PZC I I I Voor meer familiebericht ten zie pagina 18 zaterdag 3 juni 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Tonny Janse en Joanne van Liere 'hopen te trouwen 9 juni. U bent van harte welkom op de receptie in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 in Koudekerke van 20.15 uur tot 22 uur. Jan-Kees Kloosterman Lisette de Visser gaan trouwen op 16 juni 2006 in het gemeentehuis van Kapelle om 13.30 uur U kunt ons feliciteren tijdens onze receptie die gehouden wordt van 19.00 uur tot 21.00 uur in Partycentrum "Landlust" Landlustweg 1 te Nieuwdorp Eversdijkse Bredeweg 7 4421 RB Kapelle. 0113-340682 Jubileum 1946 2006 Op D.V. 6 juni hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Adriaan van der Slikke en Leintje van der Slikke-Kwekkeboom hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Dat de Heere hen goed en nabij wil zijn op hun verdere levensweg, is de wens van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Vremdieke" Irisstraat 30 4542 EE HOEK Op 5 juni is het 60 jaar geleden dat wij: L.M. de Leeuw van Weenen (Finus) en M.C.P. de Leeuw van Weenen-Vermeulen (Rie) in het huwelijk zijn getreden. Wij vieren dit zaterdag 10 juni 2006. Voor felicitaties bent U welkom op onze receptie van 15.00 tot 17.00 uur in: "Ons Dorpshuis" Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Henry Dunantstraat 59 4416 CM Kruiningen Tel.: 0113 381725 Overleden Blonde haren, blauwe ogen Uit een eprookjesboek geslopen Met grote verslagenheid en intens verdriet maar dankbaar voor de mooie tijd die zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van ons mooie, lieve dochtertje Senna 24 juli 2005 131 mei 2006 JoostOvermeen en Patricia van Os Dokwerkerlaan 39 3262 G3 Oud-Beijerland Dinsdag 6 juni om 14.00 uur brengen we haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraaf plaats aan de H.B.S. -laan te Oud-Beijerland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontnïoetingskerk aan de Van Ghentstraat 33 te Oud-Beijerland. DAG ENGEL Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten ne men van onze kleindochter en nichtje Senna Dochter van Patricia van Os en Joost Overmeen 24juLi 2005 131 mei 2006 Je grote blauwe ogen en je vrolijkheid zullen altijd bij ons blijven. Hans en Peter Overmeen Maarten en Heieen Annette en Frans van Os Joeri, Lennie en Pobbin Oostkapelle/Middelburg, 31 mei 2006 'Er is een lief klein engeltje Hoog boven ons hoofd We zullen haar niet vergeten Dat hebben we beloofd' Verdrietig zijn wij over het plotselinge overlijden van Senna Overmeen Vanaf november 2005 hebben wij voor Senna mo gen zorgen op babygroep "de Rammelaar"". Wij wensen mama en papa en verdere familie heel veel sterkte met het verlies van dit nog zo kleine meisje. Marianne Wassink en het gehele team van Kinderdagverblijf SpeelOkee te Oud-Beijerland Mijn lieve schal mijn alles wal ik had. Je hebt gestreden maar helaas verloren voor jou nooit meer ochtendgloren. Bedankt van ons voor al je liefde en geven. 't Zal zwaar zijn zonder jou te leven. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door allen die haar dierbaar waren, is mijn lieve vrouw, mijn mama, onze dochter, stiefdochter, kleindochter, zus, schoonzus, stiefzus en tante, thuis rustig ingeslapen Shirley Swartelé echtgenote van Karlo Koning mama van Dylan in de leeftijd van 27 jaar. Temeuzen: Karlo Koning Dylan Terneuzen: Ma en Ko Kuitaart: Pa en Marleen Driewegen: Opa en Oma Swartelé Biervliet: Opa en Oma de Regt Temeuzen: Claudia en Edwin Samantha, Nick, Fleur Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten 2 juni 2006 Azaleastraat 47 4537 RA Temeuzen Er is gelegenheid om afscheid van Shirley te nemen op dinsdag 6 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodi gen, wordt gehouden woensdag 7 juni om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamy- straat te Temeuzen, waarna aansluitend de begrafe nis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Lieve Shirley Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? Je wilde niet weg, wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk, de strijd niet terecht. Je wilde graag leven, maar verloor het gevecht. Ma en Ko Allaart Lieve Shirley Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Pa en Marleen Lieve Shirley Streel haar, wind streel haar, rust neem haar mee, zon laat haar kracht en liefde over de wereld waaien tot ze rust vindt in een nieuw leven zonder de terugkerende vraag naar 't waarom van haar dood. Shirley, je bent voor altijd in mijn hart xxx Claudia ik mis je Edwin Samantha, Nick, Fleur Shirley Ons hart is gebroken We hebben je verloren Je bent weg gegaan uit ons leven Terwijl jij iedereen nog zoveel Liefde wilde geven Lia en Joop Jim, Nicole en Luna Kees Joop Peter en Coby Yvonne en Piet Rinus en Trisha Niels en Sascha Arjan Nick en Yorinde, hum Kevi en Maud, Mike Jeffrey, Sherelle Tim, Kim Tante Shirley Je was er altijd, voor onze lach en onze traan. Altijd was je er voor onze meisjes. Niks was jou te veel. Kanjer, bedankt voor alles. We zullen je enorm missen. Kroel en liefs Jim en Nicole Thijssen-Zaal Naomy en Aymée Verdrietig zijn wij, dat is heengegaan onze stiefzus Shirley Koning-Swartelé We zeggen veel te gauw het is voorbij alleen je lichaam is weggenomen niet wie je was en ook niet wat je zei. Dirk. Ingrid en Rens Davy, Marie-jeanne en Romy Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze medewerkster Ivonne van Berlo-Giebels Naast haar werk als coördinator van het kinderteam "de Caroussel" heeft zij met veel inzet deelgenomen aan de werkgroep opvang traumatische ervaringen in het bijzonder als vertrouwenspersoon. Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies. Raad van Bestuur Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Goes, 3 juni 2006 Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega en medewerkster Ivonne van Berlo-Giebels Ivonne, als coördinator werkzaam voor het kinderteam "de Carrousel", was een geliefd persoon binnen hetziekenhuif. Zij deed haar werk met vreugde en straalde dat ook uit. We hebben haar leren kennen als een zeer aimabele en collegiale medewerkster. We denken in dankbaarheid terug aan haar inzet en zullen haar persoonlijkheid missen. Collega's en leidinggevende Kindergeneeskunde en Kinder- en Jeugdpsychologie Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Goes, 3 juni 2006 Heden bereikte ons het trieste bericht dat na een lang ziekbed is overleden Ivonne van Berlo-Giebels echtgenote van onze collega Ton van Berlo Wij wensen Ton, Vera, Loek en verdere familie veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijden. Directie en collega's van Total Raffinaderij Nederland N.V. Het kwam zo vreselijk onverwachts we hadden elkaar nog zoveel te geven maar als een dief in donkere nacht ontnamen ze jou het leven waarom mocht je niet wat langer blijven. Tot ons groot verdriet is veel te vroeg van ons heen gegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Leendert Marinus Johannes Stuik Leo 21 januari 1948 30 mei 2006 Lia Stuik-Westveer Remko en Nancy Erika en Frank Amber Nissestelle 10 4441 PB Ovezande Leo is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft aan de Bosseweide 2 te 's-GravenpoIder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 6 juni van 12.30 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 14.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotse linge overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en zwager Leo Stuik Zierikzee: Ma Stuik-in den Bosch Garderen: Ko en Eveline Zierikzee: Marjo en Bas Zierikzee, mei 2006 Heden ontvingen wij het droeve bericht van het plot seling overlijden van onze beste vriend Leo Stuik Wij wensen Lia en de kinderen heel veel sterkte toe Cees en Ria den Dikkenboer Piet Geluk Kees en Andie Steendijk Adri en Janny Flikweert Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud medewerker en oud voorzit ter van de Ondernemingsraad de heer Leo Stuik op de leeftijd van 58 jaar. Met waardering denken wij aan de wijze waarop wij met hem hebben mogen samenwerken. Onze gedachten gaan uil naar zijn echtgenote en kin deren, die wij kracht en sterkte toewensen bij dit zo zware verlies. Namens de medewerkers, Ondernemingsraad en Directieteam van Rijkswaterstaat Zeeland Drs. J.H.G. Jacobs Hoofdingenieur-directeur, Middelburg, 2 juni 2006 Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van Leo Stuik Wij verliezen in hem een inspirerende voorzitter, een markante persoonlijkheid, een voorvechter voor de personeelsvereniging en een vriend. Wij wensen Lia, Remco en Nancy, Erica, Frank en Amber, en verdere familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. Het bestuur van de Personeelsvereniging Rijkswaterstaat Zeeland: Carla Castel Adrie Dingemanse Hendrik Gentenaar van der Landen Richard Jornick Jan Lambregts Frits Lefèvre Flora van Liere Wimde Valk Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega P&O Leo Stuik Leo was pas kortgeleden gestopt met werken. Hij heeft nauwelijks van zijn vrije tijd kunnen genieten en had nog zoveel plannen. Onze gedachten gaan uit naar Lia, kinderen en klein kind. Oud-collega's P&O Rijkswaterstaat Zeeland Met droefheid nemen wij afscheid van onze oud voorzitter Leo Stuik Wij zullen zijn bijzondere inzet en betrokkenheid missen. PvdA-afdeling Borsele Joop Roeland 30-3-1944 - 2-6-2006 Barry Roeland-de Rooij Jan en Ingrid Just, Mees, Sam Eric en Annelies Amber, Tycho, Michiel, Merel Familie B.A. Roeland Familie J. de Roo-Roeland Fahrenheitlaan 18 4532 JR Temeuzen Woensdag 7 juni is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid van Joop te nemen in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c, waarna we om 11.00 uur met de crematieplechtigheid beginnen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ont moeten in de koffiekamer van het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jos van Giesen Hij is 17 jaar lid geweest van zwemvereniging "De Kikkers" en heeft daarin verschillende functies bekleed. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur, medewerkers en leden Watervrienden De Kikkers" Hulst Voor de wereld is hij één van de velen. Voor ons was hij de hele wereld! Piet Roelse 1 september 1938 29 mei 2006 Geen woorden kunnen het beschrijven, de pijn die wij voelen om jou te moeten laten gaan. De ongelijke strijd die jij moest strijden van het begin af aan. Geen woorden om het uit te leggen, hoe graag jij nog bij ons wilde zijn. Geen woorden kunnen het beschrijven, wat we voelen doet zo 'n pijn. Ondanks zijn levenslust en wilskracht hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze vader, schoonvader en opa. Tiny Manita en Henk Robin John en Marion Jason Michel De crematie heeft in aanwezigheid van zijn gezin in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Seisstraat 30 4531 NS Middelburg Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn diepbedroefd vanwege het overlijden van onze oud-collega Piet Roelse Monumentenwachter Piet was vanaf de oprichting van de Monumenten- wacht Zeeland in 1977 tot aan zijn pensionering in 2003 werkzaam als 1ste monumentenwachter. Hij was een kundig en gedreven vakman en een gewaar deerde collega. We zullen hem missen. Zijn vrouw en (klein)kinderen wensen wij veel sterk te met de verwerking van dit verlies. Namens bestuur en medewerkers van de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland Wim Scholten, directeur Geen golven ooit te hoog De zee was je leven Die heb je nu gegeven, Behouden aankomst. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strian niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij mtra hem mochten beleven, hebben wij met veel verdrièer afscheid moeten nemen van mijn lieve man. on® zorgzame vader, opa en kleine opa Voj Cornelis Groen ara ege 3 januari 1929 f31 mei 20(je Militair in hart en nieren, cle Kon. Marine was 1 z 'n leven, de zee was z 'n plezier, het schip is varende de grootste reis voor eeuwig die komt nimmer weegt Goede vaart. J Oost-Souburg: P.W. Groen-Caljouw Vlissingen: Wouter en Tonny Marco en Co'ra Mellanie en Edwin Giovanni Vlissingen: John Mitchell, Jamie Steendijk: Alfons eri Germaine Bianca en Stéfanie Middelburg: Fred en Michelle Raquelle, Ramon Stuart Makkersstraat 40 4388 GC Oost-Souburg er Mijn man en onze vader is overgebracht naar uii.or vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstr<tjan 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afschel nemen en condoleren op maandag 5 juni van 19.(T? uur tot 19.30 uur. |eu De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdëje g 6 juni om 13.00 uur in crematorium Middelburg r Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er tevens gelegenheid tot condoleren iplg' de ontvangkamer van het crematorium. (UI Slechts 2 maanden na het overlijden van onze brole Jan moeten we afscheid nemen van onze zus schoonzus Maatje Vermeulen-Bal Katrien t en Tinus t Hermar. Bert en Roos Bal ij d Leu en Huib t van der Pas e pi Kees en Nel Bal èdr; Adrie en Henk t Tjarks Jan t en Nellie Bal Leen en Mieke Bal Ko t en Corrie Bal Hans Zuidweg Lenie Bal Gerard en Lenie Bal h( APE En die beiden maakten een verbonkisi Voor het aangezicht des Heren ode: Sam. 23-18 ttO.' Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar m?n 1 dankbare herinneringen, delen wij u mee dat rustigM heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder oma ee Catharina Cornelia Zandee j echtgenote van Paul Nonnekes in de leeftijd van 80 jaar. Goes: P. Nonnekes Wolphaartsdijk: Bram en Karin Nonnekes-Nijsse Janneke en Mattijs Paul en Brigitte Wissenkerke: Dick Nonnekes en Corrine Koert Heiske Goes, 1 juni 2006 Nassaulaan 15 4461 ST Goes Indien u afscheid wilt nemen van Cathrien dan kë dat op maandag 5 juni, tussen 16.30 en 17.00 uuri het uitvaartcentrum van Monuta. Zuidvlietstraat 3 in Goes. De familie condoleren kunt u op dinsdag 6 juni van] 10.30 uur in de Oosterkerk, van Mellestraat in God voorafgaand aan de rouwdienst. De dienst zal geho. den worden om 11.00 uur, aansluitend zal de begr fenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats Goes. Na de begrafenis nodigen wij u uit voor een kop koffie in de ontmoetingruimte van de Oosterkerk. Cathrien hield van bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelievi deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden va onze zwager en oom Johannes Cornelis Verkerke echtgenoot van Johanna Kornelia Waterman in de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: M.E. Waterman Waarde: W. Goud-Waterman J.P. Dek-Waterman Bergen op Zoom: A. Voorkamp-Waterman Serooskerke (W): J. Waterman C. Waterman-Pouwer Waarde: A.A. Waterman M. Waterman-Poortvliet Neven en nichten Bergen op Zoom, 31 mei 2006 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden onze zorgzame zuster, schoonzuster en tante Lena Jacoba Lorier weduwe van J.P. Geerse in de leeftijd van 82 jaar Emmeloord: C.L. Lorier-Geschiere Middelburg: C.A. Lorier-Marinissen Middelburg: M. Lorier-Geschiere Vlissingen: A.L. Bosgra-Lorier Neven en nichten Middelburg, 2 juni 2006 ^Ren Woi Ray Ren vajFrits Bau Posl 456( Tel: Fax: E-m CEI\ Stat 446C Tel: Fax: E-m: INTI WWV E-m:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 80