n e n Kijk ook op (^*"1) job 1 rack. n organisaties sterkermatai? wm Wiltu onderwas- EASTMAN MOURIK www.osg.nl VESTIGINGSMANAGER TERNEUZEN 1e Pijpfitters Lassers (Leerling-) bankwerker rotating "Lepra, nog steeds een probleem!" unicef# giro 121 Chemical Middelburg B.V. zoekt een EASTMAN TIMMERMAN Golden Tulip 17 JUNI 2006 - ONDERWIJS SERVICE GROEP (OSG) begeleidt onderwijsinstellingen bij alle facetten van hun bedrijfsvoering. Onze medewerkers leveren hoogwaardige, deskundige en klantgerichte diensten op het gebied van personeel, financieel, bestuur management, onderhoudsbeheer en facilitair. Zowel administratieve processen als digitale producten ondersteunen deze dienstverlening. Onze dienstverlening wordt verzorgd vanuit diverse vestigingen verspreid over het hele land. Wij werken structureel samen met organisatie- en adviesbureau E&S, een zelfstandig onderdeel van de Onderwijs Service Groep. OSG en E&S zijn uniek in deze combinatie en leveren een compleet aanbod van producten van administratie tot consultancy. In verband met het gebruikmaken van de regeling vervroegd uittreden van de huidige functionaris, zijn wij voor de regio Zuid op zoek naar een fulltime FUNCTIE Als vestigingsmanager bent u verantwoordelijk voor het behalen van de vêstigingsresultaten. U behaalt uw doelstellingen via wervend klantencontact en enthousiasmerende coaching van uw medewerkers. Een deel van uyv tijd ondersteunt u klanten bij vraagstukken op het terrein van beleid, bestuur en management en u zet onze dienstvèrlening in uw regio nadrukkelijk op de kaart. Voorts maakt en bewaakt u afspraken met de klanten en vertaalt deze naar operationele doelstellingen en resultaten. U participeert in het managementteam van OSG Regio Zuid ën rapporteert rechtstreeks aan de regiodirecteur. KANDIDAAT Om de uitdagende functie van vestigingsmanager goed te kunnen vervullen, beschikt u over: HBO of WO opleiding of denkniveau, bij voorkeur bedrijfskunde of bedrijfseconomie; in ieder geval beschikt u over financiële kennis op dat niveau; een actieve, klantgerichte en dienstverlenende instelling; resultaatgerichtheid; uitstekende communicatieve vaardigheden; aantoonbare leidinggevende kwaliteiten; affiniteit met dienstverlening aan de not-for profitsector is een pré. WIJ BIEDEN Een uitdagende, verantwoordelijke en zelfstandige functie in een dynamische vestiging en organisatie. Het salaris is gerelateerd aan de zwaarte van de functie en de inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voorts bieden wij u uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en scholings- mogelijkheden. Een assessment vormt onderdeel van de procedure. De eerste selectiegesprekken vinden in verband met de vakantieperiode plaats in week 33. >Voor nadere informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer M.C.M. van den Berg, directeur regio Zuid, tel. 0413-480801. Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, stuur dan een brief met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar de Onderwijs Service Groep, regio Zuid, Postbus 47, 5490 AA SINT-OEDENRODE, t.a.v. de heer M.C.M. van den Berg. GROEP ONDERWIJSSERVICE OP MAAT Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerkers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn, probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Vlissingen B.V., gevestigd te Nieuwdorp (Vlissingen-Oost) is actief op het gebied van multidisciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerk zaamheden voor met name de sectoren (petro)chemie, metaal, energie en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging en civiel werk. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij Uw taken Het samenstellen van onderdelen en leidingen (pijpen) volgens tekening en mondelinge instructies Zelfstandig opmeten en op locatie passend maken van leidingwerk Isometrische schetsen maken Verwerken van zowel dunwandige als dikwandige leidingen Uw profiel Basisveiligheid VCA-certificaat Certificaat Flensmonteur U beheerst de Nederlandse taal 18 jaar of ouder Uw taken Het lassen van leidingen volgens tekening voor een raffinaderij Het werk is zowel in een werkplaats als op locatie Uw profiel Argon are lassen CS=<80 80-500 pos. 6GU Argon are lassen SS=<80 80-500 pos. 6GU Elektrisch booglassen 80-500 pos. 6GU Stoomwezen T0215, ASME IX en/of EN287-1 Basisveiligheid VCA-certificaat U beheerst de Nederlandse taal 18 jaar of ouder Uw taken Onderhouden van alle mechanische en roterende apparaten en installaties op een raffinaderij Uw profiel Opleiding VMBO Techniek, minimaal niveau 3 Basisveiligheid VCA-certificaat U beheerst de Nederlandse taal 18 jaar of ouder Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een prettige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima faciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala aan activiteiten - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. Wij stellen acquisitie voor deze vacatures niet op prijs. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Patrick Korver, afdeling Personeel Organisatie, telefoon 010-296 55 54. U kunt uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. sturen aan de afdeling P&O van: Mourik Vlissingen B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: werkenbij@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com Jawel. Lepra is een ziekte die onherstelbare zenuwbeschadigingen kan veroor zaken waardoor men levenslang risico loopt op ernstige verminkingen. Met medicijnen kan de bacterie uitgeschakeld worden, maar eenmaal aangetaste zenuwen genezen niet meer. Patiënten moeten vaak verder zonder tenen, vin gers of gezichtsvermogen. Soms moet een onderbeen worderr geamputeerd. LEPRA Een beenprothese kost circa 50 euro inclusief fysiotherapie. Wilt u het hele verhaal? Kijk op www.leprastichting.nl Postbus 95005, 1090 HA Amsterdam STICHTING Tel. 020 - 59 50 500 Giro 50 500 ^.TIMMERMAN lÜHUl makelaardij Timmerman Makelaardij is een dynamisch en groeiend bedrijf dat zich rekent tot een van de middelgrote makelaarskantoren in Zeeland met vestigingen in Goes en Vlissingen. Door onze actieve bemiddelingsformule maken potentiële verkopers en kopers graag gebruik van onze makelaarsdiensten. Wij zoeken ter completering van ons team in Goes een fulltime Commercieel-administratief medewerk(st)er die het eerste aanspreekpunt van onze potentiële en bestaande relaties is, zelfstandig en accuraat onze administratie kan verwerken en die graag samen met de makelaars zorgt voor een optimale service. Het profiel - klantgericht, stressbestendig en collegiaal - een commerciële instelling - mbo/HBO werk- en denkniveau - ervaring in soortgelijke functie - woonachtig in Goes of directe omgeving Wij bieden - zelfstandige, afwisselende en verantwoordelijke baan met doorgroeimogelijkheden - prima salaris en uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden - een modern bedrijf dat constant met haar tijd meegaat. Uw reactie Stuur uw sollicitatiebrief, C.V. en pasfoto vóór 27 juni a.s. aan Timmerman Makelaardij, t.a.v. dhr. J. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2, 4462 CG Goes. Kijk voor meer info op www.timmermanmakelaardii.nl Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld U vindt een ruime keus op www.unicefshop.nl Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. KINDEREN EERST voor de afdeling Application and Development Laboratory van de locatie te Middelburg. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het leveren van nieuwe en verbeterde producten, productieprocessen, applicatietesten en kennis aan de businessorganisatie. De Laboratory Technician zal gaan werken op de afdeling Adhesives van het A&D Laboratory en zal betrok ken worden bij het onderzoek naar de applicatie van Eastman Plasticizers in diverse kitten-, PVC- en lijm- formuleringen. De Laboratory Technician zal gaan rapporteren aan de Application Specialist Plasticizers. De kerntaken van deze functie zijn: formuleren en prepareren van kitten, lijmen en PVC films testen van chemische en fysische eigenschappen bestaande formuleringen verbeteren nieuwe testmethoden ontwikkelen bijdragen aan de verslaglegging en interpretatie van de onderzoekgegevens bijdragen in synthesewerk i.v.m. de ontwikkeling van nieuwe types plasticizers Functie-eisen: afgeronde MBO opleiding, laboratoriumtechniek kennis van en ervaring met softwaresystemen als MS Office, Outlook, Excel goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Verder is het van belang dat u accuraat en zelfstandig kunt werken, initiatief durft te nemen en graag in een team samenwerkt. Eastman biedt: Een functie binnen een dynamische, internationaal georiënteerde onderneming met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Kees Hermans, Application Specialist Plasticizers. Zijn telefoonnummer is 0118-678219. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide curriculum vitae kunt u binnen drie weken richten aan: Eastman Chemical Middelburg B.V. t.a.v. de heer Jaap Goedegebure, Administrative Site Support, Postbus 8018, 4330 EA Middelburg of via e-mail: jgoedegebure@eastman.com De sollicitatiegesprekken zullen in de week van 21 tot 25 augustus 2006 plaats vinden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.eastman.com Eastman Chemical Middelburg B.V. HYPOTHEKENl Timmerman Hypotheken is een zelfstandige assurantie-tussenpersoon. Wij bemiddelen in hypothekerl verzekeringen, pensioenen, leningen en geven spaarad- vies. Ter completering van ons team zoeken wij per diregl een fulltime Commercieel-administratief medewerk(st)er die het eerste aanspreekpunt is van cliënten en maatschappijen en zorgt voor administratieve ondersteuning van buitendienst medewerkers m.b.v. een geautomatiseerd systeem. Wij vragen: - representativiteit, accuratesse en gedrevenheid uitmuntende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - affiniteit met automatisering en goede telefoonstem commerciële instelling, zelfstandigheid en eigen inifë - assurantie B kennis en/of ervaring in een soortgelijke functie is een pré - woonachtig in Goes of directe omgeving Wij bieden: - zelfstandige afwisselende en verantwoordelijke baan doorgroeimogelijkheden - prima salaris en uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Uw reactie Stuur uw sollicitatiebrief, CV en pasfoto vóór 27 juni a.s a> Timmerman Hypotheken, t.a.v. dhr. C. H. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2a, 4462 CG Goes. Tel. (0113) 23 33 23 Bedrijfsnaam: Checkpoint Locatie: Stijlvol gelegen aan de Westerschelde in Temeuzen. Bedrijfsprofiel: Een leuk snelgroeiend horecabedrijf met verschillende afdelingen Wij zoeken: Voor het RESTAURANT - Enkele medewerkers m/v met ervaring in de bediening - TERRASMEDEWERKERS Functie eisen: Het bedrijf is op zoek naar mensen die snel mogelijk kunnen beginnen Ervaring in de horeca is een pré. Certificaat Sociale Hygiëne is gewenst. U heeft een vriendelijke en klantgerichte instelling. U weet van aanpakken en kan zowel zelfstandig als in teamverband werken. Kennis Engels en Franse taal is gewenst. Wat biedt Checkpoint voor U? Een leuke baan in een jong en gezellig team. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a een 13e maand, collectieve ziektekostenverzekering Ruimte om Uw kwaliteiten verder te ontwikkel in een dynamisch bedrijf. Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag Uw sollicitatie met uitgebrei CV en pasfoto U kunt Uw sollicitatie ook zenden haar: ramona@checkpoint-temeuzen:nl. Contactgegevens: Checkpoint B.V. T.a.v. AFDELING PERSONEELSZAKEN Postbus 220 4530 AE Terneuzeri' WESTDUIN KOUDEKERKE/VLISSINGEN Golden Tulip Westduin een 4 sterren vakantie - zaken en vergaderhofel op 5( meter van zee en strand met onder andere 116 kame.-: 10 vergaderzalen, restaurant met 140 zitplaatsen, bars, terrassen en lounge. Wij hebben per direcf de vacature Medewerker Bediening m/v vrij. Samenwerken in een jong team, gastvrij, vriendelijke» gedreven. Daf zijn enkele termen die degene die wijf* direct zoeken niet vreemd in de oren klinken. Heeft U interesse om ons huidige team te versterken? Schrijf dan een brief aan de directie van: Golden Tulip Westduin, Westduin 1, 4371 PE Koudekerke. E-mail: info@goldentulipwestduin.nl Internet: www.goldentulipwestduin.nl Bovendien zoeken wij nog enkele flexibele oproepkrachten voor de bediening die ook door de week inzetbaar zijn. Uitzendbureau-Acquisities op deze ackertenlie werden niet op prijs ge&

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 58