0 SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 fllensen Af Gebeurtenissen deel je op 0 Help de vluchtelingen van Soedar PZC - Ontvoerd verkochte verkracht Het word! nog ergei Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! in: cl ii< dinsdag 20 juni 2006 Geboren Ons geluk is uitgebreid met de geboorte van Meike Louisa Henriette 19 juni 2006 Zusje van Thijs en Pepijn Paul en Suzanne Fermont-Jansen Annie M.G. Schmidtlaan 2 4481 DS KLOETINGE Overleden Never saycjoodbye, never say goodbye ho I din on -we got to try ho I din 'on to never say goodbye. Bon Jo vi Te vroeg Jos Dieleman Goes Southampton 8 mei 1959 9 juni 2006 Diana Dieleman-'t Hart Cindy© Correspondentieadres: Torenaijk 107 4484 NC Kortgene De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 23 juni om 14.00 uur in het crematorium "Bergen op Zoom", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop is er gelegenheid om de familie te ont moeten en te condoleren, om 16.30 uur in de Zee- landnet studio's, Het Rip 9 te Kamperland. "Groot is ons verdriet" Tijdens zijn vakantie in Engeland is plotseling overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jos Dieleman Kortgene: Pa en Ma Dieleman-van Halst Addy (in herinnering) Kortgene: Kees en Ineke Sjaak en Jennie Niels en Marjan Marcel Kamperland: Wilma en Adrie Edwin en Angela Joey Joyce en Cor Kim en Femke Southampton, 9 juni 2006 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Jos Marleen en Jo Blue Krieltje® Verdrietig zijn wij door het veel te vroeg overlij den van onze neef Jos Dieleman Wij wensen Diana en de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Hannie en Piet t Dieleman-van Halst Bertus en Koos van Halst-Wisse Lies en Jan Verduijn-van Halst Adrie en Dien van Halst-Kempe neven en nichten Jos Bedankt voor je jarenlange vriendschap. We zullen het missen. We wensen Diana en familie veel sterkte toe. JanenGerrie Jasper Henken Karin Claudia Dennis Patricia Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Jos Dieleman Jos was sinds 1 juli 1982 werkzaam als kantonnier Waterkeringen Wegen op Noord-Beveland. Wij hebben Jos gekend als een medewerker die zijn gebied, samen met collega's, netjes onder- hield Hij laat een leegte achter in ons midden. Wij wensen zijn vrouw Diana en verdere familie f veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur van Waterschap Zeeuwse Eilanden mr.drs. J.A. de Visser secretaris-directeur W.A. Gosselaar dijkgraaf Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plot- seling overlijden van Jos Dieleman echtgenoot van onze collega Diana Wij wensen Diana en verdere familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle collega's van Roompot Beach Resort, j. Kamperland Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Jos Dieleman Hierbij wensen wij zijn vrouw Diana en verdere familie veel sterkte toe. Ondernemingsraad en Ambtelijk Georganiseerd Overleg van Waterschap Zeeuwse Eilanden Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno- j men van het plotselinge overlijden van onze collega Jos Dieleman Jos was een bijzonder mens en zo zal hij voor altijd in onze herinnering blijven. Onze gedachten gaan uit naar Diana en verdere familie en wij wensen hen veel sterkte toe. Werkgebied Walcheren en Noord-Beveland van waterschap Zeeuwse Eilanden; Johnny, Chris, Marcel, Berry, Adrie, Joop, Bram, Jan, Sam, Christoffel, Cees, Frans, Adri, Piet, Adri, Arjan, Piet, Bert, Erik, Jan, Freek, Rini, Henk, Jos, Johan, Andre en Henk In het weekend van 10 en 11 juni werden wij opge schrikt door het bericht dat onze collega Jos Dieleman plotseling is overleden tijdens zijn vakantie in Engeland. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De collega's van de afdelingen Beheer, Planvor- ming en Onderhoud Waterkeringen Wegen van waterschap Zeeuwse Eilanden Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega C.F. de Bruijn Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, want Ik ga heen om u plaats te bereiden. Joh. 14:2 Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Jennigje van Belzen-Landsman Jenny IJsselmuiden, t Vlissingen, 27 juli 1927 18 juni 2006 Vlissingen: G.L. van Belzen Oegstgeest: M.). Bos-van Belzen J.H.Bos Barendrecht: J. van Belzen J. van Belzen-Beijer Gouda: J.K. Nomen-van Belzen A. Nomen Klein- en achterkleinkinderen Vredehoflaan 802 4382 CK Vlissingen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op D.V. donderdag 22 juni om 13.30 uur in ker kelijk centrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Voorafgaande aan deze dienst is er vanaf 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren in de kerk. In aansluiting op de dienst zal om 14.30 uur de be grafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Heden is van ons heengegaan onze schoonzuster en tante Jenny van Belzen-Landsman op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam, C. Fikier-van Belzen Vlissingen, 18 juni 2006 Nu jij slaapt zonder te dromen. Zul je nog altijd in onze dromen komen. Wij zullen voor je ademen, voelen en horen. Niemand verdwijnt en niets gaat verloren. Want niet door je lichaam, maar wel door je geest. Zal iedereen weten, wie jij bent geweest. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zor gen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Pieternella Saman-de Bart sinds 14 mei 1999 weduwe van Marinus Adrianus Saman in de leeftijd van bijna 80 jaar. Zierikzee, Ina en Witte Maurice en Simone Brouwershaven, Cobie en Bianca Noordgouwe, Marja en Fred Dominique en Susan Christian en Niki Zierikzee, Cora en Rezan Nathasja en Sonja Danny Nathalie Joean Zierikzee, 19 juni 2006 Zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: Zaagmolen 12 4301 NK Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 juni van 19.00 tot 21.00 uur op haar kamer nr. 216 in "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal vrijdag 23 juni om 13.30 uur gehouden worden in "Borrendamme". Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Borrendamme". Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd koorlid Germain Geeraert Wij zullen zijn enthousiasme en betrokkenheid enorm missen. Bestuur en leden van het Rooms Katholiek Gemengd Koor Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kort stondige ziekte toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Adriana Hendrikse-Verhulst sinds 26 februari 1999 weduwe van Anthonie Hendrikse Westkapelle t Antwerpen 29 oktober 1921 19 juni 2006 Westkapelle: Dick Ella en Huib t Henny en Kitty Dqmian Tony en Andrea Robert Adrie Ander Noordkerkepad 30 4361 CL Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 23 juni om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw aan de Markt om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Geen bezoek aan huis. Heden overleed onze dappere oudste zuster Adriana Hendrikse-Verhulst J. Verhulst S. Verhulst K. Lievense-Verhulst H. Lievense t Neven en nichten Westkapelle, 19 juni 2006 Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net zoals van ouds. M 'n 87e verjaardag was zo 'n dag, die de familie niet vergeten mag. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder en zus Pieternella Suzanna Carol weduwe van Jan van Wezel in de leeftijd van 87 jaar. Serooskerke: Marga Brasser-van Wezel Geert Brasser Middelburg: Sjoerd Brasser Sandra Brasser-Viergever Donna Westmaas: Tjalf Brasser Afke Brasser-Bassie Esmee Femke Fanna Italië: S.P. Roman-Carol Koudekerke, Verpleeghuis de Vliedberg, 19 juni 2006 Correspondentieadres: Laan van Werven hove 6,4353 BT Serooskerke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 23 juni om 12.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de Vliedberg, appartement 11 voor de goede verzorging. "Als ik ontwaak, dan ben ik nog bij U. Ps. 139: vers 18b Op 19 juni 2006 is in vertrouwen op zijn Schepper van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jan Allewijn in de leeftijd van bijna 89 jaar. Wij zijn verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar om wie hij voor ons geweest is. Neelie Allewijn-van der Plank Jolanda Allewijn Annemieke en Henk Adriaansen-Allewijn Robbert-Jan en Maaike Elske Anne Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg voor hun inzet en begeleiding. Pres. Wilsonlaan 6 4334 GC Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 23 juni a.s. om 11.30 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 90 Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat we haar in ons midden mochten hebben, is dooi de HEERE van onze zijde weggenomen onze innig geliefde moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder Leentje den Hamer sinds 17 augustus 1979 weduwe van Pieter Koopman in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Zaamslag: D.G. Koopman in herinnering J.A. ICoopman-de Feijter Elburg: C. Steenepoorte-ICoopman in herinnering H. Steenepoorte Terneuzen: H. Koopman A. Koopman-de Braai Baarland: N.C. de Broekert-Koopman C.J. de Broekert Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Zaamslag, 19 juni 2006 Corr.adres: Weststraat 2,4543 CC Zaamslag De rouwdienst zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 23 juni om 14.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in voornoemde kerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Onze dank gaat uit naar de artsen en personeel in Verzorgingshuis "DeMolenhof" voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze tennisvriend Ruud Olijdam Zijn tennisspel was een klasse apart. We zullen ons Ruud blijven herinneren als een innemende en spor tieve speler. Wij wensen Ilona en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden van L.T.C. De Klappers Krabbend ij ke Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten; Voor de krant van maandag t/m vrijdag; twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via'e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.rj Dankbetuiging ngt Hierbij willen wij u hartelijk danken voor de vele kaarten en felicitaties ontvangen bij ons 50 jarig huwelijksjubileum. Fam. G. van Sighem Westkapelle Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. CBFJ Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. Begrafenis- en Crernatieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal, van' de overledene. Interactief U kunt op de site hei .condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw. medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct .een deelnemtngskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Men'séÉji,nq.nl vindt u.Veei onderwérpen die"direct of indirect te makèV': hobbën.mer overiiiden. A(1r.acresse.rLpp, het gebied; yan uitvaart er. afschep: worccr. óp dé site verme.c. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant •ma •dur JA1 www.helpdarfur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26