Banen PZC Sargas doet r Accountmanager JobTrack.nl rv tempo-team Zeeuwse Milieuprijs 2005-2006 Provinciale Staten Provincie Zeeland Applicatiebeheerderm/v Chauffeurs Geen fratsen lekker werken CKXX Zelfstandig werkende kol In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. voor mbo/hbo professionals in de bouw en civiele techniek. Back ft Refresh Home Wij zoeken per direct een: - (Senior) projectleider civiele techniek - Projectvoorbereider civiele werken - Directievoerder UAV - Medewerker cultuurtechniek - Bouwkundig projectleider Wij bieden: - Meerjarig dienstverband, auto van de zaak, pensioen- en ziektekostenregeling; - Praktijkgerichte en moderne opleidingen; - Gevarieerde werkervaring door verschillende periodieke projecten; - Uitstekende begeleiding binnen kennisnetwerk van collega's; Bel met Hans Verhoeven, 06 417 27 848 voor meer informatie en mail vandaag nog je CV met brief naar: meer@sargas.nl Sargas detacheert ambitieuze bouwkundige en civieltechnische professionals bij overheden, (semi)publieke instellingen en het bedrijfsleven. Sargas staat bekend als de werkgever met de meest aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en de beste opleidingen. Sargas kan bouwkundige en civieltechnische professionals helpen aan een topfunctie. Ben jij één van hen? «q<q Ringbaan West 242 Odlgdd Tilburg Tel: (013) 7501860 Ga naar www.sargas.nl/meer en scroll voor meer. DKSH Netherlands B.V. te Dordrecht een toonaangevende leverancier van zeer bekende superpremium huisdiervoeders. Eén van de fabrikanten die DKSH Netherlands BV in Nederland vertegenwoordigt, is The lams Company(onderdeel van Procter&Gamble). Zij is producent van de hoogwaardige honden- en kattenvoeding: lams, Eukanuba en Eukanuba Veterinary Diets. Deze A-merken die hun oorsprong vinden in de Verenigde Staten worden al jaren met veel succes op de markt gebracht in Europa. De organisatie levert aan dierenspeciaalzaken, dierenartspraktijken en fokkers. Om dit succes verder uit te breiden zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten m/v voor de functies van: DKSH Market Intelligence voor het rayon Zuid-West Nederland De functie! Nadat u kennis hebt gemaakt met de organisatie, de producten en werkwijze bent u verantwoordelijk voor de verkoop van het gehele productenpakket van lams en Eukanuba. Binnen uw rayon richt u zich op bestaande relaties en benadert u prospects op actieve wijze. Uw klanten zijn dierenspeciaalzaken en dierenartspraktijken. U adviseert, ondersteunt en motiveert hen, zodat zij uw producten aanbevelen en optimale resultaten realiseren bij de eindgebruiker. Tevens zorgt u samen met de klant voor de juiste productpresentatie in de winkel/praktijk. Uiteraard bent u ook in staat om concrete orders af te sluiten. Wie zoekt DKSH Netherlands BV? Proactieve, gedreven persoonlijkheid Flexibel, veranderingsgericht HBO werk- en denkniveau Commerciële buitendienstervaring Klantgericht, professioneel gesprekspartner Affiniteit met retail en voeding Wat biedt DKSH Netherlands BV? Ambitieuze organisatie, focus op groei Sterk productenpakket Zelfstandige functie Prettige werksfeer, informele cultuur Prima arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Stuur dan voor 3 juli a.s. uw brief voorzien van cv ter attentie van de heer Rik Boelee, Salesmanager. Uiteraard kunt u ook mailen: Rik.Boelee@DKSH.com of kijken op www.DKSH.com. Zeeland i Een maal per twee jaar wordt door de provincie Zeeland de Milieuprijs uitge reikt. Deze Milieuprijs is in 1997 ingesteld op initiatief van de statencommis sie Ecologie en Water (voorheen Milieu). Doel Het doel is het stimuleren van: initiatieven en activiteiten met als doel het milieubewustzijn te vergroten of het maatschappelijk draagvlak voor de uitvoering van het milieubeleid te verbreden; vernieuwende ontwikkelingen of werkwijzen die bedoeld zijn om de kwaliteit van het milieu duurzaam te verbeteren; activiteiten op het gebied van natuur- en milieueducatie; duurzame landbouw. Criteria De jury beoordeelt de inzendingen en baseert zich op vijf criteria: het innovatieve karakter; de mate van milieubesparing; de uitvoerbaarheid; het uitstralingseffect; de samenwerkingsvorm. Daarnaast moet het project, indien het reeds is uitgevoerd, in zijn geheel of grotendeels zijn afgerond in de periode 2005/2006. Een andere voorwaarde is dat deelnemers aan een project of anderen die be trokken worden bij een project zich bewust worden van de gevolgen voor het milieu van hun gedrag. Om voor een prijs in aanmerking te komen moet een project aan meer dan één van de genoemde criteria voldoen. Prijs De eerste prijs is een kunstwerk en een geldbedrag van 4.000 euro. De tweede prijs is een geldbedrag van 2.500 euro en de derde prijs van 1.000 euro. Voordragen van genomineerden Voordrachten voor een project dat voor de Zeeuwse Milieuprijs 2005-2006 in aanmerking komt, kunnen vóór 1 oktober 2006 gericht worden aan: Statengriffie t.a.v. de voorzitter van de commissie Ecologie en Water Postbus 6001 4330 LA Middelburg Het aanmeldingsformulier en een brochure zijn aan te vragen bij: de statenadviseur communicatie mevrouw E.M. Hermsen-von den Hoff, tel. 0118-631873 e-mail: em.hermsen@zeeland.nl. Kijk ook op 24 JUNI 2006 j AGRARISCHE SECTOR Medewerker Groenvoorziening m/v voor diverse gemeenten in de omgeving van Goes. Per direct tot medio oktober zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers in de groenvoorziening. Heb je affiniteit met tuinieren neem dan contact met ons op. Het betreft een fulltime functie. Een hoveniersopleiding is een pre maar met noodzakelijk. Informatie0113 25 25 05, Leon van Giezen. Piet Hemstraat 3. Goes FINANCIËLE DIENSTVERLENING Salarisadminstrateur m/v vooreen accountants kantoor in Zeeland. We zijn op zoek naar zowel starters als kandidaten met max zes jaarwerkervanng als salaris- admimstrateur Je hebt een mbo-dïploma en bent in het bezit (of studerend) van het PDL. Zoek je een uitda gende baan in de accountancy, aarzel dan met en neem snel contact met ons op. Informatie: 0113 25 25 05. Chau Ta, Piet Hemstraat 3, Goes SCHOONMAAK Industrieel Reiniger m/v voor verschillende bedrijven in de omgeving van Goes. Je hebt ervaring met industrieel reinigen en beschikt bij voorkeurover een vca certificaat Het werk is vooral in het weekend. We werken met een weekplanning. Neem voor meer infor matie contact met ons op. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Glazenwasser m/v in Goes. Er is ongeveer 20 uur per week werk Ervaring als glazenwasser in noodzakelijk voor deze functie. Je hebt een rijbewijs, kent verantwoor delijkheid en kan goed met mensen omgaan. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Schoonmaker m/v voor diverse bedrijven in Goes en omgeving. Op het ogenblik hebben wij zeer veel schoonmaakwerk beschikbaar Het varieert van het schoonmaken van vakantiehuisjes tot het schoonmaken van kantoren. Eigen vervoer is voor sommige locaties nodig maar niet voor alles. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Callcentermedewerker m/v vooreen callcenter in Antwerpen. Je voert outbound gesprekken je belt particulieren/bedrijven op) en verwerkt deze gegevens. Voor deze functie heb je min. mbo niveau (werkervaring is zeker een pre), spreek je goed Nederlands en heb je goeie communicatieve vaardigheden. Natuurlijk heb je ook een klantvriendelijk mentaliteit en kunt je goed luis teren. Heb jij zin in een uitdagende baan voor in de middag en/of avond, reageer dan snel! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes BEVEILIGING Beveiliger m/v voor in de omgeving van Goes. Ben je in het bezit van geldige papieren voor de beveiliging en heb je eigen vervoer dan hebben wij wellicht een leuke baan voor je, Een psychologische test behoort tot de procedure. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes VAKANTIEWERK Vakantiekracht m/v voor diverse werkzaamheden in de regio. Wij hebben diverse vakantiebanen beschik baar in de zomerperiode. Reageer snel op het onder staande telefoonnummer Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Zo werkt het. mm m Sociale Dienst Walcheren zoekt kandidaten voor de functie: tijdelijke functie voor maximaal 2 jaar - (36 uur) De Sociale Dienst Walcheren (SDW) voert voor zo'n 3000 cliënten op Walcheren de Wet werken bijstand en aanverwante wetten uit. Naast het verstrekken en beheren van uitkeringen is de SDW met name verantwoor delijk voor de re-integratie van zijn cliënten. De SDW kent een platte organisatiestructuur waarbij de dienst verlening aan de cliënt centraal staat. De SDW is gevestigd op twee locaties, de frontoffice in Middelburg en de backoffice in Vlissingen. Als applicatiebeheerder bent u werkzaam in de backoffice en bent u mede verant woordelijk voor het functioneel beheer van de systemen waar de medewerkers van de SDW mee werken. De functie-inhoud applicatiebeheer, schakelen tussen technisch specialisten en (eind)gebruikers data beheren en actualiseren privacybewaking, beveiliging en de kwaliteitsbewaking instructie aan gebruikers afstemming met gerelateerde systemen/processen signaleren van mogelijke verbeteringen en adviseren ontwikkelen van informatiemanagement kennisoverdrachten klankbord binnen de afdeling interne en externe Wij vragen aantoonbaar HBO werk- en denkniveau relevante werkervaring en/of opleiding kennis van gemeentelijke automatiseringssystemen, kenr van GWS4all is een pré probleemoplossend vermogen uitstekende contactuele eigenschappen, tact en begrip Wij bieden een baan met verantwoordelijkheid en de mogelijkheid mee te bouwen aan een organisatie in ontwikkeling een salaris van maximaal 3.247,— bruto per maand de secundaire arbeidsvoorwaarden en rechtspositie van de gemeente Middelburg Aanvullende informatie Meer informatie over deze functie krijgt u van Jan van Berkel, afdelingshoofd, tel. 0118 - 432844, Angelien de Nooijer, se niormedewerker, tel. 0118 - 432849 of John van den Heuvel, P8tO-adviseur, tel. 0118 - 487306. Solliciteren U kunt uw sollicitatie met cv tot 24 juli richten aan: Sociale Dienst Walcheren, t.a.v. John van den Heuvel, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen Solliciteren per email kan via werken@vlissingen.nl De gesprekken zijn gepland op 16 en 17 augustus. Taxicentrale Middelburg (Mtax) is per direct op zoek naar 10 /15 uur per week Voor het personeelsvervoer zijn wij op zoek naa chauffeurs die gebroken diensten willen werken tevens zoeken wij weekendchauffeurs. Kandidaten dienen te beschikken over: Rijbewijs B chauffeurspas en basisdiploma taxichauffeuri de bereidheid deze te behalen bekendheid in Walcheren en Zuid-Beveland Heeft u interesse dan vragen wij om uw readi te mailen naar pz@biosgroep.nl voor meer info ere matie kunt u telefonisch contact opnemen mei de heer Fikret Ogutluoglu, tel: 0118-612600. Afdelings manager houdbaar Functie inhoud Als afdelingsmanager houdbaar runt u zelfstandig de afde ling binnen de geldende kengetallen. U bent verantwoordt )rt lijk voor omzet,derving, produktiviteit en loonkosten. Verder bent u verantwoordelijk voor de volgende taken personeels beleid, goederen administratie, goederen stro: optimalisatie van het winkelbeeld en klantgericht te werk gaan. U rapporteerd wekelijks aan de ondernemer. U bent vooral sterk op het operationele vlak en cijfermalig sterk onderlegt. Functie eisen Opleiding HBO of een gelijkwaardig denk en werkniveau Enige jaren ervaring in een leidinggevende functie in de levensmiddelendetailhandel is een pre. U dient vooral te beschikken over een gezonde dosis werklust, logisch den> vermogen en een flexibele werkhouding. Wij bieden u een full time functie aan tussen gezellige coll ga's in een zeer dynamische supermarkt met groei potent» Reageren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie sturen naar C1000 Janser t.a.v. Dhr. B.P. Jansen, Stationsplein 30, 4561 GC, Hulst Voor meer informatie kunt u bellen met Dhr. B.P. Jansen, tel 0114-381440 Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden: het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl ZZ ;:w 1L vu» Restaurant A Table Noordstraat 22 Axel is op zoek naar ei Wil jij werkzaam zijn in ons restaurant en catering bedrijf en durf jij het aan om in een ambitieus ti jouw plaats te veroveren? Heb je "liefde" voor het vak en hou je van een afwisselende baan? Leidinggevende kwaliteiten en een Belgische Hotelschoolopleiding zijn een pré. bel dan 06-53681544 (dhr. Edwin Herman), of stuf een mailtje naar hermanmohieli3zeelandnetnl. voor verdere informatie over ons bedrijf zie www.restaurantatable.nl I r i Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28