Dubbelslag voor Nick Nuyens Trainers kunnen leren van elkaar Jo de Roo koestert zijn tochtje Hans Dekkers kan de Tour wel vergeten 14 S21 Belgische renner wint rit in Zwitserland en pakt leiderstrui Clubtitels voor Delta Sport Dubbel goud voor Hermien Roggeband Blomdahl stuit zegereeks van Dick Jaspers Roy Keane stopt met voetballen Agassi verliest bij rentree El Hamdaoui naar Willem II Heerenveen legt Braziliaan vast uitslagen Wiskerke klaar voor titelstrijd agenda bi 1 nenisi «anti dinsdag 13 juni 2006 f^nrFrits Bakker IJZENDIJKE - Het kleine restje ioop is bij Hans Dekkers nog niet verdwenen. De profrenner uit IJzendijke is met een infectie teruggekeerd uit de Dauphiné liberé en de kans dat hij over niiiu twee weken kan starten in de Tour de France is minimaal. Ik geef mezelf nog zo'n tien pro- #nt° maar eerder nog minder", schat hij zelf zijn kansen in. Want na zijn tuimeling in de Vierdaagse van Duinkerken, in de eerste week. van mei, is het vallen en opstaan geweest. Met als dieptepunt vorige week de opgave in de Dauphiné Liberé, gekweld door hoge koorts. „Ik was er naartoe gegaan om conditie op te doen, om zo lang mogelijk mee te rijden. Toen we op de vierde dag naar de Mont Ventoux reden, voelde ik dat er iets mis was. Ik begon nog wel aan de klim, maar na vijf kilome ter zag mijn ploegleider dat het zinloos was om verder te rijden. 's Avonds in het hotel bleek dat ik veertig graden koorts had. En uit een onderzoek kwam uit dat ik een maag- en darminfectie had." Weer werd Hans Dekkers condi tioneel achteruit geworpen. En nog meer twijfels rezen er, of hij wel op tijd klaar zou zijn om in de Tour te starten. „Ik heb van daag (maandag) twee uurtjes ge traind, morgen ga ik naar de dokter om te kijken waar ik ver standig aan doe. Donderdag start er een etappekoers in Frankrijk, in de buurt van Ren- nes, waar ik normaal gesproken zou rijden. Maar of het kan, is nog maar afwachten." Met de pijnlijke rug, na zijn val in Duinkerken, gaat het wel al iets beter. ,,Ik word nog wel be handeld, omdat het niet hele maal weg is." De infectie, opge lopen in de Dauphiné Liberé, was de volgende tegenslag. „En dat in een jaar met zo'n mooie kans om de Tour te rijden." De Franse ploeg van Agritubel had de sprinter immers aange trokken als speerpunt voor de Tour. Dekkers: „De Dauphiné was nog een ideale voorberei ding geweest als ik hem had kun nen uitrijden. Het begon alle maal hoopgevend. Ik reed voor mijn doen een sterke proloog, op vijftien seconden van win naar Zabriskie. En maar vier se conden achter een specialist als Thomas Dekker. Het was de bes te proloog die ik ooit heb gere den. Ik gokte al wat op een mas sasprint in de volgende etappe, maar op een klimmetje x'eden vijf i'enners weg. En toen het daarna bergop ging, met de Mont Ventoux als laatste klim, ging het licht helemaal uit." De realiteit is dat hij de Tour de France nu wel voorgoed uit zijn hoofd mag zetten. „Ik zal al ge lukkig zijn als ik tegen het Ne derlands kampioenschap weer goed in conditie ben, zodat ik daar weer voluit kan gaan." n onze sportredactie ARLESHEIM - Nick Nuyens heeft gisteren de derde etappe de Ronde van Zwitserland gewonnen en de leiding overge nomen van de Italiaan Daniele Bennati. De Belgische wielren ner versloeg na een rit over bijna 184 kilometer over geacci denteerd terrein de Duitsers Li nus Gerdemann en Jörg Jaksche inde lange eindsprint. De Spanjaard Koldo Gil werd vierde vóór Oscar Freire uit de •ploeg, die elf seconden OISTERWIJK - Twee teams van turnvereniging Delta Sport zijn in Oisterwijk clubkampioen van het district Zuid geworden. Ver der won op het niveau NTS 8 Daphne van Gastel de meer kamp met 32.95 punten en Fleur van Roon was de beste turnster opliet niveau NTS 9. team met Daphne van Gas- jtel, Neeke Scheers, Evi Timmer man, Diane Groenendijk en Sas- sandra Somers won met een sco re van 129.25. Op niveau 9 wa ren Elise Padmos, Fleur van i, Rosalieke Mulder, Ilze van der Velde, Margriet en Jose ïlberg een maatje te groot voor het team WIK. EMMEN - Hermien Rogge band van Delta Sport heeft in Emmen bij de Neder landse atletiekkampioen- schappen voor masters twee titels gewonnen. Op de 100 meter was een tijd van 13.33 seconden vol doende voor de winst. De 200 meter, die met een be hoorlijke tegenwind werd gelopen, leverde Rogge band af in 27.11 seconden. Jeroen Hage (Dynamica) zorgde voor nog meer Zeeuws eremetaal. Bij de masters H35 slinger de hij de kogel naar 27 me ter en 45 centimeter, het geen hem de derde plaats opleverde. Een persoonlijk record op het kogelstoten van 11 meter en 48 centime ter resulteerde in een vijfde plaats. Ook bij het discus werpen (32.44) werd hij vijfde. Kees Jan Mol (Dyna mica) pakte bij het hoogspringen (1.60 meter) brons. MOTE-CARLO - De Zweedse biljarter Torbjörn Blomdahl beeft een eind gemaakt aan de zegereeks van Dick Jaspers in het traditionele Crystal Kel- •y-toernooi in Monaco. De 43-jarige Blomdahl versloeg de Nederlandse favoriet, die de vijf voorgaande edities van dit lucratieve driebandentoernooi °P zijn naam had gebracht, in een rechtstreekse confrontatie met 50-34, Blomdahl had voor de vijftig ca ramboles slechts negentien beur- Halverwege de finale leek Jas pers het beste uitzicht te hebben °P de winstpremie van 17.500 euro. Na een aanvankelijk achter stand produceerde de Braban der een seiïe van veertien. Die gaf hem de leiding met 28-21. De reactie van Blomdahl was evenwel ongekend. Hij moest [mg vier keer naar de tafel en achterstand had op de winnaar. Nuyens heeft in de algemene rangschikking vijf tellen voor- sprong op Gerdemann en zes op Bennati. In de slotfase van de etappe van Einsiedeln naar Arlesheim re den Jaksche en Gerdemann weg uit een kopgroepje van acht man, onder wie ook Jan Ullrich en Paolo Bettini. Gil en Nuyens konden aansluiten. Het viertal pakte een halve minuut. Daar van bleef uiteindelijk door de in spanningen van Lampre, die de positie van Bennati verdedig den, niet veel over. Om aan een spurt te ontkomen demarreerde Gil een kilometer voor de finish. Nuyens ging hem halen en denderde meteen door naar de zege met Gerdemann en Jaksche in zijn wiel. Beide Duit sers konden niet meer versnel len in de laatste meters. Schmitz Het zit Bram Schmitz niet mee. Na een enkelbreuk en een fikse griep heeft de 29-jarige renner van T-Mobile opnieuw te kam pen met fysieke malheur. Schmitz heeft vermoedelijk een maag- of darminfectie opgelo pen die hem op z'n minst nog een maand aan de kant houdt. „Ik ben de laatste tijd zo moe dat ik de hele dag wel kan sla pen", aldus de renner. „Er wordt nu onderzocht of het een bacterie of een parasiet is. Eerst dacht ik aan Pfeiffer maar dat werd gelukkig snel uitgesloten." Nick Nuyens blijft na een rit over bijna 184 kilometer de Duitsers Linus Gerdemann en Jörg Jaksche in de lange eindsprint voor. foto Dominic Favre/RTR De uitslag van het onderzoek hoopt Schmitz deze week te krij gen. „Hoe eerder hoe liever. Al die onzekerheid. Ik word er langza merhand gek van, steeds die te genslagen. Ik kan wel zeggen dat ik behoorlijk in de put zit." Daar komt bij dat Schmitz' con tract bij T-Mobile aan het eind van het seizoen afloopt. „Na tuurlijk maak je je daar zorgen om. Ik wil graag blijven fietsen. Ik hoop dus dat ik nog wel wat kan laten zien dit jaar." ANP/SID/GPD respectievelijk 6, 0, 7 en 16 caramboles noteren. ANP GOES - Er is meer kennis over (top)sport in Zeeland dan men wel eens denkt. Dat vindt Anton Engels, sportfysiotherapeut in Middelburg en initiatiefnemer van het Masterplan Zeeland At letiek. Hij merkt tijdens de di verse clinics die hij uitzet - afge lopen zondag was de derde van dit seizoen - dat ook anderen dat gaan inzien. Anton Engels en zijn vrouw An- jolie Wisse, die lang tot de natio nale top op de middenlange af stand behoorde, formuleerden hun masterplan in 2004 en gin gen er in 2005 mee aan de slag. Ze organiseerden in het eerste jaar zes clinics, waarop steeds twee Zeeuwse atletiektrainers hun kennis verspreidden. In 2006 is er weer zo'n serie, deze keer met mensen van buiten de provincie. Het doel is hetzelfde: van elkaar leren en daardoor de Zeeuwse atletiek op een hoger plan brengen. Engels: „Mensen hoeven niet steeds zelf het wiel uit te vinden. Trainers van diver se verenigingen kunnen veel van elkaar leren." Zondagochtend was Paul Wer- nert, toptrainer bij Haag Atle tiek, te gast op de baan van AV'56 in Goes. In het verleden begeleidde hij Stella Jongmans en Anjolie Wisse, momenteel heeft hij veel sprintsters onder zijn hoede. Bij AV'56, waar tege lijkertijd ook 'thxxistrainer' Ma- rius Dek een clinic verzorgde, gaf hij een starttraining. „Terwijl hij zijn verhaal hield, kreeg hij veel feedback van trai- nex-s en atleten. Kermis werd di rect uitgewisseld", vertelt En gels. Aha-erlebnis „En het mooie was, dat een aan tal trainers een aha-erlebnis had. Daan van Oosten van AV'56 bijvoorbeeld. Hij zei tij dens de clinic: 'het is net alsof ik mezelf hoor praten'. Zeeuwse trainers hebben dus wel dege lijk de goede kennis in huis, maar het kan geen kwaad dat trainers van buiten de provincie hen daar nog even bewust van maken." Later in het jaar zullen ook speerwerper Elliott Thijs- sen, hardloopster Laetitia Vries- de en marathonbondscoach Bert van Vlaanderen naar Zeeland komen, als er clinics worden ge geven bij de Wielingen (Oost burg), Delta Sport (Zierikzee) en RKHAV (Hulst). Marius Dek, Paul Wernert verzorgde een starttraining. vader van de Goese atletes Dox-i- en en Marlon Dek, geeft daar ook steeds acte de présence. Met het Masterplan Zeeland At letiek hopen de initiatiefnemex'S uiteindelijk de goede atleten voor Zeeland te behouden. „We willen laten zien dat hier wel de gelijk topsport te bedrijven is", aldus Engels. De sportfysiothe rapeut hoopt in de nabije toe komst ook andere sporten in zijn plannen te betrekken. „Voetballers kunnen veel van ons leren, maar andersom kan er ook kemxis overgebracht wor den", zegt Engels. „Dat kan op het gebied van tech niek zijn, maar ook over voe ding of (medische) begeleiding gaan. We zijn zelfs in gesprek met biljax-ter Jean Paul de Brixijn. Hij zou ons bijvoorbeeld wat kunnen leren over visualise ren. Voor hij een stoot daadwer kelijk maakt, heeft hij hem in ge dachten misschien al tien keer door Frits Bakker KAPELLE - Volgens Rinus Ver boom, de oud-ploegrenner, is de oud-renner zelfs een week op trainingskamp getrokken. Jo de Roo zelf spreekt liever van een gezellige fietsvakantie met oude maten. De Jo de Roo-tocht voor geoefen de en ongetrainde fietsei's, die zondag over Beveland trekt, is voor de vroegere klassiekerko- ning ook zo'n tochtje met veel oude bekenden. En trainen? Jo de Roo doet het nog elke week, met trainingsritjes tussen de vijf tig en de honderd kilometer, op een fiets zonder de nieuwe snuf jes van het moderne profwielren- nen. „We worden oud hè", klinkt het, als De Roo (68) vertelt over zijn jaarlijkse week op Mallor- ca. „Ik was zelf de zesde oudste van de twaalf, Henk de Jong de jongste en Gerrit Voorting met zijn 83 jaar de oudste. En eigen lijk zoeken we al een beetje naar een parkoers met zo weinig mo gelijk klimmen. We fietsen wat en stoppen tussendoor voor een bakje koffie." Terug in Nederland kreeg hij be zoek van Jean Nelissen, die langskwam om over vroeger te praten. „Hij bleef wel een beetje doorzeuren, óver dat het vroe ger allemaal zo goed was en dat de Nederlanders nu zo weinig winnen." „Je moet ook kijken, Jean, zei ik, wat er na ons allemaal is vex- anderd in het peloton. Het wiel rennen is toch veel mondialer ge worden? We winnen inderdaad niet zo veel, maar kijk eens waar al die winnaars nu van daan komen." Het interview met De Roo, in de Serie met veel vergane glorie, wordt tijdens de Tour de France uitgezonden, in het avondpro gramma van Mart Smeets. De Jo de Roo-tocht wordt zon dagvoor de veertiende keer gere den, met alle jongens van de Tacx-ploeg, veel oud-i'enners, Zeeuwse toexTijders en Bel gische clubs. De afstanden zijn veertig en 115 kilometer, de start tussen 9.00 en 10.00 uur bij café Midcity op de Markt in Goes. De tocht wordt georgani seerd door de toerclub Goes. Na afloop is er voor alle deelnemers een barbecue. LONDEN - Roy Keane, vooi'malig speler van onder meer Manchester United en het Ierse nationale elftal, stopt met voetballen. De middenvelder die nog onder contract staat bij Celtic, kan op medische gronden niet langer doox-spelen op hoog niveau. Keane (34) vertrok in november 2005 bij Manches ter United en werd twee maanden later door Celtic aange trokken. Met deze club werd hij Schots kampioen. Keane had al enige tijd last van een hardnekkige heupblessux-e en kondigde vorige maand al aan dat hij pas na overleg met specialisten zou beslissen om nog een jaar door te gaan bij Celtic. „Het advies van mijn doktoren is duidelijk en geeft mij maar een optie: stoppen", aldus de middenvelder op de website van zijn club. GPD/Reuters LONDEN - Andre Agassi heeft zijn rentree in het interna tionale tenniscircuit gistex'en niet met een oveiAvinning kunnen opluisteren. De Amerikaan ging in eerste ronde van het toernooi op het gras van Queens met twee keer 6-4 onderuit tegen de Brit Tim Henman. Agassi kwam sinds maart, na zijn nederlaag in de derde ronde van Indian Wells, niet meer in actie. De 36-jax'ige routinier kampt al lange tijd met xoxg- en enkelproblemen en besloot het gravelseizoen te laten schieten om zich vol ledig op Wimbledon te richten. Raemon Sluiter kon zijn eei'ste optreden op gras niet met een overwinning afsluiten. De Rotterdamse tennisser was in de eerste ronde van het toernooi van Qixeens tegen de Amerikaan Justin Gimelstob alleen in de openingsset ge lijkwaardig. Toen Sluiter die in de tiebreak met 7-9 ver loor was zijn weerstand gebroken: 6-7 2-6. ANP TILBURG - Willem n heeft zich versterkt met Moxmir El Hamdaoui. De 21-jarige aanvaller komt over van het En gelse Tottenham Hotspur. Afgelopen voetbalseizoen speel de hij op huurbasis voor Derby County. El Hamdaoui te kende een contract voor twee seizoenen met een optie voor nog eens twee jaar. De Rotterdammer begon zijn voetbalcarrière bij Excel sior. In 74 duels scoorde hij 32 keer. El Hamdaoui is xia Thomas Baelum, Kristof Imschoot en Björn Sengier de vierde aankoop van de nieuwe trainer Dennis van Wijk. ANP HEERENVEEN - Heerenveen heeft voor komend seizoen de Braziliaan Afonso Alves vastgelegd. De aanvallende middenvelder is de duurste aankoop in de geschiedenis van de Friese voetbalclub. In overleg met zijn huidige Zweedse club Malmö is afgesproken geen uitspraken te doen over de hoogte van de afkoopsom. Alves meldt zich binnenkort in Heerenveen om bij Heerenveen een con- ti-act voor vijf jaar te tekenen. Danny Wintjens tekent eind deze week een eenjarig con tract met een optie voor nog twee jaar bij Heerenveen. De oud-doelman van MW moet bij de Friese eredivisionist de concurrentie aangaan met de Belg Brian Vandenbus- sche.Fernando Derveld vertrekt bij Heerenveen. Hij ver- hxxist naar het Deense Esberg. ANP foto Dirk-Jan Gjeltema gedaan. Daax'door presteert hij beter, dan wanneer hij het niet zou doen. In de atletiek - of een andere sport - kan dat ook. Laat die hoogspringer in zijn gedach ten zijn sprong maar alvast een paar keer maken, dat helpt hem als hij echt in actie moet ko men." Dallas. NBA, play-offs (best-of-se- ven). Finale: Dallas Mavericks-Miami Heat 99-85. Stand: 2-0. Monte-Carlo. Crystal Kelly-toer- nooi. Eindstand: 1. Blomdahl (Zwe) 7-12 (moyenne 2,081), 2. Jaspers (Ned) 7-10 (2,288), 3. Caudron (Bel) 7-10 (1,721), 4. Van Kuyk (Ned) 7-7 (1,396), 5. Sayginer (Tur) 7-6 (1,839), 6. Burgman (Ned) 7-6 (1,538), 7. Sanchez (Spa) 7-4 (1,473), 8. Raymond Ceulemans (Bel) 7-1 (1,265). Nieuw- en Sint Joosland. Grote Prijs Outdoor Zeeland: 1. Rob Heili ger, Transporteurs Orkaan (Asten) 0/0/43.47; 2. Koen Leemans, Dophar- ma's Polita (Oost en West Middelbeers) 0/0/44.96; 3. Johan Klein Zieverink, Ca- banza (Lierop) 0/4/39.67; 4. Dennis Evert- se, Redbull (Nieuw en Sint Joosland) 0/4/41.20. Finale klasse Z: 1. Jack Neefs, Blom's Illusionist (Rucphen) 0/0/42.79; 2. Piet Huige, Ruige Robbie (Nisse) 0/0/44.27; 3. Anouk Kort, Paro die (Leeuwedorp) 0/0/44.97; 4. Anoek Kort, Verdi, 0/0/45.07; 5. Vlaire Ro bertson (Eng.) 0/0/49.08. Finale klasse M: 1. Johan Klein Zieverink, Undoctro, 0/0/40.05; 2. Geert Moerings, Therse la Loi (Roosendaal) 0/0/40.79; 3. Jeannette de Brre, Princess (Hoeven) 0/0/44.59; 4. Mark Jespers, Roobax (Prinsenhage) 0/0/48.88; 5. Rens Wondergem, Ninja (Gapinge) 0/0/50.39. Finale klasse L: 1. Jean Piere Gulickx, Blom's Ticarlos (Ouden Bosch) 0/0/41.97; 2. Carolein van de Plasse, Delta Mossel's Upgrader (Yerseke) 0/0/43.34; 3. Ellen Briquet, Mazzel (Vogelwaarde) 0/0/43.84; 4. Den nis Evertse, Uliadiene P, 0/0/45.80; 5. Jack Neefs, P&P's Big Ben, 0/0/48.65. Fi nale B: 1. Kim Huige, Ukelele (Nisse) 0/0/50; 2. Dian Pijnen, Casper de Muze (Ossendrecht) 0/4/52; 3. Emily Wïsker- ke, United K (Kapelle) 0/4/50; 4. Imke Kort, Loday (Leewedorp) 0/4/49; 5. In- grid Jakobsen, Verona (Meliskerke) 0/4/47. Queens. Mannen. Eerste ronde: Hen- WIERDEN - Chayenne Wisker ke, de amazone uit Krxiiningen, heeft goed gepresteerd op het Young Ster Festival in Wierden. Het zestienjarige talent reed VDL Rocksina in de Grote Prijs voor junioren naar een derde plaats. In de barrage was de jeugdintemational met de acht jarige merrie de snelste, maar op de laatste hindernis werd een paal geraakt. Dat foutje leverde juniorenintex-national Hendrik Jan Schuttert met de hengst Odin de overwinning op. „Zo net voor het nationaal kam pioenschap voor junioren, dat dit weekend wordt gehouden, ben ik best tevreden", zei Wis kerke. „Rocksina is er klaar voor." Ook de voorbereiding op de nationale titelstrijd loopt naar wens. Wiskerke eindigde op het concours in Wierden met de zwarte merrie op de derde plaats in de kleine finale. man (GBr)-Agassi (VSt/12) 6-4 6-4, Rey nolds (VSt) - Koenizin (Rus) 6-4 6-4, Del- gado (Par) - Dlouhy (Tsj) 6-4 7-6 (3), Bracciali (Ita) - Lopez (Spa) 6-1 7-6 (4), Nieminen (Fin/3) - Kohlschreiber (Dui) 7-5 6-4, Sabau (Roe) - Vik (Tsj) 6-3 6-3, Lu (Tai) - Muller (Lux) 6-4 7-6 (7), Gimel stob (VSt) - Sluiter (Ned) 7-6 (7) 6-2, Udomchoke (Tha) - Zib (Tsj) 3-6 7-5 6-0, Dupuis (Fra) - Rusedski (GBr) 5-7 6-3 3-2 opgave, Dancevic (Can) - Carlsen (Den) 4-6 6-3 6-3. Halle. Mannen. Eerste ronde: Vlie gen (Bel/8) - Wawrinka (Zwi) 6-2 6-3, No- vak (Tsj) - Pasanski (SMo) 7-5 6-2, Oli vier Rochus (Bel/7) - Waske (Dui) 2-6 6-4 6-3, Nieminen (Fin/3) - Kohlschrei ber (Dui) 7-6 (3) 6-4, Pavel (Roe) - Bagh- datis (Cyp/4) 7-6 (5) 6-3, Seppi (Ita) - Sanguinetti (Ita) 7-6 (12) 7-5, Söderling (Zwe) - Schüttler (Dui) 6-3 7-6 (3). Birmingham. Vrouwen. Eerste ron de: Jackson (VSt) - Koukalova (Tsj/10) 6-4 6-1, Sucha (Slw) - Castano (Col) 6-3 6-1, Arvidsson (Zwe/9) - Czink (Hon) 7-6 (5) 4-6 6-3, Zi Van (Chn) - Granville (VSt/16) 6-4 6-4, Rol Ie (VSt) - Foretz (Fra) 6-2 7-6 (3), Tu (VSt) - Brandi (PRu) 6-3 7-6 (6), Borwell (GBr) - South (GBr) 7-6 (3) 3-6 6-3, Santangelo (lta/12) - Lai- ne (Fin) 6-1 6-2. Ronde van Zwitserland, ProTour, derde etappe Einsiedeln - Arles heim: 1. Nuyens (Bel) 183,9 km in 4.36.52, 2. Gerdemann (Dui), 3. Jaksche (Dui), 4. Gil (Spa) 0.04, 5. Freire (Spa) 0.11, 6. Bettini (Ita), 34. Tankink, 50. Weening, 67. Boogerd, 82. De Jongh 4.58, 86. Van Heeswijk, 98. Kroon, 108. Van Bon 11.03, 141. De Groot 14.17, 142. Boven. Algemeen klassement: 1. Nuyens 12.30.09, 2. Gerdemann 0.05, 3. Bennati (Ita) 0.06, 4. Jaksche 0.08, 5. Boonen (Bel) 0.14, 6. Albasini (Zwi) 0.15,31. Tan kink 0.24, 52. Weening, 56. Boogerd, 78. Kroon 5.05, 92. Van Heeswijk 7.04, 95. De Jongh, 127. Van Bon 13.09,139. Bo ven 16.23,158. De Groot 20.25. Apeldoorn. 15e Kristalbad Dutch Open Apeldoorn, 50 meterbaan. Mannen 45-49 jaar. 200 m. wisselslag. 1. Ron van Vliet (Stormvogel) 2.44,04 (ZMR). 400 m. vrije slag. 4. André Schutte (Stormvogel) 5.41,04. 100 m. vlinderslag. 1. Ron van Vliet 1.12,76 (ZMR). 200 m. rugslag. 3. André Schutte 3.03,67. 100 m. rugslag. 1. Ron van Vliet 1.20,51 (ZMR). 50 m. derslag: 1. Ron van Vliet 0 30,60 (ZMR) 50 m. vrije slag. 1. Ror van Vliet 0.27,95 (ZMR). 200 m. vrije siag. 1. Ron van Vliet 2.28,62 (ZMR). Vrouwen. 50-54 jaar. 100 m. vlinder slag. 1. Ingrid van Assche (Schelde) 1.43,70 (ZMR). 100 m. schoolslag. 1. Ingrid van Assche 1.39,12. 200 m. schoolslag. 1. Ingrid van Assche 3.36,92. 400 m. wisselslag. 1. Ingrid van Assche 7.14,89 (ZMR). 200 m. vlin derslag. 1. Ingrid van Assche 4.04,42 i dinsdag Biljarten Driebandentoernooi Baarends. Tweede ronde, (café Baarends, Goes). Aanvang: 19.30 uur. Tennis 3 Begijn Flessenopenerstoernooi. Lo catie: tennisvereniging DOS te Vlissin- gen. Aanvang: 17.00 uur. Trendz De Bongerd Open. Locatie: tennisvereniging De Bongerd te Kloetin- ge. Aanvang: 17.00 uur. Zuid-Chemiejeugdtoernooi. Locatie: tennisvereniging Drive te Sas van Gent. Aanvang: 16.30 door Roeland van Vliet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 37