Gebeurtenissen deel je op IDensen .nl MET ALLES Van der Hooft Uitvaartzorg Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! W Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl FLYING DOCTORS Enorm Konraad Rovem Mechanisatiebedrijf W. de Schrijver BV Waterschap^—j^ HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. vrijdag 16 juni 2006 Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DG 's-Gravenpoldcr Tel: 0113 311517 E-mail: kokhome@hetnet.nl Rouweentrum: Bosseweide 2. 's-Gravenpolder Het leven en de dood zijn onlos makelijk met elkaar verbonden. Maar deze wetenschap maakt het definitieve afsèhëid vari een dieibare niet tot eerf alledaagse, eenvoudige zaak. Hoe oud of ziek iemand ook ts geweest, het over lijden komt toch bijna altijd nog onverwacht In de korte periode tussen overlijden en uitvaart moet er veel worden geregeld. Dé na bestaanden staan voor een aantal belangrijke beslissingen, juist op een moment dat emoties de boventoon voeren. Een professionele steun in de rug is dan van wezenlijk belang. Van der Hooft Uitvaartzorg biédtdie steun, in de Vorm van hoogst persoonlijk advies en begeleiding .vóór een uitvaart die past bij de,.overledene en diens na bestaanden. Al meer dan 50 jaar UyvvertróuWén' Waard voor een persoonlijkebegeleiding. Compleet Op Mensenlinq nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kun! u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Familieberichten vervolg van pagina 12 Heden is overleden onze beste buurman Henk van Beekhuizen Piet, Jacolien en Jilly Lou en Rien We wensen bure Tine en de familie veel sterkte toe. Westkapelle, 13 juni 2006 Vol waardering voor alles wat hij voor onze gemeen schap heeft betekend, nemen we afscheid van ons ere-lid Dr. Carel van Hoorn die op 10 juni 2006 uit ons midden is weggenomen. Hij was vanaf de oprichting in 1953 lid van onze club. Namens Rotary Club Zierikzee, Saskia Eggink-du Burck, voorzitter. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis van het overlij den van onze geliefde moeder, oma en overoma Maria Helena Jeremiasse-Visser sinds 27 december 1983 weduwe van Marinus fan Jeremiasse Zij mocht de hoge leeftijd van bijna 99 jaar bereiken. Goes: J.C. Jeremiasse P. Jeremiasse-Kole Marianne en Johan Marten en Anneke, loost. Mare Goes: C.M. Jeremiasse, in herinnering Jeremiasse-Allewijn Heieen en Won, Brian. Kirsten jeroen en Rianne, Gail Wolphaartsdijk: D.W. Jeremiasse E.J. Vogel Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum 'Randhof te Goes voor de liefdevolle verzorging. 14 juni 2006 Correspondentieadres: Fam. J.C. Jeremiasse Kreekslagweg 2 4465 BK Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 19 juni om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden", Gelde- loozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Heden moeten wij helaas afscheid nemen van mijn lieve zus, onze lieve tante die zo dol op "de meiden" was. Maria Helena Jeremiasse-Visser Goes: Lenie Pik-Visser en kinderen Goes, 14 juni 2006 Met droefheid delen wij u mede dat, na een voltooid leven, is overleden de echtgenote van onze grond legger Maria Helena Jeremiasse-Visser In de leeftijd van bijna 99 jaar. Mevrouw Jeremiasse heeft in 1929 samen met haar man de basis gelegd voor de succesvolle onderne mingen van Jeremiasse Fiets Fitness en Jeremiasse- Care2Move. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en na bestaanden. Goes, 14 juni 2006 Directie, management en medewerkers van: Ct-I Sets gefit*#/, Jeremiasse Uh Jeremiasse Goes-Vlissingen-Middelharnis Goes-Vlissingen Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, nemen wij afscheid van onze (over)oma: Maria Helena Jeremiasse-Visser In de leeftijd van bijna 99 jaar. Haar interesse en betrokkenheid blijven in onze her innering. Marianne en Johan Groenwoiid Marten en Anneke Jeremiasse Joost en Mare Heieen Jeremiasse en Won Yip Brian en Kirsten Jeroen en Rianne Jeremiasse Gail Goes, 14 juni 2006 uitva art verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36.4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. U Selfsupporting Africa Stationsstraat 12, Axel. Tel. 0115-561392 www.konraad.nl Nijverheidsstraat 12, Terneuzen. Tel. 0115-612012 www.rovem.com Markt 9, Oostburg Tel. 0117-452694 Meer dan een postzegel bijvoorbeeld voor Téné in Senegal: si„ds kort leer ik maken. Later wil ik een eigen zaak beginnen. De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl Commissievergaderingen Zeeuws-Vlaanderen woensdag 21 juni 2006 om 19.00 uur De voorzitters van de vaste commissies van advies aan het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen maken bekend dat op: openbare vergaderingen van de commissies water beheer, waterkeringen en wegen, middelen en orga nisatie en bestuurlijke zaken zullen plaatsvinden. De vergaderingen worden gehouden in het water schapskantoor, Kennedylaan 1 te Terneuzen (toe gang via hoofdingang Kennedylaan). De agenda's en de hierop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de bibliotheek (kamer 0.31) van het waterschapskantoor. Terneuzen, 16 juni 2006. De voorzitters van de voornoemde commissies, F.K. Hamelink L.A. Mangnus CJ. Almekinders W.J. de Graaf BLIJ Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). jj Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: j0 giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. VLUCHTELING www.vluchteling.org 1070 3468946 a Stadhouderslaan 28, 2517 HZ Den Haag www.WOLF-Garten.nl FT" Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. Van 19 mei tot 30 juni: Vaderdagvoordeel op krachtige maaierserie 'Power Edition' Bij aankoop van een elektromaaier Power Edition: 20 mtr kwaliteits kabel t.w.v. 29,95 CADEAU! Bij aankoop van een benzinemaaier Power Edition: trimmer GT 845 t.w.v. 69,95 CADEAU!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 50