(Ilensen PZC Familieberichten vervolg van pagina 10 Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant weGeNeR maandag 12 juni 2006 Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn om tot het laatste moment bij je te zijn. Met droefheid maar dankbaar dat ik hem zo lang in mijn midden mocht hebben, geef ik u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen van mij is heengegaan mijn lieve man Marinus de Pagter Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 83 jaar. Serooskerke: R. de Pagter-Francke Veere, 9 juni 2006 Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" Correspondentieadres: Ds. van Wouwestraat 22 4353 AJ Serooskerke Mijn man is opgebaard in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling Rozenhof kamer 64, alwaar gelegenheid is om op maandag 12 juni van hem afscheid te nemen van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 13 juni om 15.00 uur in de Petruskerk, ds. van Wouwe straat te Serooskerke. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw "de Zandput". Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rinus de Pagter Vlissingen: P. Boone-de Pagter Gouda: L.C. de Wilde-de Pagter J. de Wilde Neven en nichten Wij ontvingen het bericht dat ons ere-lid Rinus de Pagter is overleden. Hij heeft zich altijd zeer betrokken gevoeld bij en actief ingezet voor onze muziekver eniging. Wij wensen zijn,vrouw veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Muziekvereniging E.M.M. Serooskerke Bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa. Isidoor De Mol echtgenoot van Christiane De Mol-De Maere Gent, 18-01-1922 t Assenede, 06-06-2006 Lochristi (B): Dora en Eddy Vermeulen-De Mol Gent (B): Monique en Jean-Pierre Buyse-De Mol Carine en Tom Stefan Sas van Gent: Mireille en Henk Hamelink-De Mol Sven en Free Cindy en Jeroen Hoeleden (B): Peter De Mol Kennedystraat 4 TW Sas van Gent. De uitvaartdienst zal in besloten kring plaatsvinden. gaamaiBwwBaMroi Mijn genade is u genoeg. Si Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij X in ons midden was, geven wij u kennis van het over- lijden van onze lieve vader en opa Pieter Versluijs weduwnaar van Gerarda Hendrika Harinck -■ in de leeftijd van 91 jaar. Goes: Els Brusket-Versluijs lohan Brusket, in herinnering I Sunny Kapelle: Ineke en Reinder Hogendorf-Versluijs IRemco en Rianne Jeroen Wij willen een ieder die hem in "Cederhof" heeft verzorgd en verpleegd bedanken. k Kapelle, 9 juni 2006 8 Zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: Elstarstraat 46 4421 DT Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 13 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "De Beve- landen", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden woensdag 14 juni om 14.00 uur in de aula van voornoemd rouw centrum. Deze dienst zal worden geleid door ds. L.C.P. Deventer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaas te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum "De Beve- landen". Uw medeleven stellen wij op prijs, maar liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Pieter Versluijs Colijnsplaat: M.H. Meulenberg-Versluijs Wissenkerke: D. C. Versluijs-Marcusse Colijnsplaat: A. Versluijs 's Gravenpolder: W. Boluijt M.J.C. Staring Colijnsplaat, 9 juni 2006 Bedroefd nemen wij na 30 jaar afscheid van onze buurman Cees Hollebrandse Fam. van Iwaarden Domburg Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren, is na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Cederhof", toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Hendrika van Zoelen-Bosschaart weduwe van Cornelis van Zoelen in de hoge ouderdom van 94 jaar. Heteren: Bas van Zoelen Nini Hadders Wilhelminadorp: Henk van Zoelen Betsy van Zoelen-Maartense Goes: Riek Luteijn-van Zoelen (in herinnering) Bram Luteijn Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof", 10 juni 2006 Correspondentieadres: Roodewijk6,4475 PC Wilhelminadorp Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 13 juni van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden woensdag 14 juni om 15.30 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een markt: heef Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten. 2oj feuil zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP. Hier Lj liaai hij inmiddels een prima leven op een van de apeneilm ffl00 den, samen met soortgenoten. U kunt Stichting AAP kosteloos helpen. In Nederland beii- den miljoenen lege cartridges uit printers en kopieerma? nes in de prullenbak. Dat is zonde. Want voor het milieuè Stichting AAP valt er veel winst te behalen wanneer cartrc ges opnieuw worden gevuld. Voor elke lege cartridge die u bij het AAP Collection Cen- vooi inlevert, ontvangt AAP een vergoeding. Met de opbrer.; van deze cartridges kan een groot deel van de verzorg^ kosten van dieren zoals Titi betaald worden. Help onze dieren alstublieft, spaar kosteloos lege cartriö; in voor AAP. Het helpt echt! (cBFs BEL GRATIS 0800-1118 ofkukopwww.aap.nl Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Coürc DAG8LADEN H U I S - A AN-H U I S KRA N TEN DIRECT MARKETING MULTIMEDIA GRAFISCHE GROEP Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Daarom stopt Wegener heel veel energie in nieuwe, jonge doelgroepen. Zonder daarbij de oudere jongeren te vergeten natuurlijk Als grootste krantenuitgever van Nederland ligt de uitdaging vooral in nieuwe combina ties van krant en online. Onderzoek bewijst dat jong èn oud zich uitermate prettic voelen bij zo'n combinatie. Wegener investeert. Meer bereiken. MetWegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40