[A, leldenrust- iteelantcollege erneuzen igi. 31 Reynaert College Hulst SSG De Rede Terneuzen Zwin College Oostburg ROC Westerschelde Terneuzen hout,— Rik K K: :ke K| j, atheneum, profiel cultuur 'maatschappij ^||jpe de Bruijn, Hoek; Evelien Dekker, zee-l) amslag; Desirée Hage, Sluiskil; Michelle Lam- rd Zi' (t. Vogelwaarde; Suzanne Lambert, Vogel- ,er' igrde; Jessica Teeuw, Axel; Koen Verhelst, ee.^ amslag; Cynthia de Wolf, Terneuzen. Mie) w°' i fitschappij en Bareman, Terneuzen; Miriam du Bois, "neuzen; Ivo Burm, Terneuzen;Randy De oker, Philippine; Kevin van Gassen, Axel; irthe van Iwaarden, Terneuzen; Valerie Jurry, neuzen; Joyce Kox, Zuiddorpe; Marleen Mei- Terneuzen. k; Sa <zee;, a, Oos iarrr w0' Fiers 9' oreS!.' lijn Agten, Terneuzen; Anneke van den han«1ue ik 7j! geuzen; Stefanie Maenhout, Terneuzen;Mar- r.'L. ,ln n/lilliann WpitHnrnp' Stpfanip Ov/prHiik ïrinjc; :ee; k ikzee; Ni [o, atheneum, profiel natuur techniek US'18""' Axel; Tinka Giele, Terneuzen;Erwin j mbert, Terneuzen; Tessa Lammens, Westdor- Jes Ralf Luijten, Axel; Bart Manintveld, Terneu- i; Laura de Schipper, Breskens; Wouter isk, Terneuzen;Stefanie Wolfert, Terneuzen. va, profiel cultuur en maatschappij ha Bakker, Terneuzen;Mirjam Bottinga, Ter- izen; Valesca van Dam, Westdorpe; Jeanine er,Terneuzen;Joan Fonteine, Axel; Sabrina erling, Sas van gent; Anouk Gijsen, Zaam- j;Marlot Jansen, Terneuzen;Annelies Kem- Zaamslag; Mirjam Kolbeek, Terneuzen;Lau- Kolijn, Axel; Veerle Kop, Axel;Sandra Kuij- Zieiit s,Terneuzen; Sjors van de Lavoir, Philippi- j Mark van Meurs, Axel; Martijn Miedema, neuzen; Telma Moeliker, Terneuzen;Lieke leele, Zaamslag; Tamar van Silfhout, Terneu- Elise Sorgedrager, Zaamslag; Karlijn de ..iter, Axel; Tanja Spuesens, Westdorpe; issy van Strien, Westdorpe; Jennifer Swi- k,Terneuzen; Naomi Tramper, Hoek; Stefa- Verheij, Axel; Corine Verhelst, Terneuzen; wah Youkhana, Axel. vo, profiel economie en maatschappij larten Adam, Zaamslag; Josée de Backere, amslag;Judith Beeldens, Terneuzen; Soraya Bruyne, Westdorpe; Abdelhak Diouani, e[j il;Jeanneau Driesen, Vogelwaarde; Martijn obroek, Terneuzen; Bram de Feijter, Terneu- •Benjamin Gerrits, Axel; Joanne van itliem, Terneuzen; Thijs de Groote, Axel; Ma in Harpe, Hoofdplaat; Elmar Heijens, Axel; van Hoeve, Axel; Ben van Hove, Koe- jht;Aaron Lexmond, Terneuzen; Michelle chielsen, Terneuzen;Niek de Meijer, Axel; landa de Munck, Hoek; Jorg Neve, Terneu- Nienke Oggel, Terneuzen;Sion Oppeneer, neuzen; Léon Remery, Terneuzen; Abel os1, ^xe': Marijke Vael, Westdorpe; Elleke "We Velde, Terneuzen; Rob Vermaelen, Ter zen; Thomas van de Voorde, Koewacht; Ro ten 't Westeinde, Terneuzen; Stefan Zrnic, zaterdag 17 juni 2006 atheneum, profiel economie en atheneum, profiel natuur lezondheid Terneuzen; Rebecca Boerebach, Hoek;Do- Brouns, Terneuzen; Robine Donken, „de Milliano, Westdorpe; Stefanie Overdijk, svan gent; Sanne Ploegaert, Philippine; San- [Smolenaers, Sas van gent; Gert-Jan Tolle- j, Sint jansteen,-Monica Vink, Terneuzen;Co- évan Wijck, Axel. vo, profiel natuur en gezondheid eBentschap Knook, Axel; Manon Cuelenae- Philippine; Désirée Damming, Terneuzen; et van der Es, Hoek; Johan Geluk, Axel; Hamelink, Zaamslag; Martijn Hamelink, neuzen; Klaas-Arnold Harmanny, Axel; Mar ti' Hert, Terneuzen; Chris de Jonge, Axel; No- vindt, Axel; Annemieke van de Lavoir, Philip- Nanda Leenhouts, Axel; Geneviëve Li- i,Axel; Hans Mattheeuws, Philippine; Man- Ippeneer, Terneuzen; Tom Peeters, Sas van !;Agnes Slabbekoorn, Zaamslag; Milja de jt, Philippine; Marjolein Somers, Terneu- .Fleur Stams, Terneuzen; Ilse Timmer, Ter zen; Nadia Verlinde, Terneuzen; Manon de al,Terneuzen. vo, profiel natuur en techniek van Hilst, Sluiskil;Anniek Neyt, Sas van I; Mark Schelbergen, Terneuzen; Karin ueler, Terneuzen; Fleur Segeren, Terneu- Elio Tolhoek, Terneuzen; Martin Verhelst, weg istdorpe; Arnoud van Waes, Westdorpe. nd;C Hbo, basisberoepsgerichte leerweg Dtor economie an Akmese, Terneuzen; Sirin Babacanoglu, wegmBuzen; Bilkan Göktas, Terneuzen; Karim hareb, Oostburg; Tina Oppeneer, Terneu- in Selinri, Axel; Stefan de Smidt, Ter- izen; Roy Stolp, Hoek. lbo basisberoepsgerichte leerweg itorzorg en welzijn Hoogstr'aate, Westdorpe; Yonca Hos- Terneuzen; Renata Hrkac, Terneuzen; Jessi- lacobs, Zaamslag; Madeion Kaijser, Terneu- Manon Kauffmann, Philippine; Charlotte Leijser, Sluiskil; Mariska Morel, Groede; Ma- Perdaen, Terneuzen; Maaike van Roeyen, 'fcRenske van Roeyen, Axel; Claudia Schee- ierneuzen; Thamara Schieman, Hoek; Sane- asic,Terneuzen;Sevda Yilmaz, Terneuzen. bo kaderberoepsgerichte leerweg itor economie line van Aert, Terneuzen; Canan Atmaca, neuzen; Rens van Bendegem, Zaamslag;Yo- Block, Terneuzen; Kevin Burky, Terneuzen; illv Chen, Terneuzen; Nick Geleedst, Terneu- Eline van der Hooft, Terneuzen; Yusuf Ki- Vllt Terneuzen; Amy Lafort, Terneuzen; 'ernf N Lanzón Yanez, Philippine; Christian a K !'s' Terneuzen; Nikita De la Ruelle, Axel; Hei- Schalkwijk, Zaamslag; Martijn Verhulst, Ter slag zen; Miguel Zaman, Terneuzen; bo, kaderberoepsgerichte leerweg itorzorg en welzijn neke Balkenende, Hoek; Sabrina Bammens, leuzen; Maaike Boon, Terneuzen; Linda van en. Sluiskil; Kimberly Datthyn, Terneuzen; CstPiia Dees, Spui; Denise van Dijk, Axel; te Dijke, Terneuzen; Nadine van den Eeck- it,Axel; Anja van der Es, Hoek; Marieke Hoo ier, Terneuzen; Cynthia van der Horst, f[ neuzen; Tim Kaijser, Terneuzen; Esther de Ji Is-Vogelwaarde; Zoraida Marmol, Terneu- j Femke Nieuwlaat, Terneuzen; Mandy ie, Sluiskil; Ozlem Odabas, Terneuzen; Niki- auwels, Terneuzen; Naomi Pielaet, Hoofd- Ashley Pleijte, Hoek; Evelien van der 'ogelwaarde; Stephanie de Pundert, Ter- te; Carolien Reeders, Terneuzen; Kizzy de jze: li Terneuzen; Liselotte Spuesens, Sas van yVe;H;0zden Tasyürek, Terneuzen; Kimberley 'latenhove, Sluiskil; Abigail Thijssen, Ter- te; Gwendoline van der Velde, Sas van lt; Sacha Vinke, Terneuzen; Stephanie de 01 Terneuzen. bo theoretische leerweg sector: nomie "VCasteleijn, Axel; Femke Dumez, Sas van t Ruben de Haas, Hoek; Niels van Huffel, leuzen; Jelle Kralt, Terneuzen; Dominique 'en, Terneuzen; Rowan Martens, TerneU- Anouschka Oppeneer, Terneuzen; Kelly Mdonck, Westdorpe; Sati Sakinmaz, Axel; Kirr: te Sangar, Terneuzen; Miquel Valas Dos ahy 9s'Uoek; Hanne Verhaegen, Westdorpe; Ni- T.ermeulen, Heikant; Nico van der Vet, Ter neuzen; Meivin Witte, Axel; Sharon Witte, Zelza- Vmbo, theoretische leerweg sector Landbouw Kyra van Hoorn, Hoek. Vmbo, theoretische leerweg sector techniek Arjan van Aken, Terneuzen; Roel Barbe, Zaam slag; Nicky Bolieman, Axel; Matthijs Droesbe- ke, Axel; Sonny Eggermont, Terneuzen; Philip Groeneveld, Terneuzen; Roy van de Haar, Hengstdijk; Sjoerd van der Hooft, Terneuzen; Rudy de Maat, Terneuzen; Ruud Meima, Ter neuzen; Thom Rijnberg, Terneuzen; Joost Ver helst, Terneuzen; Timothy Verstraete, Sas van gent; Vincent Verstraete, Sas van Gent. Vmbo, theoretische leerweg sector zorg en welzijn Elma van Aken, Terneuzen; Cynthia den Beer, Axel; Moniek Bos, Sas van gent; Lizeth Broere, Terneuzen; Natasja Cornells, Philippine; Char lotte Dieleman, Axel; Esther van Ee, Terneuzen; Jessica van den Eeckhout, Axel; Carlijn Goos- sen, Zaamslag; Dagmar de Groot, Terneuzen; Elles Harms, Terneuzen; Nadia van der Heiden, Terneuzen; Denise van Hese, Axel; Fabiola Hoo- genberg, Axel; Sharona Huijzers, Axel; Tina Jackson, Westdorpe; Michelle Kaijser, Sintjan steen; Sabine de Kort, Terneuzen; Rosalie Kusi, Terneuzen; Sanja de Pooter, Axel; Bart Ryckae- rt, Axel; Tom Visser, Terneuzen; Dominique van Wezel, Kloosterzande. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek Johnny van Bastelaar, SintJansteen; Marco de Dijcker, Hulst; Sebastiaan den Dikken, Graauw; Joery Drijdijk, Koewacht; Marjolein Dullaert, Nieuw Namen; Jasper Fassaert, Clinge; Maar ten Hermus, Axel; Leroy Kleppe, Koewacht; Nick de Kraker, Sas van Gent; Peter Lafertin, Sas van Gent; Sjoerd Lobbes, Hulst; Bart Mor.^ cus, Kloosterzande; Michel Picayet> Hulst; Michiel van Rossum, Sint- Jansteen; Evert Vonk, Hulst; Auke Weesepoel, Sint Jansteen; Michael Wegman, Hulst. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek Tim Benjamins, Clinge; Bas van den Bergh, Lamswaarde; Harrs van den Brande, Hulst; Jor- ny van Bunder, Clinge; Tsjung Qing Chang, Hulst; Lorenzo Denti, Hulst; Nicky Dobbelaar, Walsoorden; Bram Geulleaume, Terhole; Davy Houwer, Hulst; Orlando de Jonge, Walsoorden; Romano De Kesel, Graauw; Michiel van Kruijs- sen, Axel; Niels van Leuven, Vogelwaarde; Mi chael van Mol, Zuiddorpe; Jelle Nieuwdorp, Hulst; Dominik Nockemann, Kuitaart; Vincent Slooter, Axel; Isabella Smit, Kloosterzande; Graeme Mc Taggart, Sint Jansteen; Joris Thuije, Kloosterzande; Michael Wentzler, Hei kant. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Inge Currinckx, Nieuw Namen; Maria Gelton, Kloosterzande; Youri Lansman, Sint Jansteen; Timo Tollenaar, Sint Jansteen; Ashley van Troost, Heikant. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Ilse Biesbroeck, Hulst; Xander Eversdijk, Hulst; Carmen van Hauten, Sint Jansteen; Yella van der Kolk, Kuitaart; Angelique Verhelst, Clinge; Evi Vyt, Hulst; Priscilla de Waal, Hulst; Inge de Waele, Hulst; Bianca Wagenaer, Hulst; Maaike Willaert, Clinge; Lei Zhang, Hulst. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, verzorging Michelle Blokker, Axel; Anouk Blommaert, Sint Jansteen; Jelle Crabbe, Hulst; Sarah David, Westdorpe; Zara Janse, Ossenisse; Anne van Kerkhoven, Koewacht; Kim Mortier, Hulst; Maaike de Nijs, Walsoorden; Melanie de Poor ter, Terhole; Marjon van Remoortere, Sint Jan steen; Judith Timmerman, Hulst; Eileen de Waele, Zuiddorpe; Kelly de Waele, Koewacht; Mariska Weemaes, Clinge. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, verzorging Simone Collet, Hulst; Tessa Cornelissens, Vo gelwaarde; Fabiënne de Deijn, Lamswaarde; Co rine Dieleman, Axel; Nadia El Assri, Hulst; Debo rah van Hauten, Sint Jansteen; Carmen Heu- velsland. Heikant; Femke Inghels, Heikant; Clai- re-Ann Jularbal, Kloosterzande; Tara Keeven, Clinge; Manon Maas, Hulst; llona Maas, Wals oorden; Jessica van Osselaer, Sint Jansteen; Samantha van Remortel, Hulst; Imke de Roos, Sint Jansteen; Marley Schelfhout, Hulst; Sabri na van der Ven, Heikant; Ingeborg Ver- schuuren, Clinge; Samantha Vlaminck, Koe wacht; Simone van Vugt, Koewacht; Suzanne van Vugt, Koewacht. Vmbo, theoretische leerweg Amparo Apers, Hulst; Lotte Baauw, Hulst; Ange la de Bakker, Hulst; Hanneke de Bakker, Vogel waarde; Tanja van Bellen, Terhole; Tim Ber nard, Sint Jansteen; Tom Bernard, Sint Jan steen; Tanja Bleyenberg, Nieuw Namen; Linda Boon, Lamswaarde; Jan-Paul Boussen, Hulst; Daniëlla Braem, Hulst; Manon van Brink, Clin ge; Andrea de Bruijn, Hulst; Nadine de Bruijne, Sint Jansteen; Deborah Buijsrogge, Graauw; Martijn Burm, Hulst; Sandro de Coninck, Koe wacht; Sabrina Coolsen, Hulst; Jill de Deckere, Kloosterzande; Jogi Deij, Moerbeke Waas(B); Li- sette den Dekker, Kloosterzande; Maud Dekker, Vogelwaarde; Anne Dieleman, Vogelwaarde; Christian Doornbosch, Hulst; Tamara Egger mont, Hulst; Niels Freijzer, Terhole; Roel van Gastel, Hulst; Lennert van Gent, Koewacht; Christof Gerres, Zuiddorpe; Manuela La Grand, Moerbeke Waas(B); Mike Hamelink, Klooster zande; Tara van Haperen, Heikant; Marco Harms, Axel; Michael Heijmans, Hulst; Thijs Hiel, Kloosterzande; Niels Holtrust, Heikant; Marjolein d' Hondt, Hulst; Paul Janssen Steen berg, Stekene(B); Pim van Jole, Kloosterzande; Timmythy van Laere, Koewacht; Maxime Lam bert, Vogelwaarde; Alice De Letter, Clinge; Tes- sie Lijbaart, Koewacht; Kimberley van der Loo, Kuitaart; Lynn Lossie, Terhole; Wesley Mang- nus, Kapellebrug; Karlijn Mangnus, Hulst; Aron Martinu, Koewacht; Valerie Michielsen, Clinge; Oliver Missiaen, Hulst; Didi Neefs, Clinge; Tom Neve, Hulst; June Overdulve, Hulst; Andre Pa ping, Hulst; Tess Picavet, Hulst; Alexander Pomp, Vogelwaarde; Samantha de Poorter, Sint Jansteen; Raph van Prooije, Hulst; Soscha Rietbergen, Koewacht; Sebastian de Rijcke, Ter hole; Ditmar Rijk, Ossenisse; Sanne Van Roe yen, SintJansteen; Manon de Rooij, Vogelwaar de; Saskia De Roover, Hulst; Joyce Saman, Sint Jansteen; Isaora Sanna, Hulst; Willeke De Schepper, Clinge; Amanda Soleer, Koewacht; Samantha van Splunder, Sint Jansteen; Guy Strijdonk, Hulst; Robin van Tellingen, Hulst; Mi chelle. van der Veeken, Hulst; Bas Verhagen, Hulst; Tim Voet, Kloosterzande; Sofie de Waal, Hulst; Jeroen Weemaes, Sint Jansteen; Winnie Weemaes, Sint Jansteen. Havo Yola van Acker, Hulst; Charlotte Apers, Steke- ne(B); Annegien Bakkers, Sint Jansteen; Colin- da Bijsterveld, Hulst; Egbert Blommaert, Hulst; Lobke Braspennincx, Hulst; Laura Breijaert, Sint Jansteen; Merten Broekaart, Kloosterzan de; Stephanie Broekaart, Lamswaarde; Chiel de Cock, Hulst; Liesbeth van Damme, Hulst; Natas- ja Doornbosch, Hulst; Nathalie van Duyse, Vo gelwaarde; Martijn Eggermont, Kloosterzande; Jessica van Esbroeck, Clinge; Rob Francken, Hulst; Jos Gerres, Zuiddorpe; Liselotte Goos- sens, Nieuw Namen; Femke de Groot, Koe wacht; Michelle den Hamer, Axel; Rob d' Hont, Kloosterzande; Ben d' Hont, Kloosterzande; Niekvan Hoof, Kuitaart; Gaby Horensma, Hulst; Michelle Kosten, Koewacht; Lieke Leenaarts, Koewacht; Jan Legemaat, Sint Jansteen; Maris ka Meijboom, Hulst; Thomas Meuldijk, Koe wacht; Tamara Neeteson, Kloosterzande; Mi chelle Niessen, Sint Jansteen; Erik Nijskens, Kloosterzande; Hans Nijskens, Kloosterzande; Geertje van Rees, Overslag; Bram van den Rei- jen, Nieuw Namen; Esmé Remijn, Hulst; Eve lien van Remortel, Clinge; Marinda de Reu, Hulst; Amanda Riemens, Axel; Annemiek de Rijcke, Hulst; Hubert-Jan Roelans, Kloosterzan de; Stéphanie Rombout, Hulst; Tom Scheer ders, Vogelwaarde; Annemei Selis, Hulst; Kevin Slis, Clinge; Joep Smits, Hulst; Frank Spran- gers, Sas van Gent; Mireille Struijlaart, Klooster zande; Renata Vereecken, Vogelwaarde; Niels de Waal, Hulst; Alexandra de Waele, Hulst; Se bastiaan Willaert, Clinge; Mick van Zuidland, Zuiddorpe. Atheneum Maurits Boeije, Axel; Arjan Bogaert, Clinge; Maxine Bogaert, Hulst; Tessa de Bot, Koe wacht; Annefleur de Bruijn, Axel; Klaudia Bur- chacka, Heikant; Anne-Karien Cleven, Hulst; Lauren Deckers, Hulst; Iva Eijke, Clinge; Nicky van Gremberghe, Hulst; Glenda d' Hondt, Kuit aart; Sharona d' Hont, Koewacht; Joeri van Hou- te, Sint Jansteen; Justine de Jong, Hulst; Marjo lein de Kerf, Hulst; Audrey Koole, Kloosterzan de; Lacey Koole, Kloosterzande; Mariëlle van Kooten, Lamswaarde; Erik Mangnus, Hulst; Sa rah Martens, Koewacht; Kirsten Oppeneer, Sint Jansteen; Boudewijn den Ouden, Hulst; Barrie Pietersz, Hulst; Naomi de Rijcke, Hulst; Tim Tho- maes, Absdale; Michiel Verstraten, Hulst; An ton van Waes, Zuiddorpe; Bas Weemaes, Clin ge; Marjolein Wille, Hulst; Stephanie de Wit, Axel; Yannika Wolfert, Sint Jansteen. Gymnasium Rodin Aarssen, Hulst; Leander van Acker, Sint Jansteen; Margo van Campenhout, Hulst; An nette van Geloof, Hulst; Ruben Joos, Klooster zande; Laurien Kuijcks, Hulst; Laurien Martens, Koewacht; Paul Mertens, Vogelwaarde; Jessica de Moor, Koewacht; llona Schets, Vogelwaar de; Audrey Seghers, Hulst; Ilse Sprangers, Sas van Gent; Joan Totté, Graauw; Audrey Totté, Sint Jansteen; Valerie van de Velde, Klooster zande; Bart Verstraeten, Vogelwaarde; Robin Wolffensperger, Heikant. Gymnasium, economie en maatschappij Chantal Remorie, Kloosterzande. Gymnasium, natuur en gezondheid Astrid Rijckaert, Hoek; Kevin de Rooij, Hoek. Gymnasium, natuur en techniek Marloes de Milliano, Hoek. Atheneum, cultuur en maatschappij Giada Bout, Terneuzen; Iris d'Hont, Terneuzen; Elmarije van der Hooft, Terneuzen; Stephanie van der Hooft, Terneuzen; Stefanie van Houcke, Terneuzen; Peter Reijn, Terneuzen; Janos Vick Terneuzen. Atheneum, economie en maatschappij Matthijs van Arenthals, Terneuzen; Debbie Ba- chrach (tweede profiel cultuur en maatschap pij), Terneuzen; Paula van Doorn, Philippine; Kim Erpelinck Kloosterzande; Pim Kerckhaert Terneuzen; Debbie de Klerk, Kloosterzande; Pien Roeland, Philippine. Atheneum, natuur en gezondheid Willem-Jan Eijsackers, Kloosterzande; Sandra Jansma, Axel; Stephanie Kouijzer, Kuitaar; Wie- ke Villerius, Hoek. Atheneum, natuur en techniek Bart Alewijnse, Terneuzen; Ad van Hoeve, twee de profiel Natuur en Gezondheid, Sluiskil, Pas cal Vasseur, Terneuzen. Havo, cultuur en maatschappij Martine Aarts Terneuzen, Nils Pieter Batter- mann, Axel; Karlijn de Buck, Hoek; Lieke Cijsouw, Philippine; Hielke Haers, Philippine; Kim Van Landschoot, Terneuzen; Daniëlle Meu- lenberg, Hoek; Clementine van Noordenne, Axel; Sophie Oostdijk, Westdorpe; Lize de Put ter, Terneuzen; Valerie Vandamme, Axel; Tiffa ny Verpoorte, Terneuzen; Nadja Vives Batista, Terneuzen; Anneke Wisse, Terneuzen. Havo, economie en maatschappij Eveline Begijn, Terneuzen; Evelien ter Borg, Ter neuzen; Sjoerd Boussen, Sint Jansteen; Charlot te Brouns (tweede profiel cultuur en maatschap pij), Terneuzen, Engin Qögürcü, Terneuzen, Joost de Danschutter, Hoek; Tom Dieleman, Hoek, Tom Janssen, Kloosterzande; Wendy de Jonge, Hoek; Frank van Kouteren, Terneuzen; Madeion Lageveen (tweede profiel cultuur en maatschappij), Terneuzen; Bas van Leeuwen, Terneuzen; Yvonne van Luik, Terneuzen; Marus- schka Olckers (tweede profiel cultuuur en maat schappij), Sluiskil; Priscilla Pillinini Pascolo, Ter neuzen; Dimitri Sijriesael, Terneuzen; Ricardo de Voogd, Zaamslag; Hasib Yaqoubi, Heikant. Havo, natuur en gezondheid Nick Kruijt, Hoek; Leroy Neels, Axel; Fabienne Snoeck, Zaamslag; Dennis van der Werf, Ter neuzen. Mavo, natuur en techniek Marius Jasperse (tweede profiel natuur en Ge zondheid), Terneuzen; Jasper Meeusen, Tërneu- zen. Vmbo, theoretische leerweg, sector economie Nicolai Aerts, Westdorpe; Anthony van Assche, Sas van Gent; Amanda van den Berge, Terneu zen; Derek de Booij, Terneuzen; Ivan Bratkov, Axel; Jeffrey Buize, Terneuzen; Bas Coppieters, Axel; Sharon Dieleman, Terneuzen; Valérie Es- selbrugge, Axel; Marc Everaard, Philippine; Sietske Hamelink, Spui; Sven Jansen, Axel; Va lesca Jansen, Terneuzen; Nadide Keten, Terneu zen; Geoffrey de Leeuw, Terneuzen; Yorbin Moes, Terneuzen; Kevin Nielen; Terneuzen; Mare Paulusse, Zaamslag; Bart Romeijn, Ter neuzen; Floris de Schrijver, Sas van Gent; Daan Verlinde, Terneuzen; Sammy van de Voorde, Terneuzen; Manuela van Waes, Terneuzen; Ste ven Walker, Terneuzen; Remco Wieland, Ter neuzen; Iris De Wolf, Zaamslag; Justin de Zeeuw, Hoek. Vmbo, theoretische leerweg, sector techniek Dylan Dophemónt, Vogelwaarde; Ricky Jansen, Terneuzen; Arnoud Koster, Terneuzen; Tiago van Pamelen, Kloosterzande; Tony Planken, Axel. Vmbo, theoretische leerweg, sector zorg en welzijn Talitha Buijze, Kloosterzande; Vivian Hamelink, Terneuzen; Lisa van Miert, Terneuzen; José Pui ster, Zaamslag; Jessica Rademakers, Sas van Gent; Rianne Reitsma, Terneuzen; Giverny Stam, Sluiskil; Femke Vrieswijk, Hoek; Alexa de Waal, Kloosterzande. Vmbo, gemengde leerweg, consumptief horeca Martijn Duerinck, Vogelwaarde. Vmbo, gemengde leerweg, elektrotechniek Pim Goosens, Terneuzen; Elmar Stokhof, Axel. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek metselen Morgan Goelzer, Biervliet. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek schilderen Brenda De Letter, Sas van Gent; Catalin Radu- lescu, Aardenburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek timmeren William Overdulve, Terneuzen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, consumptief bakken Suzie Awad, Sas van Gent; Junita van Bree, Ter neuzen; Nicky de Bruijn, Philippine; Simone de Haan, Terneuzen; Myrthe Hamelink, Terneuzen; Inge de Moré, Terneuzen; Tamara Ottjes, Ter neuzen; Charlotte Schijve, Terneuzen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, consumptief horeca Nigel Bakker, Axel; Cynthia Dekker, Terneuzen; Valerie van den Hemel, Terneuzen; Sanne van Hilst, Zaamslag; Lize Janse, Terneuzen; Sharon van de Velde, Oostburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Piet Baars, Sluiskil; Rowen Beket, Terneuzen; Alexander van den Bos, Terneuzen; Dennis de Bruyn, Terneuzen; Mark Dees, Terneuzen; Bram van Doeselaar, Axel; Robin Hoefeijzers, Hoek; Willem den Hollander, Sas van Gent; Pa trick Huijs, Hoek; Jeffrey Kay, Philippine; Den nis van Ooteghem, Terneuzen; Thierry Pastoor, Terneuzen; Mathew Slabbekoorn, Terneuzen; Davy Vermeulen, Terneuzen; Arjen Wens, Sas van Gent; Wesley Willems, Sluiskil. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, installatietechniek Natascha Bakker, Hoek; Jefta Delfos, Terneu zen; Jeffrey van Gils, Terneuzen; Tim Minne- boo, Biervliet; Angelo Neijt, Philippine. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Aron Altenburg, Sas van Gent; Pim Debacker, Koewach t; Corné Geel hoedt, Axel; Kjeld Over dulve, Terneuzen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, sport dienstverlening en veiligheid Shanyra van Bambost, Terneuzen; Evelien Berg- akker, Terneuzen; Brian Boidin, Hulst; Amanda Caessens, Sas van Gent; Jolijn Colsen, Hulst; Dieuwertje de Cooker, Sas van Gent; Marie Die leman, Zaamslag; Leander Dieleman, Terneu zen; Jasper Dophemont, Hengstdijk; Gertjan van den Dries, Kloosterzande; Mustafa Kaptan, Terneuzen; Jeroen Kik, Terneuzen; Zoë Kol, Ter neuzen; Mathieu Kreuze, Terneuzen; Aswin Os kam, Terneuzen; Merijn van der Plas, IJzendij- ke; Wout Rozijn, Koewacht; Tijn Tielemans, Hoek; Jeroen Tijsseling, Terneuzen; Joep van Valen, Hulst; Mike Verhelpen, Terneuzen; An- toin Wanders, Terneuzen; Ricky Winne, Sas van Gent; Anniek Wisse, Terneuzen. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Elroy Bakker, Axel; Thomas Bourlet, Klooster zande; Demi Chen, Terneuzen; Richard van Fes- sem, Terneuzen; Lucca Heydens, Sint Jansteen; Gert- Jan Op 't Hof, Terneuzen; Ricardo Koele- wijn, Terneuzen; Peter Pepers, Hoek; Johan Rie mens, Axel; Wayne Timan, Philippine; Luca Wullems, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek metselen Egbert Bernabela, Sluiskil; Gianny Kimvwidi, Kloosterzande; Michael de Pooter, Zaamslag; Edemon van Poppel, Sluiskil; Joell Zimmer man, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte ieerweg, bouwtechniek timmeren Ronald Grguric, Terneuzen; Bryan van der Hooft, Terneuzen; Raymond Scholten, Terneu zen; Timothy de Visser, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, consumptief bakken Bart van Drongelen, Breskens; Songül Ersahin, Terneuzen; Mark Goudzwaard, Terneuzen; Mai- ra Splinter, Terneuzen; Tara van de Steenoven, Terneuzen; Tim Vervliet, Terneuzen. Vmbo, asisberoepsgerichte leerweg, consumptief horeca Angie Aaldijk, Sas van Gent; Priscilla Dallinga, Sluiskil; Michelle Dumez, Terneuzen; Anoek Ge leedst, Terneuzen; Wiraishri Jagbandhan, Ter neuzen; Selena Miller, Koewacht; Adelina Nam- ani, Sas van Gent; Jessica de Nijs, Axel; Mi chael Pater, Zaamslag; Jordy de Reus, Terneu zen; Eveliina Takala, Terneuzen; Maaike van de Vrede, Terneuzen; Benjamin Wilten, Hengst dijk; Özlem Yilmaz, Sas van Gent; Naomi Zuid- weg, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, elektrotechniek Kenny Colle, Sas van Gent; Ryan Helm, Terneu zen; Wesley Hemelsoet, Spui; Dwayne Smit, Terneuzen; Jamey Soethaert, Terneuzen; Mai- kel Verdonck, Hoofdplaat; Liam Williams, Ter neuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg. installatietechniek Robbert Doorns, Terneuzen; Jelle van den Eyn- de, Terneuzen; Sahin Kaptan, Terneuzen; Anjo de Kok, Kloosterzande; Danny van de Plas, Ter neuzen; Tonny de Putter, Hoek; Jos Verhelst, Hoek. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Michael van Delft, Terneuzen; Aroyo van Esch, Terneuzen; Niels Heijens, Axel; Abdul Hussein, Terneuzen; Devin van Langevelde, Hoek; Ri chard Vierhout, Axel; Quentin Wong Chung, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, sport dienstverlening en veiligheid Kevin Alblas, Sas van Gent; Edwin Buijs, Ter neuzen; Richard Drijdijk, Axel; Dennis Durinck, Terneuzen; Zjen Geensen, Terneuzen; Robbert Goense, Philippine; Femke Houtzager, Axel; Micky Imandt, Terneuzen; Lodewijk van Keeken, IJzendijke; Muhammed Kilip, Terneu zen; Ricardo Klink, Terneuzen; Mourad Lekfif, Sluiskil; Arnold van der Most, Terneuzen; Ran dy van Overmeeren, Terneuzen; Rowen Ulve- ling, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, voertuigentechnïek Elbert Bouman, Clinge; Dennis de Braai, Ter neuzen; Stefan Hemelaar, Terneuzen; Arjan van Kruyssen. Terneuzen; Kenneth Machielsen, Ter neuzen; Rufin Mercy, Terneuzen; Daan Moort- hamer, Biervliet; Martijn Musters, Philippine; Sander de Nijs, Kloosterzande; Jimmy van der Veeke, Terneuzen Vmbo, leerwerktraject metaaltechniek Brian Kunath, Axel. Vmbo, leerwerktraject bouwtechniek metselen Stafano Lafertin, Axel. Vmbo, leerwerktraject consumptief bakken Suzanne Nached, Terneuzen; Thomas van der Veeke, Terneuzen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie Melissa Beun, Sluis; Audrey Gijs, Breskens; Jes se Lensen, Schoondijke; Charlotte Plasschaert, Oostburg; Sharon Walhout, Biervliet. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Michael Willems, Aardenburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek: Thedjadah Endenburg, Oostburg; Timmy van Goeije, Breskens; Stephan Kreto, Schoondijke; Siemen de Lange, Oostburg; Jasper Riesebos, Oostburg; Alexander Tournois, Schoondijke; Sjoerd Voogdt, Groede; Steven Wolfert, Bres kens. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Kevin Hosten, Cadzand; Leon van Langevelde, IJzendijke; Benjamin Onghenae, Waterlandkerk- je. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Romy Aerssens, IJzendijke; Manon Babijn, Bier vliet; Kimberly Boogaard, Oostburg; Lonny Bre vet, Oostburg; Marieke Dekkers, Waterlandkerk je; Shirley Graff, Schoondijke; Michelle de Krij ger, Oostburg; Samantha Krull, Oostburg; Hylk- je Oosterbaan, Breskens; Remco de Poorter, Oostburg; Sharon Rieteco, Oostburg; Anne Roy, Breskens; Kimberley van Santé, Sluis; Mar- louis Versprille, Oostburg; Kim van der Wal, Waterlandkerkje; Maxim Wille, Zuidzande. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie Berkay Berk, Oostburg; Cynthia Cornelius, Bres kens; Wesley Cornelius, Oostburg; Asja Ginneb- erge, Aardenburg; Savora Heijwegen, Oost burg; Michiel van der Hooft, Oostburg; Natasja Hoogstad, Breskens; Nienke de Houck, Bres kens; Eelco Huysse, Sluis; Kim de Jonge, Oost burg; Noëlla Klaeysen, Hoofdplaat; Haik Knia- zian, Groede; Kimberley Kuijs, IJzendijke; Mi chel van Leeuwen, Oostburg; Leon van Meeu wen, Schoondijke; Niek Mullarezai, Aarden- burg; Melissa Simonse, Breskens; Jordy de Vos, St. Kruis; Duncan Willemsen, IJzendijke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Bas de Hullu, Groede. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaaltechniek Jai Boekhout, IJzendijke; Wouter Dierikx, Aar denburg; Loek Haers, IJzendijke; Marco Harke- ma, Breskens; Michael Krijger, Breskens; Tom Luteijn, Biervliet; Oliver Teague, Zuidzande. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Natasha Boone, Breskens; John de Jonge, Nieuwvliet; Benny Rammelaere, Eede; Olsi Toll- ja, Breskens; Patrick de Vlieger, Breskens. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Huda Asian, Oostburg; Marjolein Contant, Oost burg; Liesbeth Damen, Nieuwvliet; Eline Hamer- linck, Aardenburg; Maarten van Herk, Aarden burg; Janine de Hullu, Zuidzande; Bilitis Loos- veldt, Nieuwvliet; Manon Overdulve, Schoondij ke; Sophie de Saer, IJzendijke; Kristel Verbeke, IJzendijke. Vmbo, gemengde leerweg, economie Stefan Prot, Oostburg. Vmbo, gemengde leerweg, bouwtechniek Tim de Ket, Sluis; Daniël Pieters, Groede; Ste fan Sijrier, Oostburg; Martin Verweij, Oostburg. Vmbo, gemende leerweg, metaaltechniek Nathan de Feijter, Schoondijke; Aron Fenijn, Nieuwvliet; Davy Provo, Oostburg; Donny Ver- duijn, Breskens. Vmbo, gemengde leerweg, voertuigentech niek lloy Duysserinck, Biervliet; Colin Fieret, Oost burg; Benjamin Ongenae, Biervliet; Robin Stoel, Oostburg. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Romy Boeije, Oostburg; Eva Gevers, Aarden burg; Amber Knoth, IJzendijke; Mieke Paridaen, Aardenburg; Sarina Salomé, IJzendijke; Sabri na Verpraet, Aardenburg. Vmbo, theoretische leerweg Si-Mohammed Aboulwafa, Oostburg; Charlotte Almekinders, Cadzand; Nino Bellengé, Aarden burg; Michel Broeckaert, Breskens; Daniëlle de Clerck, Oostburg; Wendy de Clerck, Oostburg; Sarah van Dronkelaar, Oostburg; Joyce Faes, Aardenburg; Jeffrey Fenijn, Breskens; Kelly Fijnaut, Oostburg; Ricardo Grahame, Sluis; Ran dy de Grip, Cadzand; Eliane Hagenaar, Oost burg; Suzanne van Hal, St. Kruis; Jeroen Her mans, Waterlandkerkje; Camiel van Iwaarden, Sluis; Andrea Jansen, Oostburg; Stephanie Jan sen, Oostburg; Arslan Kassan, Nieuwvliet; Mi- key van Kruiningen, Groede; Ka Ho Leung, Cad zand; Stephan van der Linde, Aardenburg; An nabel van Loon, Breskens; Jan Meijaard, Bres kens; Melany Moerman, Oostburg; Esther Mol hoek, Oostburg; Benjamin Moll, Breskens; Dylan Notenboom, Cadzand; Lydia de Paauw, Oostburg; Maaike De Pauw, Eede; Martijn Riss- eeuw, Cadzand; Erwin Schoonakker, Schoondij ke; Monika Skacokova, Aardenburg; Lars Span- haak, Breskens; Nadine Velduis;.Oostburg, Mai- kel Vergouwe, Breskens; Marjolein Verkleij, Oostburg; Edwin Van de Voorde, Groede; Maai ke de Weers, Breskens. Havo, profiel cultuur en maatschappij: Renee Alkemade, Oostburg; Judith Buysse, Biervliet; Chavanne Caboor, Oostburg; Joyce Datthijn, Schoondijke; Inge Dekker, Hoofdplaat; Sanne Dortland, Oostburg; Thei Evertz IJzendij ke; Myrthe Faro, Breskens; Anoek de Gardeijn, Breskens; Lieke Haertjens, Breskens; Veroni van Hal, Eede; Natasja van den Hemel, Bier vliet; Kimberly Herpelinck, Aardenburg; Yoni de Jaeger, Waterlandkerkje; Vicky Mer tens, IJzendijke; Sharita van der Meulen, Oost burg; Ellen Nieuwenhuijze, Oostburg; Carlijn Quaars, Oostburg; Meike Quataert, Aarden burg; Michelle Risseeuw, Breskens; Daisy Roets, Breskens; Patrick de Ruijsscher, Oost burg; Matthijs Ruytenburg, Schoondijke; Romy Tollenaar, Retranchement; Stephanie de Val- cke, St. Kruis; Arno Verstraeten, Oostburg; Jis- ka Vroon, Breskens; Renske van der Waal, Aar denburg; Emma van der Wateren, Groede; Nik- ky Zwitser, Aardenburg. Havo, profiel economie en maatschappij Tom van den Broecke, Breskens; Matthias De Bruyne, Sluis; Koen Buysse, Aardenburg; Glenn Van Damme, Aardenburg; Ellis Klaaij- sen, Groede; Jordi Kouijzer, Oostburg; Sheila van Loenen, Hoofdplaat; Ramon van 't Loo, Nieuwvliet; Stijn .Martens, IJzendijke; Alexander Pronk, Nieuwvliët; Daniël Voet, Groe de; Heieen van Waes, Schoondijke. Havo, profiel natuur en gezondheid Karen Buysse, IJzendijke; Leonie Cornelis, Oost burg; Michelle Flikweert, Breskens; Marte Lam- mers, IJzendijke; Jeroen de Milliano, Oostburg; Kim Reijnierse, Oostburg; Mieke van de Voor de, Aardenburg; llyas Yavuz, Breskens. Havo, profiel natuur en techniek: Marjo de Baere, Aardenburg; Tom Buysse, IJ zendijke; Jaimie Carels, Breskens; Robin Dellae- rt, IJzendijke; Marco de Gardeijn, Breskens; Ar jan van Luijk, Oostburg; Jimmy Pijcke, Water landkerkje; Kevin de Ruijsscher, Hoofdplaat; Dennis Tange, Biervliet; Edwin Tange, Biervliet; Bianca De Wilde, Breskens. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Eva Bellengé, Aardenburg; Ceri-Anne van de Geer, Groede; Aris den Hollander, Oostburg; Marloes de Houck, Groede; Esther Leijte, Water landkerkje; Vicky van der Linden, Groede; Meij- ke van der Plas, IJzendijke; Maaike Ruesen, Aar denburg; Roel Sarneel, Groede. Vwo, economie en maatschappij Malik Boureghda, Oostburg; Sebastien Groos- man, IJzendijke; Gwendolyn Hagenaar, Oost burg; Eveline Mangnus, Biervliet; Geert Stroo, Oostburg; Quincy Vermue, Oostburg; Silvy Ver- mue, IJzendijke; Dennis Verstraete, Breskens; Karl van de Vijver, Sluis. Vwo, natuur en gezondheid Liane Hamelijnck, Breskens; Karen Mol, Oost burg; Sophie Plasschaert, Oostburg; Arjen Steij- aert, Oostburg; Justin Tazelaar, Oostburg; Alexander Verhelst, Biervliet; Ramon de Visser, Biervliet; Sabrina de Winter, Breskens. Vwo, natuur en techniek Roland Buysse, Oostburg; Roy de Clerck, Oost burg; Tim de Groote, Nieuwvliet; Thomas de Meijer, Sluis; Bert de Putter, Cadzand; Ruben Speiier, Sluis; Lidwien Swenker, Oostburg; Tho mas Waterman, Oostburg. Vmbo, theoretische leerweg Kirsten Bakx, Terneuzen; Marja van den Berg, Hoek; Frank Brugge, Schoondijke; Maria Brug ge, Breskens; Jan-Nico Elings, Oostburg; Anita van der Have, Terneuzen; Yorick Michielsen, Terneuzen; Michael den Ouden, Spui; Roméo Palm, Terneuzen; Fiennie Rijnberg, Hulst; Wer ner Stokhof, Axel; Üzeyir Tasyürek, Ternèuzen; Nejla Tezel, Terneuzen; Natasja van de Walle, Axel; Sven de Wolf, Axel. Havo, profiel cultuur en maatschappij Moniek Krijn, Terneuzen; Leroy Maas, Axel; Tamara de Schepper, Hulst; Cynthia van de Vel de, Terneuzen; Hans van Vuuren, Zaamslag. Havo, profiel economie en maatschappij Thierry de Baets, Sluis; Inie van der Bent-Bosters; Valerie Buijsse, Hulst; Cristophe Durris, Terneuzen; Amela Fekovic, Terneuzen; Vincent Hanegraaf, Axel; Theo de Jong, Terneu zen; Thomas de Koeijer, Hoek; Martin de Kra mer, Terneuzen; Roy Samuels, Westdorpe; Ray mond Sling, Terneuzen; Chantal van der Spek, St. Annaland; Ward van Unnik, Etten-Leur; Jo nathan de Visser, Zaamslag; Edwin Witte, Ter neuzen. Havo, profiel natuur en techniek Thomas Poppe, Zaamslag; Alexius Verbrugge, Terneuzen; Havo, profiel natuur en gezondheid Sander Driessen, Terneuzen; Tom de Maaijer, Graauw; Linda Matthijs, St. Jansteen. Havo, profiel natuur en gezondheid én natuur en techniek Celal Korkmaz, Oostburg; David de Waele, Groede; Joris van der Zande, Hulst. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Miriam Rouw, Terneuzen. Vwo, profiel economie en maatschappij Nadia Bruurs, Terneuzen. Vwo, profiel natuur en techniek Jeroen van Bellen, Vogelwaarde; Sander Dhont, IJzendijke. Vwo, profiel natuur en gezondheid Reinhoud de Blok, Hengstdijk; Karlijn Cappen- dijk, Zelzate; Elise Reus, Groede. Vwo, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid Daniël Audenaerdt, St. Jansteen; Gina Elmont, Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 31