Magie Saint Gus werkt nog steeds Afscheid van Tsjechische vedetten PZC ■ysagri NI Kofi Annan juicht voor Ghana Verlossing Ronaldo^ crucialer dan winst L Australië via 2-2-gelijkspel tegen Kroatië naar tweede ronde WK BhHHBhHHBI Sterke serie van Italië uitslagen vrijdag 23 juni 2006 door Frans van den Nieuwenhof STUTTGART - In het stadion waar hij achttien jaar geleden met PSV het eerste grote succes uit zijn loopbaan boekte, bereik te Guus Hiddink gisteravond een onwaarschijnlijk nieuw hoogtepunt door met Australië de tweede ronde van het WK te halen. Net als toen was een ge lijkspel (2-2) genoeg om een unieke triomf te behalen. De stunts zijn niet met elkaar te vergelijken. Maar zeker is dat begin 1988 niemand had ge dacht dat PSV later dat jaar de Europa Cup 1 kon winnen. En dat Australië in staat zou zijn de groepsfase van een WK te overleven, bestempelde Hiddink vooraf vaak als een schijnbare il lusie. Hij had desondanks wel geloof en maakte er een op dracht van: making the impossi ble possible. Het onmogelijke mogelijk maken. Gisteren ge beurde dat. Gebeurde het wéér bij 'Saint Gus' Hiddink. En het was nog dikverdiend ook. Elke andere vergelijking met .1988 gaat mank. De Euro pa-Cupfinale PSV-Benfica was destijds een wedstrijd zonder geeft punten Cruijff Dit wordt een 'met alle res- pect'-stukje. Met alle respect voor Johan Cruijff. voor het fan tastische voetbal waarop hij ons heeft vergast, met alle respect voor zijn trainersloopbaan en met minstens evenveel respect voor zijn charmante en charis matische tv-persoonlijkheid, stel ik vast dat Johan bij de NOS zit te bazelen als de hele recreatiezaal van Huize Avond rood bij elkaar. De NOS gaat prat op de journalistieke invul ling van zijn publieke taak en daar is meestal alle aanleiding toe. Dat Cruijff tijdens dit WK als spindoctor en propagandist van cle bondscoach niets in de weg wordt gelegd, past niet in clie journalistieke ambitie. Cannavaro Hoe vaak ik de enorme fysieke en mentale kwaliteiten van Fa- bio Cannavaro heb bezongen, weet ik niet meer, maar tegen Tsjechië voegde hij weer een staaltje toe aan de serie Meester werken der Verdediging waarin hij al sinds het WK van 1998 de top 10 domineert. Hoeveel kracht put je als medespeler niet uit die nooit versagende energiebron naast en achter je? Hoe moet Milan Baros zich heb ben gevoeld bij zijn wissel, na dat Cannavaro hem naar schat ting een keer of tien de bal had afgepakt? En vrijwel nooit maakt hij een overtreding! Ita lië kent met Collovati, Oriali, Bergomi, Vierchowod, Ferri, Costacurta, Galli en ook Mate- razzi een imposante reeks van superstoppers. Boven hen uit to rent Fabio Cannavaro, want ook in sprongkracht overtreft hij allen. Tevez Ploe de psyche van een coach werkt, weet ik niet. Is Marco nu geschrokken van het schrijnen de niveauverschil tussen de Ar gentijnen en zijn spelers, of denkt hij: puntje in de pocket en de mazzel, zoals een van zijn uit drukkingen luidt? Het ergste was nog het hier in huis levende besef dat Messi, Tevez, Cambias- so en Riquelme niet voluit gin gen. Af en toe hadden ze zin in een combinatie, dan gaven ze een dotje gas, zich van geen te genstand bewust. Of Tevez poortte Jaliens eens voor de grap. Argentinië had een spar ringpartner nodig woensdaga vond. Het oefenmateriaal werd uitgerold: 10 dummies in een oranje shirt. emotie, Australië-Kroatië een ongeëvenaarde thriller vol fou ten en dramatiek. Een blijvende herinnering in de geschiedenis van de wereldbeker. Ook al om dat nooit eerder een "land uit Oceanië de eerste ronde overleef de. Scheidsrechter Poll benadeelde Australië een paar keer, onder meer door twee strafschoppen niet te geven, maar keurde wél een buitenspeldoelpunt van Ke- well (de 2-2) goed. De grootste blunder van de avond, van doel man Kalac, die leidde tot de 2-1, bleef zodoende zonder gevolgen. De vraag was natuurlijk waar om Hiddink ervoor had gekozen om Kalac op te stellen. De lange reservekeeper van AC Milan kwam dit seizoen pas tot twee wedstrijden. Die keuze had Au stralië fataal kunnen worden. De ongekende, ongetemde strijd lust van de tien anderen voor kwam dat de keeper de schle miel zou worden. De Aussies moesten vechten tot ze erbij neer vielen. De wed strijd vroeg daarom. Al na twee minuten zorgde Srna met een prachtige vrije trap voor een Kroatisch overwicht in de score. Daar ging een tamelijk wilde overtreding van "Viduka aan vooraf. De halve Kroaat van Middles brough wilde zijn fout rechtzet ten, maar zag zich geblokkeerd door de in Australië geboren ver dediger Simunic. Die trok Vidu ka naar de grond, zonder dat daarvoor een penalty werd geflo ten. Domineren Het vuur laaide' snel op door de achterstand. Op zich was het al opmerkelijk dat Australië de eer ste helft zo kon domineren. Hid dink heeft meer voetbal in het team.gebracht dan een jaar gele den voor mogelijk werd gehou den. Plet grootste gevaar kwam van Cahill, die een kopkans mis te. En er waren wat afstands schoten, van Culina onder ande ren. Een eerste handsbal van Tomas zorgde ervoor dat de Kroaten braken. Het leverde Australië een penalty op, die door Moore onberispelijk werd benut (1-1). Buiten een doelpunt van Kovac deed Kroatië niets om de wed strijd te winnen. Australië voel de dat, haalde even adem en riep met twee breekijzers, Aloisi en Kennedy, zijn laatste krach ten aan. Het zat de ploeg even te gen. Viduka had kunnen scoren, maar werd ten onrechte terugge floten wegens buitenspel, Ke- well miste een open kans en een opzettelijke handsbal van To mas bleef ditmaal onbestraft. Uiteindelijk had Australië over de scheidsrechter weer niet zo veel te klagen. Het bevrijdende doelpunt van Kewell had afge keurd moeten worden wegens buitenspel. Hij zorgde ervoor dat voetbal 'Down Under' eindelijk de sta tus krijgt die het in Europa heeft. Australië overtrof daar mee de afgelopen tien dagen al le verwachtingen. Hiddink zelf ook, hij overleefde voor de der de keer op rij de eerste ronde van een wereldkampioenschap. Net als vier jaar geleden is Italië de volgende tegenstander. Des- Y Kewell (links) scoort de 2-2 namens Australië. Verdediger Darijo Srna en doelman Stipe Pletikosa kunnen dat niet verhinderen. foto Bernd Weissbrod/EPA Ghana als eerste Afrikaanse ploeg naar de achtste finales van onze sportredactie DEN HAAG - Roemloos blies een generatie Tsjechische top- spelers gisteren de aftocht. Ita lië kwalificeerde zich voor de achtste finales na een fletse 2-0-zege. Tsjechië werd de ver liezer in poule E, de gouden ge neratie bleef andermaal ver van het goud. Ghana eiste in dezelf de groep een hoofdrol op door als eerste Afrikaanse land de achtste finales te bereiken. De debutant klaarde tegen de Vere nigde Staten de klus: 2-1-winst. Al tien jaar eist Tsjechië de ene na de andere favorietenrol op, soms kwam de ploeg ver (EK's 1996 en 2004), vaker liep het team bol van vedetten tegen een fikse teleurstelling aan. In Ham burg was het niet anders. Het elftal met Pavel Nedved (33). Ka- rel Poborsky (34), Jan Koller (33) en Tomas Galasek (33) liet de laatste kans in een groot toer nooi te schitteren, schieten. Voor Koller en Galasek gold dat letterlijk. Koller was nog te ge blesseerd om mee te kunnen doen. Galasek was door coach Briickner op de bank gehouden. Met Milan Baros in de basis HAMBURG - Dankzij de 2-0-overwinning op Tsjechië plaatste Italië zich gisteren voor de achtste finales op het wereld kampioenschap. Het was alweer de zesde keer op rij dat de Italianen bij een WK de voorronde overleefden, een gedeeld record. Duitsland en Brazilië gingen Italië eerder in de week voor. De drie landen overleefden op de WK's van 1986, 1990, 1994, 1998, 2002 en 2006 de eerste ronde. Dat lukte verder geen enkel ander land. ANP/SID werd het al snel een kansloze missie voor de Tsjechen, die nog wel aangaven vol op de aanval vallen spelen. Tussen willen en kunnen zat een groot verschil. Baros, al weken geveld door een voetblessure, hield het een uur tje vol. Kreeg in dat uur één kans, maar de echte overtuiging ontbrak tegen de muur van blauw. Marcello Lippi hield Lu- ca Toni aan de kant en maakte met Gilardino als eenzame spits meteen zijn weinig avontuurlij ke bedoelingen duidelijk. Niet aanvallen loonde ook in dit ge val. Materazzi, ingevallen voor de geblesseerde Nesta, knikte zijn ploeg op voorsprong. Toen Jan Polak na een lompe overtre ding op Totti zijn tweede gele kaart kreeg, was het al voor rust gebeurd. In de straten van Accra, de hoofdstad van Ghana, werd zon der remmingen feestgevierd. De wedstrijd in Neurenberg tegen de Verenigde Staten was ook zeer matig, maar het resultaat van de 2-1-winst mocht er zijn. Met Ghana is er in ieder geval één Afrikaanse land doorgedron gen tot de achtste finales. De voormalige Britse kolonie is voor het eerst actief op het WK en maakte vooral tegen Tsjechië grote indruk met fris, aanval lend voetbal. Ghana leerde snel. Gistermiddag viel het niet onge controleerd aan en speelde toen het eenmaal op winst stond, be heerst het duel uit. Draman en Appiah namen de treffers voor hun rekening. Ap piah deed dat vanaf elf meter, nadat arbiter Merk op slag van rust een strafschop toekende na een volkomen onschuldig ogend duel tussen de Amerikaan Onye- wu en Pimpong. Met wat hulp van Merk besliste Ghana het duel. De Verenigde Staten had den aanmerkelijk meer balbezit, maar slaagden er nauwelijks in gevaar te stichten. De tegen treffer kwam tot stand nadat PSV'er DaMarcus Beasley, te rug in de basis, de bal tussen drie tegenstanders veroverde en Dempsey bediende. GPD Ghana's doelman Richard Kingson viert de 2-1-zege op de Verenigde Staten, waardoor een plaats bij de laatste zestien werd veiliggesteld. foto Ruben Sprich/RTR door Bob Kroon GENÈVE - Als hoogste baas van de Verenigde Naties mag hij nooit partij kiezen, maar bij het WK voetbal is Kofi Annan een fervent supporter van zijn stam land Ghana en hoeft hij niet op zijn woorden te passen. „Ik ben erg trots op de jongens", zei An nan in Genève, kort voor zijn te rugkeer naar New York. „Helaas kan ik straks de wed strijd tegen Amerika niet zien want dan zit ik in het vliegtuig. Maar als de ploeg het net zo goed doet als tegen de Tsjechen, dan zit Ghana bij de laatste zes tien!" Dat is dus wat soepeler verlopen dan Annans permanen te gevecht tegen de Amerikaan se bierkaai bij de Verenigde Na ties. „Ik ben groen van jaloezie als ik zie hoe de hele mensheid meeleeft met het WK", verzucht te de VN-baas „Was het bij de Verenigde Naties maar zo. We proberen al een jaar de hoognodige hervorming van de Veiligheidsraad er door te krijgen, maar dat stuit steeds op verzet van het machtsblok van de vijf permanente le den." GPD Fit rTr*olc\ no tnrinU„. tijds was Zuid-Korea dankzij een golden goal van Ahn te sterk voor de azzurri. Het duel van maandag in Kai- serslautern wordt, net als giste ren, een strijd tussen bloedbroe ders. De kolonie Italianen in Au stralië is met 220.000 mensen bijna drie keer zo groot als de kolonie Kroaten. Het zal weer heet worden. GPD door Roel Wiche DORTMUND - Was het een limo nadeparty met 23 volwassenen die zich weer even kind voelden? Of was het de bevrijding uit een donkere tunnel van de meest be sproken Braziliaan dit jaar? Niet eerder op dit WK werd een doelpuntenmaker zo besprongen als Ronaldo gisteravond in Dort mund. Zijn twee goals wogen veel zwaarder voor de heersende wereldkampioenen dan de 4-1-zege op het uitgeschakelde Japan. Hij bracht er bovendien zijn totaal mee op veertien WK-goals, een evenaring van het record van Gerd Müller. Vooral de eerste treffer van het onpeilbare fenomeen, de 1-1-ge- lijkmaker op slag van rust, zei al les over de massale opluchting in het kamp van de Brazilianen. Ronaldo zelf durfde niet uitbun dig te juichen, ongetwijfeld in het besef dat hij het in zijn eer ste 180 minuten bijzonder bont had gemaakt. Maar zijn ploeg- makkers wilden daar niets van weten. Eerst werd hij bedolven onder de basisspelers, vervol gens kropen de reserves er nog eens overheen. Bij zijn tweede goal, de 4-1 diep in de tweede helft, keek coach Carlos Alberto Parreira de ene na de andere bankzitter in de ogen. De blik was veelzeggend: zie je nu wel? Parreira en zijn Goddelijke Kanaries mogen hun route naar het zesde WK-goud nu vervolgen tegen surprise Gha na. Maar gisteravond zal de coach even heel andere overpein zingen hebben gehad. Hij legde vrijwillig; zijn hoofd op het hak blok door zijn vedette Ronaldo door dik en dun te steunen en oogstte daarmee bakken vol kri tiek. De Selegao liet immers in de wedstrijden tegen Kroatië en Australië geen moment het be loofde droomvoetbal zien en leek de aanwezigheid van de fy siek kwakkelende spits als een zak aardappelen mee te torsen. Het was gisteren bijna aandoen lijk te zien hoe Ronaldo door zijn ploeggenoten werd opge pept in zijn heroïsche pogingen eindelijk eens doel te treffen. Toen de topscorer van het vorige Brazilië Australië Kroatië Japan WK (acht goals) na twintig ten een bananenschot zag: pen op de vuisten van keej waguchi, kreeg hij onmidi opbeurende tikjes van Ror. ho en Kaka. Na zes minute hij met een heuse schaar,; uitgevoerd in slow motion, ten zien dat hij echt nq jj. kan. Hét moment van verlt kwam in de blessuretijd eerste helft. Ronaldo stondi lijk op de goede plek en zijn eerste treffer binnen volgde was een jubelfees meer zei over de collectie; weli f ii in ap o irop da: op: luchting dan over de aange glimlach vlfifeen Braziliaa*e De verzuchting gold niet de geslaagde stressbehan 'or van de diepste aanvaller, ook de stand van zaken veld. Het Japan van de B: aanse bondscoach Zico ha mers na een half uur del strohalm gegrepen met een punt van Tamada. De nu tien van Japan mocht ht vrij aanleggen, omdat dl veel risico spelende Brazil; defensie te laconiek was. Droomkans Zico mocht een kwartier van een stunt, maar daarna men de Brazilianen eindeli Ronaldo miste nog een d kans (na een sublieme con tie met Ronaldinho), ma? ploegmaten drukten door., ho poeierde al gauw de 2-jjj nen met hulp van Kawa e ti da d i üt i gep B' anc baa dc Ghana - Verenigde Staten 2-1 (2-1). 22. Draman 1-0, 43. Dempsey 1-1, 45. Appiah 2-1 (strafschop). Scheidsrech ter: Merk (Dui). Toeschouwers: 41.000. Gele kaart: Essien, Shilla, Mensah, Ap piah (Ghana), Lewis (Verenigde Staten). Ghana: Kingson; Paintsil, Mohamed, Mensah en llliasu; Boateng (46. Otto Ad- do), Essien, Appiah en Draman (80. Ta- chie-Mensah); Amoah (59. Eric Addo) en Pimpong. Verenigde Staten: Keiler; Bocanegra, Onyewu, Conrad, Cherundolo (61. Jo hnson) en Lewis (74. Convey); Beasley, Reyna (40. Olsen), Donovan en Demp sey; McBride. Tsjechië - Italië 0-2 (O-I26. Materaz zi 0-1, 87. Inzaghi 0-2. Scheidsrechter: Archundia (Mèx). Rode kaart: 45. Polak (Tsjechië/2x geel). Gele kaart: Gattuso (Italië). Aantal toeschouwers: 50.000. Tsjechië: Cech; Grygera, Kovac (78. Heinz), Rozehnal en Jankulovski; Po borsky (46. Stajner), Rosicky, Nedved en Polak; Plasil en Baros (64. Jarolim). Italië: Buffon; Zambrotta, Nesta (17. Materazzi), Cannavaro, Grosso; Camora- nesi (74. Barone), Gattuso, Pirlo en Per- rotta; Totti, Gilardino (60. Inzaghi). Italië 3 2 1 0 7 5-1 Ghana 3 2 0 1 6 4-3 Tsjechië 3 1 0 2 3 3-4 Ver. Stat. 3 0 12 12-6 Japan - Brazilië 1-4 ti-i). 33. lamada 1-0, 45. Ronaldo 1-1, 53. Juninho 1-2, 59. Gilberto 1-3, 81. Ronaldo 1-4. Scheidsrechter: Poulat (Fra). Gele kaart: Kaji (Japan), Gilberto (Brazilië). Aantal toeschouwers: 65.000. Japan: Kawaguchi; Kaji, Tsuboi, Naka- zawa en Alex; Ogasawara (56. Koji Na- kata), Hidetoshi Nakata, Nakamura en Inamoto; Maki (60. Takahara/66. Oguro) en Tamada. Brazilië: Dida (82. Rogerio Cenï); Cicin- ho, Lucio, Juan en Gilberto; Gilberto Sil- va, Juninho, Kaka (71. Ze Roberto) en Ronaldinho (71. Ricardinho); Ronaldo en Robinho. Kroatië - Australië 2-2 (1-1). 3. Srna 1-0, 39. Moore 1-1 (strafschop), 56. Nico Kovac 2-1, 79. Kewell 2-2. Scheidsrech ter: Poll (Eng). Rode kaart: 85. Simic (Kroatië/2x geel), 87. Emerton (Australië/2x geel), 90. Simunic (Kroatië/2x geel). Gele kaart: Tudor, Ple tikosa (Kroatië). Aantal toeschouwers: 52.000. Kroatië: Pletikosa; Simic, Tomas (84. Klasnic), Simunic en Babic; Srna, Tu dor, Nico Kovac en Kranjcar (65. Leko); Olie (73. Modric) en Prso. Australië: Kalac; Emerton, Neill, Moo re en Chipperfield (75. Kennedy); Grella (63. Aloisi), Culina, Cahill, Sterjovski (71. Bresciano) en Kewell; Viduka. 3 3 0 0 9 7-1 3 1114 5-5 3 0 2 JjjÉ 2 2 - 3; 3 0 12 1 2-7 1. Klose (Duitsland) 4. 2. Torres (Spanje) 3. 3. Wanchope (Costa Rica), Bravo (Mexi co), Cahill (Australië), Rosicky (Tsje chië), Villa (Spanje), Carlos Tenorio (Ecudor), Delgado (Ecuador), Rodrigu ez, Crespo (Argentinië), Bosacki (Po len), Gerrard (Engeland), Dindane (Ivoorkust), Ronaldo (Brazilië) 2. 14. Robben, Van Nistelrooij, Van Persie (Nederland), Frings, Lahm, Neuville, Po- dolski (Duitsland), Kaviedes (Ecuador), Saviola, Cambiasso, Tevez, Messi (Ar gentinië), Drogba, Bakary Koné, Kalou (Ivoorkust), Zinha, Fonseca (Mexico), Golmohammadi, Bakhtiarizadeh (Iran), Deco, Ronaldo, Pauleta, Maniche, Si- mao (Portugal), Moore, Kewell, Aloisi (Australië), Koller (Tsjechië), Pirlo, la- quinta, Gilardino, Materazzi, Inzaghi (Ita lië), Chun-Soo Lee, Jung-Hwang Ahn, Park Ji-Sung (Zuid-Korea), Mohamed Kader (Togo), Juninho, Gilberto, Kaka, Adriano, Fred (Brazilië), Tamada, Naka mura (Japan), Xabi Alonso, Raul (Span je), Mnari, Jaziri, Jaidi (Tunesië), Ai Kha- die een vreselijk gat in de sloeg. Even later schoot gïk de 3-1 in de hoek. ts) Japan probeerde nog wel i gan op de spelersbus (Lij j,a your Samurai fighting spL' aan te doen. maar het is lijk dat de kloof met het E: se en Zuid-Amerikaanset nog even groot is als vier je leden. Ook Shinji Ono. i jp WK nauwelijks speeltijd kon dit niet veranderen. Het andere zorgenkindje mund, Ronaldo, kreeg mee g(' sen en betaalde het vertn|n na 180 minuten schuttel rug. Met zijn veeit WK-goal, een mooi gej schot een kwartier voo wierp hij nog meer lood v. schouders af, juist op tijd. tani, Al Jaber (Saudi-Arabië), Joe Cole (Engeland), Ljungbe back, Larsson (Zweden), Drar piah, Gyan, Muntari (Ghana), D (Verenigde Staten), Henry (Fr Frei, Barnetta (Zwitserland), Ro= brov, Sjevtsjenko, Kalinitsjenko ne), Gomez (Costa Rica), Cueve guay), Flavio (Angola), Zigic, Hit Montenegro), Srna, N. Kove: tië) 1. Eigen doel: Gamarra (PaijJ Zaccardo (Italië), Sancho (Trinid Rode kaart: De Rossi (Ita), (Tsj), Kezman (Servië MoiiIl. Vastsjoek (Oekraïne), Mastroencl nigde Staten), Domoraud (Ivooai geel), Pope (Verenigde Staten/i^ Sobolewski (Polen/2x geel), Ave (Trinidad en Tobago/2x g (Togo/2x geel), André (Angola/2x geel), Perez (Mei Jj geel), Nadj (Servië Monier geel), Polak (Tsjechië/2x geel), I (Australië/2x geel), Simic en (Kroatié/2xgeel). Twee gele kaarten: Koroman, cic (Servië en Montenegro), A Gyan, Muntari (Ghana), Lokver d chië), Nekounam (Iran), Drogbig kust), Miyamoto (Japan), Robe' (Kroatië), Abidal, Zidane (Frankj3 mao (Togo), Marin (Costa Riet (Pol), Paredes (Paraguay), Whitl idad en Tobago), Madanchi (Irer Ze Kalanga (Angola), Tudor Essien (Ghana) Gele kaart: Groep A: Fonset jj Umana, Gomez, Badilla, Gonzal ta Rica), Ballack, Odonkor, Borowski (Duitsland), Smolarek, wek, Radomski, Bak, Zewlakow zynski (Polen), Mendez, Hurtadc. lo. De la Cruz, Mora, Valencir dor). Groep B: Gerrard, Crouc pard, Hargreaves (Engeland), Caniza, Acuna, Valdez, Dos Sar raguay), Yorke, Theobald, Jon» lop. Gray, Sancho (Trinidad e go), Larsson, Linderoth, Lucic, Ljungberg, Alexandersson (Z Groep C: Van Bronckhorst, Va mei, Heitinga, Robben, Mathijs lahrouz, Kuijt, Ooijer, De Cler land), Saviola, Heinze, Gonzak po, Cambiasso, Mascherano nië), Eboué, Drogba, Keita, (Ivoorkust), Stankovic, Dragn Nadj, Krstajic, Dudic, Dudjaj, If Montenegro). Groep D: Torrad do, Pineda, Rodriguez, Marque (Mexico), Kaebi, Golmohammi mourian, Zandi (Iran), Jambe Macanga, Delgado, Joao Ricard donca (Angola), Costinha, Der leta, Cristiano Ronaldo, Nuno Miguel, Maniche, Boa Morte, (Portugal), Groep E: Rozehnal, Grygera (Tsjechië), Lewis, Onyei na (Verenigde Staten), Gattuso, si, Camoranesi, laquinta, Totti, 2 ta (Ita), Derek Boateng, Habib med, Otto Addo, Shilla, Mens piah (Ghana). Groep F: Grella, Cahill, Aloisi (Australië), Takahr niwa, Santos, Kawaguchi (Japl son (Brazilië), Nico Kovac, Pletik na (Kroatië). Groep G: V Kim, Chun-Soo Lee, Lee Dong-Ji (Zuid-Korea), Salifoi bayor (Togo), Sagnol (Fr Magnin, Streller, Philipp Degel nas, Frei, Vogel (Zwitserland), H: Roesol, Jezerski, Nesmats; nitsjenko, Sviderski (Oekraïne Jaziri, Gmamdia, Haggui, Chedli, Chikhaoui, Trabelsi, Aya sië), Dohki, Al Ghamdi, Khar di-Arabiè), Puyol, Fabregas (Sp: Geschorst voor eerstvolgeni strijd: Perez (Mexico), Abidal (Frankrijk), Romao (Togo), Essir na), Emerton (Australië). Vandaag. Poule bië-Spanje (KaiserSlautern, 161 Tunesië-Oekraïne (Berlijn, 16.| Poule G: Togo-Frankrijk I 21.00), Zuid-Korea-Zwitserlanl nover, 21.00).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 16