Portugal overtuigt maar niet Zidane blaast eenzaam de kaarsjes uit B ïp ^JS Spaan Henry en Adebayor even geen vrienden Bondscoach Iran stapt op na 1-1 tegen Angola Figo Zinha Mexico is nog verder verwijderd van goede vorm Cole WK voorbij voor Owen Poolse premier eist veranderingen u Ruim honderd arrestaties in Keulen Cafu kan al record pakken Baros speelt, ook met blessure wk in cijfers donderdag ZZ juni zuub LEIPZIG - Branko Ivankovic is opgestapt als bondscoach van Iran. De 52-jarige Kroaat maak te zijn vertrek gisteren bekend na de derde en laatste groeps wedstrijd van Iran op het WK te gen Angola: 1-1. Met één punt uit drie duels zijn de Iraniërs uit geschakeld. „Na vijf jaar zoek ik een nieuwe uitdaging", zo lichtte Ivankovic zijn keuze toe. „Het is tijd om te gaan." De Nederlander Arie Haan wordt vermoedelijk de op volger van Ivankovic. De oud-trainer van onder meer Feyenoord zou Theo de Jong meenemen als assistent. Iran-Angola werd gisteren pas een beetje leuk nadat de Afrika nen hadden gescoord via een kopbal van invaller Flavio, in de zestigste minuut. Het bete kende dat Angola slechts één treffer was verwijderd van één van de grootste sensaties uit de WK-historie. Maar dat was te veel gevraagd voor de ploeg die tot gisteren nog nooit had ge scoord op het hoogste podium en in het eerste uur ook veel aanvallende impotentie had ge demonstreerd. Het doek voor Angola viel een kwartier later. De Iraanse verdediger Bakhtia- rizadeh stond bij een corner tus sen allemaal rode shirts, maar kopte desondanks ongehinderd doch knap binnen: 1-1. ANP/GPD geeft punten door Roel Wiche GELSENKIRCHEN - Buiten de arena zweepten Mexicaanse trommelaars de fans op, binnen dropen hun idolen met het schaamrood op de kaken af. Door onmacht en onkunde, zo wel aanvallend als verdedigend, voetbalde Mexico de hele wed strijd tegen Portugal met het mes op de keel. Concurrent An gola wist echter niet van het 2-1-verlies, nota bene tegen de Portugese B-ploeg, te profite- Het contrast tussen beide bonds- coaches zei alles. De Mexicaan se boss, wandelende sigaret Ri- cardo La Volpe, leek in Gelsen- kirchen negentig minuten naai de allerzwaarste shag te snak ken. Met de blik van een Itali aanse maffiabaas wachtte hij zijn ploeg op, in de wetenschap dat hij nog bergen werk moet verzetten. De Portugese chef, Luiz Felipe Scolari, stak zijn blijdschap niet onder stoelen of banken. Zijn equipe speelde deze eerste ron de nooit groots, maar won wel drie duels. Genoeg om vol ver trouwen de knock-outfase van het toernooi binnen te gaan. Bo vendien scoorde Big Phil een re cord met zijn tiende WK-zege in successie (zeven keer met Brazi lië, drie keer met Portugal). „Ik kom uit .het midden van Brazi lië. Ook daar beginnen ze nu te beseffen dat ik met iets moois bezig ben." WK-titel Scolari hoeft zich niet meer te bewijzen, want hij heeft het mooiste juweel al veroverd: de WK-titel met Brazilië, in 2002. Twee jaar geleden was hij hard op weg om met Portugal een nieuwe prijs uit de hors catego rie (Europees kampioen) te sco ren, maar hij stuitte op een ben de onverzettelijke Grieken. De kern van die ploeg is vrijwel onveranderd, genoeg om als out sider te worden neergezet voor een WK-stunt. Maar de eerste ronde leverde ook de nodige twijfels op. Zo lijkt Luis Figo, het boegbeeld, zijn mooiste ja ren toch echt te hebben gehad. Cristiano Ronaldo moet zijn be lofte nog altijd op een groot po dium bewijzen. En de vorm van artiest Deco blijft ongrijpbaar. Toch heeft Scolari een heel wat mooiere horizon dan collega La Volpe. De Argentijn zag giste ren niet alleen hoe de arme Om ar Bravo een penalty en een droomkans tegen het dak van de Arena auf Schalke schoot, maar ook hoe zijn verdediging fout op fout stapelde. De Mexicanen leken bij de af trap geen flauw vermoeden te hebben dat er iets op het spel stond. Na amper een half uur ke ken de Midden-Amerikanen al tegen een zenuwslopende 2-0-achterstand aan tegen het Portugese B-team, waar de vijf spelers met een gele kaart (Cos- tinha, Pauleta, Nuno Valente, Cristiano Ronaldo en Deco) aan de kant bleven. Kruising In de zesde minuut opende Mani- che de score met een punter in de kruising, na een pass van Si- mao tussen drie verdedigers. Twintig minuten later maakte aanvoerder Rafael Marquez (FC Barcelona) een oliedomme boks- beweging naar de bal, opge jaagd door de Portugese lucht macht. Bijna niemand van 52.000 toeschouwers zag het, maar arbiter Lubos Michel bleek heel wat scherper dan de Een fan van Figo ben ik niet. Wel geweest natuurlijk. Tijdens Euro 2000 was hij misschien de beste, in elk geval de spectacu lairste voetballer van het toer nooi. Nu is hij een speler die zelfs door de waterdrager Tiago wordt overgeslagen in de combi natie. Ook de verslaggevers heb ben hun respect verloren. Die van Sport 1 zei gistel-middag: „Figo neemt de corner eens niet. Misschien komt-ie nu wel aan." Zo bont als twee jaar geleden, toen hij openlijk zijn eigen trai ner saboteerde, maakt Figo het nu niet. Wel ging hij in de twee de helft tegen Mexico slechts wandelend over het veld. Mexi co speelde met tien man. Geen mens die het merkte. Eindelijk had Scolari er genoeg van. De aanvoerder kreeg een wissel aan zijn broek. Meer dan een hinder lijke vlek op het netvlies van de liefhebber was hij niet geweest. Franse superster heeft mogelijk al zijn laatste wedstrijd gespeeld Als ik Van Basten was. speelde ik liever tegen Portugal dan te gen Mexico. De Portugezen voet ballen met twee zakken aardap pelen op hun nek: ballast van de aanwezigheid van Figo en Cristi ano Ronaldo. In een teamsport heb je niks aan een ego. Kaka kent zijn eigen naam niet eens als hij diepgaat en Ronaldo pro fiteert. Cocu's grootste ambitie is opgaan in de omgeving. Het liefst was hij groen, dan zag nie mand hem. Bij Portugal zijn ze anders groen: van jaloezie op teamgenoten. Het groen van de Mexicanen is de kleur van een heid. Hij wordt benadrukt door een lachwekkende John Cleese-stand van de rechterarm bij het zingen van het volkslied, maar een voetbalelftal is het wel. Een van hen kan zijn talent niet onderdukken: Zinha! Tove naar tegen wil en dank, Brazili aan van geboorte en balgevoel. door Wilko Voordouw HAMELN - Het had zo'n mooie verjaardag moeten worden. Mor gen, als Frankrijk moet winnen van Togo, viert Zinedine Zidane zijn 34ste verjaardag. De Frans man staat echter niet op het veld om met zijn teamgenoten plaatsing voor de achtste finale af te dwingen. Hij is geschorst, en moet de kaarsjes op zijn ver jaardagstaart helemaal alleen uitblazen. Triest feest voor een ster van zijn allure. De tweede gele kaart die Zidane zondag kreeg toen hij uit frustra tie de Zuid-Koreaanse verdedi ger Sang-Shik Kim zowat onder het gazon schoffelde, betekent misschien wel het einde van de carrière van een van de beste voetballers van het laatste de cennium. De vernedering voor Ashley Cole deed zijn rare voor naam eer aan. Als een meisjespu pil was hij staande op de doel lijn tot twee keer niet in staat een Zweeds doelpunt te voorko men. En nog een vrouwelijk trekje: tot twee keer toe kwam hij niet buitenom maar binnen door gesprint toen Joe Cole hem daar kon missen als kiespijn. De moraal: je moet je zoon geen Ashley noemen. Zo kun je nooit op buitenspel spelen. Zidane werd compleet, toen hij in de blessuretijd nog werd gewisseld door de Franse bondscoach Domenech. De ver moeid ogende strateeg droop af zonder zijn coach aan te kijken. Tot op het bot getergd. Uit woe de smeet hij zijn zweetbandje van zich af. Er was iets gebro ken in de nummer 10 van de Haantjes. Het zou Zinedine Zidane on waardig, nee, zelfs het mondiale voetbal onwaardig zijn als deze aftocht het eindsaluut betekent van de man, die Frankrijk in 1998 met soms briljante ingevin gen naar het wereldkampioen schap en in 2000 naar de Europe- Zinedine Zidane krijgt zijn tweede gele kaart van het toernooi, het gevolg: een schorsing voor het duel met Togo. foto Thomas Eisenhuth/EPA se titel leidde. En dat zou zo maar kunnen. Want als de Haan tjes morgenavond met minder dan twee doelpunten verschil winnen van Togo, dan is het ge daan met Frankrijk op dit WK. Daar valt op zich nog wel mee te leven. Maar het zou ook het definitieve einde betekenen van het vaak oogstrelende voetbal van Zidane. Voor het WK had hij al bekendgemaakt dat hij zijn laatste contractjaar bij Real Madrid niet uitdient. Het toer nooi in Duitsland moest zijn laatste kunstje worden. Maar nu dreigt een nachtkaars, in plaats van een spetterend vuurwerk. Zidane heeft die aftocht natuur lijk ook een beetje aan zichzelf te danken. Want als hij niet zo stom was geweest om door te lo pen op de arme Kim, dan had hij geen geel gekregen. Maar Zi dane maakt, als het niet hele maal naar zijn zin verloopt, wel vaker van die lullige overtredin gen. In 1998 liep hij in de twee de groepswedstrijd tegen Saou- di-Arabië een rode kaart op. Ook toen ging het niet naar wens: Zizou 'veegde' zijn kick- sen af op de rug van een tegen- wan onze sportredactie DEN HAAG - Togolees Emmanuel Ade bayor speelt morgen tegen zijn Franse Ar- senal-maatje Thierry Henry. Maar van vriendschap is dan even geen sprake: To go is vastberaden de WK-dromen van Frankrijk om zeep te helpen. De 22-jarige Adebayor heeft er alle ver trouwen in. „Het Franse tijdperk is voor bij. En ik zit er niet mee als wij er defini tief een eind aan maken." Want dat is voetbal, volgens Adebayor. Wel voelt hij mee met zijn maatje Henry. „Natuurlijk is het niet leuk dat het Frankrijk maar niet lukt om te winnen. Ik heb best mede lijden met hem." Mexicanen. Hij legde de bal op de stip, Simao bleef koel: 2-0. La Volpe begon steeds meer te zweten op de bank, want de drei ging dat concurrent Angola in Leipzig tegen Ran zou scoren hing steeds in de lucht. En span nend werd het. Fonseca kopte in de 29e minuut nog de 2-1 bin nen, maar in de tweede helft kwam Angola op voorsprong, be gon Bravo te knoeien en moest Luis Perez met twee keer geel naar de kant. Uiteindelijk kwa men de Mexicanen met de schrik vrij. Ze hebben nog veel te bewijzen, vooral waarom ze door verba zend veel 'kenners' tot geheime WK-favoriet zijn verheven. Por tugal lonkt wat overtuigender naar die status, al is het wach ten totdat de sterren opstaan. Om te beginnen dit weekeinde, wanneer het écht om leven en dood gaat. GPD LONDEN - Het WK voetbal is voorbij voor Michat] Owen. De aanvaller van het Engelse elftal viel dinsdag:, vond kort na het begin van het groepsduel tegen Zwedjj geblesseerd uit. Owen speelde zijn tachtigste interlak voor Engeland. Hij zakte door zijn rechterknie. (W werd gisteren in de buurt van het onderkomen van de Er" gelse ploeg onderzocht. De blessure schijnt er slecht uittê zien. De aanvaller verlaat in elk geval de selectie en kee terug naar Engeland. ANP WARSCHAU - De Poolse Premier Kazimierz Marcinkjf. wicz eist verregaande veranderingen binnen de voetbal bond van zijn land na de afgang op het WK. „Er moete- personeelswijzigingen komen", zei de premier. „Als Poolse voetbalbond geen conclusies durft te trekken a de prestaties dan moeten we het zelf maar doen in decem ber. Dit was geen team voor het WK, maar misschienj £21^ dit wel het niveau van het Poolse voetbal op dit moment Polen was na twee nederlagen al uitgeschakeld op WK. De winst op Costa Rica deed er dinsdag niet toe. ANP/RTR <hard .ter ge Hedon Srajice Hessur He! is trajice je kw£ Open i [Ier wi tan dc KEULEN - De Duitse politie heeft gisterochtend in Keu. len na het duel tussen Engeland en Zweden (2-2) mij Pflg honderd supporters opgepakt. Desondanks spreekt dept. litie van een rustige nacht. Vlak voor middernacht amj [lltö teerden de dienders uit voorzorg 41 Duitse beruchte lM gans, die zich in het centrum ophielden. De Duitsers pij beerden Engelse en Zweedse fans te provoceren. Latere Ücl'nl< de avond en gedurende de nachtwerden enkele tiental! P mensen aangehouden voor kleine incidenten. ANP/S1D' ,a'cn lainsc ireede [er Ma jnfi-2. DORTMUND - Met zijn 36 jaar behoort de Braziliaan fu tot de oudste spelers van het WK. De aanvoerder het Braziliaanse elftal is in Duitsland op recordjacht. Vat ?ar' e avond kan de verdediger van AC Milan al de speler \vn F s'e den met de meeste overwinningen op een WK. Momente f w deelt hij dat record met de Duitsers Wolfgang Overathu Lothar Matthaüs. De drie hebben op een WK vijftienz ez^n ges achter hun naam staan. Cafu kan met winst op Japsi vr in Dortmund op zestien komen. ANP/DPA recies em. Ne ijblijv ronde inkle PRAAG - Milan Baros speelt tegen Italië. De Tsjechië ir spits wil zijn team helpen ook al heeft hij nog steedss 'niT peesblessure in zijn rechtervoet. „Als dit niet het V in was, had ik er al lang de brui aan gegeven. Maar we zit! P00P- in een moeilijke situatie, dus wil ik helpen", aldus Bare raai Baros liep zijn blessure begin juni op. Sindsdien heeft! me niet meer voluit getraind. Als Tsjechië van Italië vri zie speelt het in de tweede ronde van het WK. Bij elk an: f nun resultaat is het afhankelijk van de uitslag van Gij na-USA. Of Jan Koller kan spelen is onduidelijk. De boomla spits verrekte in het duel met USA een spier in zijn bow been. Kan hij aantreden dan spelen Baros en Koller men in de spits, anders is het Baros alleen. GPD stander, die door hem al tegen het gras was aangewerkt. Ge volg: twee wedstrijden schor sing. Hij kwam pas weer in de kwartfinale in actie en leidde zijn team vervolgens naar de eindoverwinning Dit soort overtredingen, zo is de overtuiging in Frankrijk, hoort helaas bij Zidane, net zoals zijn schaarbeweging of de pirouette op de bal. Zizou is in zijn hart al tijd een straatvoetballer uit de banlieue van Marseille geble ven, zo klinkt het. Hij heeft le ren voetballen op de pleintjes in La Castellane, een voorstad van de Zuid-Franse metropool. Een van die grauwe flatwijken, waar je tegen de prijs van veel schaaf wonden met je vriendjes leert passeren, kappen, draaien, in casseren... en uitdelen. Smetje De aanvoerder neemt derhalve wat fair-play betreft niet altijd het voortouw. Maar dat is natuurlijk het enige smetje op een verder exemplarische car rière. Het zou daarom uiterst on rechtvaardig zijn tegenover Zi zou dat zijn loopbaan op het voetbalveld, moet eindigen met die vernederende wisselbeurt. Alleen daarom al hopen de ech te voetballiefhebbers dat het WK-avontuur van Frankrijk vanavond niet in Keulen strandt. Alleen als Frankrijk doorgaat, is Zizou vrijwel zeker nog minstens eenmaal te zien: komende maandag of dinsdag. Dan kan hij zich sportief revan cheren. Zidane de Zwijgzame levert op zijn bekende wijze commentaar. „Ik hoop dat hetzelfde gebeurt als in 1998. We zullen het moei lijk krijgen tegen Togo, maar we willen door in dit toernooi. Voor al degenen die nog in ons gelo ven." GPD Wat de uitslag tussen Frankrijk en To go ook zal zijn, vrienden zullen ze gewoon blijven. „We praten samen ook nooit over voetbal. Onze vriend schap verandert niet door deze wed strijd." GPD Nederland - Argentinië O-O. Scheids rechter: Medina Cantalejo (Spa). Gele kaart: Kuijt, De Cler, Ooijer (Nederland), Cambiasso, Mascherano (Argentinië). Aantal toeschouwers: 48.000. Nederland: Van der Sar: Jaliens, Bou- lahrouz, Ooijer, De Cler; Van der Vaart, Sneijder (86. Maduro), Cocu; Van Persie (67. Landzaat), Van Nistelrooij (56. Ba- bel), Kuijt. Argentinië: Abbondanzieri; Burdisso (24. Coloccini), Ayala, Milito, Cufre; Cambiasso, Mascherano, Riquelme (80. Aimar), Rodriguez'; Messi (70. Cruz), Te- vez. Ivoorkust - Servië en Montenegro 3-2 (1-2). 10. Zigic 0-1, 20. Ilic 0-2, 36. Dindane 2-1 (strafsch), 66. Dindane 2-2, 86. Kalou 3-2 (strafs). Scheidsrechter: Marco Rodriguez (Mex). Rode kaart: 45. Nadj (Servië en Montenegro) 2x geel, 90. Domoraud (Ivoorkust) 2x geel. Gele kaart: Keita, Dindane (Ivoorkust), Dudic, Duljaj, Gavrancic (Servië en Montene gro). Aantal toeschouwers: 66.000. Ivoorkust: Barry; Eboué, Kouassi, Domoraud, Boka; Yaya Touré, Keita (72. Kalou), Zokora, Akale (60. Bakari Koné); Dindane, Arouna Koné. Servië en Montenegro: Jevric; Duljaj, Krstajic (16. Nadj), Gavrancic, Dudic; Ne- nad Djordjevic, Stankovic, Ergic, Pre- drag Djordjevic; Ilic, Zigic (66. Milose vic). Argentinië Nederland Ivoorkust Servie-Mon Portugal-Mexico 2-1 (2-1). 6. Man che 1-0, 24. Simao 2-0 (strafs), 29. Fonseca 2-1. Bijz: 57. Bravo (Mexico) mist strafs. Scheidsrechter: Michel (Slw). Rood: 60. Perez (Mexico/2x geel). Geel: Miguel, Maniche, Boa Morte, Go- mes (Portugal), Rodriguez, Marquez, Zinha (Mexico). Toeschouwers: 52.000. Portugal: Ricardo; Miguel (61. Paulo Ferreira), Meira, Carvalho, Caneira; Fi go (80. Boa Morte), Tiago, Maniche, Pe tit; Helder (69. Gomes), Simao. Mexico: Sanchez; Osorio, Rodriguez (46. Zinha), Salcido, Pineda (69. Castro); Mendez (80. Franco), Marquez, Pardo, Perez; Fonseca, Bravo. Iran-Angola 1-1 (O-O). 60. Flavio 0-1, 75. Bakhtiarizadeh 1-1. Scheidsrechter: Shield (Aus). Geel: Madanchi, Teymou- rian, Zandi (Irn), Loco, Mendonca, Ze Kalanga (Ang). Toeschouwers: 43.000. Iran: Mirzapour; Mahdavikia, Bakhtiari zadeh, Rezaei, Zandi; Hasheiman (39. Khatibi), Ali Daei, Kaabi (67. Borhani), Teymourian; Nosrati (13. Shojaei), Ma danchi. Angola: Joao Ricardo; Jamba, Kali, Mi- loy, Figueiredo (73. Rui Marques); Akwa (51. Flavio), Mateus (23. Love), Medon- ca, Ze Kalanga; Loco, Delgado. Portugal 3 3 0 0 9 5-1 Mexico 3 1114 4-3 Angola 3 0 2 1 2 1-2 Iran 3 0 12 1 2-6 Eerstvolgende wedstrijden: 24/6: Mexico - (Leipzig, 21.00 uur), 25/6: Por tugal- (Neurenberg, 21.00 uur). 2. Torres (Spanje) 3 3. Wanchope (Costa Rica), Bravo (Mexi co), Cahill (Australië), Rosicky (Tsje chië), Villa (Spanje), Carlos Tenorio (Ecudor), Delgado (Ecuador), Rodrigu ez, Crespo (Argentinië), Bosacki (Po len), Gerrard (Engeland), Dindane (Ivoorkust) 2 14. Robben, Van Nistelrooij, Van Persie (Nederland), Frings, Lahm, Neuville, Po- dolski (Duitsland), Kaviedes (Ecuador), Saviola, Cambiasso, Tevez, Messi (Ar gentinië), Drogba, Bakary Koné, Kalou (Ivoorkust), Zinha, Fonseca (Mexico), Golmohammadi, Bakhtiarizadeh (Iran), Deco, Ronaldo, Pauleta, Maniche, Si mao (Portugal), Aloisi (Australië), Koller (Tsjechië), Pirlo, laquinta, Gilardino (Ita lië), Chun-Soo Lee, Jung-Hwang Ahn, Park Ji-Sung (Zuid-Korea), Mohamed Kader (Togo), Kaka, Adriano, Fred (Bra zilië), Xabi Alonso, Raul (Spanje), M: ri, Jaziri, Jaidi (Tunesië), Al Khatar Jaber (Saudi-Arabië), Crouch, JoeC: (Engeland), Ljungberg, Allback, Lara (Zweden), Gyan, Muntari (Ghana),H- ry (Frankrijk), Frei, Barnetta (ZwilH land), Roesol, Rebrov, Sjevtsjenko.ti nitsjenko (Oekraïne), Gomez (Costa! ca), Cuevas (Paraguay), Flavio (Anga Zigic, Ilic (Servië en Montenegor) Eigen doel: Gamarra (Paraguay),!! cardo (Italië), Sancho (Trinidad enTti Rode kaart: De Rossi (Ita) Ujfatol Kezman (Servië en Moment; Vastsjoek (Oekraïne) Mastroeni (Vera de Staten) Domoraud (Ivoorkus geel) Pope (Verenigde Staten/2x Sobolewski (Polen/2x geel) AveryJs (Trinidad en Tobago/2x geel) A:. (Togo/2x geel) André Matt; (Angola/2x geel) Perez (Mexico, 2<$f Nadj (Servië en Montenegro, 2xgKÜ Twee gele kaarten: Koroman, GaW: cic (Servië en Montenegro), Asa® Gyan, Muntari (Ghana), Lokvenc" chië), Nekounam (Iran), Drogba Ikta kust), Miyamoto (Japan), Robert fo (Kroatië), Abidal, Zidane (Frankrijk!, mao (Togo), Marin (Costa Rica), B (Pol), Paredes (Paraguay), Whitley idad en Tobago), Madanchi (Irani,l' Ze Kalanga (Angola). Gele kaart: Groep A: Fonseca, 5: Umana, Gomez, Badilla, Gonzalezii ta Rica), Ballack, Odonkor, Met" Borowski (Duitsland), Smolarek, K<z.' wek, Radomski, Bak, Zewlakow.Ss zynski (Polen), Mendez, Hurtado.Cö lo. De la Cruz, Mora, Valencia dor). Groep B: Gerrard. Crouch, Larrt; Hargreaves (Engeland), Barreto.Cat Acuna, Valdez, Dos Santos (Parag.; Yorke, Theobald, Jones, Hislop.fr Sancho (Trinidad en Tobago), Linderoth, Lucic, Allback, Ljungtr Alexandersson (Zweden). Groep C: Van Bronckhorst, Van 8* mei, Heitinga, Robben, Mathijsen,8' lahrouz, Kuijt, Ooijer, De Cler INtf land), Saviola, Heinze, Gonzalez, Cn po, Cambiasso, Mascherano (Arg? nïë), Eboué, Drogba, Keita, Dinda (Ivoorkust), Stankovic, Draguto Nadj, Krstajic, Dudic, Dudjaj, (Servte. Montenegro). Groep D: Torrado, Salcido, Pineda,S driguez, Marquez, Zinha (Mexico),Kj bi, Golmohammadi, Teymourian, (Iran), Jamba, André Macanga, De1? do, Joao Ricardo, Mendonca (AikjW Costinha, Deco, Pauleta, Cristiano' naldo, Nuno Valente, Miguel, Maw Boa Morte, Gomes (Portugal). Groep E: Rozehnal, Rosicky, G# (Tsjechië), Onyewu, Reyna (Veremsj Staten), De Rossi, Camoranesi, I#1 ta, Totti, Zambrotta (Ita), Derek Do teng, Habib Mohamed, Essien, OttO" do (Ghana). Groep F: Grella, Moore, Cahill, AW (Australië), Takahara, Moniwa, SeK Kawaguchi (Jap), Emerson (Brazilië)™ co Kovac, Tudor, Srna (Kroatië). Groep G: Young-Chul Kim, Chun--' Lee, Lee Ho, Kim Dong-Ji (Zuid-Kota Salifou, Adebayor (Togo), Sag" (Frankrijk), Magnin, Streller, Phil#1 gen, Cabanas, Frei, Vogel (Zwitse'j»ri Groep H: Roesol, Jezerski, NesntsBj Kalinitsjenko, Sviderski (Oekraïne)., di, Jaziri, Gmamdia, Haggui, Bout Chedli, Chikhaoui, Trabelsi. Ayanlj* sië), Dohki, Al Ghamdi, Khariri i- di-Arabië), Puyol, Fabregas (Span|f< Geschorst voor eerstvolgende w strijd: Perez (Mexico), De Rossi (It»' Lokvenc, Ujfalusi (Tsjechië), Asatw Gyan, Muntari (Ghana), Mastfoem pe (Verenigde Staten), Miyamoto1 pan), Robert Kovac (Kroatië), Abw, dane (Frankrijk), Romao (Togo) Vandaag. Poule E: Tsjech'6 (Hamburg, 16.00 uur), Ghana-ve'O' j de Staten (Neurenberg, 16.00 uur), «art Ie F: Japan-Brazilïë (Dortmund,' ,20 Kroatië-Australië (Stuttgart, 21.00' y (liter D< rs op it uil det [weer het foto Albert Gea/RTR Maniche, de spits van Portugal, en Oswaldo Sanchez, de doelman van Mexico, kijken de bal na, die het doel in rolt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18