PZC I Sport vraagt veel energie Het Goese Lyceum Goes Pieter Zeeman Zierikzee Groene School Sommelsdijk Markiezaat Collegf Bergen op Zoom Praktijkschool De Sprong Terneuzen zaterdag 17 juni 2006 Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timme ren Mervin Bul, Brouwershaven; Jos Francke, Goes; Jeroen de Groene, Sluiskil; Michel van Hese, Goes; Glenn van Liere, 's-Gravenpolder; Lennert Quant, Zierikzee; Stefan Rouw, 's-Heer Hendrikskinderen; Casper Sinke, Yerseke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg techniek, bouwtechniek-metselen Mare Boogaard, Kapelle. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, techniek-breed Souliman Abali, Goes; Matthew Bal, Nisse; Mark Boogaard, Kwadendamme; Stefan Boon man, 's-Heerenhoek; Robin Brevoord, 's-Gra venpolder; Maurice Dijkstra, Goes; Léon Goede- gebure, Nieuwdorp; Wesley de Groot, 's Hee- renhoek; Nicky Heijman, Ovezande; Patrick Huijssoon, 's-Gravenpolder; Kevin de Jager, Goes; Mike Karelse, 's Heer Arendskerke; Domi nic Koole, Ovezande; Niels Koster, Yerseke; Niels van Kraanen, Goes; Leroy Kristelijn, Burgh-Haamstede; Theggy Kyezu, Goes; Leon van der Lee, Ovezande; Rochdi Menheere, Goes; Donovan Moens, Wolphaartsdijk; Sven Nieuwkoop, Goes; Kevin Oosterveer, Yerseke; Roelof Pedro, Goes; Patrick Remijnse, Ovezan de; Michael Rütze, Kapelle; Gerard Severijnen, Heinkenszand; Dannny Tuijt, Goes; Ricardo Ver- brugge, 's-Gravenpolder; Martin Verhulst, Kam perland; Robert Visch, Goes; Martijn Vleugel, Kapelle; Evert de Vries, Wolphaartsdijk; Jermai- ne Westerweele, Goes; Ruben de Wild, Wilhel- minadorp; Matthijs Zoeteweij, Colijnsplaat. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, theater dienstverlening en techniek Romina Brusket, Goes; Sharon van den Doel, Hansweert; Jamie van Gaal, Goes; Tim Gorter, Heinkenszand; Tahira van Hekelen, Yerseke; Joyce Hoondert, Heinkenszand; Joost Kuiper, 's-Heerenhoek; Kelly Moerland, Kruiningen; Chariot van de Velde, 's-Heerenhoek; Tim Ver schoor, Middelburg; Eline van der Wilt, Brou wershaven; Emiel Zoutewelle, Serooskerke (W). Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, techniek, transport en logistiek Ruben Deurloo, Kloetinge; Lennard Klap, Wis- senkerke; Kees van Kralingen, Goes; Pim Min- naard, 's-Gravenpolder; Dennis van der Weele, 's-Gravenpolder; Nicky van Zanen, Middelburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptief Miranda Bakker, Heinkenszand; Rick van der Boog, Kapelle; Henk van Griethuijsen, Oost Souburg; Ricardo Groenenberg, Goes; Ramon Hollestelle, Krabbendijke; Michel Huibregtse, Goes; Ronald Janssens, Kapelle; Joren Krekel- berg, Heinkenszand; Danielle Krijnsen, Goes; Thijs Kwekkeboom, Heinkenszand; Suzanne Lous, Ovezande; Dennis de Nood, Goes; Jacky Nuijten, 's-Gravenpolder; Lisanne Rijk, Kloetin ge; Dominique Schout-Velthuijs, Goes; Desiree Steketee, Heinkenszand; Adrïaan Verduijn, Ka pelle. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie Virishkoemar Banwarie, Goes; Simone van den Dries, 's-Heerenhoek; Loes Grunewald, Kwa dendamme; Thierry Hoogerheide, Kloetinge; Stephan Klupper, Goes; Leila Ben Mëryem, Ril- land-bath; Igor Minnaard, Goes; Stephanie van Moolenbroek, Goes; Harm van Os, Goes; Sylvia Reijnhout, Goes; Gaby Simons, Goes; Amar Spahovic, Goes; Tin Tran, Goes; Assia El Ua- richi, Goes; Jimmy de Wijze, Kapelle; Tugba Ye- nilmez, Rilland-bath. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Ymran Avdosoji, Goes; Esma Avdosoji, Goes; Janey Beulens, Kwadendamme; Sihem Boura- bouaa. Goes; Robin Braam, Goes; Denice Dek ker, Goes; lalada Janthanetr, Goes; Marylou van der Klooster, Nieuwdorp; Milou de Koning, Kapelle; Rafael Lugo, Goes; Marjolein Meijaard, Wolphaartsdijk; Melissa Verheul, Borssele; Eli zabeth Vermeulen, Kapelle; Patricia van Vul pen, Goes; Daphne van't Westende, 's-Heeren hoek; Reginauld van Wolde, Goes. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg techniek, bouwtechniek-timmeren Arjan Franse, Kwadendamme. Vmbo, gemengde leerweg, technologie Shobiga Babugy, Kapelle; Stefan Beenakker, Ka pelle; Kevin Bors, Kapelle; Maikel Fierloos, 's-Gravenpolder; Johnny van der Hoest, Yerse ke; Eelco Koeman, Krabbendijke; Michael Le, Goes; Robert Maes, Borssele; Jannes Masclé, Kapelle; Michèl Meijer, Kapelle; Wilco Piketh, Hoedekenskerke; Sharon Pop, Heinkenszand; Naomi Rommens, Oost-Souburg; Kïmberley Scheffel, Rilland; Dion Schieman, Kruiningen; Marvin Venderbos, Kortgene; Joyce Walhout, Heinkenszand. Vmbo, theoretische leerweg, economie Justin van Aert, Krabbendijke; Miranda Alburg, Colijnsplaat; Samantha Bakkenhoven, Kapelle; Stèphanie Coomans, Heinkenszand; Laura van Damme, Ovezande; Gülsen Emre, Heinkens zand; Savanne Hintzen, Lewedorp; Natasja Hol lestelle, Yerseke; Jacques Hoogesteger, Wemel- dinge; Rick van Houten, Goes; Murat Irgören, Krabbendijke; Chantal de Jonge, 's-Heeren- hoek; Tim Kleppe, Goes; Stefan Kloet, Heinkens zand; Robert Jan Kohier, Goes; Stefan Korshui- ze, Wemeldinge; Pedro Minnaard, Yerseke; Ke vin Moll, Geersdijk; Jeffrey Otten, 's-Gravenpol der; Eva Posthumus, Goes; Michael Relyveld, Heinkenszand; Kim Schuilwerve, 's-Heer Hen drikskinderen; Mike Schutter, 's-Heer Hendriks kinderen; Luuk Snaterse, Wissenkerke; Charis- sa Steinmeier, Goes; Angela Stok, Goes; San der Tettelaar, Waarde; Sabrina Venendaal, Drie wegen; Kimberly van Vugt, Goes; Daniël van der Winden, Rilland. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Ferde Best, Heinkenszand; Ricky van der Bo^rgt, Heinkenszand; Sander Braam, Kortgene; Llbyd Dane, Goes; Jeroen Koole, Ovezande; Jeroen de Looff, Wissenkerke; Erwin Looij, Goes; Aline Minnaard, Yerseke; Martin Roeleven, Kats; Ma- rijn Schipper, Goes; Joost Schoonakker, Goes; Gijs van 't Veer, Goes. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Selina van den Berg, 's-Heer Arendskerke; Maai ke Bezuijen, Kwadendamme; Dwayne Boeijen, Goes; Lisa Burgs, Goes; Jessie Capello, Goes; Norbert de Groot, Burgh-Haamstede; Joy Her mus, Kapelle; Pascal Hoogerheide, Colijns plaat; Aniek Huijbrechts, Ovezande; Susan Ijs- sel, Wolphaartsdijk; Cindy van Iwaarden, Yerse ke; Mark de Jong, Kapelle; Mark de Koeijer, We meldinge; Frencis Kramer, Heinkenszand; Ju dith Lamper, Heinkenszand; Nadia Langenberg, Wolphaartsdijk; Milou van Loon, Kortgene; Tj- ing Tjing Mui, Heinkenszand; Kim van Oosten, Driewegen; Wendy Pantus, 's-Gravenpolder; Ni cole de Smit, Colijnsplaat; Jorien Sommeïjer, Ovezande; Marisha van de Swaluw, Heinkens zand; Hieu Ta, Goes; Talita Tikai, Goes; Jessica Tolhoek, Waarde; Manon Tolhoek, Biezelinge; Vera van der Weele, Colijnsplaat. Havo, profiel economie en maatschappij Leonie Bilterijst, Goes; Jerney Boonman, Hein- Corola Meulmeester en Victor Baars (links). foto Dirk-Jan Gjeltema Als je zo veel met sport bezig bent als de leerlingen van het Cios in Goes, dan eet je vast ook heel erg gezond. Tenminste, dat zou je op voorhand denken. Voor sommi gen gaat die vlieger inderdaad op, maar een bezoekje aan een basketbaltoernooi van de school laat zien dat Cios-leerlingen, net als andere jongeren, ook graag een zak chips of een saucijzenbroodje lusten. De één eet een appel als tussendoortje, de ander deelt een zak chips met een klasge noot en een volgende loopt met een waterijs je in z'n hand. „Nee hoor, leerlingen van het Cios eten niet anders dan anderen", zegt Co- r.ola Meulmeester (18). Naar eigen zeggen eet ze zelf gezonder dan de gemiddelde ciosser. „Ik ben wel gezond bezig, ja. 's Morgens begin ik met versgeper- ste jus d'orange. Die maakt mijn moeder voor me klaar. Naar school neem ik vier bo terhammen mee. Ik eet elke dag ook mini maal twee stuks fruit en ik drink veel wa ter, 's Avonds eet ik altijd lekker thuis. Als ik twee keer achter elkaar friet gegeten heb, dan zorg ik er wel voor dat ik de dag erna een gezonde maaltijd binnen krijg. Lekker bonen met aardappels ofzo. In het weekend eet ik wel koekjes en snoepjes, maar niet te vaak, want als ik daarmee begin, dan kan ik niet meer stoppen." „Nou, ik doe helemaal niet gezond", zegt Victor Baars (19) over zijn eetgewoonten. „Ik ontbijt nooit :s ochtends. Dat komt om dat ik altijd te weinig tijd heb. Daardoor neem ik ook geen boterhammen mee. Dan ga ik 's middags naar de supermarkt om croissantjes en chips te kopen. Ik koop ook wel eens een halfje brood en een pot pinda kaas of een bakje kipkerriesalade. 's Avonds is dat anders hoor. Dan kookt mijn moeder en eet ik spaghetti, lasagne of aardappels. Het scheelt natuurlijk wel dat wij veel meer bewegen dan andere jongeren. Daardoor kunnen we ook meer hebben." Koolhydraten Voor al dat sporten heb je natuurlijk veel energie nodig. Heel veel boterhammen, daar haalt Mark Pomp (18) de koolhydraten van daan. „Ik heb er altijd acht of negen bij me. Ik begin 's morgens al in de trein te eten. Wat er op zit? Dat is heel verschillend, want mijn moeder maakt ze altijd klaar. Meestal kaas of chocoladepasta ofzo. Veel mensen eten bijna elke dag friet in de kantine, maar dat doe ik niet. Ik koop wel eens croissant jes of chips. Soms moet ik 's avonds voetbal len en kom ik laat van school. Dan eet ik croissantjes tussendoor. Ik denk er wel over na hoor, want het liefst zou ik natuurlijk ook elke dag friet eten, maar ja dan weeg je binnen een week honderd kilo, bij wijze van spreken. Ik probeer ook twee stuks fruit te eten per dag. Die neem ik mee naar school. Groenten eet ik thuis." Misschien dat Cios-leerlingen zich toch wat meer bewust zijn van wat wel en niet ge zond is, denkt Anne Teunissen (18). „We hebben geleerd wanneer je vet verbrandt en wat je wel en niet moet eten. Ik ben er zeker mee bezig. Ik eet veel fruit en ik drink ander halve liter water per dag. Anderen doen dat ook wel. Die eten broodjes gezond. Niet dat iedereen gezond eet hoor, want je ziet net zo veel borden friet." Cornelleke Blok kenszand; Marloes Goethals, Kapelle; Sanne Hermsen, Goes; Borre van der Hoeven, Goes; Amy Hopmans, Goes; Amber Jacobs, Middel burg; Leonie de Koster, Colijnsplaat; Kees Lau rens, Wolphaartsdijk; Yoeran Luteijn, Driewe gen; Daisy van Maasdam, Goes; Nikki Malchus, Kamperland; Carlo Markaban, Goes; Marjolijn Oudesluys, Wilhelmïnadorp; Nicole Penne, Kruiningen; Anouk de Regt, Kattendijke; Dymf- na Roelink, Goes; Ricky Schuitemaker, Kapelle; Mette Sinke, 's-Heer Arendskerke; Robin Sinke, Kruiningen; Eva Slierendrecht, Wolphaartsdijk; Tessa Springer, Goes; Joska Telleman, Goes; Kim Veldhoen, Goes; Iris Verhaagen, Kloetinge; Tiffany Verhage, Burgh-Haamstede; Wim de Vos, 's Heer Hendrikskinderen; Kenny Weijgers, Heinkenszand; Charlotte Welbergen, Ellewouts- dijk; Willem Wesdorp, Kortgene; Lavina de Wil de, Koudekerke; Marthe de Win, Goes; Debby Wisse, Heinkenszand; Evelien de Wolf, Kloetin ge; Jolanda Zwagemaker, Goes; Kimberly van Zweeden, Kapelle. Havo, profiel cultuur en maatschappij Sjoerd Barends, Goes; Joska van den Berge, Yerseke; Brenda de Blaeij, Heinkenszand; Kevin de Boe, Wemeldinge; Lot den Boer, 's Heer Hen drikskinderen; Ardjan Bolink, Goes; Sven Braam, 's-Gravenpolder; Dagmarvan Dijk, Kloe tinge; Ferdinand Duïjvesteijn, Heinkenszand; Yordi van der Endt, Goes; Dignus Heijning, Goes; Melissa Hewitt, Kloetinge; Naomi Hille- brand, 's-Gravenpolder; Jelmer Holm, Goes; Li za Kats, Goes; Leon Knoors, Kapelle; Stefan Koeman, Krabbendijke; Michael Koendan-Pan- day, Goes; Kevin de Kok, Krabbendijke; Daniël- le Korstanje, Yerseke; Gino Langestraat, Goes; Mark Lindenberg, Krabbendijke; Lorenz Mada- sim, Goes; Wilco Meijaard, Wolphaartsdijk; Ka tie Meijer, Rilland; Jos Minnaard, Krabbendijke; Martine Musters, Wemeldinge; Harold Nguyen, Goes; Thuy Van Nguyen, Goes; Naomi Palo, Goes; Annelot de Regt, Kats; Raymond Ribbink, Kapelle; Britt Schutter, 's Heer Hendrikskinder en; Arjen van Steenoven, 's-Heer Abtskerke; Stephanie Stobbelaar, Yerseke; Leon de Visser, Kapelle; Diewertje Vogel, Goes; Fleur Vos, Goes; Romy Vreke, Middelburg; Marieke de Vries, Goes; Josje van 't Westeinde, Kapelle; Benjamin Wilgers, Kattendijke; Simon de Zwaan, Goes. Havo, profiel natuur en gezondheid Nicole Casteleijn, Wemeldinge; Kevin Dane, Goes; Bianca Duijn, Goes; Anne de Jong, Noordgouwe; Jasper de Joode, Kloetinge; Tho mas Kleppe, Goes; Erik Vermue, Heinkenszand; Kirsten de Vos, 's-Heer Arendskerke; Charon Wijn, Goes. Havo, profiel natuur en gezondheid en natuur en techniek Stijn Brilman, Wissenkerke; Sander de Leeuw, 's Heer Hendrikskinderen; Robert Steendijk, Goes; Stefan van der Vliet, Kloetinge. Atheneum, profiel cultuur en maatschappij Eveline Cleiren, Kapelle; Silke de Klerk, Goes; Moniek Kok, Yerseke; Evi Martens, 's-Heeren hoek; Annamaj van Ree, Heinkenszand; Ma- rie-Anne van Stam, 's-Heerenhoek; Lizzy Vren- cken, Kloetinge. Atheneum, profiel economie en maatschappij Bram Bekker, Heinkenszand; Kayleigh Boerjan, Goes; Anne de Bourgraaf, Goes; Sander den Dekker, Goes; Brett van Deursen, Wemeldinge; Marlou Eckhardt, Kruiningen; Eveliene Eijser- mans, Goes; Joost van den Ende, Nisse; Andre Goossens, Goes; Maureen Goris, Kloetinge; In ge de Graaf, Driewegen; Anne de Jong, Kapel le; Davina de Jonge, Kortgene; Daisy de Joode, Kapelle; Mirjam Kort, 's-Heer Hendrikskinder en; Rens Krijgsman, Heinkenszand; Laura de Landgraaf, Kloetinge; Erwin Nagelkerke, We meldinge; Niels van Nieuwenhuijze, Kruinin gen; Saskia van Noort, Kapelle; Inge Reuvers, 's-Heer Abtskerke; Pascal van Strien, 's-Heeren hoek; Jacinda van 't Veer, Goes; Ashley Ver aart, Vlissingen; Carolien Vis, 's-Heer Hendriks kinderen. Atheneum, profiel natuur en gezondheid Arno Coppens, Goes; Inte Dessing, Zierikzee; Remco Dorssers, Goes; Freya Duvekot, Goes; Astrid Jacobs, 's-Gravenpolder; Monique van Kleef, Waarde; Joris Kole, Wemeldinge; Hinde de Lange, Wemeldinge; Marianne Langendijk, Krabbendijke; Anne Meeuwsen, Wemeldinge; Sjoerd Oberman, Goes; Amber van de Parel, Kruiningen; Elien Phernambucq, Ovezande; Ar- nella de Pree, Heinkenszand; Florian Risseeuw, Kruiningen; Tom Roth, Scharendijke; Evelien Schouten, Wemeldinge; Inge Slenter, Kats; Lin da van der Weele, Goes; Sanne Wichman, Goes. Atheneum, profiel natuur en techniek Jarno Bos, Yerseke; Björn Straijer, Burgh-Haam stede; Tim Vonk, Goes; Martijn Wuis, Middel burg. Atheneum, profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek Manoj Kamps, Goes; Matthijs Zweemer, Goes. Gymnasium, profiel cultuur en maatschap pij Lotte Dieleman, Goes; Stevie van Loo, Kloetin ge; Caspar Mulders, Goes; Maaike Wagenaar, Kloetinge. Gymnasium, profiel economie en maatschappij Hanneke de Danschutter, Bruinisse. Gymnasium, profiel natuur en gezondheid Willemijn Bins, Kapelle; Sacha Horvath, Goes; Silvie-An de Schipper, Kapelle; Margot Warren, Wissenkerke. Gymnasium, profiel natuur en gezondheid/natuur en techniek Tobias Coppejans, Kamperland; Sanne Koe nen, Kapelle; Marco Reijne, Kapelle; Robert-Jan Slager, Goes. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Imke van den Ende, Zierikzee; Anne Hammers, Brouwershaven; Marloes Lemsom, Renesse; Robin Waterreus, Zierikzee; Freek van der Wee le, Zonnèmaire. Vwo, profiel economie en maatschappij Floortje de Ceuster, Zierikzee; Dominique Fluijt, Bruinisse; Karsten Foekens, Zierikzee; Lars Fon- kert, Renesse; Leon Koopman, Zierikzee; Maar ten van der Lee, Zierikzee; Tess Luijcx, Burgh-Haamstede; Robin Meertens, Bruinisse; BJ van Pelt, Scharendijke; Bianca Pesch, Zierik zee; Sven Verseput, Kerkwerve; Keivin de Veth, Zierikzee. Vwo, profiel natuur en gezondheid Evelyne Bambelt, Zierikzee; Bernadette Bijkerk, Burgh-Haamstede; Christa de Boer, Zierikzee; Marloes Faut, Zierikzee; Mirjam Fondse, Ouwer- kerk; Annefleur Koopen, Zierikzee; Jan Marcus, Burgh-Haamstede; Nescio Midavaine, Burgh-Haamstede; Wendy van der Wekken, Zie rikzee. Vwo, profiel natuur en techniek Maurtis van Gemeren, Oosterland; Jeroen Lu- kas, Zierikzee. Vwo, profiel natuur en techniek natuur en gezondheid Willem Eerland, Nieuwerkerk; Jaap Kooiman, Zierikzee; Isabella Struijk, Zierikzee. Havo, profiel cultuur en maatschappij Femke Akkersdijk, Zierikzee; Audrey Atoon, Brouwershaven; Adriaan van den Berg, Bruinis se; Annejet Bil, Zierikzee; Fabiënne Boon, Zierik zee; Sebastiaan van den Bos, Renesse; Maaike van Dijke, Burgh-Haamstede; Jacolien de Glop- per, Serooskerke; Marije van der Hoeven, Noordgouwe; Gwenda Jochem, Zierikzee; Ma rije Kloet, Noordgouwe; Jeannet van Kuijk, Scharendijke; Tjerk Merema, Zierikzee; Sharon van Oost, Renesse; Jeanne Schwarze, Zierik zee; Thessa van der Sleen, Nieuwerkerk; Marti ne van de Velde, Dreischor; Nina Verkaart, Nieu werkerk. Havo, profiel economie en maatschappij Jennifer Bree, Oosterland; Daniëlle Burema, Brouwershaven; Desiree Francke, Nieuwerkerk; Laura de Glopper, Burgh-Haamstede; Jort Har don, Zierikzee; Janneke Jol, Zierikzee; Ruben de Jong, Scharendijke; Bart Kloet, Zierikzee; Pa trick Kooijman, Kerkwerve; Marjon Koster, Brouwershaven; Menno Maan, Ellemeet; Bian ca Meyer, Bruinisse; Robert Padmos, Nieuwer kerk, Jan Richardson, Nieuwerkerk; Pascal Rijn berg, Bruinisse; David van der Schelde, Kerk werve; Floortje van Trierum, Zierikzee; Stefan Verloo, Zierikzee; Jimmy Versluis, Dreischor; Tim de Visser, Zierikzee; Joyce van der Weele, Scharendijke; Johan de Weerdt, Zierikzee. Mart Kik, Brouwershaven; Gilles Lindhout,t 0 nesse; Michel Maaskant, Bruinisse; Rik li' naar, Burgh-Haamstede; Alex Pannekoek,? rikzee; Brian ten Veen, Oosterland; Stephan'; )l strate, Nieuwerkerk; Kenneth de Vrieze, K> werve. 0 Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Michelle Boogert, Zierikzee; AnnemiekeW Zierikzee; Joyce Lokerse, Zierikzee; Sylvia. Loon, Zierikzee; Jet Markusse, Zierikzee; V lienke Mes, Zierikzee; Andrea van Noord, Z? t zee; Aniek Quist, Zierikzee; Lianne Q. Burgh-Haamstede; Lindy Quist, Zierikzee;A- lique ter Riet, Nieuwerkerk; Francisca Steve Zierikzee; Mariëlle Vaane, Zierikzee; Mich Wi Vermeulen, Zierikzee; Mariska Verstrae sat Burgh-Haamstede; Stephanie de Vries, Zi- isn zee; Imke Wandel, Scharendijke. ckf Vmbo, theoretische leerweg artl Suzanne van Achterberg, Ouwerkerk; Srifne van Asten, Dreischor; Merel Bal, Zierikzee;, sica Boot, Zierikzee; Robbert de Bruine, Oos, land; Roxana van Daelen, Burgh-Haamsü Maaike Dalebout, Zierikzee; Sanjana Fien Noordgouwe; Leonard Floresia '''i1 Burgh-Haamstede; Evelien Gebraad, Bruir Mike van der Goot, Bruinisse; Stephan lisch, Scharendijke; Liroy van Hoewijk, Z; H16 zee; Lars Holm, Zierikzee; Bryan Hooft, Z? zee; Chris Horeweg, Zierikzee; Yuri Houtg Burgh-Haamstede; Nicole Jonker, Zierikzee; dy Koek, Burgh-Haamstede; Susanne de ker, Burgh-Haamstede; Yessica Ligterink, nesse; Randolph Luijsterburg, Zierikzee; Lukas, Zierikzee; Lieske de Man, Zierikzee; Markusse, Zierikzee; Ginny Nies|te Burgh-Haamstede; Martijn Peeren, Oosterl;roe Marcel Pijpstra, Zierikzee; Michiel Pon, Zi: nl) zee; Robert van Popering, Bruinisse; Jes i^' Sol, Sirjansland; Jeroen van der Burgh-Haamstede; Pascal van der Burgh-Haamstede; Mirre Vaillant, Zierii Koen van Velthoven, Zierikzee; Lennarl' haak, Zierikzee; Joren Versaevel, Noordga Marjan Verspoor, Bruinisse; Mariëtte Weerdt, Zierikzee; Maikel van Westenbm e? Oosterland; Inge Witvliet, Zierikzee. Ilï; Havo, profiek natuur en gezondheid Fleur Bakker, Burgh-Haamstede; Ahmed Ibra him, Zierikzee; Avin Ibrahim, Zierikzee, Miriam Kleijn, Dreischor;Thijs van der Nagel, Zierikzee; Lily Odinot, Zierikzee; Miranda de Ruijter, Zierik zee; Evert van de Zande, Zierikzee. Havo, profiel natuur en techniek natuur en gezondheid Corné Bal, Zierikzee; Timo Hofs, Zonnemaire; Bouke de Jonge, Zierikzee; Nicky Koenen, Ou werkerk; Simone Roosen, Scharendijke Michiel van Schelven, Zierikzee; Maarten Vis ser, Serooskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, economie Kiona Linders, Scharendijke; Fabian Oostvo gels, Scharendijke; Karin Verhoek, Scharendij ke; Stefan van der Weele, Zierikzee. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Johan van der Bijl, Zierikzee, George ten Veen, Oosterland. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, metalektro Elman Alakbarov, Ouwerkerk; Stephan Bie- rings, Zierikzee; Stefan Demper, Oosterland; Ar- dy van Eenige, Zierikzee; Robin van 't Hof, Brou wershaven; Stephan Hokke, Zierikzee; Jorgo de Jonge, Zierikzee; Daan van Londen, Dreischor; Tim van den Noort, Zierikzee; Alex Olree, Nieu werkerk; Jonathan Romero Ponce, Bruinisse; Machiel de Ruijter, Kerkwerve; Jimmy Sever- ins, Zierikzee. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Ilse van Dijke, Burgh-Haamstede; Renate den Engelsman, Bruinisse; Elaine de Feiter, Nu- mansdorp; Sharon de Graaf, Zierikzee; Eline van der Heide, Zierikzee; Marijke van Mastrigt, Burgh-Haamstede; Nathalie Schot, Zierikzee; Melissa Smid, Oosterland; Amanda Soeters, Burgh-Haamstede; Diandra Viswat, Zierikzee; Samantha de Vlieger, Zierikzee; Mariska de Wit, Ouwerkerk. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, economie Joëlle van Bolhuis, Zierikzee; Arnoud Bouhui- sen, Serooskerke; Dineke Deïst, Zonnemaire; Quincy Enser, Zierikzee; Angelique Geelhoed, Zonnemaire; Frans Kooman, Zierikzee; Timothy Kruijff, Zierikzee; Jimmy Verdonk, Ouwerkerk. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek Lennart van den Berge, Dreischor; Merijn Kor stanje, Renesse. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metalektro Jochem van Berkel, Zierikzee; Marijn Berre- voets, Zierikzee; Harry de Broekert, Scharendij ke; Toon de Bruijn, Zierikzee; Mark Feijtel, Brui nisse; Robin Flikweert, Brouwershaven; Philip Gedrojc, Zierikzee; Roy de Jonge, Zierikzee; Praktijkonderwijs Peter van Strien, Nieuwerkerk; Silvester Mourik, Zierikzee; Jeroen Hillebregt, Zieri Nathalie Bazen, Zierikzee; Kimberley D: laar, Oosterland; Mark Knoester, Brouwe- ne Kaderberoepsgerichte leerweg Frank de Bruine, Oosterland; Thijmen denar gelsman, Sint Annaland; André Grootent B Sirjansland; Leona van der Have, Ooster 6'; Sjoerd Heestermans, Oud-Vossemeer; 8 de Jonge, Sint Philipsland; Arjan van V ,Bl Sint Philipsland; Coen van Nieuwenhi Sint Philipsland; Iwan Schults, Bruinisse ln nold Tettero, Dreischor; Leendert Verhoe'<. terland. Basisberoepsgerichte leerweg Anoeska van den Berg, Sint Philpsland; f/: de Bruine, Bruinisse; Eric Duffener, Ooste 156 Antoinette van der Giesen, Sint Philip;08 Herco Noorthoek, Sint Philipsland; Henk ie Velde, Oosterland. Leerwerktraject Ricardo Aarnoudse, Oud-Vossemeer; Mi Bevelander, Sint Annaland; Thony Dooge, terland; Renée Duinhouwer, Zierikzee, Milo ree, Bruinisse; Marco Oosterling, Ren Esmee Roggeband, Dreischor; HarmenVei Nieuwerkerk. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg sector instalektro Samer Aphrham, Tholen. Vmbo, kaderberoepsberichte leerweg sector administratie Samantha Gomes, Sint Maartendsijk Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg isl sector instalektro Malcolm-Jan Macgregor, Sint Annaland;(nb< Steenbrink, Poortvliet. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg sector administratie Max Tol, St. Philipsland. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg sector bouwtechniek Daan Moerland, Tholen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg sector metaaltechniek Sylvester Corpier, Oud-Vossemeer; Re: Jat Groen, Poortvliet; Michael van der Laan, t len. II Detailmedewerker Soraya van Broekhoven, Terneuzen; Gic Bronne, Terneuzen; Yuksel Durgun, Term Frankie van Houcke, Westdorpe; Leylal Sas van Gent; Eyup Palit, Terneuzen; Roy ij, IJzendijke; Martijn de Putter, Zaamslag ny Thiry, Cadzand; Omar de Vries, Axel. Machinale houtbewerking en banktimmeren Jeroen van den Bos, Axel; Michael Broecke, Sluiskil; Marco Laub, Sas van Eyup Palit, Terneuzen; Danny Thiry, Benjamin de Waal, Hengstdijk. Magazijnmedewerker Sander Braai, Sluiskil; Yuksel Durgun, Tri6 zen; Irma van Duyn, Terneuzen; Kevin J; s' Oostburg;Yusuf Keskin, Zaamslag. ie, Onderhoud Plantsoen Jeroen van den Bos, Axel; Kevin Debaere kens; Frankie van Houcke, Westdorpe; Laub, Sas van Gent; Roy Porreij, IJze' Benjamin de Waal, Hengstdijk; Jean We? Hoek. Schoonmaken in de groothuishoudin"1, Irma van Duyn, Terneuzen; Naomi de. - Sas van Gent; Sharonna van der Lijke, T zen; Xavier Moreels, Sluis; Chantal van len, Terneuzen. VCAI Irma van Duyn, Terneuzen; Kevin Jansen burg. Werken in de keuken Soraya van Broekhoven, Terneuzen; Kirr van Hoecke, Sas van Gent; Leyla Kahy van Gent; Przemek Mertens, Terneuzen; de Vries, Axel. dre

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30