Hé verplegende Zin in een werkvakantie? Gebeurtenissen deel je op PZC T": - jp open winkel uitvaardig Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! Ulensen .nl dacW- Meer informatie? woensdag 7 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Tot onze blijdschap en verwondering vertrouwde de Heere ons een dochter toe Neeltje Cornelia Myrna Myrna 4 juni 2006 Jaco en Carlien van Westenbrugge Platanenstraat 27 4588 PA Oost-Souburg Jubileum "Liefde is wat je met iemand hebt doorgemaakt James Thurber ^f.7 1956 2006 André en Paula de Schepper-Tieleman worden door kinderen en kleinkinderen gefeliciteerd met hun GOUDEN HUWELIJKSJUBILEUM Jolanda Ronald - Beitske, Brechje, Veerle en Bosse 'i Christian Kees - Pauline, Rom en Anna Overleden Wanneer je verdrietig bent, blik dan opnieuw in je hart, en je zult zien dat je weent, om wat je vreugde schonk Kahlil Gibran Op 5 juni 2006 is plotseling overleden Jan (Jules Marcel) Lievens echtgenoot van Magda Lievens-Blonune Hij overleed in de leeftijd van 60 jaar. Hulst: Magda Lievens-Blomme Goes: Evelien en Toon Iris, Jan, Maud Amsterdam: Phyllis en Edwin Maastricht: Dieter en Ingeborg Waarschoot (B.): Alice De Meulenaere, weduwe Marcel Lievens Knokke: Yvonne Wildemeersch, weduwe Louis Blomme Familie Lievens, Blomme, De Meulenaere, Claeys nemen deel in de rouw. Kievitstraat 27,4561 KK Hulst Zilverlinde 13, Schoolstraat 33, 9950 Waarschoot (B.) Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op vrijdag 9 juni van 18.00 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 10 juni om 13.00 uur in de basiliek van de H. Willi- brordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematie in besloten kring volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Een mis zal opgedragen worden op zondag 18 juni om 10.00 uur in de Kloosterkapel, Schoolstraat 35 te Waarschoot (B.). Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een arbeidzaam leven is als gevolg van een kort stondig ziekbed toch nog onverwacht van ons heen gegaan mijn goede man en onze pa Johannes Martinus van der Jagt Begiftigd met de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice Drager van het ereteken voor "Orde en Vrede" in de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: A.M.E. van der Jagt-Stofferis Wellington Jean-Paul van der Jagt (Nieuw-Zeeland): BeaToumé t Mare Herman van der Jagt 4582 AC Vlissingen, 5 juni 2006 Boulevard Bankert 178 Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jo op donderdag 8 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De Eucharistieviering die geleid wordt door pastoor J. Sweere zal gehouden worden op zaterdag 10 juni om 10.30 uur in de O.L.V. kerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Adriana Koole echtgenote van M.L. Dellebeke in de leeftijd van 82 jaar. M. Brasser-Koole Neven en nichten Middelburg, 4 juni 2006 Na een lange lijdensweg is op 3 juni overleden onze geliefde schoonzuster Adriana Dellebeke-Koole Echtgenote van Marinus Leendert Dellebeke in de leeftijd van 82 jaar. Vlissingen: J. Montenij-Dellebeke t M. Montenij t Vlissingen: T. Dellebeke Serooskerke(W): C. Verboven-Dellebeke A.H. Verboven Middelburg: Iz. Dellebeke J.L. Dellebeke-de Kam Kesteren: A.C. Polak- Dellebeke t L. Polak t Middelburg: N. van Biemen-Dellebeke G. van Biemen Hansweert: J.A. Dellebeke ConCord (U.S.A): C. Dellebeke S.C. Dellebeke-Kneefel Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante Leuntje Maria Tramper-Eckhardt in de ouderdom van 86 jaar. 's-Gravenpoïder: G. Tramper E. Tramper-de Jonge J. Tramper-Dekker Gouda: J. Tramper J. Tramper-van Leeuwen Neven en nichten 's- Gravenpolder, 4 juni 2006 Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, vanwaar lang geleden ook de weg begon. Bedroefd geven wij u kennis dat op 4 juni 2006 is overleden onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Helena Wilhelmina Vereeke-van de Kop sinds 1958 weduwe van Pieter Vereeke in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Simon en Rita Vereeke Petra en Ruben Erik en Elisa Damian Bodhi Middelburg: Lenie en Paul Rijkse Martin en Diana Hélène Correspondentieadres: Cassinstraat 6 4336 LE Middelburg Wij nodigen u uit om de bijeenkomst waarin wij afscheid van haar nemen bij te wonen op vrijdag 9 juni a.s. om 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden we haar om 11.00 uur naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van haar begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof en verdrietig laten wij u weten dat, ter wijl zij nog midden in het leven stond, onverwachts is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Anna Krijna Boogaard-Boyenk Annie sinds 11 november 1997 weduwe van Jacobus Antheunis Boogaard Oostkapelle, t Brugge, 19 maart 1917 5 juni 2006 Oostkapelle: Leny en Simon Lous Middelburg: Arnold en Francis Boogaard Wilma Boogaard (in herinnering) Sint Laurens: André en Nella Boogaard Serooskerke (W.): Ria en Ko Louwerse Klein- en achterkleinkinderen Gasthuisstraat 2 4364 AP Grijpskerke Zij is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 juni van 14.30 tot 17.30 uur en van 19.30 tot 21.00 uur. :ij De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag x 9 juni om 11.00 uur in de "Michaëlskerk" aan de Kerkring te Grijpskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats- j: hebben op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Opstandingskerk" aan de Reigershoutstraat te Grijpskerke. Een leven is als een zijden draad. een ieder weet dat ooit het draadje breken gaat... Verdrietig zijn wij omdat Oma Boogaard ouwe oma :i is overleden. Grijpskerke: Rianne en Leo Quinto, Jerro Ovezande: Esther en Nico Leon, Nada Heinkenszand: Edwin en Wendy Noa Middelburg: Stefan Amsterdam: Meta en Martijn Den Haag: Karin Gapinge: Liesbeth en Michiel Breda: Anne Serooskerke: Wilko Utrecht: Marinka l 5 juni 2006 Uit onze vriendenkring is overleden Annie Boogaard Wij herinneren ons haar als een fijne meelevende buur en vriendin. (Klein)Kinderen sterkte. Bram Francke Bets Boogaard Gijs en Bets Blankers Jaap en Willy Dieleman Wim en Annie Ponsen Ko en Netty Francke Buttinge/Grijpskerke 5 juni 2006 Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Ps. 90 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma van ons is heengegaan. Haar grote liefde en zorg voor ons allen, zal altijd in onze herinnering blijven. Johanna Ton sinds 20 april 1963 weduwe van Florus Adriaan Wondergem 18 februari 1914 3 juni 2006 Serooskerke Veere Oost-Souburg: Janny Buijs-Wondergem Arie Buijs (in herinnering) Harry en Marjolijn Jorien, Harm Serooskerke: Bert Wondergem Ta'nny Wondergem-Riemens Alfons en Sandra Irene, Floris Dorinda en Edwin Jesper, Aron Serooskerke: Elly de Voogd-Wondergem Jan de Voogd Florine en Jan Kees Veerle, Annemijn Marjolijn en Jos Meike, Sam Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh (afd. Rozenhof) voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Wilgenlaan 6 4353 AN Serooskerke W De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op donderdag 8 juni om 13.00 uur in de "Petruskerk", Ds. van Wouwestraat te Seroos kerke. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvin den om 14.00 uur op de begraafplaats te Seroos kerke. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, gesterkt door het Sacra ment der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en oma Ivona Maria de Cooker weduwe van Gerardus Ludovicus van Esbroek 10 - 05 - 1913 104 -06 -2006 Westdorpe Wesldorpe Westdorpe: Piet van Esbroek (t) Westdorpe: Frida en Jos de Smet-van Esbroek Geertjan en Judith Renate en Hessel, Fabian Hulst: Betsy en Herman Henderickx-van Esbroek Marco Axel: Ferry en Ingrid van Esbroek-de Smet Quincy Shannon Westdorpe: Arsène en Henriette van Esbroek-Delles Daniëlle Marissa Familie de Cooker Familie van Esbroek Westdorpe, 4 juni 2006 Corr. adres: Fam. J. de Smet-van Esbroek Carl Hugostraat 12,4554 BA Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatshebben op vrijdag 9 juni om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. Donderdag 8 juni zal er om 18.30 uur, tijdens de wekelijkse dienst in 't Verlaet aan de Bemhard- straat 22 te Westdorpe, voor ma het gebed gevraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Wij staan niet altijd stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samenuit je Ie\>en is. Velen hebben na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en onvergetelijke opa Edie Folkersma blijk gegeven van hun medeleven, in het bijzonder met vele kaarten, bloemen, telefoontjes, een arm om ons heen en het aanwezig zijn op de crematie. De leegte blijft, maar het is goed te weten dat er zoveel waardering en vriendschap voor hem was. Aangezien het voor ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor uw steun en medeleven die wij in deze moeilijke tijd van u mochten ontvangen. Ria Folkersma-Oostdijk Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, juni 2006 Heden overleed onze lieve schoonzuster Annie Boogaard-Boyenk op de leeftijd van 89 jaar. Grijpskerke: A.J. Boogaard Middelburg: J.M. Boogaard Vrouwenpolder: A.J. Boogaard Grijpskerke, 5 juni 2006 Dankbetuiging Voor uw getoonde belangstelling na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Catharina Schutz-Koster bedanken wij u hartelijk. Kinderen Kleinkinderen Juni 2006 Hel heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekenhuisopname en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader Jacob Marinus van Paasschen Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Hannie van Paasschen-van de Vreede Jacco Janneke en Jan Maurice Krabbendijke, juni 2006 In Memoriam 28-10-80 07-06-98 Etienne Kreemers Maar wat is het moeilijk, om zon der jou verder te leven. Wij probé ren het wel, maar struikelen nog zó vaak. Het is een diepe wond die nóóit geheel genezen zal. Maar wij blijven jouw naam noemen en zul len over jou vertellen, wie je was, wat je deed en wat je zei. En in onze dromen laten wij jou herle ven. En soms..., even..., één moment. Dié liefde voe len, Netalsof jij, er weer voor eventjes bent. Het gemis om jou is zó groot. Lieve Etienne, wij houden van je. Marian, Wim en Raoul h e r k w q a r dti f open dag uitvaartbranche m'.m.v. apollo (ül tvaartte nten) bloemen- en tuincentrum ter lucht sjaak van de walle kip en co (ballonnen) fix showproductions (beeldregistratie uitvaarten) uitvaartkisten met expressie en samenverliesverwerken.nl IN EN ROND DE UITVAARTWINKEL zaterdag 10 juni 2006 van 1 0.0 0 - 17.00 uur uitvaartwinkel kreukelmarkt 16 goes zeeland Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit. uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het-condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, Waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine, moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u vee! onderwerpen die direct of indirect: te maken hebben met overlijden. Alle adressen-op het gebied: van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld Eén initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant |p ■sedAttcVten eens*»*' ooge orectes Wil jij de Zonnebloem helpen om 7.200 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van ruim 7.000 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Het kostje een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl Postbus 2100, 4800 CC Breda Postbank 10 98 51 E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonnebloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30