t APK PZC Voor een Zorgzame Begeleiding Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekmai keuring pers. auto Bosch Car Service Daar kom je graag teru p-cj zaterdag 17 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn dankbaar en heel blij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Meike Cornelia Janna 12 juni 2006 Wilfried en Marjo Boonman-Geijs Lisan Langeweg 6 4443 RE Nisse Jubileum Op 20 juni 2006 is het 50 jaar geleden dat onze ouders en grootouders Rinus de Koster en Lenie de Koster-Raas in het huwelijk zijn getreden. U wordt van harte uitgenodigd onze ouders en grootouders hiermee te feliciteren op zaterdag 24 juni vanaf 17.15 tot 18.30 uur in "De Goederenloods" Stephensonweg 9 in Goes. Kinderen en kleinkinderen. Els en Jan Paul en Marian, Sabina, Niels en Eliza Rini en Lian, Vera en Lizzy Bramestraat 17 4462 CV Goes Kadotip: Woensdag 21 juni hopen onze lieve ouders en grootouders L.K. Roelse en A. Roelse-Huibregtse hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Wij hopen dat te vieren op zaterdag 24 juni in Restau rant "De Fontein" aan de Markt te Westkapelle. Als u hen hiermee wilt feliciteren bent u van harte welkom op de receptie van 16.00 tot 17.30 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Zuidstraat 123 4361 AH Westkapelle Verjaardag Kees Lievense hoopt 25 juni 2006 85 jaar te worden Familie, vrienden en bekenden die hem hiermee willen feliciteren zijn van harte welkom op zaterdag 24 juni van 15.30 tot 17.50 uur in het Polderhuis Westkapelle Zuidstraat 154-156 1 3] Dorcas juni 2006 Dreefje 2,4361 CM Westkapelle Overleden Groot is de leegte die hij achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Cor Scheepbouwer in de leeftijd van 64 jaar. Jan en Annie Scheepbouwer Johan en Syl Sylvia, Cindy Elroy Erik en Jose feffrey, Jordy Nieuwdorp, 16 juni 2006 Correspondentieadres: Julianastraat 33,4681 AL Nieuw Vossemeer De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons medebestuurslid Alfred Rudolf Moens Fred heeft binnen ons bestuur op een voortreffelijke wijze de taak van penningmeester vervuld en was zeer betrokken bij het functioneren van onze organi satie. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en verdere familieleden. Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Bestuur Seniorenraad West Zeeuws Vlaanderen Aardenburg, 16 juni 2006 Ons bereikte het bericht dat op 82-jarige leeftijd is overleden Architect Chris van den Heuvel Zijn inzet en visie voor ons was groots. De Graaf-Stoutjesdijk Schilders Zierikzee, 16 juni 2006 Heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Rozemarijn AmélieYael Peter en Mara Knijp wan der Poel Den Haag, 10 juni 2006 Verdrietig laten wij weten dat mijn allerliefste Jan, onze lieve en zorgzame vader en opa is overleden Jan Pieter Jasperse Koudekerke Koudekerke 4 april 1924 15 juni 2006 Vlissingen: Maatje Jasperse-Aamoutse Ritthem-: Nel en Kees Simon en Carmen Bart en Magda Marijke Adriaan Amsterdam: Adriana Esther Koudekerke: Simon en Janny Martijn Sander en Valesta Wolphaartsdijk: Peter en Thea Johan Robin 4384 JB Vlissingen Paauwenburgweg 35 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 21 juni van 12.15 tot 12.45 uur in Open Hof, Alexan- der Gogelweg 57 te Vlissingen. i Aansluitend zal daar om 13.00 uur de rouwdienst worden gehouden, die geleid zal worden door ds. J.H de Koe. Hierna zal om 14.30 uur de graflegging plaatsvinden j op de algemene begraafplaats te Koudekerke. i Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Open Hof. Geen bezoek aan huis. We zijn zeer bedroefd dat na een moeilijke laatste levensfase is-overleden mijn lieve, zorgzame broer en onze fijne oom Jan Pieter Jasperse op de leeftijd van 82 jaar. A. Bommeljé-Jasperse A. Bommeljé {In herinnering Wim en Loes Anne, Maartje, Roos Nel en Johan Lucas, Julia, Jonas We wensen Maatje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods steun toe. Rust nu maar uitje hebt je strijd gestreden, Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Gesterkt door de fijne herinneringen die wij aan haar hebben berichten wij u van het overlijden van onze lieve moeder en oma Trijntje van Leeuwen-Zwamborn sinds 16september 1994 weduwe van Nicolaas van Leeuwen in de leeftijd van 85 jaar. Oosterland: Arie Rotterdam: Ida en (an Marvin Peter en Harriëtte Oosterland: Nico 16 juni 2006 Weelstraat 4 4307 BR Oosterland Dinsdag 20 juni is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De begrafenis zal aansluitend, om 11.30 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Oosterhof" aan de St. Joostdijk 27 te Oosterland gelegenheid de familie te condoleren. Verdrietig zijn wij om het plotseling heengaan van onze lieve tante Leentje Jo en Lies Jan en Marijke Bram en Rie {in herinnering) Henk en Diny Na een liefdevolle verzorging in Verpleeg huis Ter Valcke, is zacht en rustig van ons heengegaan, onze lieve moeder en groot moeder Neeltje Jacoba van Tussenbroek-Mesu 4 september 1915 t 13 juni 2006 O.W.H. van Tussenbroek t Daan van Tussenbroek Arnolda van Tussenbroek Janneke Stam-van Tussenbroek Bart Stam Paul Hans van Tussenbroek t Otto van Tussenbroek Dick van Tussenbroek C orresponden ti eadres Meanderlaan 422 4537 TV Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevon den. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Pieter Jasperse oud 82 jaar. Goes: J: Aarnoutse t G.D. Aarnoutse-Landeweer Koudekerke: J. Verhage C. Verhage-Aarnoutse Aalten: C. Ruitenbeek A. Ruitenbeek-Aarnoutse Koudekerke: D. Aarnoutse M.J. Aarnoutse-Gideonse neven en nichten Na een langdurig ziekbed is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Neeltje Jacoba van Tussenbroek-Mesu Vlissingen: J. Mesu Middelburg: P. Mesu-van de Ketterij Middelburg: J. Mesu J.J. Mesu-Dekker Neven en nichten 13 juni 2006 Intens bedroefd zijn wij over het verlies van onze beste vriend en inspirator, de acteur en regisseur Gees Linnebank Hij had een speciale band met Zeeland. We zullen hem nooit vergeten. Vlissingen: Frans en Francien Doeleman-van Luijk Delft: Reinderen Marieke Middelburg: Marije en Michel Vlissingen, 15 juni 2006 Dankbetuiging Ons 60-jarig huwelijksjubileum is een overweldigend succes geworden. De grote hoeveelheid bezoekers, ge schenken en kaarten maakt het ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Hierdoor zien we ons genoodzaakt u allen langs deze weg heel. hartelijk te bedanken voor uw felicitaties in welke vorm dan ook. Fam. L.M. de Leeuw van Weenen - Vermeulen Henry Dunantstraat 59 4416 CM Kruiningen Kruiningen, 15 juni 2006 Hartelijk dank voor alle felicitaties die we mochten ont vangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksjubi leum. Familie A.C. van der Slikke-Kwekkeboom Zorgcentrum Vremdieke, Hoek Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedan ken voor het medeleven tijdens hun ziek zijn en na het overlijden van onze broer, schoonbroer, schoonzus, oom en tante Gerrit van den Akker en zijn echtgenote Adrie van den Akker-Berger willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de afd. Ne- frologie van het UZ Gent en het verplegend personeel van "De Vurssche" voor de goede zorgen aan Gerrit en Adrie besteed. Familie van den Akker Sas van Gent, 17 juni 2006 Zij die we liefhebben en die we verliezen, zijn niet meer waar ze waren, maar zijn altijd waar wij zijn. Voor uw blijk van medeleven bij de uitvaart, in de kerk, begrafenis en condoleren, bij het verlies van mijn liefste man en paps Geert Alsma willen wij u langs deze weg bedanken. Het geeft ons de moed en kracht om verder te gaan. Teuny Alsma-Murre Jeanine Koudekerke, juni 2006 Voor uw blijken van medeleven tijdens haar laatste levensjaren, na het overlijden én bij de begrafenis van onze buurvrouw Cornelia Bliek-Krijger betuigen wij u onze hartelijke dank. Familie Meulmeester Arnemuiden, juni 2006 Voor uw warme belangstelling en medeleven ervaren, in de dagen na het zo plotseling overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster Anneke Koole-van Strien zijn wij u zeer dankbaar. B.A. Slager-van Strien S. Slager Burgh-Haamstede. juni 2006 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa en opa "Pollie" Willem van Sluys hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Een speciaal woord van dank aan dokter Kersseboom, de medewerkers van Alevo en verzorgingshuis "Cleijenborch" voor de goede verzorging. uit aller naam, M.H. van Sluys-Westerweele Colijnsplaat, 17 juni 2006 Voor uw blijken van medeleven, hetzij persoonlijk of schriftelijk, ondervonden tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Jacob Marinus van Paasschen betuigen wij u hiermede onze welgemeende dank. J.W. van Paasschen T. van Paasschen-Ruissen Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, juni 2006 Wij willen u bedanken voor het meeleven, in welke vorm dan ook, na de levenloze geboorte van onze Lieke Het heeft ons goed gedaan. Tonnie en Marjolein Poppe Lenn, Marit, Celine Ritthem, juni 2006 Voor de ontvangst van alle kaarten en de hartverwarmen de blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenote Cordula Wilhelmina Schippers-Notebaart wil ik u allen mijn oprechte dank betuigen. Bert Schippers Juni 2006 Voor alle lieve aandacht en bezoek tijdens haar verblijf in Ter Weel en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Neeltje Speelziek-van Stee willen wij iedereen hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke/Scharendijke, juni 2006 Voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvan gen tijdens haar ziek zijn, na het overlijden en bij de be grafenis van onze geliefde vrouw, moeder, oma en zuster Maatje Vermeulen-Wisse betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. A. Vermeulen Kinderen, kleinkind en zus Biggekerke, juni 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Paulina de Vlieger-Rotte betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, juni 2006 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Dina Johanna de Vrieze betuigen wij u onze hartelijke dank. M.C. Schaalje Jan en Lenie Schaalje Mario en Petra Justin, Kirsten 's-Gravenpolder, juni 2006 Voor de zeer vele felicitaties, kaarten, bloemen en geschenken bij ons 60 jarig huwelijksfeest zeggen wij u ook namens onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen hartelijk dank. Leini en Simon Melse-Louwerse Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man en mijn geliefde, zorgzame vader Willem Dekker Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank M. Dekker-Meerkerk Marco Dekker Meliskerke, juni 2006 i;': Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren 0 Aandacht voor uw persoonlijke wensen ■<p Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zöek, vind en reageer! Compleet Op Merisenlinq.ril vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw 'medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct eeri deelnemingskaart óf röuwbdeket versturen Een kleine moeite en tóch vaak een grote troost. Informatie# Op Mc-nsenllnq.nl. vmdl u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben mét 'overlijden:;Alte adressen op het gebied van uitvaart en .afsc.heid. woröèrj op-de Sitéyanmêid. 3 fDensen :.nl Eeh initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Open dag "De Fruithoek" Zaterdag 17 juni houden wij een open dag bij onze boerderijwinke Rondleiding door de boomgaard (gratis) Proeven van Zeeuwse streekproduct» Proeven van de eerste Zeeuwse kersen (Als het weer. meezit) U kunt ons vinden aan de doorgaande weg van Goes naar 's-Gravenpolder. 's-Gravenpoldcrseweg 61 Goes Tel. 0113-221851 De open dag is van 10.00 uur tot 16.00 uur. DAS en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op ie baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op AANVRAAG VERKRIJGBAR (GRATIS EN VRIJBLIJVEND) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 2275' Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelu Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpoloer "nTr'TV www.uitvaartzorgcentrum.nl Begrafenis- en Crematieverzorgin OVERTOOM-GROE Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 44.së> APK diesel 64,95 all-in AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen-zuid, Telefoon 0115 - 56 20 43 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 591 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.boschcarservlce.nl Geef weeskinderen zekerheil De fiscus betaalt mee! Kinderen die er helemaal alleen voor staan... Wij kunn meer kinderen helpen en hen een betere basis bieden: u uw bijdrage aan SOS-Kinderdorpen voor 5 jaar vastleg U kunt dan tot 52% belastingvermindering krijgen! Daar wilt u vast alles over weten. Stuur de bon in oft (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl SOS-Kinderdorpen GIRO 228 Want ieder kind verdient een thuis amsterdam I JA, stuur mij meer informatie I N.a.v. deze advertentie in: _MD1 I Postcode/plaats: Telefoon: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde er -elop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001,1060 VB AMSTERDAM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 74