Multraship Sk 11 Kijk ook op medewerker helpdesk 11,0 fte) m/v d((' evo O Wijkverpleegkundige Export Manager ff HKPD Hoofd Werktuigkundigen m/v 1e Stuurman m/v Werktuigkundigen m/v Senior Medewerker Projectbureau •nr~ De GGD Zeeland zoekt een Waarvan 0,2 fte tijdelijk tot 1-3-2007 t.o.v. het elektronisch kinddossier Wat houdt deze functie in? De medewerkers ICT houden zich bezig met het adviseren van directie, afdelingsmanagers, coördinatoren en medewerkers ten aanzien van beheer, onderhoud/beveiliging en ontwikkeling van de automatisering van de GGD in de breedste zin; zodanig beheer en onderhoud van het netwerk dat de afgesproken beschikbaarheid, continuïteit en integriteit van het netwerk gerealiseerd wordt. Voor de discipline ICT zijn wij op zoek naar een medewerker helpdesk. Tot uw taken behoren o.a. het ondersteunen van gebruikers bij applicatietoepassingen op het gebied van kantoorautomatisering en het technisch beheer van automatiseringshard- en software. Wat verwachten wij van u? U bent een enthousiast persoon met een MBO-oplei- ding op het gebied van automatisering. Bij voorkeur aangevuld met enige ervaring met helpdesk-ondersteuning en kantoorautomatisering (Novell, Groupwise, Zen- Works, Windows NT en Citrix). U moet zelfstandig kunnen werken en beschikken over een creatief probleemoplossend vermogen. U vindt het leuk om medewerkers te ondersteunen bij de automatisering en bent adviesvaardig. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en bent stressbestendig. Een klantgerichte houding is onmisbaar in deze functie. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden u een uitdagende functie voor 36 uur per week (1,0 fte) met als standplaats Goes, na 1 maart 2007 voor 28,8 uur per week (0,8 fte). Afhankelijk van uw ervaring bedraagt uw salaris minimaal 1.527,00 en maximaal €2.316,00 (schaal 6) per maand bij een fulltime dienstverband. De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, fiets-privéregeling, spaarloonregeling of levensloopregeling. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 23 juni 2006 aan de directeur van de GGD Zeeland, dhr. V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes of mail deze naar sollicitatie@aadzeeland.nl. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer F. J. van der Ploeg, 0113 - 24 93 70. Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! De GGD Zeeland is de Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst voor burgers van en organisaties in de provincie Zeeland. We zijn een onderdeel van de gemeenten. We houden ons bezig met het bevorderen en beschermen van de gezondheid van de Zeeuwse bevolking. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen we samen met partners als de gemeenten, de provincie, het rijk en hulpverleners, zoals politie, brandweer en ziekenhuizen. De GGD Zeeland heeft haar hoofdkantoor in Goes. De provincie Zeeland kent een prettige woon-, werk- en recreatieve omgeving tus sen grote steden als Rotterdam en Antwerpen: veel ruimte en geen files. Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland. St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieet- advisering, uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werk- omgeving.Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Allévo zoekt per 7 juli 2006 voor de thuiszorg een De vacature betreft 28 uur per week voor het werkgebied Tholen-Sint Philipsland Jouw plaats in de organisatie De wijkverpleegkundige verricht verpleegkundige taken in de thuissituatie binnen de kaders van het zorgplan. De wijkverpleegkundige ontvangt leiding van de zorgteammanager en werkt veelal samen met wijkverpleegkundigen en wijk(zieken)verzorgenden. Taken - je stelt zorgplannen op in complexe situaties; - je onderhoudt periodiek contact met collega's en andere hulpverleners, zowel intern als extern; - Je hebt coördinerende taken binnen het team; - Je verricht verpleegtechnische handelingen; - Je begeleidt cliënten en sociale omgeving bij psychosociale problematiek; - Je levert een bijdrage aan innovatie en zorgbeleid. Wij venvachten - Een diploma HBOV of A-verpleegkunde met MGZ; - De beschikking over een auto; - Goede contactuele eigenschappen; - Enthousiasme, flexibiliteit, zelfstandigheid en besluitvaardigheid. Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79. 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl Wij bieden - Een dienstverband voor bepaalde tijd tot 1-1-2007; - Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; - Salariëring volgens schaal FWG 45 van minimaal 1.906,49 en maximaal 2.571,72 bruto per maand, gebaseerd op een 36-urige werkweek. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kan je op werkdagen contact opnemen met mevrouw Iris Kruithof, zorgteammanager, telefoon 0166 - 66 84 50. Je kunt je schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie/fr' op de envelop voor 24 juni 2006 richten aan: Allévo, Afdeling P&.0, Postbus 79, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl De sollicitatiegesprekken worden gevoerd op donderdag 29 juni 2006 te Sint Maartensdijk. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. k<~>nk www.allpvo.nl Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk e-mail: info@goedhart.nl internet: www.goedhart.nl Goedhart Cooling Equipment B.V. is specialist in het ontwerpen en produceren van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors voor de industriële koel- en vriestechniek en maakt onderdeel uit van de Refrigeration Division van GEA, waar tevens Grasso onderdeel vanuit maakt. Onze fabrieken in Sint Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen voor klanten over de gehele wereld. Samen met deze klanten worden projectindividueel wensen en behoeften geanalyseerd en uitgewerkt, om zo de optimale koeltechnische oplossing te ondersteunen. Door marktbehoeftes vroegtijdig te herkennen en hierop in te spelen met een uitstekend product en een prima dienstverlening, maakt Goedhart al geruime tijd een sterke groei door. De verkoop vindt plaats, zowel direct aan contractors, als ook via groepsgelieerde verkoopkantoren (met name export) Voor het verder uitbouwen van onze positie op de export markt voor industriële koeling en de ondersteuning van bovengenoemde verkoopkantoren zoeken wij een enthousiaste fulltime: U wordt resultaatverantwoordelijk voor een aantal landen in Europa, en de volledige regio's; Midden Oosten, Zuid Oost Azië en de Pacific. Uw verantwoordelijkheden: - Opstellen en uitvoeren van verkoop- marketingplannen voor de betreffende regio's (omzet en marge verantwoordelijk) - Aansturen van de verkoopgroep voor de betreffende regio's - Ondersteunen van lokale groepsgelieerde verkoopkantoren - Onderhouden en uitbouwen van contacten met de industriële installateurs en adviseurs - Zorgdragen voor het tijdig en accuraat uitbrengen en opvolgen van offertes - Marktinformatie omzetten in ideeën voor productinnovaties - U rapporteert aan de directeur verkoop. Profiel: - U bent resultaatgericht en commercieel gedreven. - U hebt een technische opleiding op HBO niveau. - Enige jaren ervaring in de installatietechniek, koudetechniek is een pré. - U bent ondernemend en initiatiefrijk. - Communicatief vaardige teamspeler. - Vanzelfsprekend beheerst u de moderne talen. Wij bieden u een uitdagende functie binnen een sterke onderneming met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Hebben wij uw interesse gewekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Goedhart Cooling Equipment B.V. t.a.v de heer M.J.Smits (m.smits@goedhart.nl) Postbus 13 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits (hoofd personeelszaken) of de heer D. Heuvelmans (directeur verkoop), die tijdens kantooruren bereikbaar zijn onder telefoonnummer 0166-665665. stichting huiskamerprojekt voor druggebruikers.. Veelzijdige baan voor een veelzijdige verpleegkundige De stichting huiskamerproject voor druggebruikers is een dagcentrum voor harddruggebruikêrs. De doelstelling is bezoekers te stimuleren met of via beëindiging van hun verslaving een maatschappelijk geïntegreerd leven te leiden. Dit trachten we te bereiken met medische dienstverlening, gebruiksruimte, woonbegeleiding, opvang en straathoekwerk, met als methodiek de presentiebenadering. Stichting Huiskamerproject voor Druggebruikers zoekt op korte termijn een Verpleegkundige (m/v) 28 uur per week als verpleegkundige Verstrek je methadon en andere medicatie tijdens een inloopspreekuur Verricht je alle voorkomende verpleegkundige technische handelingen Voer je een wachtkamerregie tijdens dit spreekuur en het artsenspreekuur Ben je verantwoordelijk voor de preventie van infectieziekten en safe use Ben je verantwoordelijk voor de gebruiksruimte Treed je zonodig op als casemanager Verwijs je door naar en werk je samen met andere instellingen en professionals Ben je in staat HBO-V stagiaires te begeleiden Heb je een eigen inbreng op beleidsniveau Werk je zelfstandig maar ook in teamverband Ben je BIG-geregistreerd als mens: Ben je respectvol naar de mens die buiten de norm stapt Sta je stevig in je schoenen en ken je je eigen grenzen Bezit je een behoorlijke dosis humor met een groot relativeringsvermogen Kun je onderhandelen op verschillende niveaus Heb je incasseringsvermogen, ben je flexibel en stipt in je afspraken Ben je creatief in het zoeken van oplossingen buiten het verpleegkundig protocol dan bieden wij jou: Een prettige en informele werkomgeving Een afwisselende baan waar geen dag hetzelfde is Een salaris, alsmede arbeidsvoorwaarden, conform cao-ggz, salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Een gerichte cursus bij het Trimbosinstituut Voor sollicitaties en meer informatie kun je terecht bij Kitty Camfferman, teamleider HKPD, (poosje Buskenstraat 99, 4381LC, Vlissingen, 0118-41 99 16, k.camfferman@hkpd.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld mentality makes the difference Multraship Towage Salvage is een onafhankelijk, internationaal opererend sleepvaart- en bergings bedrijf, gevestigd in Terneuzen. Multraship verricht onder andere havensleepdiensten in de havens van Vlissingen, Terneuzen en Gent, zeesleepdiensten, bergings- en wrakopruimingswerkzaamheden en overige maritieme dienstverlening wereldwijd. Multraship heeft tevens vestigingen in Roemenië en Bulgarije. Wij zijn per direct op zoek naar; voor onze zeesleepboten en multi-purpose offshore schip U bent minimaal in het bezit van een Nederlandse STCW '95 vaarbe- voegdheid werktuigkundige <3000 KW. U bent ervaren in het onder houden van en werken met diverse 4-slag motoren. U bent inventief, organisatorisch sterk en heeft goede leidinggevende capaciteiten. U bent medeverantwoordelijk voor het verder implementeren van en het werken met ons ISM kwaliteit- en veiligheidssysteem. voor onze zeesleepboten U bent minimaal in het bezit van een Nederlandse STCW '95 vaarbe- voegdheid 1° stuurman alle schepen. U heeft aantoonbare werkervaring in de zeesleepvaart, zowel op de brug als op het dek. U bent organisa torisch sterk en heeft goede leidinggevende capaciteiten. U bent mede verantwoordelijk voor het verder implementeren van en het werken mei ons ISM kwaliteit- en veiligheidssysteem. voor onze havensleepboten U bent minimaal in het bezit van een Nederlandse STCW '95 vaarbe- I voegdheid werktuigkundige <3000 KW. U bent ervaren in het onderhou- I den van en werken met diverse 4-slag motoren. U heeft voldoende ervaring met de werkzaamheden aan dek. U bent inventief en organisj torisch sterk. U bent verantwoordelijk voor het werken met ons kwa- f liteit- en veiligheidssysteem. Wij bieden voor bovenstaande functies een aantrekkelijk salaris en goede aanvullende arbeidsvoorwaarden. In de havensleepdienst wer- j ken we met het week op - week af systeem en in de zeedienst moet uil bereid zijn op flexibele basis 4 weken op - 4 weken af te werken. Bent j u de juiste persoon voor één van deze uitdagende en afwisselende functies, stuur dan een schriftelijke sollicitatie met CV vóór 1 augustu' aanstaande naar: MULTRASHIP TOWAGE SALVAGE T.a.v. Mevr. W.J. Held Postbus 72, 4530 AB Terneuzen wheld@multraship.com - www.multraship.com DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Binnen de afdeling Kwaliteits- en Procesmanagement, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime senior medewerker Projectbureau. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Ondersteunen bij de jaarlijkse opstellingen van het informatieplan en de daarbij behorende IT-projectplannen. - Bijhouden van de projectkalender en kwartaal rapportage ten behoeve van de stuurgroep informatie voorziening. - Ondersteunen bij het opstellen van bussines-cases voor DELTA-brede projecten die vanuit K&P worden geïnitieerd. - Verstrekken periodieke managementinformatie en overige administratieve taken. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde mbo+/ hbo-opleiding, in de richting bedrijfseconomie of vergelijkbaar. - Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring in budgettering en projectmatig werken, kennis van resource management. - Affiniteit met automatisering, kennis van ERP-systemen (specifiek SAP F, PS, PM en MM) en Excel. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemenden veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.015,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Theo Snel, hoofd Kwaliteits- en Procesmanagement, telefoon (0118) 88 20 8i. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail, DELTA N.V. Postbus 50i»8 A330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46