0 V» tüP Een meisje van zeven is 400 waard open winkel uitvaardig donderdag 8 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren! Grietje van Maurik dochter van Lieske Jansen Bart van Maurik Breda, 7 juni 2006 Overleden Dierbare herinneringen lij ging door dalen in je leven, klom eruit, toonde ons je kracht steeg, en zag de zon weer schijnen en schonk ons je warmte en genegenheid. Graag hadden we hier nog langer van willen genieten. Onderweg naar verwezenlijking van een wens, werd je leven abrupt beëindigd. Ons rest je dierbare herinneringen. Oueridos recuerdos Tu andaste en los valles de la vida, subiste arriba ensehandonos tufuerza, ascendiendo y viendo el sol resplandeciente, regalandonos tu calory tu simpatia. Hubiesemos querido disfrutarmas tiempo de todo ello. De camino ha realizar un deseo, tu vida se quebro repentinamente. Ha nosotros solo nos quedan los queridos recuerdos. Intens verdrietig geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van mijn lieve pa, mijn lieve zoon, broer, zwager, oom en vriend Benno Eduard Kesteloo in de leeftijd van 39 jaar. Mitchell loh. T. Kesteloo in herinnering Rosa Kesteloo-Bernauer lohan Padmos Harald en Linda Kesteloo Lindsay Joyce Isabel Fernando Barcelona, 1 juni 2006 Correspondentieadres: Meidoornstraat 4 4306 AE Nieuwerkerk Zaterdag 10 juni willen we Benno herdenken tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 10.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Naar de wens van Benno is er vanaf 13.00 tot 15.00 uur alsnog gelegenheid elkaar te ontmoeten in het Dorpshuis, Poststraat 20 te Nieuwerkerk. Benno mijn lieve pa Steeds ben je om me heen Ik zie je in bloemen ik zie je in de zon. Al ben je niet meer zichtbaar, ik speur je warmtebron. Steeds voel ik jouw nabijheid, steeds ben je om me heen. Door wat we samen hadden voel ik me niet alleen. Mitchell 1 juni 2006 Mijn prins, ik ben God dankbaar dat ik je heb ontmoet, wacht op mij! Ik hou van je, voor altijd. Jouw prinses Isabel Bennootje, bedankt voorde lieve momenten, Fernando My prince, I am God grateful that I have met you. Wait for me! I will always love you, your princess Isabel Bennootje, thank for the kind moments, Fernando Bendigo el dia que te conoci, mi principe. Espera por mi Te amo para siempre Tu princesa Isabel Bennootje, gracias por los bonitos momentos juntos, Fernando Barcelona. 1 juni 2006 We missen je Ome BennoWij zijn nog zo klein waarom nu, het was zo fijn. Je aai, je grapjes, je lieve lach we missen het iedere dag. Voor altijd zit je in ons hart op een plaatsje, heel apart. Lindsay Joyce 1 juni 2006 Wat is een vriend, iemand waarmee je lacht en grient Kes dat hebben wij gedaan, helaas ben je te vroeg van ons heengegaan. Maar in ons hart blijf je altijd voortleven. Tijdens zijn vakantie is op 39-jarige leeftijd overle den onze beste vriend Benno Kesteloo Rust zacht Benno. Je eeuwige vrienden, 1 juni 2006 Theo en Jans Marjolein Rinie en Ida Patrick Verdrietig zijn wij nu totaal onverwacht uit onze familiekring is weggenomen onze neef Benno Kesteloo nog maar 39 jaar oud. We wensen allen die van hem hebben gehouden heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. Zierikzee, C.H. Kesteloo M. Kesteloo-Hage Zierikzee, M. Kesteloo-Dekker Kerkwerve, J.C. Kesteloo G. Kesteloo-Berrevoets Neven en nichten Kerkwerve, 2 juni 2006 Ons bereikte het trieste bericht dat op 39-jarige leef tijd tijdens zijn vakantie geheel onverwacht is overle den onze medewerker Benno Kesteloo Benno is ruim zeventien jaar werkzaam geweest bij Zeelandia in Poederfabriek 2. Zijn sociale karakter, enorme kennis en inzet maakten hem een zeer ge waardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn naasten veel sterkte bij de verwer king van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. 1 juni 2006 Verbijsterd, geschokt en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze collega Benno Kesteloo op de veel te jonge leeftijd van 39 jaar. Donderdagochtend maakten wij nog lol, 's avonds vertrok je naar je vakantieadres waar je niet meer aankwam. Wij zullen Benno missen in poederfabriek 2, zijn vas te stoel bij het klaverjassen in de pauze zal voortaan leeg blijven. Benno, wel uit onze ogen maar niet uit onze harten. Ons medeleven gaat uit naar zijn zoontje, naaste fa milie en vrienden, wij wensen hun veel sterkte toe in deze moelijke tijd. Collega's poederfabriek 2 1 juni 2006 Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeer de collega Benno Kesteloo Hij werd slechts 39 jaar. Wij wensen zijn naasten veel sterkte en kracht bij de verwerking van dit verlies. Medewerkers fabriek Fonteine, Zeelandia. Zierikzee, juni 2006 MerkwQQrdj^ open dag uitvaartbranche m.m.v. apollo (ui tvaarttenten) bloemen- en tuincentrum ter lucht sjaak van de wa l l e kip en co (ballonnen) fix show productions (beeldregistratie uitvaarten) uitvaartkisten met expressie en samenverliesverwerken.nl IN EN ROND DE UITVAARTWINKEL zaterdag 10 juni 20 0 6 van 10.00 - 17.00 uur uitvaartwinkel kreukelmarkc 16 goes zeeland Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 p sfè De zee was je passie, bereisd en volop genoten. Nog midden in het leven. Toch is de grote oversteek begonnen, veel eerder dan voorzien. Tijdens het sporten is plotseling overleden mijn lieve man, onze vader en opa fan Johan Traas Middelburg, Vlissingen, 1:3 september 1933 6 juni 2006 Vlissingen: Henriëtte Traas-van de Ven Zwolle: Erik Traas Jeannette Oostdijk Tim Wassenaar: Martin Traas Hélène Traas-Elienne Mathieu Thibault Verdilaan 52 4384 LG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 juni van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissin gen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 In het vas te geloof dat ze naar haar Heer ging, is onze lieve zus, schoonzus entante Maria Meliefste ingeslapen. 4 augustus 1931 - 6 juni 2006 Middelburg: Saar Geldof-Meliefste Louw Geldof f Oost-Souburg: Iman en Corrie Korshuize-Meliefste Oudekerk a/d Amstel: Nel Mandemaker-Meliefste Gerard Mandemaker t Middelburg: Jan en Mien Poppe-Meliefste Middelburg: Piet en Francien Lou werse-Mel iefs te Koudekerke: Kees en Truus Meliefste-Spruijt Delft: Wim en Joke Hoek-Meliefste Delft: Bart en Nellie Meliefste-Sleeuwenhoek Arnemuiden: Dave en Nelie Jackson-Meliefste neven en nichten Correspondentieadres: N. Jackson-Meliefste Bremstraat 22,4341 JH Arnemuiden Ze ligt opgebaard in het rouwcentrum, Uranu'sstraat 25 te Zwijndrecht, alwaar geen bezoek. Op maandag 12 juni willen we in èen dienst van Woord en Gebed afscheid van haar nemen. De dienst begint om 11.00 uur in de Open Hofkerk, Walraven van Hallstraat 2 te Zwijndrecht. Vanaf 10.30 uur is er gelegenheid tot afscheid en condole- antie. De begrafenis vindt plaats op de Nieuwe Begraaf: plaats. Munnikensteeg 50 te Zwijndrecht, omstreeks 12.00 uur. We nodigen u uit samen met de familie na afloop een kopje koffie te drinken in de aula van de begraaf plaats. Als familie danken we het personeel van zorgcentrum Swinhove te Zwijndrechtdie haar met liefde en zorg verpleegd hebben. Mocht u geen kaart ontvangen hebben, beschouwt u deze advertentie dan als uitnodiging. Na een bewogen, actief en kunstzinnig leven is op za terdag 3 juni 2006 in alle vroegte overleden, onze lie ve moeder en oma Hendrika de Rave-Baauw (Rie) weduwe van J.L. de Rave in de leeftijd van 81 jaar. Den Haag: Fred de Rave Titia Chehin Miguel Goes: Max de Rave Lisette de Rave-van't Westende Brenda en Roelof Diederik Op woensdag 7 juni hebben wij haar in besloten kring begraven op de Algemene Begraafplaats in Goes. We willen het medisch en verzorgend personeel van de IJsselstraal van verpleegtehuis Ter Valcke' te Goes bedanken voor alle zorg en warmte die zij aan onze moeder en oma hebben besteed. Correspondentieadres: Fred de Rave Erasmusweg 1185-U 2542 PW Den Haag (fpderave@wanadoo.nl) Na een liefdevolle verzorging is zacht en kalm inge slapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Henricus fanssens Arie sinds 20 februari 2006 weduwnaar van Willemina Pouwelse Putte, 21 april 1919 t Vlissingen, 7 juni 2006 Thilda en Izaak Huibregtse Mieke en Piet Pattenier Marja en Jan Lous Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beatrixstraat 72 4361 EG Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 juni van 1 1.00 tot 11.15 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle, aansluitend zal daar de af- scheidsdienst worden gehouden. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zogzame opa en overgroot vader Opa Janssens Henry Paola en Eric Jack Alexander en Anneke Marianne en Thomas Paul-Pieter Linda en Geerke Wilbert en Marco Carolienen Edwin Wie in Mij gelooft, zal leven. Bedroefd zijn we om het heengaan van onze zwager en oom Henricus Janssens sinds 20 februari 2006 weduwnaar van Willemina Pouwelse Mogen de kinderen en kleinkinderen kracht en troost ontvangen van Hem. Die echt troosten kan. Dingeman Pouwelse (in herinnering) Jan Pouwelse Loura Pouwelse - Daane (in herinnering) Maarten Pouwelse Nel Pouwelse - Ovaa Joost Pouwelse (in herinnering) Jaan Pouwelse - de Wolf Willem Pouwelse. Leine Pouwelse - Huibregtse Jo van Rooijen - Pouwelse Kris van Rooijen Kees Pouwelse (in herinnering) Janneke Pouwelse - van der Meer Nel Pouwelse - Westerbeke (in herinnering) Ko Pouwelse Nel Louws - Pouwelse Wim Louws Nefyerien nichten Westkapelle, 7 juni 2006 Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een korte ziekte van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Geertruida Elizabeth Melis Truus West-Souburg, Vlissingen, 13 november 1918 6 juni 2006 Vlissingen: Wim en Carla Marco en Mellany Edwin, Jennifer en Calvin Leni en Izak Serooskerke: Lily Oost-Souburg: Liesbeth en Binus Sylvia en Luciël Desley Alby Debby en Sander Middelburg: Remi Vlissingen: Kees en Liesbeth Peter johnny Correspondentieadres: Westerzicht 112 4385 AP Vlissingen. Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcen trum, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is om afscheid te nemen op zondag 11 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 12 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Ark", gelegen achter het kerkgebouw de Open Haven van de Protestantse Gemeente, Oranjeplein te Oost-Souburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede c; P, zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genom;- van onze zorgzame moeder en lieve oma Adriana Willemina Wabeke weduwe van Jan Johan Nieuwenhuyse *25-08-1917 1 06-06-200! Krab ben dij ke Goj Bergschenhoek: Pieter Nieuwenhuyse Adrie Nieuwenhuyse-Bröeders Alexander (in herinnering) Moordrecht: Ria Voerman-Nieuwenhuyse Gerrit Jan Voerman Gorinchem: Marian Oldenbeuving- Nieuwenhuyse Arjo Oldenbeuving Femmy INT en jen, «F Correspondentieadres: de Wilgen 8 2661 BD Bergschenhoek De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, j worden gehouden vrijdag 9 juni om 11.15 uur ini aula van Monuta op de algemene begraafplaat Geldeioozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begn ilüe fenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. !01 ID) jvo Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tol op 't laatste moment, 't wilde niet meer. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons mie or§' den mochten hebben en bedroefd, omdat zij nog zolir»1 veel voor ons betekende, delen wij U mede, dal zacï en kalm van ons is heengegaan onze lieve tante nicht Silvia Maria Smet weduwe van Henri Arthur Antoine Brabers in de leeftijd van 94 jaar. Familie Smet Familie Brabers Neven en nichten eeft zij lef rerl ordi bc ferk Ie n 4567 CL Clinge, 7 juni 2006 Beukelzstraat 7 Corresponden t iead res Kijkuitstraat 4,4567 PA Clinge Tante Sii is opgebaard in het uitvaartcentrum va ach Dela. Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelt at 1 genheid tot afscheid nemen vrijdag van 18.00 to e 2 18.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag juni 2006 om 10.30 uur in de parochiekerk van deü kei Henricus te Clinge, waarna de begrafenis volgt opd lij r.-k. begraafplaats aldaar. Een speciaal woord van dank aan dokter Roks, Priw zorg en Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben om ad' vangen, gelieven deze kennisgeving als zodanig t beschouwen. Dankbetuiging Bij het afscheid van mijn lieve man en onze lieve vad Jan Vader hebben wij bijzonder veel steun gehad aan de meel1 e vende reacties uit de kring van familie, vrienden, ren en kennissen. Ook uw reactie, uw aanwezigheid bij de cremati ec plechtigheid, uw telefoontje, uw brief of kaart, hee m ons goed gedaan en wij danken u daarvoor hartelijk. Wies Vader-Schrooten Ferdinand Jeroen Oost-Souburg, juni 2006 Dankbetuiging Voor de getoonde belangstelling na het overlijden onze lieve moeder en oma Catharina Hamelink-Hamelink zeggen wij u hartelijk dank. Familie Hamelink Zaamslag, juni 2006 acti acl <o £f Een naaste overleden? Mensenlinq.nl; dé site mét alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. HOUD AMREF FLYIHG DOCTORS IH DE LUCHl Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwer Giro 8829 in Leiden. Tel 071 -5769476 of www.amref.ril REF FLYING DOCTORS j 5ei. Supporting Afric- j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32