PZC li] IDensen J Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedroefd om het verlies en vol verslagenheid, maar intens dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem kregen, geven wij u kennis dat, na een te kort maar actief leven, onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader, mijn zoon Jan van Tilburg Echtgenoot van Toos van Tilburg-Beljaars Hij werd 50 jaar. Bergen op Zoom: Mevr. Toos van Tilburg-Beljaars Mevr. D. van Tilburg-Schuurbiers Sjoerd Karin Jasper Laura Familie van Tilburg Familie Beljaars Bergen op Zoom, 9 juni 2006 Zilverplevier 39.4617 KR Bergen op Zoom Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum C. van den Boom, Aletta lacobstraat 8 te Bergen op Zoom, alwaar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op woensdag 14 juni van 19.00 uur tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 15 juni om 10.30 uur in de kerk van de Goddelijke Voorzienigheid. Van Heelulaan 73, Bergen op Zoom, waarna de crematiedienst aansluitend volgt in het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance in de "Hofzaal" van het Markiezenhof, Steenbergsestraat 8 te Bergen op Zoom. Op 30 mei bereikte ons het bericht dat Jan een ernstig ongeluk had gehad. Via de site werden we van dag tol dag op de hoogte gehouden. De delegatie van onze ondernemersvereniging die af gelopen woensdag afreisde naar Itawa in Polen moest helaas zonder Jan vertrekken. Geschokt hebben we kennis genomen van het over lijden van Jan afgelopen vrijdag. Öf het nu was om de partnerdag te organiseren of om de commissie van de kwaliteitsprijs te versterken zel den deden we tevergeefs een beroep op Jan. We verliezen als ondernemersvereniging een zeer gewaardeerd lid. Wij wensen de familie vrienden en bekenden sterkte om dit verlies te verwerken. OOT (Ondernemers Overleg Tholen) Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meersamen te zijn. We zullen je missen! Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinnering, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Anton Voorn echtgenoot van Anneke Voorn-de Veld de Kwakel, Middelburg, 11 september 1943 10 juni 2006 Middelburg: Anneke Voorn-de Veld Marja Hagen-Voorn Perry Hagen Cindy Kenny Morauw Eddy Elisa Jeffrey Romy Arthur Voorn Amemuiden: Norma Stroo-Voorn Martin Stroo Jeremy Vinkenhof 48 4332 DL Middelburg Anton ligt thuis opgebaard. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 14 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze goede vriend Martin Ruisaard We zullen zijn vriendschap en humor missen. Lina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe gewenst. Cor en Ireen Ook wij geven u te kennen dat wij een sportvriend en aimabel mens hebben verloren in Martin Ruisaard Wij zullen Martin heel erg missen en wensen Lina met kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe.- Het donderdag tennisteam 55+ van TV Yerseke Maarten Ko Kees André Piet Leen Joop Sas Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze onvergetelijke tennisvriend Martin Ruisaard Wij wensen Lina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Donderdag tennis 55+ Krabbendijke, Kruiningen, Hansweert en Yerseke Jan en Jannie Kees en Matty Maarten en Ina Piet en Jannie Dirk en Greet Kees en Lucie Sas en Krina Ko en Tanny G err it en Joke RienenTiny Theo en An Jan en Marie Wim en Trudy Leo en Riet Kees en Marlies Ad en Nel Gerrit en Marijke Bedroefd door het overlijden van onze trouwe vrij williger Martin Ruisaard wensen wij de familie veel sterkte toe bij de verwer king van dit verlies. Wedstrijdcomité ABN AMRO Yerseke Open Bedroefd zijn we door het overlijden van Martin Ruisaard Martin was een markant figuur binnen onze vereni ging- Fanatiek als speler, gedreven voorzitter van de eve nementencommissie. We zullen zijn enorme betrokkenheid en zijn inzet voorde club blijvend herinneren. We wensen Lina, Helmi en Berteld, Boudewijn en Corine, kleinkinderen en de naaste familie veel sterk te toe. Bestuur en leden tennisvereniging Yerseke Jarenlang was Martin de motor van de evenemen tencommissie. Zijn wijze van organiseren heeft ons veel geleerd. Martin, mede door deze lessen en vooral door je per soonlijkheid zul je altijd bij ons blijven. De evenementencommissie van t.v. Yerseke, Corry, Henk, Rinus, Ria, Ad, Corinne, Ineke, Trees en Marcol Onze gangmaker is er niet meer. Martin is jarenlang ons maatje geweest in het 35+ team van t.v. Yerseke. Hij was tot het laatste moment actief en aanwezig. Martin, we zullen je missen Ad, David, Rinus, Toon, Wim Tennisteam Yerseke 2 35+ Dit keer hebben "je meisjesdik verloren. Met grote verslagenheid vernamen wij het droeve bericht van het overlijden van onze sponsor, enthou siast supporter en beste vriend Martin Ruisaard Wij zullen zijn vriendschap missen, we wensen Lina en de kinderen heel veel sterkte toe met dit grote ver lies. Joke Erica Jannie Joyce Inge Truus Nel Corrie Ria Damestennisteam Restaurant 't Veerhuis. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Martin Hij was onze animator, stimulator en teamgenoot. Wij bewonderen zijn doorzettingsvermogen en wils kracht. We wensen Lina, Helmi en Berteld, Boudewijn en Corine en de kleinkinderen veel sterkte. We zullen je missen Sponsorteam Zuidweg Leen, Dirk, Piet, Ad, Rinus, Jurry, Wim, David Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voetbalvriend Martin Ruisaard Wij zullen zijn enthousiasme en betrokkenheid enorm missen. Bestuur en Leden Stichting Vrienden Van Kloetinge (SWK) Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze buurman en vriend Martin Ruisaard We wensen Lina en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Marius en Addie Verwijs Beauty Lieve Martin, In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Nanda Bordui Harold Annedien Jolanda René Joop Schipper Medewerkers Racketcentrum Kapelle maandag 12 juni 2006 swb De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niet; (Psalm 25) Bedroefd maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, deel ik u mede dat is overleden mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Suzanna Catharina Sauer-Adriaanse Middelburg. t Middelburg, 28 juni 1932 9 juni 2006 Middelburg: Fred Sauer Van Kleffenslaan 223 4334 HG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 juni van 13.00 tot 13.20 uur in Kerkcentrum De Morgenster, Adr. Lauweryszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de afscheids- dienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd Kerkcentrum. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwil ligsters van Zorgcentrum 't Gasthuis afdeling Water toren voorde liefdevolle verzorgingen aandacht. Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten ne men van onze zus, schoonzus en tante Suzan Sauer-Adriaanse Ze heeft haar bestaan op deze aarde heel dapper en met veel creativiteit volbracht. Zeker ook geleid door bijbelse noties die zij meekreeg uit het ouderlijk gezin. Wij gedenken haar in dankbaarheid en wensen Fred, Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Adria Adriaanse t Lies en Corrie Adriaanse-Verhage Kees Adriaanse t Catrien Adriaanse-Joziasse Corde Kam Leo en Anny Adriaanse-Kooman Corrie en Klaas Osinga-Adriaanse Toos en Arie van Wijhe-Adriaanse Piet Adriaanse t Sjaan Adriaanse-Brasser Jo en Anneke Adriaanse-Steketee Ko en Tiny Adriaanse-Dekker Jan en Koosje Adriaanse-de Kroo Daan en Tiny Adriaanse-Tilroe Neven en nichten Middelburg, 9 juni 2006 Wij zijn verdrietig dat ons trouw koorlid Suzan Sauer-Adriaanse is overleden. Bestuur en leden wensen Fred Gods zegen en veel sterkte toe. Kerkkoor "Soli Deo Gloria" "Zie ik heb u in de beide handpalmen gegraveerd" Jes.49 vers 16 Na een lang en stil lijden, is van ons heengegaan mijn lieve trouwe man, onze zorgzame vader en opa Jacob Vos in de leeftijd van 78 jaar. Zoutelande: L. Vos-Dingemanse Zoutelande: Nel Brasser-Vos Jan Brasser Wimjan en Christa Job en Kim Maarten en Ilse Zoutelande: Jos Vos Meliskerke: Lout Vos Sandra van de Vreugde Westkapelle: Carla Janisse-Vos Noach Janisse Matthijs, Frank, Rens Goes, 9 juni 2006 Majoorwerf 58,4374 CA Zoutelande De dienst van Woord en Gebed die wordt geleid door de weleerwaarde ds. P. Boekesteijn, wordt gehouden op woensdag 14 juni om 10.30 uur in de "Catharinakerk" aam het Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 11.30 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in zaal "Middendorp", Smidsstraat 16 te Zoutelande. Geen bloemen. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Jacob Vos L. Dingemanse K. Dingemanse-Roelse C. Meijers (in herinnering) C. Meijers-Dingemanse R. Dingemanse (in herinnering) J. Dingemanse-Janse Neven en nichten Zoutelande, 9 juni 2006 Groot is de leegte die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven en een moeilijke laatste levensfase is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem Vijverberg Pz. ~Wim~ Geboren: 29 januari 1925 Overleden: 9 juni 2006 Ouwerkerk: C.C. Vijverberg-Vijverberg P.S. Vijverberg C.P. Vijverberg-Stols Marieke Willem Delft: C.M.L. Schoof-Vijverberg F.C. Schoof Wouter Martijn Simone 4305 AE Ouwerkerk Ring 21 De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 14 juni om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Ouwer kerkwaarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene begraafplaats van Ouwer kerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde kerk. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Willem Vijverberg in de leeftijd van 81 jaar. G.N. Vijverberg-Kuyper Peter Vijverberg Ouwerkerk, 9 juni 2006 Wij zijn bedroefd omdat uit onze familiekring is weg genomen onze geliefde neef Willem Vijverberg in de leeftijd van 81 jaar. We wensen onze nicht Cato met haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze dagen vol ver driet. Zierikzee, M. Kesteloo-Hage C.H. Kesteloo Dirksland, C. Goudzwaard-Hage Ouwerkerk, P. Hage-Raamsdonk Neven en nichten Ouwerkerk, 9 juni 2006 Met droefheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze geliefde zwager en oom de heer Floor Simons Uit aller naam, Familie Neels Terneuzen, 9 juni 2006 Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn om tot het laatste moment bij je te zijn. Met droefheid maar dankbaar dat ik hem zo lang in mijn midden mocht hebben, geef ik u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen van mij is heengegaan mijn lieve man Marinus de Pagter Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 83 jaar. Serooskerke: R. de Pagter-Francke Veere, 9 juni 2006 Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" Correspondentieadres: Ds. van Wouwestraat 22 4353 AJ Serooskerke Mijn man is opgebaard in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling Rozenhof kamer 64, alwaar gelegenheid is om op maandag 12 juni van hem afscheid te nemen van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 13 juni om 13.00 uur in de Petruskerk, ds. van Wouwe- straat te Serooskerke. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Verenigingsgebouw "de Zandput". Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rinus de Pagter Vlissingen: P. Boone-de Pagter Gouda: L.C. de Wilde-de Pagter J. de Wilde Neven en nichten Wij ontvingen het bericht dat ons ere-lid Rinus de Pagter is overleden. Hij heeft zich altijd zeer betrokken gevoeld bij en actief ingezet voor onze muziekver eniging. Wij wensen zijn vrouw veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Muziekvereniging E.M.M. Serooskerke Mijn genade is u genoeg, Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat hi in ons midden was, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve vader en opa Pieter Versluijs weduwnaar van Gerarda Hendrika Harinck in de leeftijd van 91 jaar. Goes: Els Brusket-Versluijs Johan Brusket, in herinnering Sunny Kapelle: Ineke en Reinder Hogendorf-Versluijs' Remco en Rianne Jeroen Wij willen een ieder die hem in Ceder hof" heeft verzorgd en verpleegd bedanken. Kapelle, 9 juni 2006 Zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres: Elstarstraat 46 4421 DT Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 13 juni van 19.00 tot 19.50 uur in rouwcentrum "De Beve- landen", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt ui: genodigd, zal worden gehouden woensdag 14 jurr om 14.00 uur in de aula van voornoemd rouw centrum. Deze dienst zal worden geleid dooi ds. L.C.P. Deventer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op dt Algemene Begraafplaas te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum "De Beve- landen". Uw medeleven stellen wij op prijs, maar lie\>ergeen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dun kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Pieter Versluijs Colijnsplaat: M.H. Meulenberg-Versluijs Wissenkerke: D. C. Versluijs-Marcusse Colijnsplaat: A. Versluijs 's Gravenpolder: W. Boluijt M.J.C. Staring Colijnsplaat, 9 juni 2006 Bedroefd nemen wij na 50 jaar afscheid van onze buurman Cees Hollebrandse Fam. van Iwaarden Domburg Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren, is na een liefdevolle v verzorging in Zorgcentrum "Cederhof", toch nc- onverwacht van ons heengegaan onze lieve móéder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Hendrika van Zoelen-Bosschaart weduwe van Cornelis van Zoelen in de hoge ouderdom van 94 jaar. Heteren: Bas van Zoelen Nini Hadders Wilhelminadorp: Henk van Zoelen Betsy van Zoelen-Maartense Goes: Riek Luteijn-van Zoelen (in herin nering Bram Luteijn Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof", 10 juni 2006 Correspondentieadres: Roodewijk 6,4475 PC Wilhelminadorp Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta. Zuidvlietstraat 37 te Go& waar gelegenheid is tol condoleren en afscheid nemen dinsdag 13 juni van 19.00 uur tot 19.30 uur De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden woensdag 14 juni om 15.30 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3: Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heek onti'angenwilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! Compleet Op. Mensenljnq.nl vlndl u een compleet overzicht van alle overlijdensberictë pit uw regio. Óp eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvoiitf' en künt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site hei condoleance bericht lezen en.een bericht actiieré- waarrn u uw medeleven betuigt Bovendien kunt u-va de site direct® öeelnemmgskaart of 'cuwboeket versturen. Een kleine moeite en een grote troost. Informatief Op Mensentinq nl vindt u vee: onderwerpen die direct of indirect teiö- ..hébben met overlijden Alle adressen op het gebied van uitvaart en.alsd3 .worden op de site vermeld,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28