0 PZC 12 JSP I A.L.S. te lijf. Giro 100 000 dinsdag 30 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Lars 25 mei 2006 Edwin, Monique en Sven Boonman Blauwhuisweg2 4424 NT Wemeldinge Jubileum 1946-2006 DV 5 juni hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Bert Francke en fo Francke-de Wolf hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Hondegemsweg 4 4564 RA Grijpskerke Overleden Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotse linge overlijden van Esmee Jasperse Wij wensen Marcel. Petra, Daphne en de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Krijn, Carolien, Marit Lermart Walter Saskia Yvon, Marijke, Sanne Björn Wiico, Dianne Anouck Gerrie, Vera, Robin Sophie Met grote verslagenheid hoorden wij van het over lijden van ons buurmeisje Esmee Jasperse Wij wensen Marcel, Petra, Daphne en familie heel veel sterkte toe. Wim en Greetje Anita Bedroefd, geven wij u kennis dat onze lieve en zorg zame moeder, oma en mijn overgrootmoeder van ons is heengegaan Maria Bakker sinds 20 september 2001 weduwe van Karei Johannes Lagace in de leeftijd van 74 jaar. Westkapelle: Willem Lagace Michaela Délano Oostkapelle: (oke van de Kerckhoven - Lagace Ruud van de Kerckhoven Dennis Koudekerke: Bas Redgy Middelburg, 28 mei 2006 Buitenruststraat 35 Correspondentieadres: Koningin Julianastraat 29 4561 EA Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrieweg 20 te Vlissin- gen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 juni om 15.00 uur in de "Oostkerk", Oostkerkplein te xMiddelburg, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in verenigingsgebouw "Bolwerk", Verwerij- straat 51 te Middelburg. Haar strijd is gestreden. Van ons heengegaan onze geliefde schoonzus Rie Bakker weduwe van K.J. Lagace Wij wensen de kinderen alle sterkte toe in deze moei lijke tijd. Vlissingen: E. Muller-Lagace Miami: C.).F. Lagace R. Lagace i Heden bereikte ons het bericht dat is overleden de heer R.P. de Houck directeur aan de voormalige scholengemeenschap Oostdijke te Oostburg Wij herinneren ons hem als een toegewijd en sympa thiek collega. Wij wensen zijn kinderen alle sterkte toe om dit ver lies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg Ir. C.S. Hoek, voorzitter centrale directie Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omring de, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en over- opa Willem Marinus Bosselaar in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: LI.F. Bosselaar-Cassimans Yerseke: Dingena en Klaas Moerland-Bosselaar Patrick en Joke, Evy Claudia en Chris Yerseke: Lilian en Albert Onderdijk-Bosselaar Kimberly Kelsey Yerseke, 29 mei 2006 Correspondentieadres: Emmastraat 20 4401 CK Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 1 juni om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. "Ik bespeelde de piccolo op de achtergrond. Mijn toon was solo, voor wie het verstond". Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is over leden mijn lieve man en onze lieve vader Fred Strengholt echtgenoot van Janniebfrengholt-Kole 29 mei 1926 - f 28 mei 2006 'Je blijft in onze harten leven" Jannie Strengholt-Kole Cora en René Wirtz-Strengholt Kamperfoeliestraat 57 4461 NKGoes Woensdag 31 mei is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheïdsbi|eenkomst zal worden gehouden vrijdag 2 juni om 1 1 00 uur in kerkgebouw "De Ark" te Hoeaekens- trerke, aansluitend is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. De crematie zal om 15.00 uur plaatsvinden in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van Fred Strengholt Wij wensen Jannie, Cora en René heel veel sterkte toe. Jannie Wirtz-Kruijs Voorberge Jurgen en Lianne Jan en Trudi en kinderen Kort na zi|h verhuizing, terug naar Zeeland is mijn liefde volle man, onze lieve vader, grootvader en overgroot vader rustig in zijn slaap overleden. Wij zijn dankbaar voor wie hij voor ons was. Jacobus Pieter Geerse echtgenoot van Lena Lorier Middelburg: Middelburg: 13 september 1924 28 mei 2006 Middelburg-: L.J. Geerse-Lorier Middelburg: Greet Verhage-Geerse Wim Verhage Pieteren ba, Jessica 72.- Roy, Dave en Emy Wilco en Lisette, Britt Lianne en Diederik Gouda: Jos Geerse Ineke Geerse-Mondeel Rob Goes: Tineke Bijlsma-Geerse Anne Bijlsma Sjoerd, Femke en Frank, Nienke Middelburg: Ria Geerse Dick Zwitser Joris, Wannes, Shannon Zeewolde: Leen Geerse Betty Geerse-Jasperse I hijs en Laura Mirjam, Rens, Hannah Correspondentieadres: Adelaarstraat 74,4335 CM Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 1 iuni van 10.45 tot 11.15 uur in "De Morgenster", Aar.Lauwereijszstraat 6, Middelburg. Aansluitend zal aldaar de dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 1 3 00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Morgenster". Heden overleed zacht en kalm, onze broer oom en oudoom Jacobus Abraham de Ligny Groede, t Oostburg, 29 januari 1925 28 mei 2006 Groede: S.M. Pladdet-de Ligny Daan en Ans Ria en Ab Jeanine enTonny Jaap en Suzy Emmeloord: A.B. Flikweert-de Ligny Lineke en Jules Corrie en Jan Marleen Jaap en Karin Johan en Adrie Piet en Patricia achterneven en -nichten Correspondentieadres: Provincialeweg 1 4503 GC Groede De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op donderdag 1 juni 2006 om 15.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTemeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij op afdeling "De Klaproos in verpleeghuis "DeStelle" mocht ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van de heer Paul Jansen Buitenruststraat 15 4337 Ef Middelburg Geboren 11 juli 1920 overleden 24 mei 2006 De crematie heeft plaatsgevonden in alle stilte, zon der nabestaanden of vrienden zoals hij dat zelf wen ste. Namens Paul bedanken wij tevens alle medewerkers van het "Sint )ans Hospice de Casembroot" te Middelburg voor al hun goede laatste zorgen. Henry Weesie ik ben in Zijn hand Na een kortstondige ziekte is door de Heer tot Zich genomen onze zorgzame moeder, lieve oma en goede vriendin Hendrika 'antina Neimeier 'Omaatje' weduwe van Rinse Zwalua in de leeftijd van 92 jaar. Herman Zwalua in herinnering Ida Zwalua-Bonhoffer Rinse emChristina - Chris, Natasclia Minke en Marcel Greetje Zwalua Danny Piet den Duik Terneuzen, 28 mei 2006 Corr.adres: Nieuwe Kerkstraat 41,4541 ED Sluiskil Vrijdag 2 juni is er van 15.30-14.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Ter neuzen. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt Maar als de dagen knellen gaan zij ziek wordt, moe en benauwd Bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde waar mee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, ge ven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Adriana Riemens weduwe van Marinus Pieter Michielsen in de leeftijd van bijna 93 jaar. Terneuzen: Truus en Leunis Annet en Marinus Dave, Jason Sandra en Chris Laura Hoek: Wim en Loes Mark en Christian Esmeralda, Zico Andrea en Erwin Delano en Sander Stefan en Amy Terneuzen: Piet en Nicole Monique en Maikel Romy Peter Tyra Sluis: Magda en Ad Hans en Nicole Marieke, Femke Martine en Mischa Rens en Liesbeth Terneuzen, 29 mei 2006 Zorgcentrum "Bachten Dieke", kamer 218 Corr.adres: Churchilllaan 196 4532 MG Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 2 juni om 10.30 uur in zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance voor aan vang van de dienst in "Bachten Dieke". Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van Bachten Dieke", voor de jarenlange liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve (overgroot)Oma Mark-Christian-Esmeralda-Zico Andrea-Erwin-Delano-Sander Stefan-Amy Dankbetuiging Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden en bij de uitvaart van onze lieve moeder en oma Alicia Suij-Inghels troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. A. van Moorten-Suij Kinderen en kleinkinderen Oostburg, mei 2006 In Memoriam Met veel liefde denken wij aan Onno 96 ik 30-5-2006 Ergens in het licht Ver van ons vandaan En toch zo dichtbij Leef je voort in ons hart leder uur van ons bestaan. Jouw riaam blijven we noemen Corrie en Jan van de Plasse u it v a a r t v e r z o r g i n j de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Ga spierziekte t.n.v. centrum -Amsterdam kÊLÉS 'n samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds PRONTO WONEN MIDDELBURG Mortiereboulevard 16 4336 RA Middelburg telefoon: (0118)41 45 04 telefax: (0118)44 12 35 EN VANAVOND AL IN HUIS! OPENINGSTIJDEN ma. 13.00 - 18.00 uur di. en wo. 10.00 - 18.00 uur do. en vr. 10.00 - 21.00 uur za. 09.30 - 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28