Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! Reumafonds Uw voordeel 17,95 NU OOK IN MIDDELBURG GRATIS ZONNEGLAZEN Pronto Wonen is de leukste woontormule van Nederland Meest verkochte glucosamineproduct nu tijdelijk héél voordelig! GRATIS! Goes: Drogisterij De Rode Pilaren, Lombardstraat 6 www.prontowonen.nl Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Met educatie, onderzoek, Steun ons, word donateur. Ca naar' EN VANAVOND AL IN HUIS! Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl Rabobank Beveland Kijk ook eens op www.kortingsactie.nu woensdag 7 juni 2006 SUN 02 Incl. gratis zonneglazer Koop nu bij Specsavers een montuur vanaf 49.- en je krijgt gratis zonneglazen op sterkte! En dan mag je zelf kiezen of je liever bruine, grijze of groene zonneglazen krijgt. Dus kom snel langs en maak op een heel voordelige manier kennis met Pronto Wonen!!! Dit aanbod geldl t/m 27 zolang de voorraad strekl voor PENTAX standaard er rstus 2006 ot alleen geldig Bij Europa's beste betaal je minder Mensen met een nierziekte kunnen overleven dankzij dialyse. Maar keer op keer vast aan een draad - dat is zwaar. Daarom zet de Nier stichting alles op alles voor een implanteerbare kunstnier. Specsavers Goes Ganzepoortstraat 7 (tegenover 't Kruidvat), 0113 - 22 93 03 Specsavers Middelburg Lange Delft 17 (tegenover Blokker), 0118 - 64 22 60 Het Nederlandse Rode Kruis PRONTO WONEN MIDDELBURG Mortiereboulevard 16 4336 RA Middelburg telefoon: (0118)41 45 04 telefax: (0118)441235 OPENINGSTIJDEN ma. 13.00 - 18.00 uur di. en wo. 10.00 - 18.00 uur do. en vr. 10.00 - 21.00 uur za. 09.30 - 17.00 uur De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nier patiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt meti beste zorg genieten en ontspannen in één vi onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. I ingrediënten voor een ideale vakantie. Bei voor meer informatie: 070 44 55 888. www.rodekruis Sterk in beweging NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST. De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Soepele gewrichten en gezond kraakbeen met Glucon Combi Glucon Combi bevat belangrijke bouwstoffen voor behoud Aanvulling hiervan heeft een mine C en E en de mineralen van kraakbeen en soepele gewrichten. Glucon Combi is een gunstige invloed op de gewrichts- koper, mangaan, seleen en zink krachtige kraakbeenondersteuner die de gewrichten van functie. toegevoegd vanwege hun rol in o.a. rug, nek, knieën en heupen soepel houdt. Naast glucosaminesulfaat en de opbouw en instandhouding chondroïtinesulfaat zijn ook vita- van kraakbeen. Voor het behoud van soepele gewrichten en spieren Voor de opbouw van kraakbeen ia® -> Voor smering van de gewrichten Met toegevoegde vitaminen en mineralen U bent lid van Rabobank Beveland. Als lid kunt u meepraten over het beleid. Daarom nodigen we u van harte uit voor onze algemene vergadering op 27 juni 2006. U bent vanaf 19.15 uur welkom in Theater De Mythe te Goes. We hopen u te mogen verwelkomen, want uw stem telt. Het bestuur gebruikt voor de structuur van alle collagene weef- seis zoals kraakbeen, H bindweefsel, pezen, WÊ banden en bot. Echter ■pr naarmate we ouder worden, kan de lichaams eigen productie veranderen. Glucosaminesulfaat A en chondroïtinesul- faat worden door het lichaam zelf Ijfl aangemaakt. In het VR lichaam worden glucosaminesulfaat en chondroïtinesulfaat Hieronder vindt u de verkorte agenda: Liesbeth List: "Ik kan iedereen aanraden om net zoals ik vanaf zijn of haar vijftigste te beginnen met het slikken van Glucon Combi." Op de agenda staan onder meer de jaarrekening 2005 en de benoeming van leden van het bestuur en de raad van commissarissen. De volledige agenda, de jaarrekening 2005, het jaarverslag 2005, de notulen van de vorige vergadering en de overige relevante stukken liggen voor leden ter inzage op ons kantoor aan de Livingstoneweg 13 te Goes, Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2005 Decharge Benoeming leden bestuur en raad van commissarissen Mededelingen en rondvraag Bij aankoop van verpakking Glucon Combi 60 tabl. 31,50) ontvangt u 1 verpakking van 30 tabl. geldig t/m 2 weken na verschoning Raboban Coöperatieve Rabobank Beveland U.A. gevestigd te Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32