Banen Deloitte zoekt Deloitte JobTrack.nl I Smaakmakend Werk m mEE Zeeland ALLROUND OPERATORS talent Cliëntondersteuner m/v www.meezeeland.nl unicef# Senior Administratief Medewerker Kijk ook op 17 JUNI 200B-! Deloitte is met zo'n 6.000 medewerkers in heel Nederland de grootste organisatie op het gebied van Accountancy, Belastingadvies, Consultancy en Financieel Advies. Deloitte Middelburg is een jong en dynamisch kantoor met een unieke marktpositie als dienstverlener op het hoogste niveau. Vanwege sterke groei van ons kantoor zijn wij op zoek naar collega's in alle disciplines. Bij Deloitte Middelburg tref je een gevarieerd klantenbestand, wat garant staat voor afwisselende en uitdagende werkzaamheden. Kortom, een breed ontwikkelingspotentieel voor enthousiaste professionals! Audit Tax MKB Assistent Accountant Voorbereiden van controleopdrachten, beoordelen van de administra tieve organisatie en interne controle, iets voor jou? Ben je (bijna) klaar met je VWO of al bezig met NIVRA Accountancy? Als je daarnaast ook nog eens accuraat, communicatief vaardig en ambitieus bent, isdit jouw baan! Voor meer informatie en solliciteren bel of mail je met Jeroen van der Meijden (010 - 272 50 67 ofjvandermeijden@deloitte.nl). Senior Assistent Je houdt je graag bezig met het voorbereiden van risicoanalyses en planning van de controle. Daarnaast geef je advies over de admini stratieve organisatie en interne controle. Je hebt de supervisie over de assistenten. Heb je een hbo-opleiding AC, BE, MER of FSM of een universitaire studie Bedrijfseconomie of Bedrijfskunde met afstudeer richting Accountancy Control afgerond? En heb jij ervaring in de controlepraktijk? Zit je niet graag achterover, maar neem je initiatief en ben je ambitieus? Dan is deze functie je op het lijf geschreven. Voor meer informatie en solliciteren bel of mail je met Jeroen van der Meijden (010 - 272 50 67 ofjvandermeijden@deloitte.nl). (Junior) Manager Tax Je hebt je sporen als belastingadviseur inmiddels verdiend, want je hebt minimaal vier jaar werkervaring. De fiscaliteit kent geen geheimen meer voor je. Je beschikt over actuele kennis van rechts vormen en (inter)nationale wetgeving. Leidinggeven zit je in het bloed. Bovendien ben je klantgericht, besluitvaardig en ambitieus. En heb je een universitaire opleiding Fiscale Economie of Fiscaal Recht afgerond, eventueel aangevuld met een NOB-studie. Herken jij jezelf? Ga dan aan de slag als (junior) manager Tax. Voor meer informatie en solliciteren bel of mail je met Mascha de Vor (010 - 880 14 84 of mdevor@deloitte.nl). Analyst Tax Ben jij jong, ambitieus en doortastend? Heb je een universitaire opleiding Fiscale Economie of Fiscaal Recht (bijna) afgerond? 0-3 jaar werkervaring? En bijzondere interesse voor fiscaliteit? Dan is een baan als analyst iets voor jou. Je bereidt belastingadviezen voor en voert de daarbij behorende werkzaamheden uit. Adviseert collega's en klanten, samen met een partner of manager. Je analyseert fiscale wetgeving en de toepassing ervan. Interesse? Voor meer informatie en solliciteren bel of mail je met Jeroen Huizer (010 - 880 11 44 of jhuizer@deloitte.nl). Assistent AA MBO Als je de MBO opleiding (niveau 4) financiële economie of bedrijfs administratie hebt afgerond en je bent klaar voor een uitdaging, ga dan voor een baan als assistent AA. Je stelt jaarrekeningen samen, boekt administraties in en stelt conceptaangiftes op. Kennis van de bedrijfsadministratie, geautomatiseerde systemen en fiscale en sociale wetgeving komen je daarbij goed van pas. Net als accuratesse en cijfer matig inzicht. Meer weten of solliciteren? Bel of mail met Anuschka Janki-Troenoredjo (010 - 272 14 21 of ajanki@deloitte.nl). Audit .TaxConsultingFinancial Advisory. Ondersteuning bij leven met een beperking Wij zijn voor onze organisatie op zoek naar een voor de regio Walcheren Kijk voor meer informatie en functiegegevens op onze website Jan Volmer Transport B.V. Kuipersweg 20, 4338 PH MIDDELBURG Is op zoek naar zeer gemotiveerde Internationaal chauffeurs (M/V) Het werkgebied is heel europa dus ben je meestal de gehele week van huis Solicitaties en inlichtingen bij Jan Volmer: Tel 0118-635758, of email jan@volmer.nl Acquisitie niet gewenst. Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint- venture, ontstaan in 1994, die de krachten van: de Amerikaanse aardappelvérwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met I een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 61300 medewerkers en 16 prodüctielócaties> nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking. ■Meijer startte in 1985 met aardappel- verwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf d ontwikkelde rassen. Met ruim 1100 -medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteiten een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten. Verre Oosten en Zuid- Amerika tot haar klantenkring rekenen. Ter versterking van onze enthousiaste en ervaren groep operators van onze fabriek te Kruiningen zijn wij op zoek naar: (AANKOMEND) Op onze grondstofafdeling en inpakafdeling hebben wij plaats voor Operators die door hun opleiding en/of werkervaring de potentie hebben door te groeien naar het niveau van Allround Operator. Als operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen, controleren, regelen en bij sturen van de grondstof- of inpaklijn(en) Ook ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van controlewerkzaamheden aan machines en het verhelpen van kleine storingen. Je gaat werken in een 4-ploegensysteem, waarbij ook in de week enden wordt gewerkt, met een gemiddelde werk week van 33,5 uur. De ploegentoeslag is 25,6% Voor deze functies zijn wij op zoek naar kandidaten die door opleiding en werkervaring kunnen functioneren op MBO niveau. Bij voorkeur heb je al een afgeronde MBO- opleiding en ben je ook bereid verdere interne trainingen en opleidingen op te pakken. Ervaring in de techniek of in een productie- omgeving zijn een pré. Ook kandidaten die tevens de ambitie hebben door te groeien naar een leidinggevende functie, raden wij aan te solliciteren! We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wal te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben wc een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Tevens hebben we een uitgebreid en modem opgezet trainingsprogramma. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen i4 dagen Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer V.O F, t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld >1 M vindt een ruime keus op www.unicefshop.nl Of bel 070 333 93 00 voor de brochure/ giro 121 KINDEREN EERST Hoe kan een 'zomerzegel mijn oma helpen?? KOOP NU ZQMERZEGELS! En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede t onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl APM TERMINALS Doel: Juiste en volledige facturering van alle activi teiten. Bedrijfsbeheer en debiteurenbeheer. Opstellen van periodieke en adhoc rappor tages, zodat - ter ondersteuning van een adequate operationele en tactische bedrijfs voering - tijdig de juiste financiële stuur- informatie beschikbaar is Functie inhoud: Verantwoordelijk voor de facturering van alle operationele activiteiten; Zorgdragen voor het tijdig innen van openstaande debiteuren; Opstellen van periodieke, maandelijkse en (half)jaarlijkse (financiële) overzichten, rapportages en kostenoverzichten; Verzamelen, controleren, verwerken, registreren van diverse administratieve gegevens. Het actueel houden van gegevensbestanden. Zorgen voor een goede toegankelijkheid. Mede bewaken van de diverse project-, afdelings- en bednjfsbudgetten. Signaleren en aangeven van afwijkende trends of overschrijdingen; Vaktechnisch aansturen van de administratief medewerker; Monitoren van het werkaanbod en stellen van prioriteiten m.b.t. de werkverdeling; Zorgen voor een efficiënte werkplanning en uitvoering. Wij vragen: MEAO met minimaal 3 jaar ervaring bij voorkeur in een logistieke omgeving; Ruime ervaring met Office pakket; Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor kantoormèdewerkers; Een veelzijdige functie in een dynamische omgeving. Als u zich herkent in dit profiel, dan kunt u uw sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie sturen aan: APM Terminals Rotterdam, ter attentie van afd. Personeelszaken, Antwoordnummer 931, 3190 WN Maasvlakte-Rt. Een postzegel is hierbij niet nodig. Op 980.000 m2 haventerrein aan de Maasvlakte bouwt APM TERMINALS ROTTERDAM BV (onderdeel van AP Moller-Maersk) aan haar eigen container overslag terminal. Sinds vijfjaar worden daar langs 1600 meter kade de containerschepen van onder andere Maersk Line afgehandeld. Tot de vloot die aanlégt aan de kades behoren de grootste containerschepen ter wereld. De organisatie bestaat op dit moment uit ruim 600 medewerkers, die grotendeels in ploegendiensten direct betrokken zijn bij het container overslag proces, op kantoor en buiten op het terminal terrein Acquisitie c.q commerciële werving naar aanleiding van deze adverlentie wordt niel op prijs gesteld. A.P. MOLLER - MAERSK GROUP wuyuy.lambweston.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 8