Zeeuwse titel Theo Rabout PZC Kirsten Wild sprint naar overwinning Voetbalclub Goes start met een zaterdagteam Boekweitronde weer sterk bezet Volleybalclubs Mevo en Kwiek willen fuseren Zeeuwse ploegen in de hoofdklasse B De Schelde mag niet strijden om de landstitel 22 Atleet wint 3000 meter in Oostburg uitslagen zaterdag 17 juni 2006 swb Zege Weijermans steelt show op Zeeland Outdoor NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Met twee fraai gereden proe ven stal Miranda Weijermans op de tweede dag van het dressuur- festival van Zeeland Outdoor de show. Met Ultano H schreef de amazone uit Grijpskerke beide proeven van de klasse L2 op haar naam. De juryleden kregen in de piste van Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland gevarieerde en kwaliteitsvolle groepen te beoor delen. Hiervan toonde Miranda Weijermans (34) zich de beste. Met de Crack C zoon vormde zij de enige combinatie die een proef met een score van boven de zeventig procent beloond zag. „Ik heb hoge verwachtin gen van mijn paard. Qua bewe ging is Ultano een echte Krack C. Hij beweegt heel apart. Fijn los door zijn lijf. Qua karakter is hij het tegenbeeld van zijn va der. Ultano heeft een heel fijn karakter. Hij is pas vijf en ik wil hem niet overvragen. Daarom neem ik hem ook niet iedere week mee op wedstrijd." In de eerste proef liet Weijer mans de teller oplopen tot 210 punten, in de tweede stond het telraam op 199 punten stil. Chantal Nijpjes schreef met U've Got It beide proeven in de klasse Ml op haar naam. In de klasse Ml toonde Daniëlle van der Schee zich in de eerste proef met Unesto de beste. De over winning in de tweede proef ging naar Sander Osse met Kashmir. door Sjaak Sinke OOSTBURG - Ondanks de WK-wedstrijd Nederland-Ivoor kust slaagde de organisatie van AV de Wielingen er gisteravond in om de derde wedstrijd voor het avondbaancircuit doorgang te laten vinden. Flink wat juryleden hadden zich afgemeld maar met de men sen die zich aan de voetbal ont trokken kon het programma keu rig op tijd worden afgewerkt. De strijd om het Zeeuws kam pioenschap kogelstoten was bij zonder spannend. Jeroen Hage (Dynamica) wist bij de senioren pas in zijn laatste beurt de titel binnen te halen. Zijn elf meter was vier centimeter meer dan zijn clubgenoot Jeroen van Bel- zen. Stefan Stokman (AV'56) had bij de jongens A minder moeite. Met 12. 68 meter was de reus uit Goes ruim te sterk voor Paul Kingma (Scheldesport), Theo Rabout pakte op zijn thuis- baan de Zeeuwse titel op de 3000 meter. Patrick van Queckelberghe bepaalde ruim vijf ronden lang het tempo. In de laatste twee ronden kon Ra bout zijn zoveelste titel niet meer ontgaan en finishte in 9.17.9. Sjaak Luteyn (LPK) nam de masterstitel mee naar huis op dertien seconden van Rabout. Sandra de Block (RKHAV) liet zich als enige vrouw in het gezel schap lekker meedrijven en werd zonder strijd Zeeuws kam pioene in 10.30.4. Esther Platteeuw was een klasse apart op 600 meter meisjes C. Ze finishte na 1.41.3 vijftien se conden eerder dan de nummer twee. Stefan Schoenmaker (Dynami ca) was de sterkste op de 800 me ter jongens C in 2.11.0. Erwin Adan (Dynamica) was op de tweede plaats maar net iets snel ler dan Niek den Exter Goede start Wiskerke op NK HOOFDDORP - Chayenne Wiskerke is het NK voor ju nioren in Hoofddorp goed begonnen. De zestienjarige springrui ter uit Kruiningen stuurde gisteren op het eerste on derdeel, het jachtparcours, de merrie Lauraine naar de tweede plaats. Vandaag staan er voor de nationale jeugdselectie twee klassie ke parcoursen op het pro gramma. van onze sportredactie VLISSINGEN - De tweede etap pe van de Ster Zeeuwsche Eilan den is gisteravond gewonnen door Kirsten Wild. De 23-jarige wielrenster uit Zwolle was in de massasprint van de etappe van Middelburg naar Vlissingen over 132 kilometer iedereen te snel af. Wild is in de Ster Zeeuwsche Ei landen altijd in de voorste gele deren te vinden. Vorig jaar fi nishte ze in allevier etappes bij de eerste twintig, maar een top- klasering was niet voor haar weggelegd. Het jaar ervoor deed ze het beter. Toen was de vierde plaats in het eindklassement haar deel. De etappe van gisteren werd voor een groot deel bepaald door Nederlands kampioene Jan- neke Vos en Arenda Grimberg. Ze verdigden vele kilometers een kleine voorsprong op het ja gende peloton. De Duitse Ange la Brodtka waagde ook een po ging, maar die strandde vier ki lometer voor de finish. Ze moest haar inspanningen bekopen en finishte met één minuut achter stand op het peloton. Daama verraste Kirsten Wild ie dereen in de eindsprint. De ren- ster van het AA Cycling Team die zich vooral een goede tijdrijdster vindt (ze werd giste ren in de rit door Vlissingen over 7,2 kilometer zesde), bleef wereldkampioene veldrijden Ma rianne Vos en Monique Rotmen sen ruim voor. De etappe werd ontsierd door een flinke valpar tij. Het grootste slachtoffer was de Zweedse Mirella Ehrin, die werd afgevoerd naar het zieken huis. Over de aard van haar ver- wondingen wsas gisteravond nog niets bekend. De gele trui blijft om de schou ders van de winnares van die tijdrit, de Deense Linda Villum- sen. Vandaag verdedigt ze die in de slotetappe, van Kamperland naar Renesse over 136 kilome ter. door Rudy Booqert GOES - Het zaterdagvoetbal verwelkomt volgend seizoen twee nieuwe elftallen in vergelij king met afgelopen seizoen. Waarde keert na een afwezig heid van zes jaar terug in de standaardcompetitie. Daar naast heeft zondagclub Goes een zaterdagteam in het leven geroepen. Beide nieuwelingen komen uit in de vierde klasse. De komst van Goes in het zater dagvoetbal is geen primeur - tientallen jaren geleden had de club in het afdelingsvoetbal ook al een zaterdagteam - maar is wel een opvallende stap. „Onze prioriteit blijft bij het zondag voetbal liggen", vertelde Hugo Barends, de technische man van de club, gisteren. „Het is niet de bedoeling dat spelers gaan over stappen van de zondag naar de kwam er zomaar een vrienden groep uit Krabbendijke binnen wandelen. Toen hadden we weer twee elftallen." Westdorp: „We zien nu voldoen de perspectief bij de spelers om terug te keren in de standaard klasse. Niet in de wetenschap dat het makkelijk zal worden. Maar als de spelers in de vierde klasse onder grotere weerstand voetballen, hopen we met hun ervaring op termijn mee te kun nen draaien." Andere opvallen de veranderingen in de competi tie-indeling in vergelijking met afgelopen seizoen zijn: de zon dag vierde klasse A is een volle dig Zeeuws-Vlaamse aangele genheid. De zes Walcherse en Bevelandse vierdeklassers spe len in de vierde klasse B. in de zaterdag derde klasse B spelen komend seizoen voor de eerste keer geen Zeeuwse clubs. de zaterdag vierde klassen A en B bestaan beide uit veertien clubs, die daardoor 26 wedstrij den zullen spelen. Kwadendamme en Robur zijn de enige niet-Zeeuws-Vlaamse clubs in de vijfde klasse A. Het zaterdagelftal, dat onder lei ding zal staan van oud-Le- bo-trainer Peter Bleumink, be staat uit voetballers in de leef tijd van 18 tot 21 jaar. Het team bestaat voor de helft uit spelers van het Qoese Al-elftal van af gelopen seizoen. Barends: „Die jongens moesten naar de senio ren, maar wilden niet op zondag voetballen." De overige spelers komen van buurverenigingen als SSV'65, Robur en Kloetinge. „We hebben deze week een ken nismakingsbijeenkomst gehad met de spelers", vertelde Ba rends gisteren. „Daaruit bleek dat de jongens behoorlijk se rieus en ambitieus zijn. We heb ben de jongens wel duidelijk ge maakt dat het zondagvoetbal on ze prioriteit blijft houden." In 2000 degradeerde Waarde zichzelf naar de reserveklasse. „Op dat moment hadden we te maken met een grote leden terug loop'", herinnert trainer Leo Westdorp zich. „We hadden slechts voldoende spelers voor één elftal. Maar vorig seizoen ZUIDDORPE - Richard Slabbe- koorn wil maandagavond zijn leidende positie in het Drie Dor pen-klassement verstevigen. In Zuiddorpe staat dan de interna tionale Boekweitronde op het programma en dat is de tweede wielerwedstrijd in het drieluik. Vorige week won Slabbekoorn de eerste koers in Axel. De internationale Boekweitron de van Zuiddorpe heeft een naam hoog te houden als het gaat om grote deelname. Ook nu hebben meer dan vijftig renners ingeschreven. Voorzitter Harry de Mul van het organisatiecomi té: „We zijn meer dan tevreden. Niet alleen met het aantal in schrijvingen maar ook omdat we er elk jaar weer in slagen om in een klein dorp als Zuiddorpe een dergelijke wedstrijd rond te krijgen. Dat laatste is De Mul wel gege ven. Hij is bijna 40 jaar woon achtig in Zuiddorpe en maakt al lang deel uit van het bestuur van de organiserende vereni ging, supportersclub De Zwa luw. Hij kwam destijds op het idee de Boekweitronde te laten verrijden en is sindsdien voorzit ter. Veranderingen zijn er in al die jaren bijna niet geweest. Wel is het aantal categorieën te ruggebracht van drie naar één. De nieuwelingen en junioren, zijn geschrapt. De elite-renners krijgen concurrentie van belof ten en amateurs A. Richard Slabbekoorn (voorgrond) won de Ronde van A.m nieuw toe te slaan. 1 hoopt maandag in de Boekweitronde op- foto Peter Nicolai Maandag kan gerekend worden op een internationaal deelne mersveld. De Mul is er dankzij wielermakelaar Boone uit Gent in geslaagd een groep internatio nale renners aan het vertrek te krijgen. Er komen coureurs uit Brazilië, Nieuw-Zeeland, de VS, Engeland, Australië en Zuid-Afrika. Uiteraard is er ook deelname uit Nederland met ren ners uit de streek als Erik Car- don, Remco Bijman, Ralph Schaalje en Danny Schaut. Zij moeten het opnemen tegen bij voorbeeld Dennis Kreder, Mar- tijn Kromdijk, Rob Meiland, Gerwin de Regt, Niek Rentmees ter, de broertjes Jacco en Nico Ringelberg en Limburger Mar tin van Dijk. De Boekweitronde gaat om 19.00 uur van start. De afstand bedraagt 90 kilometer. door Jan Daqevos GOES - Hoek. Kloetinge en SSV'65 komen in het nieuwe sei zoen uit in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. De Zeeuw se ploegen komen daarin gere nommeerde teams als IJssel- meervogels, Spakenburg, VVOG en Quick Boys tegen. „We zitten in een mooie poule", oordeelt trainer Diederik Hiensch van Kloetinge. „We spe len tegen prachtige clubs als IJs- selmeervogels, Spakenburg en Quick Boys. Daarnaast zijn we verzekerd van mooie Zeeuwse derby's." Oefenmeester Marco Groene- veld van SSV'65 reageert in de zelfde bewoordingen. „Het kan een heel aardige competitie wor den. Een competitie waarin wel mogelijkheden voor ons moeten zitten." Cees Houtepen, die komend sei zoen bij hoofdklasser Hoek aan het roer staat, spreekt van een zware indeling. „Tegelijkertijd zit daar ook weer een uitdaging in", meent Houtepen. „Het is ook wel leuk om weer eens te gen andere ploegen te spelen. Ons doel is om met attractief voetbal beter te presteren dan vorig seizoen." In de hoofdklas se B zitten drie promovendi. Naast SSV'65 zijn dit Huizen en Nunspeet. De hoogstspelende Zeeuwse club in het zondagvoetbal, Ter- neuzen, is in de eerste klasse C ingedeeld. Daarin zitten drie ploegen uit het district Zuid II, te weten Oss'20, Rhode en TOP Oss. De Zeeuws-Vlaamse forma tie komt ook Nuenen tegen, de ploeg van trainer Jan Poortvliet. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De twee eilande- lijke volleybalverenigingen Me- vo'80 uit Zierikzee en W Kwiek uit Bruinisse slaan komend sei zoen de handen ineen. Beide clubs gaan nauw samenwerken en willen in 2007 fuseren. De le den van de clubs hebben inge stemd met de plannen. Het doel van de samenwerking is meer jeugd te interesseren voor de volleybalsport. Door de fusie zijn er meer mogelijkhe den voor jeugdspelers om zich volleyballend te ontwikkelen. Hierdoor kunnen talenten door groeien, zodat zij de eerste senio renteams later kunnen aanvul len en versterken. Met als eind doel zowel de mannen als de vrouwen op een zo hoog moge lijk niveau te laten spelen. De nieuwe vereniging heeft ver der als doel de volleybalsport op Schouwen-Duiveland zo breed mogelijk onder de aandacht te brengen. De recreatieve competi tie in Zierikzee speelt daarin een belangrijke rol, maar ook het opleiden van jeugd elders op het eiland is een belangrijk aspect. Komend seizoen wordt gebruikt om de verenigingen in elkaar te schuiven. Vooruitlo pend hierop zal een tweetal teams van Mevo'80 al gaan spe len onder de naam van W Kwiek. Het gaat om mannen 2 en de meisjes A, die in de top klasse uitkomen. Om de trainingen voor volgend seizoen te waarborgen is de over eenkomst met de huidige trainer van W Kwiek, Gerard Wester- veld, verlengd en uitgebreid. Hij ontfermt zich de komende drie jaar over de jeugdselecties en het eerste mannen- en vrouwen team. Komend jaar zal een werk- groep, bestaande uit ledën van Mevo'80 en VV Kwiek, de fusie verder voorbereiden, zodat dele- den in 2007 het definitieve be sluit tot samensmelting kunnen nemen. Voorronde van NK beachtennis in Vrouwenpolder VROUWENPOLDER - Op h# strand nabij strandpaviljoen Breezand in Vrouwenpolder wordt morgen een voorronde van het NK beachtennis ge- speeld. De wedstrijden in hel vrouwendubbel, mannendubbel en geinengddubbel beginnen 10.00 uur. Beachtennis kent z'n ontstaa: in Amerika en Brazilië, waai het spel al in de jaren zevenii; werd gespeeld. Daarna is de sport overgewaaid naar Europa, Tegenwoordig wordt de sj ook beoefend in Nederland. De sport is een combinatie beachvolleybal en tennis. Ei wordt gespeeld op een veld zestien bij acht meter met beachtennispallet, zonder sna ren. Het net wordt op een hoog te van 1.70 meter gespannen. D- bal, iets lichter dan een tennis bal, mag niet stuiten en de pun tentelling gebeurt zoals bij hel klassieke tennisspel. Op grote toernooien wordt beachtennis gespeeld tussen teams van tvre personen. Oud-tennisser Mi riam Oremans is de drijvende kracht achter het beachtennis. Er worden verspreid over Neder land zeven voorrondes ges De finales zijn op 12 en 13 au gustus in Scheveningen. In de plaatselijke ronden deden verschillende rensters pogingen het peloton te ontvluchten, maar klassementsleidster Linda Villumsen (tweede van links) riep iedereen persoonlijk tot de orde. foto Lex de Meester Kirsten Wild rukte dankzij haar zege op naar de tweede plaats. Ze heeft slechts drie seconden achterstand op de klassements leidster. De indeling: Zaterdagvoetbal Eerste klasse C: Achilles Veen, GJS, LRC, Nieuw-Lekkerland, Ni- vo Sparta, Oostkapelle, Rijsoord, Roda Boys, Schelluinen, Meer kerk, Terneuzense Boys en VVGZ. Tweede klasse E: AZVV, Arnemui- den, Bruse Boys, De Meeuwen, Dinteloord, GPC Vlissingen, Heine- noord (uit district West 2), Kapel- Ie, Rillandia, Tholense Boys, Zaam- slag en Zwaluwe. Derde klasse A: Bevelanders, Dui- veland, FC Dauwendaele, Hein- kenszand, Krabbendijke, Nieuw- dorp, Noad'67, Serooskerke. SKNWK. VCK, Veere en WHS. Vierde klasse A: Apollo'69, Borsse- le, Cadzand, Colijnsplaatse Boys, DFS, Goes, 's-Heer Arendskerke, Hoedekenskerke, MZVC, Nieuw- land, Spui, SVD, Wemeldinge en Wolfaartsdijk. Vierde klasse B: Brouwershaven, Chiislandia, FSV, Kruiningen, Me vo, SC Stavenisse, Smerdiek, SPS, Vrederust, Waarde, WIK'57, Yerse- ke, ZPR'84 en ZSC'62. Zondagvoetbal Tweede klasse E: BSC, Dongen, EBOH, Halsteren, Longa, Madese Boys, Oosterhout, RCS, SC 't Zand, Urn tas, Vlissingen, Zierik zee. Derde klasse A: Dosko, Goes, HSC'28, HW'24, Meto, MOCT7, Moerse Boys, Roosendaal, SC Gas tel, Steen, Steenbergen en Zeelan- dia Middelburg. Vierde klasse A: Aardenburg, Axel, Biervliet, Breskens, Clinge, Corn Boys, Iiontenisse, Hulster- loo, IJzendijke, Koewacht, RIA W en Sluiskil. Vierde klasse B: De Noormannen, De Schutters, Divo, Domburg, FC Bergen, Grenswachters, Luc- tor'88, Odio, Patrijzen, Val Aan, Walcheren en Zeeland Sport. Vijfde klasse A: Graauw, Groede, Hoofdplaat, Kwadendamme, Oost burg, Philippine, Robur, Schoon- dijke, SDO'63, Sluis en Vogelwaar de. Vijfde klasse B: Dreischor, Hans- weertse Boys, Jong Ambon, Kaaise Boys, Lewedorpse Boys, Nieuw Borgvliet, Ouwerkerk, Renesse, Rimboe, Vivoo, Volharding en WW '67. Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn: Breedveld/mevr. Vermaas 62.50, Polderdijk/Scherp 59.44, echtpaar V. d. Laan 58.67, mevr. Puis/De Graaf 55.36, dms. De Koning/Van Rijn 53.83, mevr. Leijnse/Janse 53,06, echtpaar Tuinman 53.06, Brouwer/mevr. Smolders 51.79, echtpaar De Kok 51.28. B-lijn: dms. Berends/Boter 60.71, mevr. Fabes/Meyer 58.26, dms. De Regt/Daane 56.03, Schoof/Zuijdervlïet 55/13, Breedveld/Vermaat 52.90, dms. V.d. Brink/Pruijssers 52.23, dms. Van Duin/De Visser 50.89, mw. Smolders/V.d.Wart 50.67, echtpaar V.d. Hoven 50.00. Lucky Day 4036, d.d. 16.06.2006: 5-8-16-18-21-30-31-32-33-34-37-40-44-4 6-48-50-55-65-71-74. Nieuw- en Sint Joosland. Zeeland Outdoor. Dressuur paarden klasse M2: 1. Daniëlle van der Schee, Unesto (Wemeldinge) 190; 2. Sander Osse, Kashmir (Baarland) 188; 3. Thalitha de Jonge, Auke (Wolphaartsdijk) 186. Tweede proef: 1. Sander Osse, Kashmir, 201; 2. Anneke Phernambucq, Toscane (Kwadendamme) 192; 3. Talit- ha de Jonge, Auke, 186. Nil: 1. Chantal Nijpjes, U've Got It (Middelburg) 202; 2. Wendy Groeneweg, Udshika (Burgh-Haamstede) 190; 3. Marjan van Dijk, Rumbly G (Heinkenszand) 189. Tweede proef: 1. Chantal Nijpjes, U've Got It, 193; 2. Yvonne Goetheer, Peter- tran's Ralanda M (Eindhoven) 192; 3. Eli- ne Francke, Pompidou (Gapinge) 185. L2: 1. Miranda Weijermans, Ultano H (Grijpskerke) 210; 2. Lisette Post, Lance- lor (Kerkwerve) em José Dingemanse, Ultima (Koudekerke) 194. Tweede proef: 1. Miranda Weijermans, Ultano H, 199; 2. Lisette van den Broek, No? ('s Hendrikskinderen) 198; 3. Arianr; Kodde, Kansas (Yerseke) 188. L1: rian van Bommel, Petertran's Uraycall (Bakel) 207; 2. Patricia Snoek, Urmanc (Aagtekerke) 197; 3. Valesca Lefebs, Miami (Koudekerke) 193. Tweedi proef: 1. Marian van Bommel, tran's Urayca M, 221; 2. Peter Klaass;, Vilando (Arnemuiden) 199; 3. Patrio- Snoek, Urmano, en Valesca Lefeber, Miami, 197. Vlissingen. Begijn Flessenopenert toernooi. HE6- 35+: H. Riemens-- van Hoeve 6-4 6-3, F. Benjaminsew Beenhouwer 6-1 6-0. DE5: R. van Meijden-E. Hartog 7-6 4-6 6-3. HD5:S Bakker/A. Jonkman-H. de Roover/A.Sa reveld 6-2 6-1, R. Poppe/M. van d? Berg-R. van der Male/W. Meulmees» 1-6 7-5 6-1 HD6: D. Waasdorp/E. Sit gers-A. Gebuis/M. Keim 6-2 6-1, W il Ruiter/A. Lourens-K. van Belzen/P. Kos ter 6-1 6-3. HD6-35+: J.W. SchenkeK Broerse-S. Caljouw/J. van den Heuve 6-2 6-2. DD5: M. Stijnman/A. Kesti- loo-M. Cremers/A. Hofstede 6-7 7-5M E. de Raaff/M. Flipse-C. van der LindaE. Weststrate 7-5 6-3. GD6: Sonnemans/T. Petri-M. van der van der Bel 6-1 6-3. Kloetinge. Trendz De Bongerd Open. HD4: E. de Keyzer/W. Labru^ re-P. Hofman/J. Meijer 6-1 7-6, M. der Windt/B. Ysebaert-F. Jansen/M.fc- Ie 5-7 6-2 7-6, M. van der Windt/B Ys baert-E. Kole/S. van Buren 6-2 7-6, k van Gastel/R. de Witte-P. Hofma-i. Meijer 2-6 7-6 7-6. DD5: Y. .r Koelen/M. Meulmeester-S. de MarcoC Versteeg 6-4 6-2. GD5: C. Bruynzeel. Albregtse-D. van de Dries/F. Heijnsdj 6-7 6-4 6-2, E. Smits/S. Nieuw» huyze-J. Burgs/E. de Keyzer 7-6 3-65! GD6: J. Sanderse/R. Aarts-M. Driel/J. Hofman 6-1 6-4. De ploeg werd vorig seizoen kampioen in de tweede klasse. De indelingen zijn: Hoofdklasse B, zaterdag: Ajax, Bennekom, Geinoord N., GVVV, Hoek, Huizen, IJsselmeervogels, Kloetinge, Nunspeet, Quick Boys, Spakenburg, Sparta Nijkerk, SSV'65, VVOG. Eerste klasse C, zondag: Best Voor uit, Desk, Internos, Nuenen, OSS'20, Rhode, RKDVC, Rood Wit V., Temeuzen, TOP Oss, Uni- tas'30, WSC. door Sven Bakker VLISSINGEN - Het mannenten- nisteam van De Schelde uit Vlis singen had vandaag het lands kampioenschap voor districts kampioenen moeten spelen. De Nederlandse tennisbond KNLTB stak er echter een stok je voor. Twee teams werden uit geloot op basis van sterkte, waaronder De Schelde. „Er waren achttien teams in to taal districtskampioen gewor den, terwijl we maar een sche ma hebben van zestien", verdui delijkt Maarten Hofstee, de lan delijke competitieleider van de KNLTB. „Op basis van de totale gemid delde speelsterkte van alle spe lers van het team vielen de twee minste teams af. En daartoe be hoorde De Schelde. Dat crite rium is overigens van tevoren vastgesteld." „Deze regel betekent dat Zee land niet meer aan een lands kampioenschap kan meedoen, want op papier zijn wij meestal één van de minsten", meent cap tain Michel Kokelaar. Hofstee vreest echter niet voor de Zeeuwse districtskampioe nen. „Deze regel heeft alleen dit jaar wat nadelige gevolgen vos: Zeeland. Volgend jaar g< een aantal districten samen waardoor er in het schema wee: plaats is voor alle districtskaffi- pioenen. Bovendien doet Zfr land in andere schema's mee. Kijk bijvoorbeeld naarfë vrouwen- en gemengde team." Vandaag speelt alleen het ge mengde team van Souburg eerste ronde voor het landskam pioenschap. Tilburg is de tegen stander. Het vrouwenteam van MLTC de eerste ronde al door, wantik tegenstander uit Eindhoven g# cle de Middelburgers een bye. De Bruijn snel uitgeschakeld GOES - Jean-Paul de Bruijn i> uitgeschakeld in de eerste roni van het wereldbekertoerno» driebanden in het Griek* Volos. De biljaxTer uit Hulst verloor n een 2-1-voorsprong met 3-2 va> de Portugees Javier Teiran. kost De Bruijn de zesde pW op de wereldranglijst. Hoev» plaatsen hij zal zakken is niet bekend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22