Onvoltooide show van lepe Leo Zweden wint op de valreep PZC Dit doet pijn, maar dat is normaal Spaan Zidane kan Henry niet vinden Cruijff geniet van Oranje en het WK Zico boos op de Fifa Engeland met de hakken over de sloot tegen Trinidad Tobago 18 WK Ecuador door na flitsen over rechts wk in cijfers mm .uil», -IS! Ill Mil vrijdag 16 juni 2006 door Frans van den Nieuwenhof NÜRNBERG - Het Frankensta- dion is nog maar half gevuld, als de grote Leo Beenhakker-show een aanvang neemt. Het pu bliek, voor negentig procent van Engelse komaf, is niet voor hem gekomen, maar dat deert Been hakker niet. Hij geniet toch wel, van zo veel belangstelling ver voor de aftrap. De sensationele, want bijna ver ijdelde, nederlaag van Trinidad Tobago tegen Engeland (2-0) laat nog ruim twee uur op zich wachten. Beenhakkers lange witte manen glinsteren in de zon en het juist ontstoken kunst licht. Sluipend betreedt hij het veld. Zijn veld. De armen non chalant over elkaar geslagen, het rechterbeen een beetje gebo gen. Met zijn ranke gestalte trekt hij alle ogen naar zich toe. Dat weet hij ook wel, lepe Leo loopt al langer mee. geeft punten Klinsmann Duitsland is nog lang niet uitge- feest. Hoewel dit eigenlijk het toernooi is van de rechtsbacks: Ramos, Miguel, Grygera, is het bij Duitsland de linksback die permanent zijn verjaardag viert. De 22-jarige Philipp Lahm, een kittig adhd-ldantje van Bayern München, bleek kui- tenbijter als back en visionair van de steekbal. Telkens slaag de hij erin na een dolle, dwaze rush langs het lijntje, de bal in de voeten te schuiven van een ihedespeler die niemand nog Had gezien behalve hij. 'Wacht even', dacht Klinsmann, 'dat kunnen we aan de andere kant ook.' Hij verloste rechtsback Friedrich uit zijn lijden om er ook daar een opgevoerde brom fiets in te gooien. David Odon- kor doet alles op topsnelheid. Pas bij het lopen van zijn ere rondje nam hij gas terug. Klinsmann was de koning van de wissel: assist van invaller Qdonkor, goal van invaller Neu- yille. Man of the match: de Pool se keeper Boruc. Lampard Als een zombie zat Sven-Göran Eriksson op de bank toe te kij ken hoe zijn spelers, het ver maarde Engelse elftal, zich als zombies over het veld bewogen. Vooral Frank Lampard leek met heel andere dingen bezig te zijn dan met het winnen van een een voudig potje tegen Trinidad Tobago. Misschien liep hij te bokken over de behandeling van mevrouw Lampard die moord en brand heeft geschreeuwd toen ze maar één stuk handbaga ge mee mocht nemen naar Duits land in plaats van de tien Vuit- ton-hengsels met aanhang die ze om haar bevallige nekje had gedrapeerd. Of had hij voor een paar ton gewed dat hij zeker niet de eerste goal van de wed strijd zou maken? Dat verklaar de iets van de indolentie waar mee hij de mooiste kansen mis te. Ten slotte nam Crouchie de Verantwoordelijkheid. Het vreugdedansje dat 'robot' heet, liet hij schuldbewust achterwe- Wie niet beter weet, ziet een ver koper van tweedehands auto's. In zijn lichte pak draait hij steeds hetzelfde rondje. Mijme rend over... Ja, over wat eigen lijk? Niemand benadert hem, hij is onbenaderbaar. Hij spreekt met niemand. Is volledig in zich zelf gekeerd. Hij reageert pas, licht, als de En gelse spelers het veld bestormen voor hun warming-up. Leo loopt op ze af en kijkt ze aan. Zonder met zijn ogen te knippe ren. Alsof hij wil uitstralen: kom maar op, jongens. Het na denken gaat door en duurt nu al ruim tien minuten. Zou hij niet graag iets willen zeggen? Oef, even zitten. Alleen. Een foto graaf legt zijn beeltenis vast, maar Beenhakker merkt het ogenschijnlijk niet. Vakbroeder Ha, daar komt zijn vakbroeder. Sven-Göran Eriksson. Een man met een baan waarvoor hij zou bedanken, maar goed: ieder het zijne. Eriksson is gekleed in sta tig zwart. Beenhakker zet zijn handen in zijn heupen, zijn col bert zwaait open. Ze praten en wensen elkaar succes. Hij lacht, Leo. Zijn handen gaan door zijn manen, traag en stevig. Hij kijkt .de tribune in. Van binnen juicht hij. Leo heeft al gewonnen: no matter what. Deze man heeft de ze wereld onder controle. De wedstrijd verloopt op de best denkbare wijze. Engeland heeft zijn halve en hele doelkan sen (Owen en Crouch) en pro beert het met schoten van Lam pard. Maar Trinidad Tobago houdt het veld klein, speelt goed georganiseerd en kan steeds be ter onder de Britse druk van daan komen. Uit hoge voorzet ten van de flanken is aanvaller John twee keer levensgevaar lijk: een keer kopt hij naast, de andere keer moet Terry de bal van de lijn halen. Als Beenhakker de kleedkamer in marcheert, kan hij nog net het mokkende gejoel van de En gelse fans horen. Ze schreeuwen om Roonev, d,e wonder boy. Die valt nog wel in, maar maakt niet het verschil. Pas als Eriksson be sluit om de flanken dubbel te be zetten (met op rechts de jonge Lennon en Beckham als rechts back!) gaat Engeland het duel domineren. Beenhakker ijsbeert nog slechts. Voor de dug-out, aan de rand van het veld, zelfs even achter de dug-out. Zijn ploeg ruikt aan een stunt die vergelijkbaar is met de overwinning van de VS op Engeland in 1950. Glen en Jo hn krijgen een kansje. Maar als Crouch vlak voor tijd een voor zet van Beckham binnenkopt, helpen ook de gebaren van Been hakker niet meer. Voor zover ze dat tevoren wél deden. De 2-0 van Gerrard maakt van hem een geslagen man. Zijn povere team heeft alleen maar verdedigd en niks gekregen. En ook niks ver diend. GPD Naast de dug-out ziet Leo Beenhakker Trinidad Tobago in de slotfase breken tegen Engeland. foto Peter Schols/GPD door Frans van den Nieuwenhof NÜRNBERG - De kansen op een plek in de tweede ronde zijn zo goed als verkeken. Trinidad Tobago rekent na de neder laag van gisteren tegen Enge land (2-0) nergens meer op. „Het zal verschrikkelijk moei lijk worden, zo niet onmoge lijk", reageerde coach Leo Been hakker aangeslagen. Dat de teleurstelling op zijn ge zicht bestorven lag, noemde Beenhakker een vanzelfspre kendheid. „Natuurlijk heeft En geland verdiend gewonnen, daar is geen twijfel over. Maar als je het 84 minuten lang vol houdt tegen ze en de klok blijft doorlopen, doet het toch pijn als je verliest. Dat is normaal." Het duel in Nürnberg werd een 'battle to survive' zoals Beenhak ker het noemde. „Veel meer zat er voor ons niet in. We hebben wat kleine kansjes gehad. Zij kregen de betere kansen, uitein delijk. Ik vond wel dat Enge land een beetje simpel speelde. Ze kozen al vrij snel voor de lan ge bal op Crouch en sloegen het middenveld over." Beenhakker gooide er een mooie one-liner uit om het verschil in aanpak te onderstrepen. „Wij coaches rijden allemaal op de zelfde weg, maar we besturen verschillende auto's." Hij wilde Lennon Ook Engeland heeft zijn Robben en ook de Engelse spelers gaven Aaron Lennon elke bal die hij maar wilde. Waren zij er tenmin ste van af. Veelzeggend voor Erikssons Italiaanse behoud zucht was dat hij de getructe buitenspeler pas een half uur voor tijd durfde in te brengen. Engeland heeft er maar eentje bij zich die een man kan passe ren en dat is Lennon van de Spurs. Laat ons bidden dat Eriksson hem voorlopig laat staan. Ook de Zweed Edman is kanonnenvoer voor Lennon. jjiï; v Freddie Ljungberg (rechts) kopt de winnende treffer achter Paraguay-doelman Bobadilla. foto Oliver Berg/EPA door Wilber Hack BERLIJN - Buiten de lijnen ging het er de afgelopen dagen heftig aan toe bij de Zweden. Toch konden de Scandinaviërs tegen Paraguay gisteravond lang geen vuist maken. Maar door een late treffer van Fred die Ljungberg ligt de achtste fi nale nu binnen handbereik. Het is maar de vraag of de rust bij Zweden door de 1-0-zege ook terugkeert. Bondscoach Lars Lagerback haalde Ibrahi- movic in de rust naar de kant. Net als bijna het hele seizoen bij Juventus faalde de aanvalslei der opzichtig. Met als diepte punt de vrije kans die hij op slag van rust miste. Grote vraag is hoe hij met die situatie om gaat. Bij sportieve tegenslag gooit hij nogal eens de kont te gen de krib. Marcus Allback draafde als ver vanger van Ibrahimovic op en was al snel dicht bij een doel punt. Maar hij tilde de bal te zacht over de keeper van Paraguay heen. waardoor Caniza met ge vaar vóór eigen leven nog kon redden. In de slotfase mislukte een omhaal van de voormalig aanvaller van Heerenveen. Een 0-0-gelijkspel, dat Paraguay nog uitzicht op een vervolg van het WK zou verschaffen, lag voor de hand. Maar het hoofd van Ljungberg vormde het doel treffende eindpunt van een kop balestafette, waaraan ook de in vallers Elmander en Allback deelnamen. Ondanks de zege maakte Zwe den opnieuw geen indruk. Op papier doet de ploeg niet veel on der voor de selectie die in 1994 op het WK bi'ons veroverde. Bro- lin, Dahlin en Andersson waren in die tijd de smaakmakers. De voetbal verwachting was dat spelers als Larsson, Ljungberg en Ibrahi movic nu zouden uitgroeien tot de speerpunten van een sterke generatie. Vormcrisis Met een batterij doelpunten kwalificeerde Zweden zich voor het WK. Door het stugge sys teem en de vormcrisis van Ibra himovic heeft de ploeg nu de grootste moeite om kansen uit te spelen. Aan kansen kwam ook Paraguay nauwelijks toe. Maar de 'Albirroja' kunnen als excuus aanvoeren dat de ploeg op weg naar Duitsland twee spit sen van formaat kwijtraakte. Gonzalez (Vicenza) moest na een auto-ongeluk zijn linkerarm laten amputeren. Cardozo raak te vlak voor het WK gebles seerd. Met Roque Santa Cruz, die de afgelopen maanden door knieblessures nauwelijks speel de, en Valdez had Paraguay wei nig stootkracht. Invaller Edgar Barreto van NEC - die ook snel geel kreeg - zorgde met twee af standsschoten eigenlijk nog voor het meeste gevaar. Maar dicht bij een goal kwam Para guay niet. GPD op die manier zijn 'kritiek' op de Engelse bondscoach Eriks son op voorhand inslikken. „Maar hun speelwijze kwam ons wel goed uit. We hadden dat ook exact verwacht en onze plannen daarop afgestemd. Ei genlijk liep alles helemaal vol gens plan voor ons. Tot een paar minuten voortijd." GPD door Wilber Hack HAMBURG - Armando Osma, de assistent-bondscoach van Ecuador, voorspelde dat zijn land in de groepsfase van het WK minimaal vijf doelpunten zou maken. Hij werd voor gek versleten en door zijn eigen bondscoach tot kalmte ge maand. Maar na de 3-0-zege gis termiddag op Costa Rica staat Ecuador op vijf doelpunten en bereikte het - samen met groeps genoot Duitsland - de achtste fi nale. Costa Rica legde de Zuid-Ameri kanen gistermiddag weinig in de weg. Net als tegen Polen scoorden Carlos Tenorio en Agustin Delgado. In blessure tijd maakte Ivan Kaviedes zijn eerste WK-treffer. Alle doelpunten kwamen na flit sende aanvallen over de rechter flank. De indrukwekkend spe lende Luis Valencia en Edison Mendez bleken perfecte aange vers. Met Hurtado en de lange Espinoza beschikt Ecuador ook over een aardig verdedigingscen trum. De vraag is alleen of de ploeg fit genoeg is om nog verder te rei ken dan de achtste finales. Een minuut of twintig voor tijd was - net als tegen Polen - de pijp leeg. Delgado vroeg zelfs nog om een wissel toen er al drie ver se krachten in het veld waren ge bracht. Costa Rica profiteerde er niet van. De ploeg bleef hardnekkig met drie centrale verdedigers spelen. Wanchope, die Duits land nog tot wanhoop dreef, raakte deze keer geen bal. Costa Rica, dat in 1990 met coach Bo ra Milutinovic nog de eerste ron de overleefde, verdwijnt geruis loos uit het toernooi en Ecua dor, dat vier jaar geleden niet door de groepsronde kwam, viert uitgebreid feest. GPD van onze sportredactie HAMELIN - Defensief staat het goed bij de Fransen, aanval lend kunnen ze nog wel wat fi nesse gebruiken. Althans, dat vindt bondscoach Raymond Do- menech. „We zijn een solide en compact spelend team, precies wat we wilden", zei Domenech giste ren op een persconferentie. Het probleem, dat ook in de slechte 0-0 tegen Zwitserland naar voren kwam, is volgens hem dat er te weinig kansen worden gecreëerd. „We hebben nog wat flair nodig om het on ze tegenstanders moeilijk te maken." De coach is niet van plan om meteen zijn hele team om te gooien. „Alles verande ren is niet de oplossing. Ik denk dat dit team nog veel be ter kan." Frankrijk, dat sinds het winnen van de wereldtitel in 1998 niet meer scoorde op een WK, heeft de wind in eigen land al weer vol van voren. Domenech maakt zich echter geen zorgen: „Het is niet be langrijk om in de eerste wed strijd veertien maal te scoren, maar om lang in het toernooi te blijven. En ik geloof dat ons dat lukt." Saillant detail is overigens wel dat spelmaker Zinedine Zidane en goalgetter Thierry Henry el kaar op weg naar de goal nog nooit wisten te vinden. Al 53 wedstrijden speelden ze samen in het nationale team, maar nog nooit scoorde Henry op aangeven van Zidane. GPD door Dick Sintenie en Leon ten Voorde STUTTGART - Het Neder lands elftal had gistermiddag een opvallende toeschouwer langs de lijn bij de training: Johan Cruijff. De nationale voetbalambassadeur keek toe en zag dat het goed was. Wat is u het meest opgevallen de afgelopen dagen op het WK? Johan Cruijff: „Ik vind dat er vrij offensief wordt gespeeld. Ook van ploegen waar je het niet meteen van verwacht. Duitsland bijvoorbeeld, maar ook Spanje en Italië speelden aanvallend. Ondanks dat het verloor, vond ik Ghana ook heel aardig spelen." Zijn er nog landen die u zwaar zijn tegengevallen? „Portugal heeft heel weinig la ten zien en ook van Brazilië was ik niet onder de indruk." En het Nederlands elftal dan? „Ik vind dat ze het uitstekend hebben gedaan." Toch speelt de ploeg nog lang niet het spel waarmee Oranje ooit furore maakte in de we- - reld. „Nu we toch in Duitsland zijn... Aken en Keulen zijn toch ook niet in een dag ge bouwd? Er zitten vrij veel on ervaren jongens in de selectie en vooraf waren er best wat twijfels hier en daar. Maar ik was onder de indruk hoe ze zondag de wedstrijd hebben uitgespeeld na die 1-0-voor- sprong. Ik zie elke dag een stijgende lijn. Ook bij de ver dediging. Daar stond toch wat druk op, maar ik vind dat ze het heel goed hebben ge daan." Hoe kijkt u aan tegen de kan sen van Oranje? Heeft deze se lectie de potentie om ver te ko men? „Dat moet je altijd afwach ten. Het moeilijkste is de groepsfase, als je daar door heen rolt, kan er van alles ge beuren." Wat vond u van de opmerkin gen van Robin van Persie aan het adres van zijn ploegge noot Aijen Robben? „Ach, je moet wat toch kun nen zeggen? Dat was toch geen kritiek? Maar je weet het: op het WK wordt elk woord gewogen." Er is veel kritiek geweest op Ruud van Nistelrooij. Vooral in de buitenlandse pers werd hij na zijn mindere wedstrijd zwaar onder vuur genomen. „Ruud is een van de grote jon gens in de selectie en dan wordt er altijd op je gelet. Van Basten heeft duidelijk aangegeven dat hij geen per fecte wedstrijd heeft ge speeld, maar hij heeft ook aangegeven dat hij daar geen enkele consequenties aan ver bindt. En dat is goed. Van Nis telrooij zal zich nergens door laten afleiden. Hij weet waar hij mee bezig is en gaat door." Hebt u contact gehad met Van Basten de laatste dagen? „Wij hebben op de een of an dere manier altijd contact met elkaar." Hoe vindt u, dat hij het tot dusver doet? „Ik vind het knap dat het nog altijd zo goed functioneert. De drie trainers zijn twee jaar geleden van de een op an dere dag begonnen en sinds dien is het alleen maar beter gegaan. Er is geen ruzie in en rond de ploeg. De kracht van Marco is dat hij een heel goed overzicht heeft." De bondscoach riep woens dag de pers op om ook achter het elftal te gaan staan. Be grijpt u dat? „Ik kan me die opmerking vanuit zijn situatie wel voor stellen. Over vier jaar - als de ze jongens meer gerijpt zijn - zal hij dat ongetwijfeld niet meer vragen." GPD Ecuador - Costa Rica 3-0 (1-0). 8. Car los Tenorio 1-0, 54. Delgado 2-0, 90. Ka viedes 3-0. Scheidsrechter: Coffi Codjia (Ben). Gele kaart: Castillo, De la Cruz, Mora (Ecuador), Marin, Solis (Costa Ri ca). Aantal toeschouwers: 50.000. Ecuador: Mora; De la Cruz, Hurtado, Es pinoza (68. Guagua) en Reasco; Valen cia (73. Urrutia), Edwin Tenorio, Castillo en Mendez; Delgado en Carlos Tenorio (46. Kaviedes). Costa Rica: Porras; Marin, Sequeira en Umana; Wallace, Solis, Fonseca (29. Sa- borio) en Gonzalez (56. Hernandez); Centeno (84. Bernard), Wanchope en Gomez. Ecuador 2 2 0 0 6 5-0 Duitsland 2 2 0 0 6 5-2 Polen 2 0 0 2 0 0-3 Costa Rica 2 0 0 2 0 2-7 Ecuador en Duitsland naar achtste fina les. Eerstvolgende wedstrijden: 20-6: Ecuador-Duitsland (Berlijn, 16.00), Cos ta Rica-Polen (Hannover, 16.00). Engeland - Trinidad Tobago 2-0 (O-O). 83. Crouch 1-0, 90. Gerrard 2-0. Scheidsrechter: Kamikawa (Jap). Gele kaart: Lampard (Engeland), Theobald, Whitley, Jones, Hislop, Gray (Trinidad Tobago). Aantal toeschouwers: 41.000. Engeland: Robinson; Carragher (58. Lennon), Ferdinand, Terry en Ashley Co le; Beckham, Lampard, Gerrard en Joe Cole (75. Downing); Crouch en Owen (58. Rooney). Trinidad Tobago: Hislop; Sancho, Lawrence, Gray en Edwards; Birchall, Yorke, Whitley, Theobald (85. Wise) en Jones (70. Glen); Stern John. Zweden-Paraguay 1-0 (O-O). 89. Ljungberg 1-0. Scheidsrechter: Michel. Gele kaart: Linderoth, Lucic, Allback (Zweden), Caniza, Paredes, Baretto, Acuna, Nunez (Paraguay). Aantal toe schouwers: 72.000. Zweden: Isaksson; Alexandersson, Mel- Iberg, Lucic, Edman; Wilhelmsson (68. Jonson), Linderoth, Kallström (86. El mander). Ljungberg; Ibrahimovic (46. Allback), Larsson. Paraguay: Bobadilla; Caniza, Caceres, Gamarra, Nunez; Bonet (81. Baretto), Acuna, Paredes, Riveros (62. Dos San tos), Valdez, Santa Cruz (63. Lopez). Engeland 2 2 0 0 6 3-0 Zweden 2 1 1 0 4 1-0 Trinidad &T. 2 0 1110-2 Paraguay 2 0 0 2 0 0-2 Engeland naar achtste finales. Eerstevolgende wedstrijden: 20-6: Engeland-Zweden (Keulen, 21.00 uur), Paraguay-Trinidad Tobago (Kaiser- slautern, 21.00 uur). 1. Klose (Duitsland), Wanchope (Costa Rica), Carlos Tenorio, Delgado (Ecua dor), Bravo (Mexico), Cahill (Australië), Rosicky (Tsjechië), Villa (Spanje) 2. 6. Robben (Ned), Frings, Lahm, Neuville (Duitsland), Gerrard, Crouch (Enge land), Kaviedes (Ecuador), Crespo, Saviola (Argentinië), Drogba (Ivoor kust), Zinha (Mexico), Golmohammadi (Iran), Pauleta (Portugal), Aloisi (Austra lië), Koller (Tsjechië), Pirlo, laquinta (Ita lië), Chun-Soo Lee, Jung-Hwang Ahn (Zuid-Korea), Mohamed Kader (Togo), Kaka (Brazilië), Xabi Alonso, «Torres (Spanje), Jaziri, Jaidi (Tunesië), Al Kha- tani. A! Jaber (Saudi-Arabië), Ljungberg (Zweden) 1 Eigen doel: Gamarra (Paraguay). Rode kaart: Vastjoek (Oekraïne) Sobo- lewski (Polen/2x geel) Avery John (Trini dad en Tobago/2x geel) Abalo (Togo/2x geel). Gele kaart: Van Bronckhorst, Heitinga (Nederland), Marin, Solis, Fonseca (C® ta Rica), Ballack, Odonkor, Metzelds (Duitsland), Smolarek, Krzynowek, uc (Polen), Castillo, de la Cruz, Moi- Mendez, Hurtado (Ecuador), Gerrard Crouch, Lampard (Engeland), Canis Acuna, Paredes, Baretto, Valdez, (Paraguay), Theobald, Whitley, Joik Hislop, Gray, Yorke (Trinidad en Tob; go), Linderoth, Lucic, Allback, Lars® (Zweden), Saviola, Heinze, Gonzalez^1 gentinië), Eboué, Drogba (Ivoorkust Stankovic, Koroman, Drugatinovic.Gs; rancic (Servië en Montenegro), Ton; do, Salcido (Mexico), Nekonam (Iraii Jamba, Locó, André Macanga (Angol;1 Cristiano Ronaldo, Nuno Valente (Porto gal), Grella, Moore, Cahill, Aloisi stralië), Miyamoto, Takahara, Monwi (Jap), Rozenahl, Lokvenc, Grygera (Tsjechië), Onyewu, Rev- (Verenigde Staten), De Rossi, Came; nesi, laquinta (Ita), Muntari, Asamos Gyan (Ghana), Young-Chul Kir Chun-Soo Lee (Zuid-Korea). Romaoli; go), Abidal, Zidane, Sagnol (Frankn;< Magnin, Streller, Philipp Degen, Cat; nas, Frei (Zwitserland), Emerson (Bra? lie), Nico Kovac, Robert KovacenM (Kroatië), Roesol, Jezerski (Oekra'm! Haggui, Bouazizi, Chedli, Chickhss (Tunesië). Geschorst voor eerstvolgende wtd strijd: Avery John (Trinidad en ToH go), Abalo (Togo), Vastjoek (Oek), Sote lewski (Polen). Vrijdag Groep C: Argentinië-Servië Montrfi gro (15.00 uur, Gelsenkirchen), Natf land-Ivoorkust (18.00 uur, Stuttgarti- Groep D: Mexico-Angola (21.00 ui Hannover). BONN - De opmerking va oud-Fifa-scheidsrechter Ma kus Siegler dat Japan in de «a' strijd tegen Australië recht ba op een penalty is bij bondsco Zico in het verkeerde keelgat schoten. bi Orh ut 0] Ziegler had zich woensdag laf ontvallen dat de Japa© 6|„ Yuichi Komano in het str schopgebied wel degelijk vve gevloerd door Australiër Tinr hill. „Wat heeft het voorzino dat nu nog te roepen?" vroeg 2 co zich gisteren hardop af. i verandert er niets door." De Braziliaanse coach van! pan klaagde ook over het dat de Egyptische scheïdsred J ter Essam Abd El Fatah bij Australiërs zijn excuses hadfl maakt voor het toekennen de eerste Japanse goal. In dies tuatie werd de Australia n- keeper Mark Schwarzer das uit balans gebracht voordal' rd bal in het goal verdween. T« vindt Zico het onzin om hieraf *Se teraf nog op terug te kon* J „De Fifa moet zorgen stopt. Scheidsrechters dit soort dingen niet langen gen zeggen." GPD/RTR HP j Ide] itt ÜS] ldcupacomi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18