoorwaarden inzichtelijk en begrijpelijk. AEGON Spaarbeleg Op 't Werk is een initiatief van vier onderdelen van de AEGON Groep. Als financieel adviseur bij AEGON Spaarbeleg Op 't werk geef jij werknemers uit naam van hun werkgever, een volledig overzicht van hun persoonlijke financiële situatie en de daarbij passende financiële mogelijkheden. Jij helpt hen bovendien bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je itendeels zelf. Want je werkt meestal vanuit huis en maakt zelf afspraken met klanten, dag houdt voor jou na vijven niet op aangezien die afspraken vooral 's avonds itsvinden. [fen sterke startpositie {latuurlijk heb je een MBO+/HBO werk- en denk-niveau. En commercieel talent. Toch ord je niet zomaar in het diepe gegooid. Je krijgt eerst een gedegen opleiding in alle is outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. p1 je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière linnen onze organisatie. gij bepaalt je inkomsten en je toekomst fedoen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Met uitstekende arbeids- Jorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door verkoopmanagers en pammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto, telefoon en laptop. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de hand. |e discipline, resultaten en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrièreladder. F Jouw kans I Rnancieel adviseur bij AEGON Spaarbeleg Op 't Werk. Dat is geen werk, maar een uitgelezen I hans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... Wat wij van je vragen: Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO+/HBO Werken met verkoopdoelen Vooral 's avonds bij klanten op bezoek AEGON Spaarbeleg Op 't Werk Neemt werkgevers de communicatie over loon-gerelateerde arbeidsvoorwaarden uit handen. tfeEGON spaarbeleg Interne opleiding Aantrekkelijk salaris Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Carrièrekansen Meer weten of solliciteren? Heb je vragen of wil je solliciteren kijk dan op www.succesoptwerk.nl. Reageren kan ook via e-mail: salesrecruitment@aegon.nl. Of bel naar: 030 240 1212. www.succesoptwerk.nl KANTOOR INDUSTRIE Medewerker facturatie m/v vooreen landelijke cateraar in Breda Je werkzaamheden bestaan uit het cor rigeren van grootboek, kasmutaties. het opstellen en ver zenden van facturen en het ondersteunen van de mede werker debiteurenbeheer bij het aanmaanproces. Het betreft een tijdelijke vacature voor 32 tot 40 uur vanaf I juli tot en met 31 december Heb je een opleiding gevolgd richting de bedrijfsadministratie, beschik je over mbo werk- en denkniveau en vind je het leuk om als medewerker facturatie aan de slag te gaan? Reageer dan snel! Informatie: 076 533 06 OO.Yara Backx, Nieuwe Qnnekenstraat 38, Breda HORECA/CATERING Pool catering medewerker m/v voor verschil lende bedrijfscateraars. Ben jij flexibel en verzorgd. Kan je omgaan met spoedjes? Ben jij die man of vrouw die hard kan werken en wel tegen een stootje kan. Kom dan naar onze horeca/catering unit! Informatie: 076 533 06 00, Marian Dikhoff Nieuwe Ginnekenstraat 38Horeca, Breda LOGISTIEK Magazijnmedewerker m/v voor een aantal bedrijven in Breda. Je werkt als magazijn- en productie medewerker voor in de dagdienst, twee-poegendienst of de avonden. Heb je interesse, kom dan zo snel mogelijk naar de vestiging in Breda. Informatie: 076 533 06 00, Wendy van Roode, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda Orderpicker m/v voor een logistieke dienstverlener op industrieterrein Hazeldonk. Je werkzaamheden bestaan uit het verzamelen en klaarzetten van orders. Het is belangrijk dat je nauwkeurig en snel kunt werken. Het betreft een baan in twee-ploegendienst. Er zijn ook mogelijkheden voor vakantiewerk. Informatie: 076 533 06 00, Viola Meulenbeld, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda Postbesteller m/v vooreen postorderbedrijf zijn we op zoek naar mensen die de post willen sorteren en bezorgen. Je bent verantwoordelijk voor een eigen wijk. Het is de bedoeling dat je de post thuis sorteert, om deze vervolgens rond te brengen. Je werktijden zijn flexibel, ongeveer een paar uur per week. Heb je inte resse, kom dan z,s.m. naar de vestiging. Informatie: 076 533 06 00, Wendy van Roode, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda TECHNIEK printmonteur m/v voor een electronicaproducent uit Breda. Je hebt ervaring met assemblage van print platen en je kunt solderen. Je hebt technisch inzicht, bent fulltime beschikbaar en je hebt een collegiale en flexibele werkmentaliteit.We hebben zowel tijdelijke functies als functies voor langere tijd. Heb je interesse? Neem dan contact op via onderstaande gegevens. Informatie: 076 533 06 11, Viola Meulenbeld. Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda Operator SMD m/v voor een producent van bevei- ligings-electromca in Breda. Je bent een evaren SMD-ope- rator en je wilt in drie-ploegen werken. Je levert printsa- menstellingen volgens de planning. Je stelt zodanig prioriteiten, dat klantenorders maximaal uitgeleverd kunnen worden. Je verzorgt de foutenregistratie van het eigen werkpakket via proceskaarten. Je bent verantwoor delijk voor de kwaliteit, beschreven volgens de kwaliteits normenmap en verantwoordelijk voor alle noodzakelijke administratieve handelingen. Je bent bevoegd tot het nemen van corrigerende acties voor verbetering van de proceskwalitert. Bij voorkeur heb je een ruime en aan toonbare werkervaring met electronica op lbo-niveau. Ben jij die nauwkeurige en collegiale persoon die snel aan de slag kan? Neem dan snel contact op via onderstaande gegevens. Informatie076 533 06 11, Viola Meulenbeld, Nieuwe Ginnekenstraat 38. Breda Operator spuitgieten m/v vooreen bedrijf in Breda. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit het instellen van de spuit gietmachine en het reguleren van de aanwas en alvoer van producten. Je hebt voldoende ervaring als operator en leert snel. Daarnaast voel je je prettig in een dynamische omgeving en werk je graag zelfstandig. Het betreft een functie in drie-ploegendienst tot het einde van dit jaar. Informatie: 076 533 06 00, Viola Meulenbeld, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda VAKANTIEWERK Vakantiekracht m/v voor diverse bedrijven in de regio. De zomervakantie, van 2006 staat weer voor de deur Heerlijk na schooltijd naar het strand, op vakantie of genieten van een drankje op terras. Waarschijnlijk kun je dan wel wat Euro's gebruiken. Wil je als vakantie kracht aan de slag, kom dan z.s.m, naar de vestiging en laat je inschrijven. Je bent van harte welkom! Informatie: 076 533 06 00, Wendy van Roode, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda ZORG Verzorgende en verpleegkundige m/v voor alle thuiszorg organisaties in de hele regio, ziekenhuizen en V&V. Je bent gediplomeerd verzorgende of verpleeg kundige. Wij kunnen jou gegarandeerd aan het werk helpen. Ben je een aantal jaren uit de zorg? Dan hebben we een herintrederscursus voor jou! Ben jij flexibel en zoek je werk. Kom je dan inschrijven. Wij némen altijd de tijd voor je! Informatie: 076 533 06 00, Suzanne Brauckmann, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda Nachtdienst verzorgende m/v voor in de thuis zorg. Werk jij op je best in de nacht? Wij zoeken verzor gende (IG) voor de nachtdiensten. Je werkt zeven nachten in vier weken. Je bent in het bezit van een auto. Lekker veel ORT kom en laat je inschrijven! Informatie: 076 533 06 00. Suzanne Brauckmann, Nieuwe Ginnekenstraat 38, Breda www.tempo-team.nl Zo werkt het. Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zorg met respect, waar u ook, woont Zorgstroom is voor zowel de thuiszorg ais voor de verpleeg- en zorgcentra op zoek naar Er zijn diverse vacatures - Oproepkracht, voor verpleegcentrum Buitenrust en woonzorgcentrum Hof ter Veste - Zorg op Afroep, voor thuiszorg Middelburg en Vlissingen, voor mensen die met spoed zorg thuis nodig hebben, contracturen in overleg - Contactverzorgende, voor zorgcentrum Rustenburg, 22 uur per week - Begeleiders kleinschalig wonen, voor verpleegcentrum Buitenrust, 32 uur en 20 uur per week - Verzorgende avonddienst, voor zorgcentrum Roggeveen, werktijden 16.45-22.30 uur, 7 avonden per 4 weken - Verzorgende, voor thuiszorg Vlissingen, 2 weekenden per 4 weken - Verzorgenden voor thuiszorg Middelburg en Vlissingen tot maximaal 32 uur per week - Verzorgenden, voor zorgcentrum Swerfrust, contracturen in overleg Voor meer informatie kimt u contact opnemen met Joke Schipper, afdeling P&O, tel. (0118) 68 40 00. De volledige vacaturebeschrijvingen zijn ook te vinden op ww w.zorg stroom, n l. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 8 juli a.s.richten aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 29