1; t O GEBR. DOMMCUS BV t p: imt ..JML ®ti PZC dinsdag 6 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maartdag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de yolgendè dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten @pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en ons zusje Rachel Geboren: 3 juni 2006 Jacob Jan, Christa, Esther en Sander Melse Kon. Wilhelminalaan 37 4354 BD Vrouwenpolder Jubileum Loof de Here, mijn ziel en vergeet niet één van zijn weldaden (ps. 105:2) Machiel Geene T annie Hoogesteger Op 6 juni 1946 traden zij in het huwelijk. Nu zijn zij 60 jaar getrouwd! Het vervult ons met blijdschap en dankbaarheid dat wij, achterkleinkinderen, kleinkin deren en kinderen, dat deze week samen met hen mogen vieren! Wim en Nelly Marieke en Mare Pieter en Tessa Marijke Bas en Anita Joep, Stijn, Flip Boukje en Eric Sander Sterre Marri en Jaap Anneke en Richard Wouter Roderik en Tamara Sjoerd en Linda Floris Overleden In plaats van kaarten. Verdrietig geven wij u kennis dat onverwachts is overleden onze lieve vader, broer, zwager en oom Cornelis van der Endt in de leeftijd van 54 jaar. Wij zijn allen die de laatste jaren steeds voor Kees klaarstonden dankbaar. Harlingen: Harlingen: Otago (Nieuw Zeeland): Cornwall (Engeland): Yerseke: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Yerseke: Harlingen: Harlingen: Dennis van der Endt Menno van der Endt Nelly Hulschbos-van der Endt Jan Hulschbos Corry Dreijer-van der Endt Laury Dreijer Ditty Blaauw-van der Endt Floor Blaauw Janny Boot-van der Endt Gert-Henk Verzijl Lia van der Endt Sas van der Endt Ineke van der Endt-Pekaar Anneke Schipper-van der Endt Eppo Schipper Abra Hoebeke-van der Endt Niek Floebeke Ina Wierda Freddie de Jong Neven en nichten Yerseke, 3 juni 2006 Correspondentieadres: Papaverlaan 15, 4401 HC Yerseke De afscheidsdienst wordt woensdag 7 juni om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan late Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van Leo Stuik voorzitter van onze personeelsvereniging Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Leden van de Personeelsvereniging Rijkswaterstaat Zeeland Enige en algemene kennisgeving Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder joudat doet pijn, Te weten nooit meer samen te zijn. We zullen je missen. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, broer, zwager en oom Piet Pielaet echtgenoot van Dominique Debaere op de leeftijd van 61 jaar. 5 juni 2006 Retranchement Restaurant De Witte Koksmuts Kanaalweg 8,4525 NA Retranchement De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 9 juni 2006 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat. Waarna wij hem aansluitend te rusten leggen op de r.-k. begraafplaats aldaar. Ilc rilde, deed een stap achteruit. Toon Tellegen Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, stierf in zijn eigen huis, de hem zo dierbare plek, ons maatje Arie van den Heuvel 21 september 1933 Vinkeveen 4 juni 2006 •s-Heer Arendskerke De dood betekent de totale vernietiging van onze persoonlijkheid zoals die gegroeid is door duizenden ervaringen en betekenissen, die opeenstapeling van plezier, vreugde en ook verdriet van genegenheid en liefde, van stommiteiten en wijsheidjes, van afkeer en warme gevoelens. Gevonden in Aries aantekeningen 's-Heer Arendskerke: Annie van den Heuvel-Munter Rotterdam: Luc en Annelies Goes: Els en Amon Westkapelle: Lieneke en Dirk Daan Delft: Henneke en Bertus Jan, Leo Voorst: Adrienne en Wim Oude Rijksweg 79 4458 SB 's-Heer Arendskerke Arie blijft bij ons thuis tot het afscheid, dat zal plaatsvinden op donderdag, 8 juni om 13.00 uur in het gebouw, "Mariakerk", Dorpsplein 49 te Nisse. Na het afscheid van Arie willen we hier tevens samenzijn. Na een mooi leven heeft Arie van den Heuvel afscheid moeten nemen van zijn geliefde omgeving. Arie had grenzeloze liefde voor zijn gezin en gaf on voorwaardelijke hulp aan de familie. J.E. Munter-Blomaard J. Munter t Addy en Marga Ko en Lenie, Jacco Lenie en Jan, Nina Thijs en Corrie Els en Roeland Marco t Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt mijn. jesaja 431 b. Vol dankbaarheid voor alle goede'zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen geven wij u ken nis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Francois Lieven den Engelsman Frans Wolphaartsdijk, t Wagenborgen, 30 september 1932 3 juni 2006 J. den Engelsman-van Antwerpen Anton en Anita den Engelsman Céline Vicky Platanenstraat 40 4388 PC Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 8 juni om 13.30 uur in het kerk gebouw "De Goede Aarde" van de Protestantse Gemeente aan de Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats té Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd kerkgebouw. Middelburg, 1 3 februari 1924 Buiten schuld van de familie pas heden geplaatst In de vroege morgen van de dag waarop we onze vader hebben begraven, nam onze intens lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder afscheid van het leven. Wij zijn dankbaarvoor wie zij voor ons was. Lenajacoba Geerse-Lorier biina 60 jaar gehuwd met Jacobus Pieter Geerse Middelburg, 1 juni 2006 Middelburg: Greet Verhage-Geerse Wim Verhage P/e/eren Lia Jessica <\f>, Roy, Dave en Emy Wilco en Lisètte Brit! Lianne en Diederik Gouda :Jos Geerse Ineke Geerse-Mondeel Rob Goes: Tineke Bijlsma-Geêrse AnneBijlsma Sjoerd, Femke en Frank, Nienke Middëlburg: Ria Geerse Dick Zwitser Joris, Wannes, Shannon Zeewolde: Leen Geerse Betty Geerse-Jasperse Thijs en Laura Mirjam, Rens, Hannah Correspondentieadres: Adelaarstraot 74, 4335 CM Middelburg In de dienst van Woord en Gebed hebben we donder dag jl. hen samen herdacht. Op dinsdag 6 juni om 12.00 uur zullen we haar in kleine kring Dij vader begraven.' ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Enige en algemene kennisgeving Bedroefd geven wij u kennis dat, hoewel zijn gezond heid langzaam achteruitging, wij toch nog onver wachts afscheid hebben moeten nemen van onze ge liefde broer, zwager en oom Laurus Boonman in de leeftijd van 83 jaar. Wij zullen hem altijd blijven missen. Goes: C.K. Boonman-Boonman (in herinnering) J. Boonman Hans weert: IC.C. Boonman De Heen: A. Stoop-Boonman J. Stoop Heinkenszand: J. Vermue-Boonman J. Vermue (in herinnering) Hansweert: J. Boonman Neven en nichten Hansweert, 3 juni 2006 Correspondentieadres: Roompot 33, 4417 CIC Hansweert De uitvaartdienst wordt dinsdag 6 juni om 16.00 uur gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Bossewei- de 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 17.00 uur de crematie plaatsvin den in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Zijn leven moesten wij loslaten in ons leven houden wij hem vast. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, .schoonvader en opa Jacob Abraham van den Broecke aap echtgenoot van Francina Maria de Ruijsscher in de leeftijd van 83 jaar. Breskens: F.M. van den Broecke-d'e Ruijsscher Breskens: Jenny en Jaap Quaars-van den Broecke Marco Oostburg: Johan van den Broecke 4511 HH Breskens* 3 juni 2006 Ringlaan 4, kamer 209 De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op donderdag 8 juni om 15.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle ver zorging, die hij in "Ter Schelde" mocht ontvangen. Niet belangrijk is de weg die je gaat, maar wel het spoor dat je achterlaat. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden is bespaard, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Martha Mathilda Descamps sinds 24 augustus 1999 weduwe van Petrus van den Bussche 3 augustus 1922 f4 juni 2006 Sluis: Frans en Marie van den Bussche-Cambier kinderen en kleinkinderen Sluis: M. de Roo-van den Bussche T. de Roo en kind Sluis: Eddy en Denise van den Bussche-de Meijer kinderen en kleinkinderen 4524 AD Sluis, 4 juni 2006 Rozenoord, Hoogstraat 58 Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gele genheid tot afscheid nemen op donderdag 8 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehou den worden op vrijdag 9 juni om 10.30 uur in Rozenoord te Sluis. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken het personeel van Rozenoord voor de goede en liefdevolle zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat de HEERE op Zijn tijd en wijze, na een moeitevolle levensavond, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder en oma Maria Nieuwenhuijse sinds 21 juni 1976 weduwe van Maarten Kriekaard in de leeftijd van 84 jaar. Goes: P. J. Kriekaard P.J. Kriekaard-Geluk Oostdijk: J.P. ICriekaard J.C-.J. Kriekaard-Elenbaas KapelleM.J. Harthoorn-Kriekaard FI. Harthoom Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'Nieulande' voor de goede en liefdevolle verzorging. Krabbendijke, 3 juni 2006 Zorgcentrum 'Nieulande' (kamer 13) Correspondentieadres: Noordhoeklaan 12, 4464 BA Goes Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 7 juni van 19.30-20.00 uur in het mortuarium van Zorg centrum 'Nieulande' te Krabbendijke, ingang via Nieulandestraat. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. donderdag 8 juni om 13.30 uur in één van de zalen van de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, J.W. Frisostraatte Krabbendijke, Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con- doleren in bovengenoemd kerkgebouw. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Verdrietig omdat we haar zullen missen, maar dank baar dat ze niet langer hoeft te lijden, hebben wij af scheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Elisabeth Lagendijk-Schroevers Sinds 31 maart 1986 weduwe van Pieter Lagendijk in de leeftijd van 85 jaar. 's Gravenpolder: Kees en Ans Lagendijk-Wisse Wouter Zierikzee: Jan en Rianne Lagendijk-de Looze Christian Marlinda Vlissingen, Ter Reede, 4 juni 2006 Correspondentieadres: Magnoliastraat 23 4431 DN 's Gravenpolder De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 8 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader, schoonbroer, oom en oudoom Pieter Marin lts van der Linde echtgenoot van Johanna Katsman 25 oktober 1920 f 2 juni 2006 Sas van Gent: J. van der Linde-Kalsman Bert f Waalre: Jan-Peter en Marry Familie van der Linde Familie Katsman 2 juni 2006 Hendrikstraat 8 4551 GP Sas van Gent De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. "Zo zal Hij alles maken, dat ge u verwondren moet uit Lied 427:5 Na een bewogen leven is heden gestorven.onze lieve, dappere moeder, tweede moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en meelevende vriendin Elisabeth Huberta den Duik weduwe van Leendert Parlevliet eerder weduwe van Constant Hooiberg Seheveningen Bergen op Zoom 20.02.1920 f 03.06.2006 Velp: Hilde Hooiberg en Wijtze Anschütz Bosch en Duin: Stans Schreuder-Hooiberg en Bob Schreuder Zierikzee: Dieuwke Parlevliet en Aad Smaal Middelburg: Leendert.-Jan Parlevliet en Paulien Couvée Culémborg: Ilse Parlevliet en Siebe Schootstra Utrecht: Gerard Parlevliet Arnhem: Claar Parlevliet en Jolanda Nijsen Bergen op Zoom: H. Westerhof Kleinkinderen en achterkleinkinderen Residentie Meilust Correspondentieadres: Bloemendaal217 Talingsingel 36 6416 CZ Bergen op Zoom 6883 CW Velp Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van VivensisZorgen Wonen voorde liefdevolle zorg waarmee zij onze moeder de afgelopen jaren hebben omringd. De begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats Westduin, Ockenburghstraat 27, Den Haag op donderdag 8 juni 2006. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden in de aula van de begraaf plaats en begint om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Het doet ons verdriet dat op 86-jarige leeftijd is over leden onze schoonzuster Liesbeth Parlevliet-den Duik geliefde echtgenote van Leen Parlevliet f 2001) Vooral aan de jaren dat zij met hun grote gezin in Zeeland woonden, denken wij met weemoed terug. Mede namens mijn zuster en broer, mevrouw G.A. Parlevliet, Goes Ik ga slapen, ilc ben moe, 'k sluit mijn beide ogen toe... Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder, oma en zus Leuntje Maria Tramper-Eckhardt weduwe van Johannes Tramper in de leeftijd van 86 jaar. Wij zullen haar missen. 's-Heer Arendskerke: Tanny en Rinus Karina en GerUjan Marijn en Danielle Wageningen: Hans Frank, Goosje Hoedekenskerke: Theo en Phil Middelburg: M.L. Gelok-Eckhardt Goes, 5 juni 2006 Zorgcentrum 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Landweg 20,4458 BD 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 9 juni om 13.15 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aanslui tend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op De Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergelen zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager Piet de Fouw in de leeftijd van 89 jaar. Colijnsplaat: S. Geelhoed-de Fouw Oostburg: J. de Fouw E. deFouw-Villee Colijnsplaat: K. de Fouw f J. de Fouw-Korsuize voor altijd, altijd bij elkaar Thuis, omringd door hen die haar lief zijn, ging! vandaag terug naar hen die haar lief waren onze moeder, oma en oma-omaatje Yvonna Alphonsina Vanlerberge sinds 14 februari 1976 weduwe van Camiel Dierikx I Middelburg (België), t Aardenburg, 7 juli 1915 1 2 juni 200.6! Hulst: Adrienne en Frans van den Neste-Dierikx Peter en Miranda Myriam en Régis.Alexander, Nina fen Anna f,Lukas Sluis: Ria en Arnold Rootsaert-Dierikx Ingrid en Rudi llse, Susan Els en Eric Laura, RomyDeborah Hoogerheide: Eric en Ronny t Dierikx-Mille Ben en Yvonne Martin, Linda Cindy en Jeroen Lithoyen: André en Marij Dierikx-Mille Sandra en Marcel Aardenburg: Jules en Jacqueline Dierikx-Baene Marc en Mariska joshua, Sarah Erik Almere: Jozef en Jacqueline Dieri kx-Timmerman Dennis en Astrid Koen en Noëmi Draaibrug: Trees en Tonny Rijckaert-Dierikx Johnny en Josephine Perry en Veronique Shannon, Amber Aardenburg: Alfred en Godelieve Dierikx-Geernaert Vera en Angelo Fleur, Lotte Peter Patrick en Eline Heille: Alma Dierikx f Zuidzande: Willy Dierikx Daisy en Thijs Oostburg: Yvonne en Anton van Donkelaar-Dierikx Annelou, Marijn 4527 HD Aardenburg Gaaiperswei 41 Op dinsdag 6 juni om 19.00 uur vindt er een avond wake plaats in Coensdike te Aardenburg. U wordt uitgenodigd voor de uitvaartdienst op woensdag 7 juni om 11.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Aardenburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk, waarna we haar te rusten leggen bij pa. Een speciaal woord van dank aan iedereen die onze ma, oma en oma-omaatje zo liefdevol heeft verzorgd. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. JoorJ :oli. House rij R' moet loods jlan 2 leder met d Kt 01 REN! ners taai'1 wilde op Sc laan ovcrl We neen is E ïore pers ingT Èr f ver! !us( ikzc iem Ac 5IE1 sclic zate) ictif Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Ps. 90 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma van' ons is heengegaan. Haar grote liefde en zorg voor ons allen, zal altijd in onze herinnering blijven. JohannaTon sinds 20 april 1963 weduwe van Florus Adriaan Wondergem Serooskerke, 18 februari 1914 Veere, 3juni 2006 Oost-Souburg: Janny Buijs-Wondergem Arie Buijs (in herinnering) Harry en Marjolijn Jorien, Harm Serooskerke: Bert Wondergem Tonny Wondergem-Riemens Alfons en Sandra Irene, Floris Dorinda en Edwin Jesper, Aron Serooskerke: Elly de Voogd-Wondergem Jan de Voogd Florine en Jan Kees Veerle, Annemijn Marjolijn en Jos Meike, Sam Correspondentieadres: Wilgenlaan 6 4353 AN Serooskerke W De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op donderdag 8 juni om 13.00 uur in de "Petruskerk", Ds. van Wouwestraat te Seroos kerke. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvin den om ,14.00 uur op de begraafplaats te Seroos kerke. Na de begrafenisplechtigheid is er gplegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. jP h end heei e k )e P teil vek ,ap ledt De Heere nam tot Zich onze lieve zuster, schoon zuster en tante Johanna Wondeirgem-Ton weduwe van Florus Adriaan Wondergem Middenmeer: B. Ton t E. Ton-Janse t Drachten: J. Ton t M. Ton-Bastiaanse Vrouwenpolder: E. Wattel-Ton J.Wattel Neven en nichten; Veere, 3 juni 2006 Voor een zorgzame begeleiding ÜITVAARTZ0R6CENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman \Geldeloozepad 20,4463 a| Goes (0113) 227525 Voorzorgen advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting www.ultvaartzorgcentrum.nl Iuitvaartverzorginj de Groot-de Kam informatiecen truth begrafenissen en crematies gratis, informatiepakket tel. 0118-612868 NVéersew/eg 3.6, 4332 B.G Middelburg;:-. Internet, wvvvidé'g'rootdekam.nl V Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40