0 Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V, (Densen .nl GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN Geboren Ons geluk is uitgebreid met de geboorte van Meike Louisa Henriette 19 juni 2006 Zusje van Thijs en Pepijn Paul en Suzanne Fermont-Jansen Annie M.G. Schmidtlaan 2 4481 DS KLOETINGE Overleden Never say goodbye, never say goodbye ho I din on -we got to try ho Id in 'onto never say goodbye. BonJovi Te vroeg Jos Dieleman Goes Southampton 8 mei 1959 9 juni 2006 Diana Dieleman-'t Hart Cindy Correspondentieadres: Torenaijk 107 4484 NC Kortgene De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 23 juni om 14.00 uur in het crematorium "Bergen op Zoom", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid om de familie te ont moeten en te condoleren, om 16.30 uur in de Zee- landnet studio's, Het Rip 9 te Kamperland. "Groot is ons verdriet" Tijdens zijn vakantie in Engeland is plotseling overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jos Dielemcm Kortgene: Pa en Ma Dieleman-van Halst Addy (in herinnering) Kortgene: Kees en Ineke Sjaak en Jennie Niels en Marjan Marcel Kamperland: Wilma en Adrie Edwin en Angela Joey Joyce en Cor Kim en Femke Southampton, 9 juni 2006 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Jos Marleen en Jo Blue Krieltje Verdrietig zijn wij door het veel den van onze neef eg overlij- Jos bieleman Wij wensen Diana en de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Hannie en Piet t Dieleman-van Halst Bertus en Koos van Halst-Wisse Lies en Jan Verduijn-van Halst Adrie en Dien van Halst-Kempe neven en nichten Jos Bedankt voor je jarenlange vriendschap. We zullen het missen. We wensen Diana en familie veel sterkte toe. Jan en Gerrie Jasper Henken Karin Claudia Dennis Patricia Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Jos Dieleman Jos was sinds 1 juli 1982 werkzaam als kantonnier Waterkeringen Wegen op Noord-Beveland. Wij hebben Jos gekend als een medewerker die zijn gebied, samen met collega's, netjes onder- hield. Hij laat een leegte achter in ons midden. Wij wensen zijn vrouw Diana en verdere familie veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur van Waterschap Zeeuwse t Eilanden mr.drs. J.A. de Visser W.A. Gosselaar secretaris-directeur dijkgraaf Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plot- seling overlijden van Jos Dieleman echtgenoot van onze collega Diana Wij wensen Diana en verdere familie en vrienden f heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle collega's van Roompot Beach Resort, Kamperland Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van I het plotselinge overlijden van onze collega Jos Dieleman Hierbij wensen wij zijn vrouw Diana en verdere I familie veel sterkte toe. Ondernemingsraad en Ambtelijk Georganiseerd i: Overleg van Waterschap Zeeuwse Eilanden Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno- men van het plotselinge overlijden van onze collega Jos Dieleman Jos was een bijzonder mens en zo zal hij voor altijd in onze herinnering blijven. Onze gedachten gaan uit naar Diana en verdere familie en wij wensen hen veel sterkte toe. Werkgebied Walcheren en Noord-Beveland van waterschap Zeeuwse Eilanden; Johnny, Chris, Marcel, Berry, Adrie, Joop, Bram, Jan, Sam, Christoffel, Cees, Frans, i Adri, Piet, Adri, Arjan, Piet, Bert, Erik, Jan, Freek, Rini, Henk, Jos, Johan, Andre en Henk In het weekend van 10 en 11 juni werden wij opge schrikt door het bericht dat onze collega Jos Dieleman plotseling is overleden tijdens zijn vakantie in Engeland. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De collega's van de afdelingen Beheer, Planvor ming en Onderhoud Waterkeringen Wegen van waterschap Zeeuwse Eilanden Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt hel zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen'hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van Johan Pieter Frans Destombes Hans levenspartner van Noëlle Marie Lucienne Flock Hij overleed in de leeftijd van 59 jaar op 16 juni 2006. Levenspartner Noëlle Flock zoon Niels Destombes zoon Arrian Destombes broer Piet Des torn bes zus Saskia Destombes, neef Tjerk Neven en nichten Correspondentieadres: Alphonse De Clercqlaan 25,9050 Gentbrugge U kunt afscheid nemen van Hans in het Uitvaart centrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen, op woensdag 21 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op don derdag 22 juni om 11.30 uur in de aula van cremato rium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt zijn wij door het overlijden van Hans Destombes Hans is op 59-jarige leeftijd plotseling overleden. Over een half jaar zou hij met vervroegd pensioen gaan. De vele plannen die hij had; heeft hij helaas niet meer kunnen verwezenlijken. Hans is ruim 41 jaar als analist op Satellite 2 werk zaam geweest bij ons bedrijf. Wij verliezen in hem een enthousiaste en gewaardeerde medewerker. Wij wensen Noëlle, Niels en Arrian en overige fami lie en vrienden veel sterkte om dit zware verhes te dragen. Directie en medewerkers Cargill, Sas van Gent Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Hans Destombes Vrolijk, altijd een lach, in voor een praatje, gewoon een fijne collega. Over een tijdje zou je met vervroegd pensioen gaan, je hebt je vele plannen helaas niet meer mogen uit voeren. Je collega's van het lab Cargill, Sas van Gent Diep geschokt zijn wij allen, omdat je geheel onverwachts, uit ons midden, bent heengegaan. Wij zullen jou, je grapjes en je zonnige kijk op het le ven ontzettend missen. Hans Destombes We wensen de nabestaanden veel sterkte toë met dit onverwachte verlies. Ploeg A, sat 2 Marc Neyt, Jos Kamoen, Alex de Maertëlaere, Marcel van Kerkhoven, Frans de Bruine, Jean Pierre Fortrei, Alexander ten Berge, Willy Dietrich, Willy de Blaey, Marc Feyen en Theo Pauwels Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Hans Destombes Als bestuurslid en competitieleider was Hans zeer betrokken bij onze vereniging. Wij wensen zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden schaakvereniging S. Landau Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Vandaag is na een moeilijke strijd, op 73-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornells Baris Kees echtgenoot van Adriana de Vries Breskens: A. Baris-de Vries Peter en Jacky Jeanet en Philip Michel Patrick Cor en Natasja 4511JB Breskens, 19 juni 2006 Ghistelkerke 29 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oost burg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op don derdag 22 juni van 20.00 tot 20.30 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 juni om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega C.F. de Bruijn Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris "In het huis mijns Vaders zijn,vele woningen, want Ik ga heen om u plaats te bereiden. Joh. 14: 2 Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Jennigje van Belzen-Landsman Jenny IJsselmuiden, f Vlissingen, 27 juli 1927 18 juni 2006 Vlissingen: G.L. van Belzen Oegstgeest: M.J. Bos-van Belzen J.H. Bos Barendrecht: J. van Belzen J. van Belzen-Beijer Gouda: J.K. Nomen-van Belzen A. Nomen Klein- en achterkleinkinderen Vredehoflaan 802 4382 CIC Vlissingen r De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op D.V. donderdag 22 juni om 13.30 uur in ker kelijk centrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Voorafgaande aan deze dienst is er vanaf 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren in de kerk. In aansluiting op de dienst zal om 14.30 uur de be grafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Heden is van ons heengegaan onze schoonzuster en tante Jenny van Belzen-Landsman op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam, C. Fikier-van Belzen Vlissingen, 18 juni 2006 Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot 't laatst gezocht. Hij was voor ons: een kameraad en echtgenoot, een vriend en vader, een speelmakker en opa. Maar bovenal een goed en integer mens. Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onver wacht, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Abraham de Bokx Bram echtgenoot van Anna Jacomina Hamelink Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: An de Bokx-Hamelink Terneuzen: Tannie en Grusé Maikel, Dorien, Steven Terneuzen: Jan en Monique Martijn, Jelmer Breda: Jack en Sandra Jens, Ward 18 juni 2006 Evertsenlaan 74,4535 AD Terneuzen U kunt afscheid nemen van Bram in het Uitvaart centrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen, op woensdag 21 juni van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 juni om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bella mystraat 74 te Terneuzen, gevolgd door de begrafe nis op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze droefheid is toch nog vrij onverwachts overleden onze zwager en oom Abraham de Bokx Zaamslag: C. Flamelink E. Hamelink-Dieleman A.C. Hamelink t Oost-Souburg: C. van Doeselaar-Hamelink C. van Doeselaar Spui: L. de ICoeyer-Hamelink A. de Koeyer Axel: E. Hoogstraate-Hamelink B. Hoogs traate Terneuzen: J. van Antwerpen-Hamelink C. van Antwerpen t Zaamslag: J. Hamelink t J. Hamelink-Durinck Terneuzen: J. Donze-Hamelink A. Donze Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd koorlid Germain Geeraert Wij zullen zijn enthousiasme en betrokkenheid enorm missen. Bestuur en leden van het Rooms Katholiek Gemengd Koor Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Adriana Hendrikse-Verhulst sinds 26 februari 1999 weduwe van Anthonie Hendrikse Westkapel le t Antwerpen 29 oktober 1921 19 juni 2006 Westkapelle: Dick t Ella en Huib t Henny en Kitty Damian Tony en Andrea Robert Adrie Ander Noordkerkepad 30 4361 CL Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 23 juni om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw aan de Markt om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Geen bezoek aan huis. Heden overleed onze dappere oudste zuster Adriana Hendrikse-Verhulst J. Verhulst S. Verhulst K. Lievense-Verhulst H. Lievense t Neven en nichten Westkapelle, 19 juni 2006 Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net zoals van ouds. M'n 87e verjaardag was zo 'n dag, die de familie niet vergeten mag. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder en zus Pieternella Suzanna Carol weduwe van Jan van Wezel in de leeftijd van 87 jaar. Serooskerke: Marga Brasser-van Wezel Geert Brasser Middelburg: Sjoerd Brasser Sandra Brasser-Viergever Donna Westmaas: Tjalf Brasser Afke Brasser-Bassie Esmee Femke Fanna Italië: S.P. Roman-Carol Koudekerke, Verpleeghuis de Vliedberg, 19 juni 2006 Correspondentieadres: Laan van Wervenhove 6,4353 BT Serooskerke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 23 juni om 12.00 uur op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de Vliedberg, appartement 11 voor de goede verzorging. "Als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U. Ps. 139: vers 18b Op 19 juni 2006 is in vertrouwen op zijn Schepper van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jan Allewijn in de leeftijd van bijna 89 jaar. Wij zijn verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar om wie hij voor ons geweest is. Neelie Allewijn-van der Plank Jolanda Allewijn Annemieke en Henk Adriaansen-Allewijn Robbert-Jan en Maaike Elske Anne Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg voor hun inzet en begeleiding. Pres. Wilsonlaan 6 4334 GC Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 23 juni a.s. om 11.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de doocl zal niet meer zijn. Ik zie een nieuwe hemel en een nieuwe aarde Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaringen 21-16 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dal verdq lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kenni dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzam; moeder, oma en oudoma Wilhelmina Sara den Hooglander weduwe van Krijn Cornells Dees in de leeftijd van 89 jaar. Hoek: Krijn en Adri Hoek: Coby en Tom Terneuzen: Ko (in herinnering) en Riet Terneuzen: Anke en Jo Terneuzen: Mieke (in herinnering) Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 19 juni 2006 Corr.adres: Fam. Meertens-Dees, Marijkestraat 14,4542 AS Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, wordt gehouden op donderdag 22 juni 16.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie con doleren in het crematoirum. Donderdag 22 juni is er van 15.00 - 15.30 uuru. legenheid om afscheid te nemen in liet uitvaartcen trum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Ilc heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Omdat door het verleggen van die ene steen het water nooit dezelfde weg zal gaan. Bram Vermeulen Oma Dees-den Hooglander HoekWilma - Sander HoekPetra en Suzie - Iris, Isabelle AssenErwin en Daniëlle - Naomi, Elisa, Krijn jr. Hoofdplaat: Anja en Arnold - Jelmer, Merel Terneuzen Patrick en Ilonka - Olaf, Ramon Eindhoven Claudy en Lennart TerneuzenMariëllè en Tom BredaKristy en Wessel Psalm 90 Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat we haar in ons midden mochten hebben, is door de HEERE van onze zijde weggenomen onze innig geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Leentje den Hamer sinds 17 augustus 1979 weduwe van Pieter Koopman in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Zaamslag: D.G. Koopman in herinnering J.A. Koopman-de Feijter Elburg: C. Steênepoorte-Koopman in herinnering H. Steenepoorte Terneuzen: LI. Koopman A. Koopman-de Braai Baarland: N.C. de Broekert-Koopman C.J. de Broekert Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Zaamslag, 19 juni 2006 Corr.adres: Weststraat 2,4543 CC Zaamslag De rouwdienst zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 25 juni om 14.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in voornoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Onze dank gaat uit naar de artsen en personeel in Verzorgingshuis De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen vi het plotseling overlijden van onze tennisvriend Ruud Olijdam Zijn tennisspel was een klasse apart. We zullen o Ruud blijven herinneren als een innemende en spc tieve speler. Wij wensen Ilona en naaste familie veel sterkte t bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden van L.T.C. De Klappers Kr abbend ij ke Dankbetuiging Hierbij willen wij u hartelijk danken voor de vele kaarten en felicitaties ontvangen bij ons 50 jarig huwelijksjubileum. Fam. G. van Sighem Westkapelle Gebeurtenissen deel je op nse^^ixjjjl Een naaste overleden? Merisenlinq.nl; dé site mei alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42