fl F 8 ?zc Liberia: niet om aan te zien open winkel uitvaardig Gebeurtenissen deel je fflensen .nl Van der Hooft ARENSMAN 1 HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT., Help Afrika orh zelf een menswaardig bestaar op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AlV^REF FLYING DOCTORS Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 vrijdag 9 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Henk heeft Vele schepen bevaren. Vele zeeën bevaren. Vele stormen weerstaan. Maar dit schip, deze zee en deze storm. Kon hij niet aan. Tot het laatste toe betrokken bij alles wat hem lief en dierbaar was ondanks zijn ernstige ziekte, geven wij u kennis dat de Heere toch nog plotseling uit ons midden heeft weggenomen mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa. schoonzoon en zwager Urbanus Hendrikus Marinus Bodbijl Henk Hij mocht 63 jaar worden. Anke Bodbijl-van het Hoofd Jeanine en Richard Annemarie en Dennis Oscar Martine en Patrick A. van hel Hoofd A.J. van het Hoofd-van Sluis in herinnering Bram en Gerrie van Dijke-van het Hoofd 4328 BX Burgh-Haamstede. 7 juni 2006 Margrietstraat 10 Tel.: 0111-651739 Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 10 juni van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van de begraaf plaats "Vredehof" te Haamstede, Oude Lage Zoom. De rouwdienst zal worden gehouden D. V. maandag 12 juni om 15.50 uur in bovengenoemde aula, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condole ren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Ik kwam op tijd, jouw tijd kwam te vroeg. Xus Oscar Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Arie van den Heuvel echtgenoot van onze collega Annie van den Heuvel-Munter Wij wensen Annie en haar familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit immense verlies. Namens alle collega's van het team van het Department Education, Maarten Anthonise/ Jan Ennik. Head of department Education, Hogeschool Zeeland Zeer bedroefd zijn wij door het plotselinge overlij den van onze dierbare vriend fan Traas Ada en Herman Nandi Haar hart zo mooi en groot Altijd voor iedereen plaats Haar hart heeft haar meegenomen Naar een diepe slaap Raden Adjeng Surat Ismiani Poerbowinoto Ann Feher echtgenote van Willy Johannes Feher Geboren, 25 september 1931 Overleden, 6 juni 2006 Magetan, Indonesië Heemskerk Moeder en oma van Ruud en Ineke, Ferdy Reny Yvonne en Roy, Bodine Els en Ron, Elroy en Marjolein Maureen en Willem James Suzy Ronald en Anita, Dewi. Andrini, Zarrin Ferdinand t Correspondentieadres: fam Feher, Kievitstraat 17, 4451 DN Heinkenszand Mama/oma ligt opgebaard in uitvaartcentrum IJ- mond, Laan van Assumburg 95a in Heemskerk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 11 juni van 15.00 tot 16.00 uur. De crematie vindt plaats op maandag 12 juni. 14.30 uur in Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2 - 6 te Driehuis. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Westerveld. Mama houdt van bloemen De schijnbare dood van het lichaam is de ware geboorte van de ziel. Over het lijden heen Dirk Mik Krommenie, 31-01-1932 t Goes, 07-06-2006 Ria Mik-Hollestelle Dick en Harriëtte Milou Alexander Soeminie Sergio Didier Marjolein en Maurice Tom Robert Michiel Vivaldipad 16 4462 JA Goes Dick is opgebaard in het rouwcentrum van Monula, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op zondag 11 juni van 13.00 tot 14.00 uur. Tevens is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heden is, zeer vermoeid, maar met vrede in haar hart, overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Antoinette Maatje Adriaanse-van der Werf echtgenote van C.f Adriaanse Burgh, 21 november 1930 t Goes, 7 juni 2006 Noordgouwe: C.J. Adriaanse Noordwelle: Addy de Vrieze-Adriaanse Wim de Vrieze Cees-Willem enAnika Arjan en Linda Marijn en Antoinette Zierikzee: Jan Adriaanse Lina van Doezelaar Mark en Khadija Jan Bart Noordgouwe: Gonny de Vos-Adriaanse Bas de Vos Esther en Paul Moniek Brouwerijstraat 31 4317 AC Noordgouwe Maandag 12 juni is ervan 12.30 tot 13.15 uur gele genheid tot afscheid nemen in het Dorpshuis aan de Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. Om 13.30 uur zal de herdenkingsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, om streeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Verdrietig zijn we dat we afscheid hebben moeten nemen van onze - altijd zo meelevende - schoonzus en tante Annie Adriaanse-van der Werf Breda: Jan en Maja Adriaanse-Rotte Brouwershaven: Rien Schilperoort Schuddebeurs: Gonny Braber-Adriaanse Neven en nichten Annie A driaanse onze buuf, waar we 46 jaar naast wonen, is er niet meer. Wat zullen we haar missen. Wij wensen Cor en de kinderen veel sterkte. Wim en Dien Ketting Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Liesbeth Parlevliet-den Duik moeder van onze collega Leendert Parlevliet Wij wensen Leendert en zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle collega's van het team van het Department Education, Maarten Anthonise/ Jan Ennik, Head of department Education, Hogeschool Zeeland Met droefheid geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve vriendin Helena Wilhelmina Vereeke-v.d. Kop in de leeftijd van 86 jaar. Mevrouw Uijl Vlissingen, 4 juni 2006 Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, delen wij u mee dat vrij plotseling van ons is heengegaan mijn lieve, zorg zame broer, onze zwager en oom Adrianus Tonis Dalebout sinds 1988 weduwnaar van Anthonia Korteweg in de leeftijd van 87 jaar. Nieuwerkerk, M.M. de Ronde-Dalebout Zierikzee, K.L. Dalebout-de Vlieger Brandwijk, S. van Hoome-Korteweg neven en nichten Nieuwerkerk, 8 juni 2006 Tuinstraat 19 Correspondentieadres: Schoolstraat 50 4306 CH Nieuwerkerk De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 12 juni in de Johanneskerk van de Protestantse gemeente, Kerkring te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Burg. van Veenstraat te Nieuw erkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkcentrum "Punt-3". Met droefheid namen wij kennis van het pverlijden van onze lieve tante Geertruida Elizabeth Melis Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen: Joke en André Dishoek: Ine en Wim Veere:Rita en Jaap Domburg: Jo en Wim Kinderen en kleinkinderen Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootva der Cornelis Adriaan Hollebrandse weduwnaar van Cornelia Adriana Kloet 8 juni 1915 7 juni 2006 Middelburg Domburg Domburg: Els Vreeke - Hollebrandse t Kees Vreeke Oost-Souburg: Ruud Hollebrandse Pauli Hollebrandse - Stroo Edwin Martin en Francine Olav, Sven Odette Domburg Prinsepark 18 Correspondentie-adres: Bermweg 17 4388 CA Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 12 juni om 13.45 uur in ontmoetingscentrum "Het Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg, waarna aansluitend omstreeks 14.50 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen in "Het Schuttershof" van 13.00 tot 15.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd ontmoetingscentrum. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Een lieve vriend ging van ons heen Cees Hollebrandse Middelburg 8 juni 1913 Vlissingen Nettie Lies en Leo Jeannette en Wim Domburg 7 juni 2006 Dankbetuiging Na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Albert Blommaert hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Mede namens kinderen en kleinkinderen, M.M.C. Blommaert-van Wanrooij Zierikzee, juni 2006 Voor uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk tijdens het verblijf in het ziekenhuis en na het overlijden van onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante Kornelia Marina Verboom zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet, sterkt het ons te weten, wat Corrie voor velen betekend heeft. Bijzonder woord van dank aan de artsen en al het perso neel van het Oosterschelde ziekenhuis te Goes. Familie Verboom Nieuwerkerk, juni 2006 In Memoriam Cor Liefting 22-01-26 +05-06-86 Nooit weggegaan! Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Merkwaardig open dag uitvaartbranche m.m.v. apollo (ui tvaarttenten) bloemen- en tuincentrum ter lucht sjaak van de walle kip en co (ballonnen) fix showproductions (beeldregistratie uitvaarten) uitvaartkisten met expressie en samenverliesverwerken.nl IN EN ROND DE UITVAARTWINKEL zaterdag 10 juni 20 <0 6 van 10.00 - 17.00 uur M uitvaartwinkel kreukelmarkt 16 goes zeeland ui tvaartverzorginj de Groot-de Kam informatiecentium begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerscweg 36,43,32 BG Middelburg internet: wwvv.dqjjtootdckaTn.nl Mogelijkheid lot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. r mösastfMscoLZAX** Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site. met alle overlijdens- berichten uit uw rqgio. Zoek, vind en reageer. Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunussiraat25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland administftatie-adres postbus 75 3253 zh ouddorp uitvaartleiders l.m. van der werf a. bosland k. breen m. g.van de kreeke uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Hi doorf ZIERI Lands op de ouder 33 foi gen v< gemec verlee Het Haam bungc jaren leeftij Land; tui nil dig oi jeven het oi niet r ninge schik Fo Ze in ZIEK slclli van Jluse de meen [CBF; smg zich in d mee Det TIJ' kg Selfsupporting Africa "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Nu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "..en toen zeiden ze tegen mijn vaier dat hij bij ons op schoot ;toest liggen. Ze sneden zijn bofd eraf. We zijn drie dagen bl. jven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting Vluchteling "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken wel de hele dag door mijn hoofd, üijn hart springt zowat van woede. We kunnen wat doen. U ook.' Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34