Banen JobtTrackjil COOLBOXX PZC ir randstad ir randstad Tandartsen Claessen en Bekker Tandartsassistent(e) mm óp XL Systems Europe B.V. AB Zeeland Accountmanager/intercedent (aankomend) calculator en/of werkvoorbereider Kijk ook op 17 JUNI 2006 -W23 4 multimodal 33 pallet reefer Coolboxx combineert de capaciteit van een trailer met de flexibiliteit van een container en biedt efficiënte, milieuvriendelijke en daardoor duurzame temperatuur gecontroleerde transporten binnen en rondom Europa, van eljs'« oorsprong naar eindbestemming. Coolboxx is een initiatief van Geest North Sea Line, de Visbeen Transportgroep en Transportgroep Post-Kogeko. ioo.c: Voor de planningsafdeling te Nieuwe Tonge zijn wij op zoek naar een ASSISTENT PLANNER m/v r ondersteuning bij het verrichten van de operationele werkzaamheden. jCoolboxx is een jonge, snelgroeiende onderneming en heeft je veel te bieden: Een functie waarin je een directe bijdrage kunt leveren aan de groei van onze onderneming De mogelijkheid méér te maken van de functie, jezelf verder te ontwikkelen en mee te groeien i kerntaken zijn: Aannemen van opdrachten Ordérinvoer, administratieve verwerking Tarievenbeheer/afgifte Zorgen dat voldoende capaciteit beschikbaar is Zorgen voor het efficiënt organiseren van de uitvoering van opdrachten en het aanpassen aan de actualiteit waar nodig Zorgen voor organiseren en opvolgen van de uitvoering van de opdrachten Voor deze functie zoeken wij iemand die: MBO werk- en denkniveau heeft Affiniteit met transport heeft Zowel zelfstandig als in teamverband kan werken Orider tijdsdruk kan werken en zich aan deadlines kan houden Klantgericht is en een dienstverlenende instelling heeft Nauwkeurig werkt en besluitvaardig is Communicatief vaardig is Creatief en oplossingsgericht is Geografische kennis van Europa heeft De Engelse taal in woord en geschrift beheerst Flexibel is en geen negen-tot-vijf mentaliteit heeft Bijdraagt aan 24-uurs telefonische bereikbaarheid Als je meer informatie wilt over de functie of over Coolboxx, neem dan contact op met Sjaak Melissant, telefoon 0187 - 60 78 80. Je sollicitatiebrief met C.V. kun je binnen twee weken richten aan: lbo: Coolboxx B.V., t.a.v. Mieke Muytstege, Postbus 2, 3244 ZG Nieuwe Tonge. Je kunt ook per e-mail solliciteren: m.muvtsteae@coolboxx.nl :Nj Voor onze nieuwe en uitgebreide tandartsenpraktijk zijn wij"op zoek naar een: 12 - 24 uur Wij verwachten: diploma en ervaring als tandartsassistent; patiëntgerichtheid flexibiliteit zelfstandigheid I kunnen werken in teamverband Pij bieden: een veelzijdige en uitdagende baan groot clqel zelfstandigheid ;A7$* plezierige werkomgeving j^Ben je enthousiast? Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, kun je voor 27 juni 2006 richten aan: Tandartsenpraktijk Claessen en Bekker Kalverstraat 3, 4331 LZ Middelburg - Tel. 0118 - 65 05 10 obelfret is een logistieke dienstverlener met een kernactiviteit in het ro/ro - ferry vervoer op de Noordzee, obelfret heeft hiervoor terminals aan beide zijden van het Kanaal, onder meer in Purfleet, Zeebrugge; - lotterdam en Vlissingen. Voor de terminal in Vlissingen, CdMR, verricht Randstad de werving en selectie van il het tijdelijk personeel. Randstad zoekt voor CdMR kandidaten voor de volgende functie: Autorijder/Terminalwerker De baan: Het laden/lossen en verplaatsen van auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen. Het profiel U bent minimaal 2 jaar in bezit van uw rijbewijs B (evt. C), beheerst de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift en u bent stressbestendig en flexibel Het aanbod foor deze vacature geldt dat er sprake is van een fulltime functie in drie ploegendienst. Het betreft werk voor ingere tijd, bij goed functioneren kan een detacheringcontract via Randstad tot de mogelijkheden behoren.. 'ent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, dan kunt u zich aanmelden voor één van de structiebijeenkomsten. U kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met Randstad in Vlissingen: m -42 05 80. U kunt ook een email sturen naar marcelle.pieters@nl.randstad.com )ns bezoekadres is: Badhuisstraat 50, 4381 LT Vlissingen. vijk voor meer vacatures op www.randstad.nl BLACjDEN I ia lil 1* Global presence - on your doorstep Blagden Packaging Nederland te Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagden Packaging groep met zusterbedrijven in België, Frankrijk, Spanje, Duits land, Oostenrijken Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen én blikken verpakkingen (vaten, blikken en bussen etc.) voor onder meer de chemische industrie en de verf- en voedingsmiddelenindustrie. WIJ ZIJN HET BEDRIJF WAAR JIJ OP ZOEK NAAR BENT De functie: Op korte termijn zijn wij voor de afdeling Blik op zoek naar enthousiaste MACHINEBEDIENDEN m/v De werkzaamheden bestaan uit: Het produceren van eindproducten/halffabrikaten volgens de voorgeschreven normen en werkinstructies, het oplossen van kleine storingen, het uitvoeren en registreren van de voorgeschreven kwaliteit controles, het nameten van gereed product halffabrikaten en vergelijken met de voorgeschreven normen en het ver richten van periodiek onderhoud aan diverse machines. Profiei: Je bent in het bezit van een LTS VMBO VAPRO A diploma met enkele jaren aan toonbare werkervaring in een productieomgeving. Je hebt inzicht in technische bedrijfsprocessen en ervaring met het zelfstandig bedienen van machines. Je kan goed overweg met werkdruk wegens strikte levertijden. Je bent leergierig en even tueel bereid tot het volgen van cursussen en opleidingen. De Nederlandse taal beheers je goed, zowel mondeling als schriftelijk. Aanbod: Een uitdagende baan bij een professionele groeiende organisatie met een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Interesse? Wil je nadere informatie, neem dan contact op met de heer F. van de Branden, telefoonnummer 06-20965508. Je sollicitatiebrief met cv kan je sturen naar: Blagden Packaging Nederland Afdeling Personeelszaken Steenbergseweg 42 4661 RH Halsteren emailadres: marcha.vandeven@nl.blagdenpack.com blpqden GG© VEEP Onze school bruist van de activiteiten: voorhoedeschool ontwikkelingen voor de nieuwe onderbouw het competentiegericht onderwijs en het didactisch model van de werkplekkenstructuur onze brede technische opleiding MEVO de eerste VMBO Theaterschool in Nederland een moderne opleiding Handel,Administratie ICT (inclusief Europees Digitaal rijbewijs). De school maakt deel uit van het netwerk cultuurprof eischalen en het Oberon netwerk voor Brede Scholen VO. Ons prachtig vernieuwde schoolgebouw voldoet aan de eisen die aan mo dern en uitdagend onderwijs worden gesteld: uitstekend gefaciliteerde techniekpleirien, kan toorplein, restaurant en keukens, leerpleinen, een professioneel minitheater, schoolbioscoop en een geluidsstudio. Ook in 2006-2007 is er weer sproke van een groei van het leerlingenaantal. Daarom zoeken wij voor het nieuwe schooljaar een enthousiaste ONDERWIJSASSISTENT AVO (circa 28 klokuren) De onderwijsassistent ondersteunt de docenten AVO bij het verzorgen van de lessen in de onderbouw. Vooralsnog betreft het een tijdelijk contract met een looptijd van 2i augustus 2006 tot 1 augustus 2007. Afhankelijk van gebleken geschiktheid en voldoende formatieve ruimte in het schooljaar 2007-2008, behoort voortzetting met een vast contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 24juni richten aan: Pontes scholengroep Het Gpese Lyceum, locatie Bergweg, t.a.v. dhr. AA de Gans, Postbus 370, 4460 AT Goes www.pontes.rs3 GkantIV.idih A GrantPrideco Company GrantPrideco is the world's largest drill pipe manufacturer and a leader in the field of premium connections. XL Systems is the Marine Products Division of GrantPrideco. XL Systems Europe BV plans to expand its operations and is recruiting for: a Senior Accounting Clerk (m/f). To assist the Accounting Manager for; XL Systems Europe BV in the following: Responsible for labor entry to Manufacturing Orders in Movex system. Responsible for processing all vendor invoices. Responsible for answering and returning vendor calls concerning invoices and payment status. Responsible for preparing entering month end journal entries for invoice/purchase order accruals. Responsible for running all necessary month end reports. Responsible for keeping the A/P Petty Cash account. Responsible for renewing all company and service vehicle license tag renewals. Responsible for gathering documents for revenue recognition files to ensure compliance. Responsible for maintaining all Sorbanes-Oxley files. Responsible for processing expense reports. The Senior Accounting Clerk has five to ten years experience in accounts payable, invoicing, journal entries and data entry. experience in using integrated financial computer systems, excellent spreadsheet and computer skills. good communication and interpersonal skills. The ideal candidate has graduated from High School (Dutch: HBO) with an emphasis on accounting and is willing to continue improving his or her knowledge and skills. All applicants should apply in writing enclosing a current C.V. and stating current salary. Please send applications within 14 days from now in writing to: Mr. C.W.B.M. Wouters (Wouters Belastingadvies) Postbus 33, 4370 AA Koudekerke. For further information please contact Mr. Wouters by telephone 0118 - 55 66 77 or email wouters@woutersadvies.nl. A psychological assessment can be part of the procedure. 0 Wegens uitbreiding van de werkzaamheden bij AB Zeeland in de metaalsector door de overname van Aria Interim bv, zijn wij op zoek naai een gedreven De coöperatie AB Zeeland is met haar 60 gekwalificeer de medewerkers onder andere verantwoordelijk voor het oplossen van arbeids problemen van ca. 800 leden. De leden zijn met name ondernemingen in de agrarische sector in de provincie Zèeland, echter ook bedrijven uit andere sectoren maken deel uit van hét ledenbestand. Daarnaast voorziet dochter AB Service als uitzend organisatie in een grote behoefte aan arbeid bij vele ondernemingen in de groene sector. AB Zeeland is daarmee één van de grootste leveranciers van arbeid in deze sector van Zeeland. m/v (fulltime) De functie: In deze veelzijdige functie bemiddelt u tussen vraag en aanbod op de arbeidsmarkt. U bent hoofdzakelijk verantwoordelijk voor de acquisitie van werk en bedrijven in relevante sectoren, voor het onderhouden van deze contacten en voor het werven en selecteren van medewerkers. Wij vragen: HBO werk- en denk niveau; Commerciële ervaring, bij voorkeur opgedaan in de metaalsector of relevante bedrijven; Bij voorkeur ervaring in de uitzendbranche; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Flexibiliteit, stressbestendigheid en resultaatgerichtheid; Wij bieden: Een uitdagende functie met grote mate van zelfstandigheid; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u de enthousiaste, initiatiefrijke.accountmanager/intercedent die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan AB Zeeland, t.a.v. Ad Courtin, Postbus 46, 4460 BA Goes. Telefoonnummer 0113 - 23 36 66, E-mail: acourtin@abzeeland.nl Internet: www.abzeeland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ben je bouwvakker en/of op zoek naar een nieuwe uitdaging. Ben je op zoek naar een baan in de bouw die lichamelijk minder zwaar is en dus naar een kantoorfunctie, dan heb ben wij een leuke baan voor je. Wij zijn i.v.m. uitbreiding van onze werkzaam heden dringend op zoek naar een De werkzaamheden kunnen bestaan uit: aanvragen van offertes contacten met onderaannemers bestellen/afroepen van materialen contacten met opdrachtgevers opstellen van begrotingen Wij zijn een jong en groeiend bedrijf en bie den een prettige werkomgeving in een nieuw bedrijfspand. Schoolverlaters en mensen met ervaring in de gevraagde functie kunnen ook solliciteren!! Twijfel niet en vraag altijd nadere informatie over deze functie bij dhr. J.C. Meeuse telefoon 06 - 23 11 02 30 Bouwbedrijf Schrijver Spoorstraat 16a 's-Gravenpolder Tel 0113-311527 BANEN LADDER Arpas Technische Installaties is een klein loodgieters en cv-bedrijf. Wij hebben vijf medewerkers in dienst. Het bedrijf bestaat vijfjaar en is gezond. Momenteel zijn wij door een toenemend aantal opdrachten op zoek naar een enthousiaste en gezellige (hulp) loodgieter/ (hulp) cv-monteur (40 uur). Je moet in staat zijn om alle voorkomende loodgieterswerkzaamheden en cv-werkzaamheden te doen of bereid zijn dit bij ons te leren. Wij zijn vooral werkzaam in nieuwbouwprojecten in en buiten de regio. Je kan direct beginnen en krijgt een vaste aanstelling. Het salaris stellen we in overleg vast. Je kunt binnen twee weken een brief met korte CV sturen naar: Arpas Technische Installatie p/a Vliedberg 51 4373 AZ Biggekerke Mocht je heel enthousiast zijn dan kun je ook bellen met Arno Fridt: 06 - 55 54 73 11 Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatiepver de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 55