O APK 44J£ AUTOBEDRIJF! AD STOEL pzc Familieberichten vervolg van pagina 16 UiTvaaRTvenzonging H. Jobse Uiwsk O SCHILDERSBEDRIJF www.letternet.n Voor een Zorgzame Begeleiding Bosch Car Service Daar kom je graag terucË ÜBDVAG feliciteert op 5 juni a.s. met zijn 50ste verjaardag De Drie Musketier^ HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl CaImref flying doctors Ga spierziekte A.JL.& te lijf. Giro 100 00e zaterdag 3 juni 2006 Dankbetuiging Voor de vele felicitaties, in welke vorm dan ook. bloemen en kado's ontvangen bij ons 70-jarig huwelijksjubileum, zeggen wij u, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. Fam D. de Bat-van Iwaarden Mamixflat 7 4461 WX Goes Voor de vele blijken van belangstelling, felicitaties en at tenties ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk willen wij u hartelijk dankzeggen. J. Lokerse S. Lokerse-Louws Kruiningen, juni 2006 Het heeft ons goed gedaan, dat zo velen op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man en onze vader, opa en opa-opa Anthoni Antheunisse Toon Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Fam. Antheunisse Middelburg, juni 2006 2 V2 jaar Zoveel liefde Zoveel bezoek Zoveel medeleven Zo ontelbaar veel kaarten Zoveel dankbaarheid Zo stil Het is voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij op deze wijze iedereen hartelijk dank zeggen voor het meeleven, gedurende de 2 Vz jaar na het ongeval en de tijd rondom het overlijden van ons aller geliefde Ramon van Belzen De belangstelling was overweldigend en het was hartver warmend om te bemerken dat Ramon zo geliefd was bij iedereen. Kees en Nel van Belzen Joan en José Melissa Karin Amemuiden, juni 2006 Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden en tijdens de uitvaart van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje Boone-Cijsouw is ons zeker tot grote steun geweest. Wij zijn u allen daarvoor oprecht dankbaar. Kinderen en kleinkinderen Juni 2006 Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor de vele bloemen, kaarten, handdrukken, woorden van troost en uw aanwezigheid bij de af- scheidsdienst en crematieplechtigheid van mijn lieve zoon, broer en lieve oom Maikel Ricardo de Bruijn Het heeft ons diep getroffen te ondervinden dat hij bij zo- velen een plekje in het hart heeft. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Ko en Miriam Clarinda en Aijen Nienke Goes, juni 2006 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Fred van Eenennaam betuigen wij u onze welgemeende dank. J.S. van Eenennaam-den Hollander Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2006 Voor uw hartelijk medeleven ons betoond na het overlij den van onze moeder, schoonmoeder, oma, klein omaat je, zus, schoonzuster, tante en opoetje Maria Cornelia van Hese-Ooms betuigen wij u hierbij onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juni 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Catholijntje Maria van Iwaarden-Butler Lien Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: M.C. van Iwaarden Aardenburg, juni 2006 Dankbetuiging Voor de warme belangstelling en het medeleven, die we mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama en oma Germaine Irma van Acker willen we U allen onze oprechte dank betuigen. Gerard van Waes - kinderen en kleinkinderen Philippine, juni 2006 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar, deed ons zo goed na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Anton de Koster Hiervoor onze oprechte dank. D. de Koster-Dieleman Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2006 "Liefde en vriendschap kunnen ons uit het verdriet van de dag tillen, het gevoel geven, dat wij niet alleen zijn. Met die liefde, met die vriendschap voelen wij de warmte om ons heen. Een hand, een woord, een kaart, een gebaar Uw/jullie aanwezigheid, medeleven en steun, de overweldigende belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve Jan en onze liefste papa van de wereld Jan Jobse heeft ons ontzettend goed gedaan en ons kracht voor de toekomst gegeven. Op deze wijze, willen wij, ook namens de familie, iedereen hiervoor oprecht bedanken. Elien Rico Danique Vlissingen, juni 2006 Dankbetuiging Wij danken u hartelijk voor de vele steunbetuigingen, die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Germaine Marie de Paauw-Dewitte Ook danken wij de medewerkers van de Thuiszorg voor de jarenlang verleende goede zorg en de medewerkers van De Burght voor de zorg in haar laatste levensfase. Bo vendien een woord van dank en waardering aan pater Jos Smeets en de mensen van de uitvaartverzorging voor hun inzet en steun. Tenslotte een bijzonder woord van dank voor de familie Bertou, die altijd als goede buren in de Zandstraat onmis bare aandacht heben besteed aan mijn vrouw en ook mij zelf. F.J. de Paauw Kinderen en kleinkinderen Ledelplein 18 K 307 4501 BN Oostburg Oostburg, juni 2006 Dankbetuiging Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het over lijden van Louisa Wilhelmina Ras-van Grol betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Uit aller naam: Ch. Ras Breskens, juni 2006 De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van Kees Schipper hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is, om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar dr. Thiadens en het verzorgend personeel van Thuiszorg voor hun lief devolle verzorging. Louisa Schipper-van Houdt Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2006 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Bastiaan Simonse zijn ons bijzonder tot steun geweest. Wij hebben het enorm gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Fam. Simonse Heinkenszand, juni 2006 Langs deze weg wil ik u allen bedanken voor de enorme aantal kaarten, brieven, telefoontjes en persoonlijke woorden die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame moeder Adriana Toutenhoofd-Gabriëlse Dit is voor mij een geweldige steun geweest en heeft mij bijzonder goed gedaan. Andre Toutenhoofd, haar zoon Westkapelle, juni 2006 De warme steun, het medeleven, de vele bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Veerman hebben diepe indruk op ons gemaakt en kracht voor de toekomst gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Janny Veerman Wilma, Jan en Sonny Vlissingen, juni 2006 Voor de vele blijken van warmte en medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Adriaan Verhage zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Namens kinderen en kleinkinderen Zierikzee, juni 2006 Voor uw vele blijken van belangstelling en medele ven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Bram Wondergem willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Fam. Wondergem Fam. de Voogd-Wondergem Serooskerke, juni 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Adriana van der Maas-Pannekoek betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Ouwerkerk, juni 2006 Hierbij willen wij u bedanken voor al uw steun en mede leven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Wim Het heeft ons erg goed gedaan. Ella. Wilco, Arjen, Eline Schoe Westkapelle, juni 2006 You have left so much behind you All the love you have given life PAULAKERBOOM Mijn grote liefde, onze lieve stoere zoon, mijn superbroertje Het is ruim twee maanden geleden dat onze Paul bij het auto-ongeluk is overleden. De ontelbare kaarten en brieven, uw aanwezigheid bij de begrafenis, bezoekjes,'lie ve woorden en bloemen geven aan dat vele mensen met ons meeleven en betrokken zijn. Uit alle reacties blijkt dat Paul geliefd was en gewaardeerd werd om de persoon die hij was: een integere, lieve en behulpzame jongen, een trouwe vriend en een enthou siast ondernemer. Wij danken u voor uw hartverwarmende belangstelling en medeleven. Juni 2006 Erika Duerink, Rob en Nel Akerboom, Maarten Akerboom en Aukjede Jong In Memoriam 4 juni 2005 4 juni 2006 In herinnering Kees Voor altijd in onze gedachten Voor altijd in ons hart Voor altijd onze Kees. Je zussen Ria en Coby In liefdevolle herinnering 5-6-2004 3-6-2006 Paul Koole Met vallen en opstaan is er weer een jaar voorbij gegaan. Nog steeds begrijpen wij het niet en is er nog veel stil verdriet. Maar de vogels Ruiten gewoon door. En ook al kom jij nooit meer bij ons terug. Diep in ons hart heb jij een plaatsje, heel apart. je moeder, klaas, cora, gerrie, nan, john, carolien. hanny, erick, sandra, bas, evan, liza, dylan, rik, Stephanie. Vlissingen, piet heinkade 68 3 juni 2002 3 juni 2006 Lieve Marijke Er gaat geen dag voorbij dat ik niet denk aan jou. Ik voel de pijn heel diep in mij omdat ik zoveel van je hou. Je moeder Uw zong 111 onze banden vooK geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 wwW.hjobse-uitvaart.nl Émail: hjobse@hjobse-uitvaart.nl Tevens beschikken wij over NIIYU F. M. van Eede, C. L. W. van Eede-Hidskes, huisartsen AFWEZIG VAN: 06 JUNI T/M 16 JUNI 2006 de praktijk wordt waargenomen door dr. Ch. Vriezekolk en dr. W. J. M. Spekhorst Spreekuur voor dringende gevallen op afspraak. Het telefonisch spreekuur vervalt! De apotheek is normaal geopend. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Xy. Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee 8 www.uitvaartzorgcentrum.nl keuring pers. auto APK diesel 64,95 all-in AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen-zuid, Telefoon 0115 - 56 20 43 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 KOUDEKERKE, Autobedrijf Kluyfhout Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91L Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 fa Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Tc Vrouwenpolderseweg 75,Telefoon 0118-59 15r| Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 Is www.boschcarservlce.nl X"?: i, Selfsupporting Africa t.n.v. A.I.S. Centrum-Amsterdam >at Thi :n et :d Da

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 74