PZC Van der Hooft Voor meer familieberichten zie pagina 16 vrijdag 16 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden "Hierzijn geen woorden voor" Plotseling is van ons heengegaan Willem van der Klooster Wim Hij is 36 jaargeworden. VlissingenCarine van der Klooster Goes: Erica en Cor Mitzi en Kiki Vlissingen: Patrick en Aukje Amber Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Wim op maandag 19 juni van 11.45 tot 12.45 uurin het uitvaartcentrum van Monuta de Voor zorg Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij Wim samen herdenken. Wim zal om 15.00 uur begraven worden op de Algemene Begraafplaats, aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de uitvaartplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: v.d. Spiegelstraat 31 4381 VB Vlissingen Diep geschokt vernamen we dat plotseling is overleden Wim van der Klooster echtgenoot van onze collega Carine Wij wensen Carine en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Kassagroep AHXL Vlissingen Nog veel te jong en vol toekomstwensen is plotseling uit ons midden gegrepen onze goe de collega Willem van der Klooster Het is een groot gemis voor ons bedrijf en we zullen zijn verhalen missen. Wij wensen Carine heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Directie en medewerkers Tuincentrum en Hoveniersbedrijf Sandee Geschokt namen wij kennis van het onver wachte overlijden van ons medelid Willem van der Klooster Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe met dit zware verlies AV DE VUURNEON, Kapelle 14 juni 2006 Een vriend ging heen. Geen groet, geen afscheid... Willem van der Klooster Zijn onuitputtelijke inzet, passie en gedre venheid voor onze hobby en de vereniging zullen wij nooit vergeten. Vaarwel hobbyvriend. Bestuur'DE VUURNEON' Hans de Witte Jeffry Schrijver Adri Oele Corwin de Kok Chris Spruit Daan Hamelink Jos Voois Kapelle, 14 juni 2006 Ons bereikte het bericht dat onze zeer gewaardeerde collega Marien Quist is overleden. Dit heeft diepe indruk gemaakt bij de collega's en bij de directie van ons bedrijf. Wij wensen de familie zeer veel sterkte toe in het verwerken van dit verlies. Namens directie en medewerkers van: Goedhart Cooling Equipment b.v. Sint Maartensdijk 13 juni 2006 "Groot is de leegte en het verdriet, mooi zijn de herinneringen. Wij zijn verdrietig u te moeten mededelen dat van ons is heengegaan, onze Jan Jan van Beveren in de leeftijd van 58 jaar. 11 juni 2006 de Zuidwester Spijkenisse De bijzetting in het familiegraf heeft plaatsgevonden in kleine kring te Middelburg. Correspondentieadres: Zoomwijcklaan 120 3263 NE Oud-Beijerland Hij hield van het le\>en en de mensen om zich heen Het is niet te bevatten en onbegrijpelijk dat. na enkele dagen ziek-zijn, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve zoon, onze zorgzame broer, zwager en altijd belangstellende oom Kees Wiskerke echtgenoot van Ada Wiskerke-van der Lugt Nieuwdorp, 29-1-1946 Helmond, 14-6-2006 Lewedorp: Iman Wiskerke 's-Heerenhoek: Hanny en Han Imne en William Vlissingen: Prien en Ko Tonnie en Suzanne Imco Janet en Dennis Corr.adres: Ada Wiskerke-van der Lugt Rupelstraat 11 5704 AW Helmond .en plotseling is ze er niet meer. Overleden Jozefina Neve Fien Padang Padjang 11 maart 1936 Middelburg 14 juni 2006 Middelburg: Rakker Jolanda, John Jermo en Dewi Kapelle: Jankees, Marina Vera en Julia De crematie zal plaatsvinden op maandag 19 juni om 16.00 uur in het crematorium Oude Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om informeel te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Correspondentieadres: Arie van Driellaan 59,4333 CC Middelburg. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van Mevrouw F. Neve Mevrouw Neve was ruim 6'A jaar actief als vrijwillig ster in 't Gasthuis, centrum voor zorg en reactivering en in Verpleeghuis Vliedberg. Wij hebben haar leren kennen als een rustige, lieve en bescheiden vrouw die altijd klaar stond voor haar medemens. Haar inzet en betrokkenheid wordt door onze cliënten erg gemist. Wij wensen de familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers van 't Gasthuis en Vliedberg Middelburg, Frank Bordui, directeur SVRZ Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven en vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekzijn heeft ondergaan, ge ven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Johannes de Sain in de leeftijd van 75 jaar. A. de Sain-van den Broek Gerard en Jacqueline Oudelande, 12 juni 2006 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rodezuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. Ida Gerhardt Intens verdrietig, maar met de mooiste liefdevolle herinneringen aan haar. geven wij u kennis dat in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Willemina Schetselaar-Roos - Miep 10 augustus 1928 1 11 juni 2006 Burgh-Haamstede: Hans Schetselaar Ineke Elly en Jaques Han en Karin Gert-Jan en Margriet Klein- en achterkleinkinderen 4328 CE Burgh-Haamstede Haeskenshof 38 De crematie heeft 15 juni in besloten lering in het crematorium Rotterdam-Zuid plaatsgevonden. Wij zijn bedroefd omdat uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde zus en schoonzus Miep Schetselaar-Roos Joop en Nel Roos Burgh, 11 juni 2006 Verdrietig hebben wij kennisgenomen dat na een kort ziekbed is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Rinus IJzerman echtgenoot van Sien IJzerman-Hubregtse in de leeftijd van 78 jaar. Dronten: Corrie en Ben Goes: Bets ie en Pol Dordrecht: Rie en Nico Richmond USA: Janny t en Jacques Heinkenszand: Ina en Frans Gouda: Nellie en Adrie neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. S. IJzerman-Hubregtse Clervauxlaan 26 5625 LC Eindhoven Mildeglimlach, zoete traan herinneringen koesterend, in dankbaarheid faten weje nu naar papa gaan. Onze fieve mama, otm en oma-oma Soewartie Alexamter-Osman weduwe van Johan Arthur Alexander Makassar Middelburg 26 oktober 1926 13 juni 2006 Efly en Harry "Peggy en Tortny Jean en Marry, Joshua, Jason DeèSie Qtenn en "Elisa Els en Nor6ert Evie t Cynthia en Chafie, Quiucy, Delilah •Marvin en Mia, Jaïra, ErrmnueC Daniël en Liane Marcelen Epos, "Daphne, 'Dewij, 'TaCitha Henriëtte en Richard Anneke en Dennis Ofathalie en Marco, Mina "Vincent Dries en Grace "Boy, Ashley en David, "Estnay en Sjoerd Richard en Anja "Naomi en TristanDjamilla George Django, Sarina en "Kenan Correspondentieadres Vfucfiten5urgstraat36, 433 7JN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 juni van 19.00 uur tot 21.00 uur aan de Nagelenhurgsingel 37 te Oost-Souèurg. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 17 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oudé Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de begrafenis is er een dienst in kerkge bouw "Open Haven", Oranjeplein te Oost-Souburg om 12.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op het adres Voorborch 2 te Middelburg. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvan gen, gelieven deze aankondiging dan als zodanig te beschou- De takken zijn vele, maar de wortel is Eén Cf) Oma CJ Tranen in mijn ogen Een regenboog in mijn hart. Cynthia Altijd op tijd, hoelang het ook duurde Hoever ook de afstand, altijd dichtbij Ik hou van jou Oma voor altijd Mazmur25 Bahwa Tuhan itulah gembalaku Omringd door zijn dierbaren is vredig van ons heen gegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Max Patty sinds 29 juli 2003 weduwnaar van Tilly Haurissa Nolloth, Maluku t Middelburg 2 maart 1926 14 juni 2006 Middelburg: Giovanni Patty Ita Patty-Leuwol Anjely Astrid Willems-Patty René Willems Bryan en Shanti Ashley Jordy en Kendra Jayden Sonny Middelburg, 't Gasthuis afdeling Bolwerk Correspondentieadres: Waalstraat 36 4335 KM Middelburg Onze vader en opa is opgebaard in het Rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag en za terdag 16 en 17 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De Vertroostingsdienst wordt gehouden op zondag 18 juni om 20.00 uur en de uitvaartdienst op maan dag 19 juni om 14.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evangelische kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg en zullen geleid worden door domina N. Hoyer. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maandag 19 juni om 17.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij vernamen het bericht, dat op 82-jarige leeftijd is overleden Architect Chris van den Heuvel Zo'n 30 jaar geleden kwamen wij voor het eerst in contact met Chris. Vanaf die tijd hebben wij Chris leren kennen als een bekwaam Architect, die met zijn eigen stijl een ge heel andere kijk op vormgeving gaf. Een onuitputtelijke man, met 1001 ideeën, waarvan wij altijd weer versteld stonden. Het werk uitvoeren aan de hand van zijn ontwer pen, was voor ons iedere keer weer een uitdaging. Wij zullen Chris blijven herinneren als een man met humor en een man die voor iedereen een luisterend oor had. Kortom, een man waar wij nog regelmatig aan terug zullen denken. Wij wensen Conny en familie veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers MECO Timmer- en Bouwbedrijf Zierikzee, 15 juni 2006 Vol bewondering voor haar moedig genomen besluit, waarbij zij hoopte op nog een paar mooie jaren, hebben wij toch afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Johanna Cornelia Meerman-Haagoort sinds 9 september 1986 weduwe van Hubregt Pieter Meerman Rotterdam, Antwerpen, 16 februari 1923 14 juni 2006 Vlissingen: T.J.A. Meerman Middelburg: J.C.P. van den Bulck-Meerman C. van den Bulck Middelburg: Gösta Australië: Phaedra en Pierre Ysabelle, Kaysa Vlissingen: P.J. Meerman C.J. Meerman-van der Meer Anouk Correspondentieadres: T.J.A. Meerman van Hallstraat 6 4384 BP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 19 juni van 13.15 tót 13.45 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 14.30 uur in hel crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in het Oosterschelde- ziekenhuis te Goes, afdeling H, is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Helena Geertruida Kole sinds 28 februari 1993 weduwe van Cornelis Pape 24 juni 1920 114 juni 2006 Familie Kole Familie Pape Correspondentieadres: Zeeburg 18 4401 DAYerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt maandag 19 juni om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan lateYerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 15.00 uur in het verenigings gebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Onze lieve, zorgzame en belangstellende bure Leentje is overleden. We zullen haar erg missen. Rudi en Ella Sinke Christian Stephan Een mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun is na een moeilijke levensavond over leden Hendrik Dijkstra Henk Tietjerkstradeel, 24 mei 1920 t Goes, 13 juni 2006 Uit aller naam: Ilse Jepsen-Steutel Tot op het laatst is hij liefdevol verzorgd en begeleid door de zorgzame betrokken medewerkers van verpleeghuis Ter Valcke. Gerbrandyhof 28 4463 TT Goes Henk is opgebaard in rouwcentrum 'Peter Butler' aan de Maalstede te Kapelle. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 17 juni a.s. van 09.45 tot 10.00 uur. Aansluitend willen wij hem aldaar gedenken. Om 11.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangengelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar in grote dankbaarheid voor wat g voor ons heeft betekend, delen wij u mede. dat heden in haar slaap is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en nicht 1918 Cornelia Vogel 2006 weduwe van Pieter Boone Middelburg: Rineke en Rien Mondeel-Boone Vlissingen: Nel Boone Vlissingen: Joke Boone Vlissingen: Rudy en Marianne Boone-van der Hooft Vlissingen: Jan en Mary Boone-de Jong Oost-Souburg: Annie en Frits van der Hoek-Boone Middelburg: Ria en Sjaak Potter-Boone Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen: Ton van Boekhout Roosendaal: M. Vogel-Matthijsse Leiden: C.J."Vogel Den Haag: H. van Veen-Bekker Krabbendijke: W.C.J. Geldof Middelburg, 15 juni 2006 Correspondentieadres: J.C. Mondeel-Boone Beenhouwerssingel 21 a 4331 MD Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 19 juni van 19.00 tot 20.00 uur in zorgcentrum Rustenburg, Vrij. landstraat 28, kamer 68 te Middelburg. De herdenkingsdienst op dinsdag 20 juni. aanvang 13.30 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Kle- verskerke wordt geleid door Ds. N.H.J.E. Boonier, Om 15.00 uur begint een korte bijeenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk 5 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij danken dokter cle Vries en de medewerkers van zorgcentrum Rustenburg voor hun grote inzet en deskundige zorg tijdens de laatste levensfase van ma Boone. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Welzalig hij. die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens venvacliting is op de HERE, zijn God. Psalm 1463 Met ontroering vernamen wij vandaag het overli van onze oud-predikant ds. Gerardus Johannes Terlaak Scheveningen, 13 augustus 1916 Strijen, 15 juni 20061 Predikant van de Gereformeerde Kerk te Yerseke \m 29 september 1968 tot 1 oktober 1986. Wij gedenken met dankbaarheid de vele jaren van' zijn trouwe arbeid in de dienst des Heren in onze gi meen te. Moge de Here zijn weduwe, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind nabij zijn en de kracht geven dit verlies in het geloof te dragen. Namens de kerkenraad van de Gereformeerde Kerk te Yerseke, A.J. Nieuwenhuize, loco-preses A.W.P. Cornelissen, scriba Yerseke, 15 juni 2006. Heden is overleden onze beste buurman Henk van Beekhuizen Piet, Jacolien en Jilly Lou en Rien We wensen bure Tine en de familie veel sterkte toe Westkapelle, 13 juni 2006 Vol waardering voor alles wat hij voor onze gemeen schap heeft betekend, nemen we afscheid van om ere-lid Dr. Carel van Hoorn die op 10 juni 2006 uit ons midden is weggenomen. Hij was vanaf de oprichting in 1953 lid van on club. Namens Rotary Club Zierikzee, Saskia Eggink-du Burck, voorzitter. Uitvaartzorg Uw vertrouwen CM de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: kokhomc@httnet.nl Rouwcentrum: Bossevveide 2, 's-Gravenpolder Het leven en de dood zijn onte j rriakelijk met elkaar yèrbonde Maardèze wetenschap ma;!: het definitieve afsëKëid van ec j dierbard nieÉtot ééffalledaag:-; j ;;:;:eehVötidige zaak Hoe oud ofad. v; jernand :ook is.geweest het over lijden komt to'ch bijna altijd 'onverwacht In de korte period j j] -tussen ovedijden en uitvaaitirc-r er veel worden geregeld. De' ij bestaanden sta'an voor -eer j aantal belahgrijkêtbèslissinge juist op een moment datëmc.' de boventoon- voeren. Eed j professionele steun 'in de fugdj dan van Wezenlijk belang- V? i 'dér Hooft Uitvaartzorg biedt steun, in de vorm'van-hoog', i. persoonlijk advies en begeleic; voor een uitvaart die pa?. de. overledene en diens k II bestaanden. Al tneer dan 50,?' Uw vertroUWeri 'vydafd vo-c' eert persoonlijkébegeleidr:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38