1 uurtje werken per dag papieren karton HOGE KORTINGEN Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in 's Heer Hendriks kinderen TOTALE LEEGVERKOOP nu da zeem Vakantiekracht TEST UW KENNIS Reünie Mollerlyceum Bergen op Zoom 90 jaar v/v/v/.p^picre^rbon. orjj papier vrijdag 23 juni 2006 Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en.oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. zaterdag 24 juni 2006 v.a. 10.00 tot 17.00 uur L. Noordstraat 25 Middelburg De Hervormde gemeente te Veere en de Gereformeerde kerk te Veere zijn voornemens zich te verenigen tot de Protestantse gemeente te Veere, waarbij ook hun diaco nieën worden verenigd tot de diaconie van die Protestantse gemeente. Het voorgenomen besluit tot vereniging alsme de de laatste vastgestelde jaarrekeningen van die gemeen ten en van de betrokken diaconieën liggen ter inzage op het adres Kapellestraat 1, Veere en kunnen aldaar worden inge zien. Een eventuele schuldeiser van (een of meer van) de te verenigen gemeenten en/of van (een of meer van) de betrokken diaconieën kan tot een maand na deze publica tie bezwaren tegen het voorgenomen besluit inbrengen bij de classicale vergadering, per adres J. E. L. Schraa, Kon. Wilhelminalaan 8, 4354 BC Vrouwenpolder, waarbij moet worden aangegeven waarom naar zijn inzicht door de vereniging zijn verhaalsposilie wordt benadeeld. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij R. Tonkes, Kapellestraat 1. 4351 AI Veere. Nieuwe KLeverskerkseweg 19, 4338 PP Middelh tel. 0118-635555 Vind jij vroeg opstaan geen probleem en benj niet bang om hard te werken, dan ben jij de die wij zoeken. Voor de periode (of een gedeelte hiervan) week 27 t/m week 33. Vanaf zaterdag 24 juni kun je je aanmelden bij ons bedrijf of telefonisch contact opnemen. Zi n! Ete 5G 111 het alfabet van Zeeland Begin september 2006 bestaat het Mollerlyceum Bergen op Zoom 90 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum nodigt de reüniecommissie alle oud-leerlingen en oud-medewerkers uit voor een grote reünie op zaterdag 16 september 2006 van 16.00 tot 00.00 uur U kunt zich inschrijven tot 15 augustus via www.mollerlvceum.nl. Tot die datum kunt u ook een berichtje sturen aan de reüniecommissie van het Mollerlyceum, Postbus 471, 4600 AL Bergen op Zoom. De reüniecommissie beschikt graag over uw (meisjes-) naam, adres en telefoonnummer en jaar van vertrek van school. Oud-leerlingen die zonder diploma het Mollerlyceum hebben verlaten zijn ook welkom. Uw inschrijving is definitief na ontvangst van 15,- (incl. enkele consumptiebonnen) op rekeningnummer 52.50.48.030 t.n.v. Mollerlyceum te Bergen op Zoom o.v.v. Moller 90. Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want waarmee maak je ideeën voor technologische ontwikkelingen tastbaar? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org. informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 24