0 PZC mïïmm Mensen A Geef gehoor aan de roep van de grutto donderdag 22 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Middelburg, 17 maart 1958 Ik zie de dood als het stukslaan van de golven op het strand. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Hans Krijger Johannes Cornells t Middelburg, 20juni 2006 J. A. Krijger-Huibregtse Tineke en Gerard Anja en Paul Claudia Natascha Marchret en Adrie Patty Maxwell Correspondentieadres: Voorborch 3 4335 AT Middelburg Hans is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de In dustrieweg 20 te Vlissingen. U kunt daar afscheid van hem nemen op maandag 26 juni a.s. van 11.45 tot 12.15 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vaarwel, ik ben begonnen aan mijn laatste reis! Het liefste dat ik heb bezeten Hij was de spil van mijn bestaan Vraag me niet dat te vergeten En gewoon weer door te gaan! Mijn lieve man, zoon, broer en oom is na een kort ziek bed overleden. Hij mocht slechts 51 jaar worden. Alphonse Joseph Snijders Ally echtgenoot van Sylvia Snijders-Roctus Vlissingen, Vlissingen, 21 maart 1955 21 juni 2006 Vlissingen: J.G.M. Snijders Eddy Ronny en Tanja Karin Michael, Clementa en Michael jr. Kloosterzande: J. Sarneel Familie Roctus Correspondentieadres: Geraniumstraat 5,4587 AA Kloosterzande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 24 juni om 14.00 uur aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve broer van me We zijn samen op deze wereld gekomen en je moet er veel te vroeg van af, maar weet dat de band die wij samen hadden en de dingen die wij samen hebben meegemaakt altijd in mijn gedachten zullen blijven. Dag lieve tweelingbroer van me. Eddy Snijders lieve oom Ally Heb alles wat ik in me had tot jouw laatste snik met alle liefde over je mogen waken en verzorgen, samen met mijn vader. We weten allemaal niet waar je heen zal gaan maar wij hopen dat je je rust daar kan vin den, waar je zo naar op zoek was. We houden van je. Michael clementa Michael junior Snijders Onze lieve, dappere broer en oom Anne Huisjes is vanmorgen overleden. Wat zullen wij hem ontzettend missen. Dinie, Marcel en Marjan, wij zijn en blijven er voor jullie. Bé en Salome Huisjes Arianne, Judith en Martijn tZij hield van de polder, het weidse land. Daaraan had zij haar hart verpand. Daar heeft zij gewerkt,daar heeft zij geleefd. Daar heeft zij haar mooiste tijd beleefd. Bedroefd delen wij u mede dat, zeer onverwacht, in haar slaap zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Annie Katharina Verstraten weduwe van Armand Carlos De hulsters 04-02-1939 t 21 - 06 - 2006 Westdorpe Westdorpe Temeuzen: Greet en Frits Jacy en Jurgen, Sem Dave Westdorpe: Silvia Monica Frankie Joerie Marjolein Jimmie Amanda Sas van Gent: Patricia en Anton Familie Verstraten Familie De hulsters Westdorpe, 21 juni 2006. Corr.adres: Hummelstraat 3,4551 TC Sas van Gent. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op zaterdag 24 juni om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve vrouw Visitatie te Westdorpe, waarna we haar te rusten leggen op de begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na af loop van de begrafenis, in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Sten>en doe je niet ineens, maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe. Met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, be zorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn man, onze vader en trotse opa Jan Willeboordse in de leeftijd van 71 jaar. Oostkapelle: Corrie Willeboordse-van den Broek Hardinxveld- Giessendam: Marjolijn en Jan Vogel Rik, Imke Kamperland: Marcel Willeboordse 4356 AZ Oostkapelle, 20 juni 2006 Lantsheerstraat 20 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 24 juni van 9.15 tot 9.45 uur in het ontmoetings centrum "De Halve Maan", Schoolstraat 2 te Oost kapelle. Aansluitend zal er aldaar om 10.00 uur een bijeen komst worden gehouden, waarna de begrafenis om 11.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het ontmoetingscentrum. Liever geen bezoek aan huis. Geheel onverwachts is overleden onze zwager en oom Jan Willeboordse echtgenoot van onze zus en tante Corrie van den Broeke Neel en Lauw Meijers-v.d. Broek Mien Corbijn-v.d. Broeke Leunis Geerse Nely v.d. Broeke-Matthijsse Alie v.d. Broeke-Schager/ Barend Rikkers Nel en Herman Wondergem-v.d. Broeke Adrie en André Vandepitte-v.d. Broeke Hennie en Bob Hagestein-v.d. Broeke Neven en nichten Oostkapelle, 20 juni 2006 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons oudste lid Jan Willeboordse Meer dan 55 jaar was hij een trouw en enthousiast muzikant van onze Brassband Wij wensen Corrie en de naaste familie veel sterkte toe Bestuur, dirigent en leden van Brassband Crescendo Oostkapelle, 21 juni 2006 Heden namen wij kennis van het overlijden van onze vriend, medeoprichter, bestuurder en docent van de Stichting Computer Club Breskense Senioren Kees Baris We wensen zijn vrouw Adrie, kinderen, kleinkinde ren en verdere familie veel sterkte in de komende tijd. Namens het bestuur, medewerkers en cursisten van de Stichting Computer Club Breskense Senioren Piet van den Heuvel, voorzitter Jaap Keijmel, secretaris Breskens, 20 juni 2006 Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Abraham de Bokx Langs deze weg wensen wij zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe met dit verlies. Buurtvereniging Oudelandse Hoeve/Katspolder Niet belangrijk is de weg die je gaat, maar wel het spoor dat je achter laat, Wij hebben vernomen dat is overleden onze moeder, groot- en overgrootmoeder C.P.Saman-de Bart Scharendijke: Mientje en Wim Kloet-Saman kinderen en kleinkinderen. Kerkwerve: Peter en Willie Saman-van Steensel en kinderen. Oosterland: Lenie en Sjoerd Zwart-Saman en kinderen. Heden behaagde het de Heere, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, van onze zijde weg te nemen onze geliefde, zorgzame vader, opa en over- opa Izaak Pieter Butler sinds 19 maart 1997 weduwnaar van Elisabeth Butler-Mol 17-7-1925 f 20-6-2006 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorg centrum "Vredelust" te Yerseke en "Ter Weel" te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Yerseke: Kees en Dien Jolanda Lizette en Huibert Julian Vlissingen: Jos en Sanny Annelies en Cor Jasper, Jeroen, Corné, Sjoerd René en Mariët Josianne en Arie Hanneke Hedel: Liesbeth en Pieter Jorinde en Leon Carmina Correspondentieadres: Fregatstraat 25 4401 JE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 24 juni om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Mo lenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 10.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 9.30 uur in het verenigingsgebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn herder Psalm 23 Na een langdurig verblijf in het GGZ WNB te Halsteren is rustig ingeslapen onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Elizabeth Neeltje de Pooter 13 maart 1926 20 juni 2006 Hoek: P. de Pooter in herinnering A.C. de Pooter-Donze Zaamslag: D. Buijze-de Pooter C. Buijze in herinnering Zaamslag: M. Slabbekoorn-de Pooter P. Slabbekoorn in herinnering Hoek: A. Tanghe-de Pooter A. Tanghe Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: M. Slabbekoorn-de Pooter Axelsestraat 3 4545 CD Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 juni om 14.00 uur in Uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van het vroegere 'Vrederust' en later het GGZ WNB te Halsteren, in het bijzonder afd. de Lake, voorde liefdex'olle zorgen aandacht. Zo kort na ma, nu pa... Helder tot het laatst is van ons heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader Jan van Splunder Oost-Souburg, 13 februari 1923 Vlissingen, 21 juni 2006 Heteren: Ina van der Vlist-van Splunder Geer van der Vlist Capelle a/d IJssel: Jos van Splunder Annelies Thoenes Vlissingen: Elly van Splunder Den Haag: Agnes van Splunder Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Elly van Splunder, Paul Krugerstraat 353, 4382 MK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 16.00-16.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 26 juni om 14.00 uur in het crematori um aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ik ben verdrietig om het heengaan van mijn zwager Jan van Splunder J. Allaart-van Belzen Ons bereikte het droeve bericht dat mevrouw A.C. Houtman is overleden. Mevrouw Houtman was van 1940 tot medio 1985 werkzaam bij achtereenvolgens de toenmalige ge meenten Renesse, Haamstede en Westerschouwen. Zij was in de gemeente Westerschouwen hoofd Alge mene zaken en loco gemeentesecretaris. Voor haar werkzaamheden werd zij in 1980 onderscheiden met de eremedaille in goud behorende bij de orde van Oranje-Nassau. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, J.J.P.M. Asselbergs, burgemeester, J.W. de Vos MPA, gemeentesecretaris. Zierikzee, 21 juni 2006 Op 19 juni 2006 overleed onze lieve schoonzus en tante Ali Leijnse-Boer Wim Leijnse Gerda Leijnse-Wijgman Henk Mariens Mike Mariens Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt. Verdrietig, maar heel dankbaar voor alle zorg en aan dacht die hij ons tot het laatst toe gaf, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en overgrootopa Adrianus Cornelis Sijs weduwnaar van Julia Maria Annaert in de leeftijd van 86 jaar. Zaamslag: Hannie en Nellie Sijs-Moeliker Maja en José - Laura, Ellen, Silv'ie Remco en Mariska - Carlijn, Job Marjolein en Alain - Jeroen, Ruben, Michiel Axel: Tonnie en Els Sijs-Wesdorp Bart en Lies Marleen 21 juni 2006, Zorgcentrum "de Vurssche" Corr.adres: Ridder Robertstraat 14543 AL Zaamslag De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 26 juni om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. be graafplaats aan de Westsingel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "de Halle", Rooseveltlaan la, te Axel. Vrijdag 23 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op be graafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Je was voor ons een geweldige opa Bedankt voor alles Maja en José - Laura, Ellen, Silvie Remco en Mariska - Carlijn, Job Marjolein en Alain - Jeroen, Ruben, Michiel Bart en Lies Marleen Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Huijgtje Elisabeth Ventevogel-de Dreu sinds 18 januari 2000 weduwe van Pieter Cornelis Ventevogel in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Met dank aan het verplegend personeel van Sint Maarten in de Groe voorde liefdevolle verzorging. Colijnsplaat: Rinus en Janny Ventevogel 's-Gravenpolder: Engel en Henny Ventevogel 's-Gravenpolder: Ans en Jan Filius Goes: Coby en Tonny Hermes Wemeldinge: Kees en Gerda Ventevogel Klein- en achterkleinkinderen Goes, 20 juni 2006 Correspondentieadres: Deltastraat 13 4486 BT Colijnsplaat Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 25 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouw centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 24 juni om 15.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Huijgtje Ventevogel-de Dreu M. de Dreu M. de Dreu-van Waarde A. de Dreu M. de Dreu-Strijd Neven en Nichten Gesterkt door de fijne herinneringen die ik aan haar heb, bericht ik u het overlijden van mijn lieve vrouw Loes Dominicus-Kruger in de leeftijd van 92 jaar. Mijn oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis "Ter Valckete Goes, voor de goede verzorging. J. G. Dominicus 20 juni 2006 Oostwal 4,4461JT Goes Loes is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelan den', Geldeloozepad 20 te Goes, waar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 juni om 11.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid willen wij elkaar ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Dankbetuiging wij willen allen die hu medeleven hebben getoond bij hi w overlijden en de begrafenis va leendert pot hartelijk bedanke fransje pot-esselbrugg; ine pot - in herinnering» andrea els pot en hans muldfi nathalie, coen, bai11 In Memoriam - igi In memoriani Wim van Graefschepe 22-06-2004 22-06-21 Twee jaren zijn voorbij gevlogen. Het gemis weer duidelijk voelbaar op eert dag zoals vandaag. Jenny td Begrafenis- en Crematieverzora oer OVERTOOM-GRO^ Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken Br int daj ilpi Di zi' be d( leli Mensenlinq.nl; dé site met alle JJj overlijdensberichten uit uw reg Zoek, vind en reageer! iall idel (va Compleet pg' Op Mensehlinq.nl vjjïdt een compleet overzichl van alle overlijdensbtrc uil uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overiijdensadVeS en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief 99 U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht acte» .waarin u uw medeieven beluigt Bovendien kunt u via de site dire: deetnemingskaart of rduwboeke! versturen Een kleine moeite en n een grote troost. Informatief Op Menssnling nl yiridt u.véél onderwerpen die direct of indirectS hebben me: overiijdéh. Alie adressen op het gebied van uitvaart end -lik worden or desite vemtetd. JIJ -00 Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Cd^r X.-'- jm rosl leb Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de grutto, die onze èn uw hulp hare nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkonai' pakket, regelmatig het magazine VOGELS. At'ei Ja, de vogels kunnen rekenen op mijn steun! O Ik word lid voor (minimaal 22,50 p.j O Ik machtig Vogelbescherming Nederland om bovenstaand bedragje .ot wederopzegging af te schrijven van mijn bank/girorekening I O Ik betaal met de acceptgiro die mij wordt toegestuurd. Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar Vogelbescherming Nederland, ''w k Antwoordnummer 1974,3700 WB Zeist Kijk op www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming of bel 030-6937744 SEDERLA»"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44