teachtennis moet rage worden Elenbaas rijdt slim in Zonnemaire Dubbelslag Bakker In Vlissingen 'hijs Slagboom en Jochem Verburg winnen toernooi in Vrouwenpolder arcelle de Kam dichter bij artplek Boekelo [e Klerk naar i tafeltennis Familie Van de Ven maakt goede keuze Zege Nieuwenhuyze/Kole Pupil Wattel vijfde in finale Mesu verstevigt leidende positie Eversdijk op podium in Zwolle uitslagen Otten derde in koppeltoernooi in Canada agenda ISSINGEN - Sven Bakker lest vorig jaar nog genoegen men met een eerste en tweede jS( maar gisteren pakte de ssinger de dubbel bij het Be- Flessenopenerstoernooi in ssingen. Zee, men met Arjan Jonkman pak- lij de zege bij het mannendub- belspel vijf en in de finale van het mannenenkelspel versloeg hij diezelfde Jonkman. Op de tennisbanen van DOS le ken de als eerste geplaatsten Bakker en Jonkman de eerste set in te leveren tegen Marcel Baljeu en Eric Lijbers, want het stond immers 5-2 voor laatstge noemden. Het koppel Bakker/ Jonkman kwam echter terug en besliste het eerste bedrijf met 7-5. Ook de tweede set eindigde in 7-5 voor Bakker en Jonkman. Daarna volgde de eindstrijd in de sterkste categorie van het Flessenopenerstoernooi. Jonk man (rating 4,8) was gedreven om Bakker (4,5) te verslaan, want de vorige drie ontmoetin gen verloor de speler van MLTC uit Middelburg. Desondanks kwam daar een vierde neder laag bij, want met 6-3 en 7-5 trok Bakker aan het langste eind. Daarmee nam de tennisser van De Schelde revanche voor zijn nederlaag van vorig jaar te gen Ruben Hendrikse, ook in de eindstrijd van de 5-categorie. Bij het Flessenopenerstoernooi, dat dit jaar evenveel inschrijvin gen kende als vorig jaar, zij het meer over verschillende catego rieën verspreid, pakte Eva Har- tog de overwinning bij de vrou wen in de vijfde categorie. In de poule van vier eindigde Eva Har tog, de zus van Afke Hartog (52e van Nederland) bovenaan. Ze verloor echter wel één partij in haar poule, de wedstrijd tegen Ria van der Meijden. Met 6-7 6-4 en 3-6 moest Hartog eraf. Van der- Meijden verloor op haar beurt echter weer van Kim Houmes, waar Hartog weer in twee sets van won. nrSven Bakker keri ioUWENPOLDER - Het is Èhts een kwestie van tijd voor- wa t beachtennis ook in Neder - id 'hot' is. De sport - die in ditionele strandlanden zoals jië en Australië, maar ook in |gië veel bekendheid geniet - lt in opkomst. Het moet de nieu- rage worden, in navolging liet beach volleybal en beach- itbal. |het strand van Vrouwenpol- seheen gisteren het zonnetje tveel mensen naar het strand te. De wedstrijden van het be- shoa itennis werden daarom goed [eken en er werd zelfs door te| mdgangers een balletje gesla- bge O dat is het leuke van beach- ten? üs: iedereen kan meedoen", .aarde organisator en win- 3 van een zilveren olympi- medaille in 2000 Miriam efsj jmans voor strandpaviljoen it ra ezand. „We hadden van tevo- raaar één inschrijving bin- en dat viel op zich wat te- Maar we hebben dan ook veel aan promotie gedaan, hebben flyers rondgestuurd r Bi een aantal tennisscholen aan- I chreven, maar daar was wei- 'isti itot geen respons op." ichtennis in Nederland is nog t uitgegroeid tot een competi- -ewt sport. Het is nog steeds een rt die recreatief wordt beoe- rcois d. Als het al gebeurt, zal het jaren duren voordat de be- veit 'tennistoernooien kunnen dei icurreren met normale tennis- raooien. Daar zal dan boven- rtens n erg veel promotie voor no- zijn. Oremans: „Zaterdag stonden we bij de loting van het Ordina Open in Rosmalen. Dat was één groot succes. Er deden dertig koppels mee en we waren de he le dag bezig met wedstrijden. We staan deze week nog een keer in Rosmalen en hopen zo wat bekendheid te krijgen. Het gaat de goede kant op. Het is een kwestie van volhouden. En de aanhouder wint." Het beachtennis is afhankelijk van goed weer. Neem de landen waar het beachtennis populair is: Italië, Spanje, Brazilië en Au stralië. Landen die bekend staan om het goede klimaat. Bel gië is qua weer een ander ver haal, maar toch is ook ook daar de sport enorm populair. Demonstratiesport Waarom zou het in Nederland dan niet kunnen? „De Belgen willen zelfs dat beachtennis een demonstratiesport wordt op de Olympische Spelen van 2008", zei Oremans. „En in 2012 moet het een officiële olympische sport worden." Om de sport competitief te ma ken, kan er nog gesleuteld wor den aan de opzet. „Nu worden er alleen op zondag wedstrijden gespeeld, maar dat kun je over heel het weekeinde verspreiden. Bijvoorbeeld de gemengddubbel- spelen op zaterdag en de man nen en vrouwendubbelspelen op zondag. In België is die construc tie er al en daar moeten we ook in Nederland naartoe." Het huidige concept is in ieder geval een goede basis. Van daar uit kan er verder worden ge werkt. In Vrouwenpolder lag er gisteren een professioneel veld met daaromheen diverse recla me-uitingen op parasols en zit- zakken. De regerend Nederland se kampioenen beachtennis won nen ook het toernooi. Thijs Slag boom en Jochem Verburg waren het sterkst in Vrouwenpolder. Zij verloren weliswaar van Dmi tri van Hoof en Michiel Wisse, maar Van Hoof en Wisse verlo ren op hun beurt weer van de or ganisatoren Oremans en haar man Christ Vermeer. Slagboom en Verburg, die Oremans en Ver meer versloegen, pakten de eind zege op basis van het aantal ga mes. g Tci atlete 6. Sis E - Marcelle de Kam is nog stap verwijderd van deelna- aan de military van Boekelo, [in oktober. De amazone uit Lor; biburg legde het afgelopen pkeinde in Ede met succes tweede examen af voor deel- Bie aan het prestigieuze even- gevenement. Kam deed in Ede voor het st in haar carrière mee aan eventingwedstrijd op drie- ren-niveau. Tot haar eigen bazing bleef ze samen met f paard Ibouche eenvoudig nkjj lebeen. „Dit was eenpsycho- isdie drempel. Deelname aan wedstrijd op dit niveau leek mij onbereikbaar, maar itche deed het op z'n sloffen." etiw-V iondanks reisde De Kam giste- met haar zestienjarige ruin gemengde gevoelens terug r Zeeland. Ze eindigde op de maar wist dat er r in had gezeten. „Bij het IB ingen liepen we tegen 17 straf fen aan. Dat was pech, want uche struikelde vlak voor de •t-Soif ibelsprong. Hij bleef op de °?J| f, maar het kostte wel twee bigfouten en omdat hij uit ritme was ook nog vijf straf ten voor tijdoverschreiding. dat niet gebeurd was, waren waarschijnlijk bij de beste dig geëindigd." De dressuur cross verliepen wel naar is. In de cross bleef de combi ne zelfs foutloos. Er waren al- i enkele strafpunten vanwege overschreiding. fel! Kam moet nog aan één kwali- «tie-eis voldoen om naar Boe- i te mogen. Na het volbren gt- jvan wedstrijden in Compièg- ;e tweester) en Ede (korte ster) moet ze over veertien en in Breda goed voor de dag on-ntnen in de wedstrijd die telt korte driester. - Simone de Klerk gaat bitief naar de Europese tafel- uskampioensehappen voor ei'gd in Serajevo in Bosnië. speelster van SAR uit Kloos- ande krijgt van technisch 'dinator van de tafeltennis- d Achim Sialino een plaats de juniorenploeg. De kam- i enschappen worden van 21 snmet 30 juli gehouden. Mid- jUrger Peter Boon is één van Nederlandse coaches. Beachtennis moet in navolging van beachvolleybal en beachvoetbal een populaire sport worden. foto Lex de Meester door Herman Heuvink RILLAND-BATH - De vijfde clubwedstrijd van de MC Ril land werd zaterdag op het Schel- de-circuit bij de senioren be heerst door Rinus van de Ven (in de 250+ klasse) en Dave de Jon ge (in de 125 cc). Diverse klassen waren in Ril- land-Bath slecht bezet. Mogelij ke oorzaak daarvan was, dat er tegelijkertijd elders een wed strijd voor het ditrict West was, waar ook veel rijders uit deze re gio in uitkomen. De familie Van de Ven uit Vlissingen had in elk geval gekozen voor de clubwest- rijd van MC Rilland. Met suc ces, want terwijl Rinus van de Ven won in de klasse 250+, pak te zijn jongere zusje Nancy de overwinning in de klasse 65 cc. Zij wist in beide manches te ze gevieren voor wat jongere Bra bantse crossers. De 85 cc leverde een overwin ning op voor Luuk Dybala uit Ritthem. Hij kaapte de zege in beide manches weg voor de neus van zijn vriend Ricky Joosse uit Nieuw- en Sint Joosland. In de clubklasse, die wel goed bezet was, had Dennis Onder- dijk uit 's Heerenhoek aan twee tweede plaatsen voldoende om de winst binnen te halen. Man chewinnaars werden Richard Boer en Sven Breem. Zij kenden echter in de andere manche een slechter resultaat. Bij de vete ranen was Klaas Hoogland uit Delft in beide manches Ad Geldof uit Oostkapelle en Ben Verschoor uit Vlissingen te snel af. Dave de Jonge uit Heinkens- zand was, zoals verwacht, de beste in de klasse 125 cc voor se nioren. De KTM-coureur won beide manches met overmacht. In de eerste manche legde Twan van Liere uit Kapelle op zijn Husqvarna beslag op de tweede plaats, Erik Koote uit Sommels- dijk was de nummer twee in de tweede manche. In de klasse 250+ deed Casper Ovaa uit Oost-Souburg' op zijn Suzuki zijn uiterste best om Rinus van de Ven achter zich te houden. Bij de start lukte dat nog wel omdat zijn machine meer vermogen heeft, maar in het verdere verloop moest hij de KTM-coureur uit Vlissingen toch voorrang verlenen. Erik van de Wekken uit Zierikzee werd in beide manches derde. van onze sportredactie ZONNEMAIRE - Hij had dit wielerseizoen slechts één echte overwinning op zijn naam staan. Zaterdag wist Rein-Jan Elenbaas in Zonnemaire precies wat hem te doen stond en won op slimme wijze zijn tweede wedstrijd dit jaar. Rein-Jan Elenbaas uit Goes won in het Belgische Merelbeke eerder dit jaar een Waod-wed strijd. Ook werd hij al een keer tweede in het Zeeuws-Vlaamse Eede achter Johnny van der Klooster, maar was toen wel de eerste renner uit de A-categorie. Zoals bij bijna elke wedstrijd on der auspiciën van TMZ werd de koers zaterdag vrijwel direct opengebroken. Vaak probeer den renners in het eerste gedeel te van de koers een ontsnapping op poten te zetten, maar telkens vocht het peloton zicht terug. Halverwege de koers slaagde een groepje van elf man er toch in om weg te komen. Het pelo ton nam even een moment rust, waardoor de kopgroep een be slissend gat kon slaan. Nu wa ren het ook niet de minsten die waren weggesprongen. Frangois Franse, Matti de Baat, Rein-Jan Elenbaas, Kevin Gideonse, De TMZ-koers in Zonnemaire werd door veel mensen bezocht. Zij kregen een fraaie wedstrijd te zien. foto Dirk-Jan Gjeltema Dylan de Kok en Johnny van der Klooster maakten onder meer deel uit van de groep. In die kopgroep bleef het tot het einde erg levendig. Franse, Alex de Kraker (Delft) en Van der Klooster probeerden een paar keer uit de groep weg te komen. Al die aanvallen werden echter steeds gepareerd en de groep van elf kon zich gaan opmaken voor de spurt. Elenbaas had de laatste honder den meters naar de finishlijn goed bestudeerd en wist dat hij alleen kon winnen door als eer ste uit de laatste bocht te ko men. De Goesenaar voerde het scenario perfect uit. Naast de wielerkoers werd er za terdag in Zonnemaire ook een skeeler wedstrijd verreden. De tweede race van de Zeeuwse Skeelerweek werd gewonnen door Leo Janse uit Yerseke. Woensdag moest Janse in Krab- bendijke nog zijn meerdere er kennen in Olivier Goud (Waar de), Niels Steenbakker (Bigge- kerke) en Middelburger Ei-win Mesu, de drie rijders van het Koole 'Sport-team. Die jonge skeeleraars waren zaterdag echter niet van de partij. Zij hadden de voor keur gegeven aan een landelijke race in Zaanstad, die overigens werd gewonnen door Mesu. De afwezigheid van het trio kwam de spanning ten goede in de klassieker over 44 kilometer. De wedstrijd werd gekenmerkt door ontsnappingen. Rinus Wis se uit Krabbendijke probeerde het in de derde ronde, maar hij had nog te veel last van zijn schenen, waaraan hij vorige week werd geopereerd. Leo Janse uit Yerseke probeerde het daarna en had na drie pogin gen de goede te pakken. In de voorlaatste ronde reed hij weg uit de kopgroep. De andere rij ders zouden hem pas terugzien in de kleedkamers. In het klassement om de Koole Sport Zeeuwse Skeelerweek staat Leo Janse nu op de eerste plaats. Hij wordt op de voet ge volgd door Jaap Nieuwenhuize en Jan de Visser. maandag 19 juni 2006 wb 23 KLOETINGE - Sjaco Nieuwenhuyze en Eric Kole hebben bij het Trendz De Bongerd Open in Kloetinge de overwin ning gepakt bij het mannendubbelspel in de vijfde catego rie. De als tweede geplaatste Nieuwenhuyze en Kole won nen enigszins verrassend van René Struijk en Mario van Gastel, die als eerste ingeschaald waren. De eerste set ging met 6-4 naar het koppel Nieuwenhuyze/Kole, maar het goed spel kon in het tweede bedrijf niet worden voort gezet. Struijk en Van Gastel profiteerden daarvan en pak ten het tweede bedrijf ook met 6-4. Een derde set moest uitsluitsel bieden en Nieuwenhuyze en Kole-bleken daar in over de langste adem te beschikken: 7-5. Sjaco Nieuwenhuyze toonde zich ook de sterkste in het ge- mengddubbelspel vijf. Samen met Erica Smits was ver sloeg hij heel simpel Chantal Bruynzeel en Jeroen Albregt- se. Het werd 6-1 en 6-1. Hendrik van den Driest ging bij het enkelspel in dezelfde categorie met de zege aan de' haal. De ongeplaatste Van den Driest, die in de poule in drie sets de als eerste geplaatste Peter Godrie had versla gen, was in een uiterst boeiende eindstrijd net te sterk voor John Meijer, als derde genoteerd op de plaatsings lijst. Na de eerste set met 4-6 te hebben verloren, pakte Van den Driest de draad goed op en zegevierde in het' tweede en derde bedrijf met 6-4 en 7-5. HEINO - Van de Zeeuwse deelnemers zorgde Danny Wat- tel bij de pupillen voor de beste prestatie tijdens het Ne derlands kampioenschap sneldammen in Heino. Het ta lent uit Oostkapelle plaatste zich in zijn categorie voor de finale en werd daar vijfde. Junior Martij n Rentmeester uit 's-Gravenpolder was de tweede Zeeuw die zich voor de finale plaatste, maar daar kwam hij niet verder dan de achtste en laatste plaats. In de hoofdklasse speelde John ny de Leeuw een ongelukkige voorronde. De Zeeuwse sneldamkampioen uit Goes kwam met vier remises en één nederlaag in de derde groep terecht maar nam daar knap revanche met een eerste plaats. Bij de vrouwen miste Ire ne Sterrenburg op een haar na de finale. In de tweede groep werd de Middelburgse tweede. ZAANSTAD - Erwin Mesu heeft in Zaanstad de tweede klassieker van de Holland Inline Cup gewonnen. De Mid delburger was na 33 kilometer de snelste van een kop groep van drie, die net uit de greep van een fel jagend pe loton bleef. Eerder in de wedstrijd reed Niels Steenbak ker uit Biggekerke kilometers lang alleen aan de leiding. Toen hij werd teruggepakt, ging Mesu er met twee ande ren vandoor en maalde hij het knap af. Door die winst ver stevigde de rijder uit Middelburg zijn leidende positie in de HIC cup. In Zaanstad eindigde Steenbakker als vijfde, Olivier Goud uit Waarde werd tiende. ZWOLLE - Wielrenster Anne Eversdijk uit Kapelle is za terdag tijdens de Omloop van Stadshagen in Zwolle als derde geëindigd bij de juniordames. In dezelfde koers over 72 kilometer legde Agnieta Francke uit Koudekerke beslag op de zesde plaats en werd Lisa Phernambucq ze vende bij de nieuwelingmeisjes. Alledrie rijden voor ZRTC Theo Middelkamp. Oudelande EPZ-wegwedstrijd. 10 km mannen H20:1 Miquel van Tonge ren (Dynamica) 33.41, 2. Niels Koole (Dynamica) 33.47, 3. Robin Hofland (Dy namica) 36.03, 4. Bart de Koster (Dyna mica) 36.41, 5. Arjo Verhage (Dynami ca) 39.12. H40: 1. Wilko de Vos (AV'56) 34.58, 2. Jan de Wilde AV'56) 35.20, 3. Mauricio Gonzalez (Dynamica) 36.00. H50: 1. Kees Kooman (Spado) 39.21. 2. Piet Beijer (Dynamica) 46.09. H60:1. Ri nus Joosse (AV'56) 42.47, 2. Hugo Poortvliet (Dynamica) 46.34, 3. Hans Plu- ijlaar (Dynamica) 48,49. Vrouwen D20: 1. Marianne de Kok (LPK Lewedorp) 38.34. D35: 1. An net van der Linde (AV'56) 41.47, 2. Sjaan Maartense (AV'56) 42.11, 3. Martje Wis se (Dynamica) 47.26. Trimmers: 1. Mi chel Schrier (Vlissingen) 35.08, 2. Hans Schrier (Vlissingen) 40.24, 3. Martin de Regt (Kapelle) 42.00. EESraSSHMMMi Vijfde clubwedstrijd MC Rilland. 65 cc: 1Nancy van de Ven, Vlissingen, KTM, 100 punten. 85 cc: 1. Luuk Dybala, Ritthem, Suzuki, 100; 2, Ricky Joosse, Nieuw- en Sint Joosland, Suzuki, 94; 4. Wesley Leijnse, Middelburg, Yamaha, 86; 5. Benjamin Torbijn, Vlissingen, Suzuki, 82. Clubklasse: 1. Dennis Onderdijk, 's Heerenhoek, Honda, 94; 2. Martin Peene, Westkapelle, Honda, 86; 4. Antoi- ne Paauwe, Yerseke, Honda, 82. Veteranen: 2. Ad Geldof, Oostkapelle, KTM, 94; 3. Ben Verschoor, Vlissingen, Honda, 90. 125 cc Senioren: 1. Dave de Jonge, Heinkenszand, KTM, 100; 3. Joeri van Stee, Yerseke, Honda, 88; 4. Twan van Liere, Kapelle, Husqvarna, 88. 250+: 1. Rinus van de Ven, Vlissingen, KTM, 100; 2. Casper Ovaa, Oost-Sou burg, Suzuki, 94; 3, Erik van de Wekken, Zierikzee, Honda, 90; 4. Daniel Stout, Wemeldinge, Yamaha, 86; 5. Leon van de Lee, Ovezande, Yamaha, 81. Axel. Vijfde RES-cross. 85 cc: 1. Jordi van de Wiele, St. Jan steen, 2. Wietse Brakman, Eerpe Mere, 3. Jaimy van Damme, Laren, 4. Niek Henderiks, Heikant, 8. Martijn Roos, Zuiddorpe. 125 cc: 1, Mark Boot, Burg Haamstede, 2. Jacco de Korte, Melisker- ke, 3. Matthieu Afschrift, Ardooie, 5. We sley Vaal, Kloosterzande, 11Elroy Vaal, GOES - De zeventienjarige darter Pieter Otten uit Oostkapelle heeft op de Ca nadian Open in Halifax sa men met de Engelsman To ny Eccles beslag gelegd op de derde plaats in het kop peltoernooi darts. Otten en Eccles verloren na negen gewonnen wedstrij den in de halve finale van de latere winnaars Carl Mercer en John Young uit Alberta, Canada, na een voorsprong van 2-0 en meerdere kansen op winst te hebben gehad. Samen met Karin Krappen werd Pieter Otten negende in het gemengddubbel. Kloosterzande, 12. Dimitri Dekker, Zand straat. 250/500 cc: 1. Bart Schilder mans, Opoeteren, 2. Jos Kesters, Op- glabbeek, 3. Martin Boodt, Vrouwenpol der, 5. Peter Verplanke, Koewacht, 8. Peter de Booy, Walsoorden, 11. Coen van Hoeve, Zaamslag. Veteranen: 1. Lieven Brakman, Erpe Mere, 2. André Schoutens, Fijnaert, 3. Koen Verburg, Assebroek, 4. Rudi Walhout, Zand straat, 5. Johan Schelleman, Axel, 6. Ron Doppegieter, Hoofdplaat, 7. Rinus Dekker, Zandstraat, 11. Freddy Willem- sen, Hoofdplaat, 12. Johnny Bakker, Koewacht. Licentiehouders: 1. Martin Stroo, Oost-Souburg, 2. Michael Kools, St. Willebrord, 3. Kevin van Houdt, Ter- neuzen, 4. Dennis Schelleman, Magret- te, 6. Boy Stockman, Terneuzen, 8. Pie ter Menue, Sluis, 10. Aswin Vandam- me, Zuiddorpe. Algemeen klassement na vijf wed strijden: 85 cc: 1. Jordi van de Wiele, 2. Maikel Bruyninckx, Lembeke, 3. Jaimy van Damme. 125cc: I.Mark Boot, 2. Jacco de Korte, 3. Sander de Braai, Zaamslag. 250/500 cc: 1. Jos Kesters, 2. Bart Schildermans, 3. Martin Boodt. Veteranen: 1. Koen Verburgh, 2, Ron Doppegieter, 3. Rudi Walhout. Li centiehouders: 1. Michael Kools, 2. Pieter Menue, 3. Dennis Schelleman. Vlissingen. Begijn Flessenopeners toernooi. Finales. Mannenenkel spel. HE5: S. Bakker-A. Jonkman 6-3 7-5. HE6: D. Verschoore-W. ten Hacken 6-1 7-5. Vrouwenenkelspel. DE5: E Hartog-K. Houmes 7-5 6-1. DE6: M, Flip- se-K. Houmes 6-4 6-1Mannendubbel spel. HD5: S. Bakker/A. Jonkman-M. Baljeu/E. Lijbers 7-5 7-5. HD6: W. de Ruiter/A. Lourens-R. Broerse/R. de Vroe 4-6 6-3 6-3. HD6-35+: E. Duit/F. Benja- minsen-J.W. Schenkel/R. Broerse 6-4 6-4. Vrouwendubbelspel. DD6: E. Scheers/H, Willems-N. van de Griek/M. van de Blonk 6-4 7-6. Gemengddubbel- spel. GD6: A. Hofstede/H. de Roover-K, Sonnemans/T. Petri wo. Kloetinge. Trendz De Bongerd Open. Finales. Mannenenkelspel. HE5: H. van den Driest-J. Meijer 4-6 6-4 7-5. HE6: H. van den Driest-R. Krijger 6-3 6-4. Vrouwenenkelspel. DE6: M. Blaauwhof-H. Rombout 6-0 7-5. Man nendubbelspel. HD5: S. Nieuwenhuyze/E. Kole-M. van Gastel/R. Struijk 6-4 4-6 7-5. HD6: E. de Witte/P. Nieuwenhuyze-B. van Sabben/R. Aarts 6-3 6-3. Vrouwendubbelspel. DD5: Y. van Koelen/M. Meulmeester-E. Kole/S. van Eenennaam 6-4 5-7 6-4. DD6: F. Klos/L. Houtepen-E. Griep/N. Hofman 3-6 6-2 6-1. GD5: E. Smits/S. Nieuwen- huyze-C. Bruynzeel/J, Albregtse 6-1 6-1. GD6: C. Grimminck/P. Noordijke-J. Suurland/H. van Sabben 7-6 6-0. maandag Biljarten Driebandentoernooi Baarends. Tweede ronde. Locatie: Café Baar ends, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Driebanden Koppeltoernooi. Derde ronde. Locatie: Tapperij 's Lands Wel varen, Kwadendamme.'Aanvang; 19.00 uur. Tennis 't Halve Maantje Open. Locatie: ten nisvereniging 't Halve Maantje te Goes. Aanvang: 18.30 uur. Wielrennen Internationale Boekweitronde van Zuiddorpe. Locatie: Dorpsplein, Zuid dorpe. Categorieën: elite/beloften/ama teurs A. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 90 kilometer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 23