l a 11 Humanitas ir randstad techniek mas PZC tempo-team r YARA INKOPER M/V GEFCO Zeldenrust-Steelantcollege De Stichting Ouderenzorg Kapelle Coördinator seniorenbeleid m/v Kijk ook op 'I JUNI ZUUö - WK De gemeente Terneuzen, een slagvaardige en professionele organisatie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan de verdere ontwikke ling van wonen, werken en recreë ren voor onze ruim 55.000 inwo ners. Wij streven hierbij een klant en resultaatgerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die verstand van hun vak hebben en tegelijkertijd ambitieus, integer en veelzijdig zijn. Afdeling interne zaken, 36 uur per week t» - - -\evne^> FUNCTIE-IN FORMATIE EN PROFIELSCHETS Je ontwikkelt gemeentelijk inkoopbeleid en adviseert daarover aan het bestuur en het managementteam. Je adviseert en ondersteunt de organisatie bij inkoopprocessen, bewaakt het vastgestelde inkoopbeleid en ontwikkelt een strategische inkoopvisie. Je adviseert budgethouders en deskundigen over de te volgen inkoop strategie, -tactiek en -procedures en adviseert inzake complexe (Europese) aanbestedingen. Je hebt een hbo- werk- en denkniveau wat onder meer blijkt uit een hbo-diploma (commercieel economische richting).Tevens heb je de diploma's NEVII en II of de bereidheid deze te behalen. Je hebt ervaring in een soortgelijke functie, beschikt over goede communi catieve vaardigheden en overtuigingskracht en je bent flexibel. Je bent een resultaatgerichte analyticus met een structurele aanpak. AFDELiNGS- EN CLUSTERINFORMATIE De afdeling Interne Zaken is verantwoordelijk voor de interne facilitaire dienstverlening, bestaat uit drie clusters waaronder het cluster Centrale Inkoop en telt 40 medewerkers. Dit cluster is medeverantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling en de professionalisering van de inkoopfunctie van de gemeente met als belangrijkste taken: adviseren over en implementeren van het inkoopbeleid en toetsing met betrekking tot de uitvoering daarvan; adviseren over en commerciële ondersteuning bij inkoopprocessen; rapporteren met betrekking tot de uitvoering en de resultaten; bevorderen van inkoopdeskundigheid. INFORMATIE EN SOLLICITATIE Het definitieve functieniveau dient nog te worden vastgesteld. Bij indiensttreding wordt maximaal een salaris geboden op basis van de gemeentelijke salarisschaal 10 3.610,00 bruto per maand). Het aanvangs salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor vragen over de functie kun je terecht bij Sjaak Wisse, afdelingshoofd Interne Zaken op telefoonnummer 0115-455 550. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide cv, onder vermelding van vacaturenummer 01-06, kunnen tot uiterlijk 28 juni 2006 worden gestuurd naar het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen of per e-mail: gemeerite@terneuzen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AA Terneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl Tekent u voor een pioniersfunctie in Zeeuws Vlaanderen? Dan biedt MAS architectuur u alle kansen. Met bestaande vestigingen in Rotterdam, Zutphen en Hengelo is MAS een landelijk opererend bureau met een prettige werksfeer. Ambitie, creativiteit, humor en een uitgesproken mensgerichte visie op architectuur bepalen het karakter van het bureau. Gevarieerde opdrachten houden niet op na het ontwerp maar strekken zich uit tot de complete begeleiding van het bouwtraject tot en met de oplevering. Recent openden wij een nieuwe vestiging in Schoondijke. Dit kantoor vormt de voortzetting van Lockefeer Projecten uit Aardenburg. Hiervoor zoeken wij per direct een full time Tekenaar/projectleider Een paar jaar ervaring zult u uitstekend kunnen gebruiken in deze zelfstandige functie. U overlegt met gemeenten over vergunningen en procedures; kennis van het bouwbe sluit en van gemeentelijke procedures is dus een absolute vereiste. Daarnaast onder handelt u met aannemers en bent u verantwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking op de bouwplaats. Een belangrijk deel van de werkzaamheden bestaat in het maken van tekeningen, van schetsontwerp tot uitvoeringstekeningen. Affiniteit met ontwerpen is een prettige bijkomstigheid. Onze ideale kandidaat is zelfstandig, blijkt een overtuigende gesprekspartner, beschikt over een HBO werk- en denkniveau en heeft het doorzettingsvermogen om het kantoor mee uitte bouwen. De ambitie is om de vestiging te laten groeien tot een meer zelf standig bureau met eigen teken- en ontwerpcapaciteit. De positie en verantwoordelijk heid van de nieuwe tekenaar/projectleider groeit daar dan in mee. Heeft u affiniteit met Zeeuws Vlaanderen en bent u bereid op termijn in de regio te gaan wonen, dan wordt de kans op een succesvolle positie voor u en ons bureau alleen maar groter. Meer informatie geeft Joost Berger, j.berger@masarchitectuur.nl. Hij ontvangt ook graag binnen twee weken uw sollicitatie met cv. MAS architectuur MAS architectuur bv is met haar 140-jarige geschiedenis stevig geworteld in de Nederlandse architectuur. MAS bekijkt opdrachten in woningbouw, utiliteitsbouw en gezondheidszorg, maar ook restauratieprojecten vanuit een breed perspectief. Het resultaat? Gebouwen die de ruimte hebben om met hun tijd en hun gebruikers mee te groeien. MAS geeft toekomst de ruimte. MAS architectuur Lockefeer Projecten Buys Ballotstraat 8.007 4507 DA Schoondijke telefoon 0117 492445 fax 0117 494034 www.masarchitectuur.nl Doen wat je moet doen Humanitas is een landelijke vereniging die humanistische grondslagen in de praktijk brengt. Vrijwilligers zijn actief in tal van lokale en/of regionale projecten en dragen bij aan een rechtvaardige en hulpvaardige samenleving. De projecten bewegen zich vooral op de terreinen Jeugdwelzijn, Maatschappelijke Participatie en Steun bij Rouw Humanitas is verdeeld in vijf districten waarvan Zuidwest de provincies Zuid-Holland en Zeeland bestrijkt. Voor het districtbestuür Zuidwest zoeken we een onbezoldigd m/v Bevlogen bestuurder met hart voor vrijwilligerswerk, bestuurlijke ervaring en enige vrije tijd, die Zeeland wil vertegenwoordigen. Heeft u belangstelling? Bel dan voor meer informatie mevrouw S. Kos, telefoon 070 3 584 284 of info@zuidwest.humanitas.nl www.humanitas.nl werknet Autotransportchauffeurs (stand plaats Oosterhout) m/v Gefco Benelux Automotive is een autodis tributiecentrum en verzorgt de op- en overlag en het transport van auto's binnen de Benelux. Daarnaast worden auto's naar wens van de klant aangepast/omgebouwd. Gefco Benelux Automotive maakt deel urt van de Gefco-groep die is gevestigd in Courbevoie, Frankrijk De Gefco-groep heeft 200 vestigingen en 8.700 medewer kers in meer dan 80 landen. In verband met constante groei is Gefco www.tempo-team.nl Benelux Automotive op zoek naar Autotransportchauffeurs voor het vervoer van auto's binnen de Benelux. Je bent in het bezit van rijbewijs CE en een chauffeurs diploma. Enige ervaring in de autotransport in een pré.Voor deze baan met goede ver diensten, ben je representatief en heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden je een zeer afwisselende baan bij een groeiende organisatie met een infor mele, ondernemende en uitdagende cultuur Rechtstreekse benadering van Gefco Benelux Automotive wordt niet op pnjs gesteld. Kom langs bij Tempo-Team Werknet in Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 ofbelAnne- Marie van Dongen 076 521 18 18, www.tempo-team.nl. Zo werkt het. r Yara Sluiskil B.V. is een van de belangrijkste productie-locaties van Yara International A.S.A., een aan de beurs van Oslo genoteerd chemisch bedrijf met wereldwijd ongeveer 6600 medewerkers, verspreid over ruim 50 landen. Het concern zet aardgas en stikstof uit de lucht om in onmisbare producten voor de landbouw en voor industriële toepassingen. Op onze locatie in Sluiskil, gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen, produceren we met circa 600 medewerkers meer dan 3 miljoen ton hoogwaardige stikstofmeststoffen. Daarnaast vervaardigen we C02 voor de voedingsmiddelenindustrie en voor toepassing in de glastuinbouw en een aantal andere producten zoals Ammoniakwater en Air1® AdBlue® (ureumoplossing), ondermeer gebruikt voor de reiniging van afgassen uit centrales en trucks. Binnen Yara Sluiskil heerst een prettige werksfeer en wordt hard gewerkt aan het uitzetten van een koers naar de toekomst. Wij bieden onze medewerkers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een flexibele beloning. Oog voor veiligheid, samenwerking en eigen initiatief worden extra gewaardeerd. Ben je een teamspeler met ook coachende kwaliteiten, dan ligt er binnen ons bedrijf voor jou wellicht een mooie toekomst! Internet: www.vara.com Voor onze onderhoudsdienst in Sluiskil zoeken wij: 2 TU'ers Werktuigbouw Als onderhoudsspecialist ben je uitstekend in staat om in een team te werken en bezit je specifieke kennis over de mechanische onderdelen van de plant waarin je werkzaam bent. Jouw belangrijkste activiteiten zijn: Maken van technische specificaties (o.a. warmtewisselaars, leidingsystemen vaten en reactoren en pompen). Advisering en procesbewaking bij nieuwbouw, reparatie en bijzonder onderhoud. Het uitwerken van oplossingen/aanpassingen voor technische problemen. Communicatie met collega's, productie, supply management en leveranciers, Het volgen van technische ontwikkelingen in de markt. 4 MTS'ers Werktuigbouw 2 MTS'ers Elektrotechniek (Elektriciteit Instrumentatie) Als werkvoorbereider beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden en werk je zelfstandig en gestructureerd. Je neemt de verantwoordelijkheid voor de voorbereiding van werkzaamheden voor onderhoud, reparatie, aanpassing en/of nieuwbouw. Jouw belangrijkste activiteiten zijn: Verwerken en voorbereiden van opdrachten van de productie afdelingen (controle tekeningen en uitvoerbaarheid, onderzoek ter plaatse, voorcalculatie etc.). Oplossen van technische problemen samen met onze specialisten, supervisors, productie, supply management en leveranciers. Uitvoeren van bijkomende administratieve en archiverende werkzaamheden. 1 MTS'er Elektrotechniek Als E&l-medewerker Distributed Control Systems (DCS) ben je specialist die zelfstandig en gestructureerd werkt. Je bent verantwoordelijk voor onze digitale meet- en regelsystemen, zowel op software- als op hardwaregebied. Jouw belangrijkste activiteiten zijn: Voorbereiden en uitvoeren van onderhoud, reparatie, aanpassing of nieuwbouw. Samen met specialisten en supervisors onderzoeken van storingen en het vervolgens zelf realiseren van oplossingen. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan: T.a.v. Jet Ruiter Axelsestraat 8 4537 AJ Terneuzen Telefoonnummer: 0115 - 64 03 10 Jet.ruiter@nl.randstad.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Zeldenrust-Steefantcollege is een samenwerkingsschool van rooms-katholieken en protestanten. On ze school is gevestigd in het Zeeuwsch-Vlaamse Terneuzen. Het Zeldenrust-S is een kwaliteitsschool die met resultaatverantwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundi ge Inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige leer- en werkomgeving in een uitstekend schoolklimaat Met ingang van het komende schooljaar zijn wij op zoek naar een Docentassistent m/v voor 20 uur Ben je in het bezit van een mbo niveau 4 diploma? Ken je de leefwereld van de jongeren van 12 tot 16 jaar? Heb je ervaring met het werken in de (groot) keuken en/of zorg en welzijn? Ben je bovendien bereid tot het volgen van een opleiding? Dan zijn wij wellicht op zoek naar jou! Mail je sollicitatiebrief met CV vóór 25 juni naar mevrouw drs. N.J.G. Coppieters-Sas, stafmedewerker P&O: n.coppieters@zsc.nl. De functie wórdt gehonoreerd in schaal 4 (max. 1989,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, conform de CAO VO) Voor inlichtingen over de,functie kunt u zich wenden tot de heer M.H.J (afdelingsdirecteur vmbo), telefoon 0115 - 694029. Vissc Nadere informatie is te vinden op onze website www.zsc.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. postadres Postbus 146 4530 AC Terneuzen telefoon 0115-694 029 fax 0115-694 800 vmbo, mavo, havo, vwo en tweetalig vwo e-mail info@zsc.nl Zoekt - per direct - voor de bij haar in beheer zijnde Stichting Welzijn en Zorgverlening aan Ouderen te Kapelle, contact met sollicitanten voor de functie. voor 32 - 36 uur per week. De coördinator dient inhoud te geven aan o.a. de volgende werkzaamheden: - het leveren van adviezen voor de vormgeving van het seniorenbeleid in de gemeente Kapelle - het leveren van oplossingen voor zorg- en hulpvragen van senioren woonachtig in de gemeente Kapelle, gericht op het zolang mogelijk zelf standig blijven wonen en het deelnemen aan de samenleving - het leveren van cq. coördineren van de welzijnsdiensten - werving, begeleiding en ondersteuning van vrijwilligers - het inhoud geven aan de uitwerking van onderdelen van de WMO - het verrichten van administratieve taken behorende bij de werkzaamheden U beschikt over een HBO-diploma maatschappelijk werk sociaal culturele dienstverlening, heeft ruime ervaring in soortgelijke functie, kunt zelfstandig en projectmatig werken, beschikt over sociale en organisatorische vaardig heden, bent representatief én in staat om netwerken op te bouwen en te onderhouden, dan bent u mogelijk voor ons de geschikte kandidaat. Salaris en rechtspositie conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen (FWG schaal 50). Een functiebeschrijving wordt u op verzoek toegezonden. Inlichtingen omtrent deze functie kunt u verkrijgen bij Dhr. E. de Jong, telefonisch bereikbaar onder tel. nr. 0113-342710. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 27. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, zien wij graag vóór 27 juni 2006 tegemoet en kunt u richten aan Stichting Ouderenzorg Kapelle, Postbus 29, 4420 AA Kapelle, ter attentie van dhr. E. de Jong, directeur. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Ouderenzorg Kapelle streeft als Kapelse organisatie naar naadloos aanéén gesloten diensten van wonen, welzijn en zorg. Wij bieden met onze bekwame en betrokken medewerkers een bijdrage aan de leefbaarheid van onze gemeente. Centraal in ons handelen staat het persoonlijk contact en het respect voor 'n eigen leven; ieder z'n meug. ARCHITECTUUR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42