Brunch 25 Maandmenu 27,50 Voor de échte fan: DE BL0FKAMER Bei voor de folder! rasserie Arion Engelse Lounge SaUa Dinner "Party Salsa leren en dineren Party- en vergaderzalen kletsen proeven drinken slapen lachen eten verbouwd Iedere zondag vanaf 12 uur een uitgebreid aanbod van de lekkerste gerechten, koud en warm, vis en vlees, soep en nagerechten. (koffie, thee, jus d'orange en melk onbeperkt inbegrepen.) Om de week kinderentertain mant. Bar begane grond VOORGERECHT Bonbon van gerookte zalm gevuld mei Hollandse garnalen aangemaakt mei een frisse kruiden rème fröiehe HOOFDGERECHT Heerlijke gebakken zonnevis mei een tomaleiepeslo saus en diverse bijpassende garnituren NAGERECHT Aardbeien sorbetijs algegarneerd mei vei se aardbeien en een saus van vanille en mini Een dag om nooit lo vergeten' Zoekt u een unieke lokntie voor uw bruiloft of (bedrijfs)feest? Grand Hotel Arion en de overige bedrijven van de Amadore groep zijn uw gastheer. Restaurant Arion, Eerste etage odra je binnenstapt weet je het meteen. Dit is de plek waar je je thuis voelt! igentijdse invloeden, klassiekers, a la carte of een lichte lunch, een kopje offie of een drankje aan het eind van de dag. Brasserie Arion voldoet aan -iders verwachtingen, de hele dag door. kunt ook van onze specialiteiten genieten op het terras met uitzicht over de loulevard en de zee. let restaurant en de brasserie zijn dagelijks geopend vanaf 7.00 uur. In de sfeervolle Engelse lounge met heerlijke fauteuils, van waaruit u een heerlijk uitzicht heeft over zee, kunt u ontspannen een drankje nuttigen. Eventueel vergezeld van tongstrelende hapjes of een gerecht van de kleine kaart. Er liggen diverse tijdschriften, kranten en boeken. ••lotel Mie 68 kamers zijn rustig gelegen en standaard voorzien van een badkamer pet ligbad, föhn, toilet, kleurentelevisie, telefoon en privé balkon. _J6 kamers hebben een vrij uitzicht over de zee, de scheepvaart en het strand 52 kamers bieden uitzicht over de levendige stad Vlissingen. Elke 2e zaterdag van de maand. Ook leuk als personeelsfeest! De party- en vergaderzalen zijn schitterend vernieuwd. Ze zijn gelegen op de eerste etage en bereikbaar per trap of lift. Ze zijn comfortabel ingericht en voorzien van alle gemakken. Alle zalen beschikken over airconditioning, telefoon, draadloos internet, 2 soorten verlichting, verduisterende gordijnen en natuurlijk zeezicht. Er zijn vele mogelijkheden met betrekking tot equipement, zaalaankleding catering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 17