t PZC dinsdag 13 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Ceboren Dankbaar en gelukkig zijn we met de geboorte van onze kleindochter Floor Katharina (Floor) dochter van Joost en Christel de Koeijer zusje van Lisa Hanna en Bas de Koeijer Plonie en Jaap t Knuijt 11 juni 2006 Com. Houtmanstraat 10 3572 LV Utrecht Overleden Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud wonen je opa's in de hemel die van alle kind'ren houdt Benjamin Van Papa, Mama en Alice Coen en Jacolien Minnaard Dahlialaan 7 4401 GWYerseke We hebben maandag 12 juni in besloten kring afscheid genomen van Benjamin. Zo vol van leven Je schopte en trappelde fijn Zo jammer dat jij juist geen kans had Om voor je ouders een kindje te zijn. Benjamin Wij wensen Coen. Jacolien en Alice veel sterkte met dit verlies. Opa t en oma Minnaard Peteren Arianne Alma en Angélo Davy Rene en Ma ja Aline en Mart Marinda Jaco en Carolien en kinderen Een bloem, nog in de knop gebroken een onbeschreven blad Een lief klein jongetje, dat in dit leven geen kansen heeft gekregen. "Benjamin" Lieve Coen, Jacolien en Alice, wij zijn er voor jullie. Corry, Stefanie en Ma ris ka Rosita en Leroy Chris, Ingrid, Michelle en Damy Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van Thijs Mooren Thijs, zoon van onze collega Niarco en zijn vrouw Barbara, is slechts 21 maanden oud geworden. Wij wensen Marco en Barbara, familie en vrien den veel sterkte toe om dit grote verlies te dra gen. Directie, medewerkers en OR Mammoet We kunnen het niet geloven Onze Joost is er niet meer Voor ons intens verdriet Voor jou eindelijk rust Joost van Nieuwenhuyzen 14 oktober 1968 11 juni 2006 J. van Nieuwenhuyzen M.G. van Nieuwenhuyzen - Koopman Marjo Adan - van Nieuwenhuyzen Ivo Adan Jelle, Fieke Leendertvan Nieuwenhuyzen Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 1 4381 KAVIissingen Afscheid nemen van Joost is mogelijk op woens dag 14 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op vrijdag 16 juni om 13.00 uur komen we bij elkaar in voornoemd uitvaartcentrum om daar gezamenlijk Joostte herdenken. Aansluitend zullen we Joost om 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis nodigen wij u uit om samen met ons naar de loods, Gildeweg 7 te Vlissingen te gaan. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ongeloof en zoveel pijn Alleen voor Joost Lori, Guido, Mats, Tess en Wendy Joost we zullen je missen! Fam. Kooman, fam. van derZouwen en fam. Goudswaard Jan Jop, Jeroen, Kees-Jan Heel bijzonder, Heel gewoon, Gewoon een hele bijzondere vriend. Dag Joost, tot.... Bram en Monique (Amber,Delano, Jasmijn) Marco en Angelique Ik lutil om de stille na jouw bestaan, het verdriet omdat er geen afscheid was. Ik huil omdat jij zo alleen bent weggegaan, omdat de dood jou zo plots heeft verrast. Verslagen en intens verdrietig, dankbaar voor wie hij was, delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve, altijd vrolijke, opgewekte en levenslustige broer, zwager en oom Leo Huige 27februari 1954 - f 11 juni 2006 Goes: Hans en Rita Huige-Raes Laurens, Marieke, Vincent, Arthur Maarssen: Kees Huige Ovezande, I I juni 2006 Correspondentieadres: Goese Meerlaan 2,4465 AL Goes Op donderdag 15 juni is er van 19.30 - 20.00 uur ge legenheid om afscheid van Leo te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 16 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. He melvaart te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "Trefpunt" gelegenheid tol condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen-, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker de heer Leo Huige Wij wensen zijn familie en hen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wij zullen met respect terugdenken aan de inzet en het plezier waarmee Leo zijn werkzaamheden heeft verricht. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Medewerkers van De Betho Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Leo Huige Leo was vanuil De Betho gedurende vele jaren een zeer trouwe medewerker en is ruim 10 jaar bij ons de locatie Kapelle werkzaam geweest. Wij zullen ons hem herinneren als een zeer loyale en fijne collega. Directie en medewerkers Hapro International bv Rectificatie In de rouwadvertentie betreffende Jan van Tilburg echtgenoot van Toos van Tilburg-Beljaars is abusievelijk een verkeerde leeftijd vermeld. Deze moet zijn 58 jaar. Het is stil Een lege stoel Een leeg bureau Jan We missen je, in onze gedachten blijf je altijd bij ons. Ivan, Robert, Martin, Peter, Rob. John, Leo, Jacqueline, Willy, Svetlana, Angelina. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend en medeoprichter fan van Tilburg Wij zullen zijn inbreng en enthousiasme enorm mis sen. We wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. De directie Bergen Stainless Steel Products b.v. Ivan den Hollander Verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze goede vriend Martin Ruisaard We zullen zijn vriendschap en humor missen. Lina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe gewenst. Co en Ireen Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van onze goede vriend Martin Ruisaard Wij zullen zijn vriendschap en gezelligheid missen en wensen Lina en de kinderen veel sterkte toe. Dies Marja Padmos-Verwijs en kinderen Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Martin Ruisaard Als oud-voorzitter en bestuurlid, maar vooral als mens wist hij een niet aflatend doorzettingsvermo gen aan de dag te leggen, doelen te bereiken en ande ren te ondersteunen waar hij kon. Een man uit het goede hout gesneden met een heerlijk gevoel voor humor. Die eigenschappen zijn ons tot voorbeeld en daarom zullen we Martin heel erg missen. We wensen jou, Lina, in de nabijheid van je kinderen en kleinkinderen, veel sterkte toe bij de verwerking van dit zware verlies. Het bestuur van de Stichting Zeeuwse Schouw nr. 1 Rinus van Damme Guus van Hecke Lauran Rijk Gert-Jan Nijsse Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Martin Ruisaard Wij wensen Lina met kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Vissersvereniging Yerseke De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets; (Psalm 25) Bedroefd maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, deel ik u mede dat is overleden mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Suzanna Catharina Sauer-Adriaanse Middelburg, t Middelburg. 28 juni 1932 9 juni 2006 Middelburg: Fred Sauer Van Klefïenslaan 223 4334 HG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 juni van 13.00 tot 13.20 uur in Kerkcentrum De Morgenster, Adr. Lauweryszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 15.30 uur de afscheids- dienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd Kerkcentrum. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwil ligsters van Zorgcentrum 't Gasthuis afdeling Water toren voor de liefdevolle verzorging en aandacht.. Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten ne men van onze zus, schoonzus en tante Suzan Sauer-Adriaanse Ze heeft haar bestaan op deze aarde heel dapper en met veel creativiteit volbracht. Zeker ook geleid door bijbelse noties die zij meekreeg uit het ouderlijk gezin. Wij gedenken haar in dankbaarheid en wensen Fred, Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Adrie Adriaanse t Lies en Corrie Adriaanse-Verhage Kees Adriaanse t Catrien Adriaanse-Joziasse Cor de Kam Leo en Anny Adriaanse-Kooman Corrie en Klaas Osinga-Adriaanse Toos en Arie van Wijhe-Adriaanse Piet Adriaanse t Sjaan Adriaanse-Brasser lo en Anneke Adriaanse-Steketee Ko en Tiny Adriaanse-Dekker Jan en Koosje Adriaanse-de Kroo Daan en Tiny Adriaanse-Tilroe Neven en nichten Middelburg, 9 juni 2006 Er kwam een einde aan een leven, dat niet makkelijk is geweest. Ondanks vele jaren in een rolstoel, vaak nog opgeruimd van geest. Onmacht, was het wat wij voelden als jij zei: "ik heb zo 'n pijn Luisteren, was vaak het enige wat er van onze kant, kon zijn. Lief en leed intens gedragen, door je zeer, zeer zorgzame vrouw. Het zal stil zijn, in ons midden zonder de stem, de blik van jou. Er kwam een einde aan een leven ondanks het wetentoch nog onverwacht. Op Zijn tijd en wijze heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Meulmeester in de leeftijd van 76 jaar. Arnemuiden: Bep Meulmeester-Goedegebure Amemuiden: Ineke en Jan jan Willem en Marieke foelie en Bram Pauline en Jan Matthias en Alicia Lïseth Wesseling (Did): Lenie en Herbert Linda Middelburg, 12 juni 2006 zorgcentrum 't Gasthuis Nieuwlandseweg 49,4341 CN Arnemuiden Mijn man is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op D.V. woensdag 14 juni van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 16 juni om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand wordt er voor familie en belangstellenden een rouwdienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden, welke aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de Wel eerwaarde heer ds. A. Goedvree. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth", van de Neder lands Hervormde Kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uil naar alle medewerkers van de Thuiszorg, Streekziekenhuis Walcheren afdeling Noord 2 en 't Gasthuis afdeling Watertoren voor alle goede zorg en aandacht. Heden overleed na een langdurig ziekbed onze geliefde broer, zwager en oom Willem Meulmeester echtgenoot van Elisabeth Goedegebure in de leeftijd van 76 jaar. Arnemuiden: J. Meulmeester J. Meulmeester-van Belzen Vlissingen: C. de Nooijer-Meulmeester L. de Nooijer Arnemuiden: M. Schroevers-Meulmeester J. Meulmeester S. Meulmeester-van Belzen P. Meulmeester C. Meulmeester-Dellebeke Amemuiden, 12 juni 2006 Heden is overleden onze zwager en oom Wim Meulmeester Middelburg: Piet Goedegebure (in herinnering) Jo Goedegebure-Buys Arnemuiden: Maatje Bliek-Goedegebure Bertus Bliek Goes: Adrie Goedegebure Jannie Goedegebure-Siereveld Neven en nichten Wij wensen Bep en de kinderen veel sterkte toe. Amemuiden, 12 juni 2006 tEr is geen dood. Mensen ster\>en alleen als we ze vergeten. Als je aan me blijft denken, zal ik altijd bij je zijn. Na een arbeidzaam leven is, omringd door degenen die hem lief waren, geheel onverwacht van ons heen gegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Jacobus Hoondert echtgenoot van Geertruida Cornelia Boonman 's-Heerenhoek, - Goes, 16 augustus 1926 12juni 2006 Greta Hoondert-Boonman Jan en Conny Yomani, Samuel Giorgio Sorayda Ron en Ineke Carmen Marill Marcel en Annet Claudia Stéphanie Heinkenszandseweg 19 4453 VE 's-Heerenhoek Op vrijdag 16 juni zal er om 19.00 uur een avondwa ke worden gehouden in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna er in het mor tuarium naast de kerk gelegenheid is tot afscheid ne men. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 17 juni om 10.30 uur in de parochiekerk te 's- Heerenhoek, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegen heid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Als alles is volbracht... mag je rusten in vrede. Bedroefd vernamen wij het overlijden van onze broer en zwager Jacobus Hoondert Familie Hoondert 's-Heerenhoek, 12 juni 2006 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons lei'en gedreven, blijf je in onze harten leven. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze onvergetelijke zwager en oom Jacobus Hoondert Wij wensen Greta, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Kwadendamme: Corrie Timmerman-Boonman Jac. Timmerman t Middelburg: Daan Boonman Mattie Boonman-van Eij keren Neven en nichten 12 juni 2006 Diepbedroefd zijn wij vanwege het overlijden van Ko Hoondert Wij wensen Greta, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Personeel van J. Hoondert Zn. BV Dankbaar dat zij verder niet meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies geef ik kennis dat is overleden mijn fievc moeder Johanna Qcrdina Nijssen weduwe van Adriaan Vermeulen in de leeftijd van 79 jaar. Oost-Souburg: Corrie Vermeiden Vlissingen, 12 juni 2006 Correspondentieadres Jacob Isaac Sandersestraat 32 4388 EE Oost-Souburg Mijn moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 14 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn bedroefd omdat uit onze familiekring is weg genomen mijn geliefde schoonzus en tante Johanna GcrcCinaVcnneuCen-Nijssen C. Waverijn-Vermeulen Yerseke, 12 juni 2006 u i tv aar tv er zor ging de Groot-Ac Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Vcerscvveg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen vanfe. |oor. overlijden van Marinus de Pagter die vanaf de oprichting jarenlang secretaris was onze vereniging en samen met zijn vrouw veel wej heeft verzet voor SVS. Ries en verdere familie wensen wij veel sterkte toe, Namens bestuur en leden van SVSerooskerke MEI provi - tóp< even Wat p he ui(H lat 1 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het ove lijden van Rinus de Pagter Ere-lid van onze voetbalvereniging. Na zijn periode als speler was hij actief in de orgg satie, zo bekleedde hij jarenlang de functie van seen taris van onze voetbalvereniging. Zijn betrokkenheid bij Seroos zowel in zijn actie periode, alsook daarna zullen wij niet snel vergeten1 Onze gedachten gaan dan ook uit naar zijn vroui wij wensen haar veel sterkte om dit grote verliesildow dragen. Bestuur en leden van VV Serooskerke tietl. Serooskerke, juni 2006 dene 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voor dat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Toch laten wij nu een traan, omdat je van ons bent heengegaan. Na een liefdevolle verzorging in "Ter Reede" isza en kalm van ons heengegaan onze lieve moed? groot- en overgrootmoeder Cornelia de Witte-Labruijère sinds 29 april 1994 weduwe van Willem de Witte in de leeftijd van 89 jaar. Zoutelande: J. Boogaard-de Witte H. Boogaard Westkapelle: P. Minderhoud-de Witte (in herinnerinp RJ. Minderhoud Biggekerke: K. de Witte F. de Wilte-van Sluijs Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 12 juni 2006 Correspondentieadres: Wielingenstraat 9 4374 BH Zoutelande De rouwdienst zal worden gehouden op vrijs juni om 11.00 uur in de Dorpskerk te Biggekerk eik Voorafgaande aan de dienst is er daar gelegenhs Dijk tot afscheid nemen van 10.50 tot 10.50 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur begraafplaats te Biggekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid familie te condoleren in het Dorpshuis te Biggekerfc is ir ent Zee' lori led ireek ,Seh vati sedij eet zich pti ere' Ireu: at tivef van rek Van Heden is van ons heengegaan onze geliefde zusiei schoonzuster en tante Cornelia de Witte-Labruijère op de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: P. Labruijère Oost-Souburg, 12 juni 2006 Wil Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze biw en zwager Pieter Versluijs Colijnsplaat: M.H. Meulenberg - Versluijs Wissenkerke: D. C. Versluijs - Marcusse Colijnsplaat: A. Versluijs 's Gravenpolder: W. Boluijt M.J.C. Staring Colijnsplaat, 9 juni 2006. init rijf Stilwees stil. op zilvren voelen schrijdt de stilte door de nacht Heden overleed onze vader en grootvader Dr. Carel Maaijo van Hoorn arts weduwnaar van Janny de Ronde 10 februari 1909 10 juni Drager van de ere-medaille in zilver van hel Nederlandse Rode Kruis Wissenkerke, Christoffel van Hoom Jacqueline van Hoorn-Melis Christine Ivan Vera Reinhilde Rosa El-Mar Inge i Bergen, Joline Everwijn-van Hoorn Jan Everwijn Leanne en Marcel Hayke en Ramon Jannewekken 12 4301 HH Zierikzee Donderdag 15 juni komen we om 15.00 uur saifc op de algemene begraafplaats te Zierikzee, daar a len we hem aan de aarde toevertrouwen, op de das.' toe reeds bestemde plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren! het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Papa hield van zon en lichte kleuren Heden is van ons heengegaan onze gewaardee» huisgenoot, de heer C.M. van Hoorn De bewoners van "De Vrijburg" Zierikzee, 12 juni 2006 Begrafenis- en Crematieverzorgin! OVERTOOM-GROEI Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30