PZC Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16 =1 1C vrijdag 26 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Haar leven was een eigenzinnige zoektocht Voor ons blijft zij een onvergetelijke, bijzondere vrouw Heengegaan is mijn liefdevolle mama, onze lieve zus, schoonzus, nicht en tante Brigitte Groot Brigitta Josephina Maria tandarts te 's Heerenhoek 6 augustus 1956 23 mei 2006 Dankzij haar dappere strijd werd ze toch nog 4g jaar. Ritthem: Mateo en zijn vader Geert Ina Nico en Michèle Theo t, Annette en Hans Ed en Hanna oom Jan en tante Annie Lydia en Theo Afra en Alfred René en Monica Koos en Elvira Loek en Tanja Jan en Pytsje neven en nichten Brigitte is thuis bij Lydia en Theo, Wijzend 1,1614 MD te Lutjebroek. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren op vrijdag 26 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 27 mei om n.oo uur in de r.-k. kerk St. Johannes de Doper, Zessteden weg 158 te Grootebroek. Aansluitend zullen we Brigitte begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Na afloop, van 12.30 tot 13.00 uur, is er tevens gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Wijzend i, 1614 MD Lutjebroek Met droefheid geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve vriendin Brigitte Groot (tandarts) op 23 mei 2006 J.J. Barten-van Loon t 2000 G.W. Barten t 2001 Gerard t 2005 Cees Het verdriet is groot. Correspondentieadres: C. Barten Schoolstraat 2 4381 JAVIissingen Achter elke traan die blinkt, schuilt een glimlach van herinnering. Geschokt en verdrietig zijn we door het toch nog plotseling overlijden van Brigitte Groot moeder van onze leerling Mateo We wensen Mateo, familie en Geert veel sterkte toe bij het verwerken van dit verdriet. De kinderen, ouders en leerkrachten van CBS De Burcht-Rietheim 'De HEERE is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 vers 1 Bedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht, uit ons midden is weggenomen mijn zeer geliefde, zorgzame rpan. onze lieve, meelevende vader en opa Reinier David Eggebeen in de leeftijd van 58 jaar. Goes: C. Eggebeen-Paauwe Goes: Corinda Wiskerke-Eggebeen Hans Wiskerke Rianne Lars Rick Goes, 24 mei 2006 Jacob Roggeveenstraat 16,4461 ZL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. zaterdag 27 mei van 16.00 tot 16.50 uur in rouwcentrum 'De Be- velanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. maandag 29 mei om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcen trum. Deze dienst zal worden geleid door ds. J. Schipper. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De begrafenis wordt besloten in rouwcentrum 'De Bevelanden', waarna er gelegenheid is tot condo leren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd berichten wij u dat na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht overleed onze broer, zwager en oom Reinier David Eggebeen We wensen Kitty en de kinderen-Gods nabijheid toe in dit grote verlies. L. Poortvliet, in herinnering A.M. Poortvliet-Eggebeen J. Paauwe W. Paauwe-Koppejan J.H. Jansen N. Jansen-Paauwe Neven en nichten Middelburg, 24 mei 2006 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze werknemer en collega Rein Eggebeen Ruim 35 jaar was Rein als metselaar aan ons bedrijf verbonden. We verliezen in hem een gewaardeerde medewerker. We wensen Kitty en de verdere familie veel sterkte en Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Directie, oud-directie en medewerkers Aannemingsbedrijf Fraanje BV., Lewedorp Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatste moment gezocht. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, vader en opa David Mosselman in de leeftijd van 65 jaar. Oost-Souburg: G.J. Mosselman-Welleman Kapelle: Margreet Hollestelle-Mosselman Willem Hollestelle Serena Laura Oudelande: Jack Mosselman Amemuiden: Rinus Mosselman Tannie Mosselman- de Nooijer Gertine Carlo Oost-Souburg, 24 mei 2006 Berkenstraat 22 4388 LL Oost-Souburg Overeenkomstig de wens van mijn man en onze vader zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig'zijn wij, dat uit onze familiekring is weg genomen onze zwager en oom David Mosselman man van onze (schoon)zus en tante Truida. Wij wen sen haar en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Heiloo: B. de Bart-Welleman J. de Bart Gorinchem: M. Walhout-Welleman J. Walhout Borssele: J. Welleman N. Welleman-Boone Middelburg: J. Welleman A. Welleman-Dekker Borssele: M. Welleman B. Welleman-Sanderse Goes: A. Almekinders-Welleman W. Almekinders Neven en nichten Wij zullen hem missen. 24 mei 2006 Een mens moet kunnen leven, lachen, zingen, liefhebben Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze vader, grootvader en broer Piet (Pieter Jacobus) Hintzen Vlissingen Middelburg 24 januari 1935 24 mei 2006 Maidstone: Leah en Trevor Leonie, Russell en Vincent Almere: Very Nikita en Emiel, Ismo en Shionan Rotterdam: Asmara en Bob Vlissingen: Jan Corresponden tiead res Weteringstraat 8,4381 EH Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 30 mei om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Toen ik de mensen leerde kennen, kreeg ik de dieren lief" Na een welbesteed en arbeidzaam leven, is geheel on verwacht in zijn slaap overleden onze broer, zwager, oom en oud-oom aan <Jct66e/i Huibrechl Tobias in de leeftijd van bijna 75 jaar Kapelle:J.P. van Sabben S. van Sabben-Adriaanse Terneuzen: P. Koster-van Sabben J. Koster Neven en nichten Kloetinge, 24 mei 2006 Correspondentieadres: Kerkplein 414421 AA Kapelle Er is gelegenheid om van Huib afscheid te nemen op zaterdag 27 mei van 16 00 tot 16.30 uur in rouw centrum Peter Butler, Maalstede 1A te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 29 mei om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren aldaar. Huib kende veel mensen, mocht u geen rouwbrief ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dal wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze dappere moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Dirkje Drioel-Bosch weduwe van Cor Drioel 23-6-1926 f 24-5-2006 Joure: Hans en Sylvia Chantal en Rik Tobias Vogelwaarde: Marian en Henk Vogelwaarde: Ramona en Francois Thorn en Dennis Kloosterzande: Rebecca en Carlo Rick Vogelwaarde: Mike en Marita C? Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 236 Corr.adres: Fam. Nelis-Drioel Bossestraat 37 4581 BA Vogelwaarde Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 mei van 13.00 tot 15.20 uur in de Opslandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Vervolgens begint om 13.50 uur de rouwdienst, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u. indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een betere dag wachten. Wij waren jouw lust en je leven Maar er is je geen tijd meer gegeven. Jij streed vol moed en kracht Lieve oma, rust nu maar zacht... Ramona en Francois, Thorn en Dennis Rebecca en Carlo, Rick Mike en Marita Q2 Chantal en Rik Tobias Rust zacht Lieve oma van de lift Thorn en Dennis, Rick, Bedankt voor alles. Dirkje Drioel-Bosch Dinie van Hercules-Drioel en kinderen Hennie en Koos Roelofs-Bosch Fekko en Inge Paula Helma Bosch-Start en kinderen Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat toch nog geheel onverwacht van ons is heen gegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder enomi Emy Rotteveel-Breunis echtgenote van Willem Johan Rotteveel Hattum, 25 juni 1925 f Vlissingen, 23 mei 2006 ir. W.J. Rotteveel Joop Rotteveel Liz Veldhuis Jasper, Robin, Lucas Populierenlaan 9 4334 CE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur op zaterdag 27 mei a.s. in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Met een glimlach en een traan Herinneringen koesterend Laten we je gaan Mijn liefhebbende man, onze lieve papa, opa en opa opa is thuis Johan Arthur Alexander Makassar Oost-Souburg 12 januari 1924 24 mei 2006 Soewartie Alexander-Osman Elly en Harry Peggy en Tonny Jean en Harry, Joshua, Jason Debbie Glenn en Elisa Els en Norbert Eviet Cynthia en Chafie, Quincy, Delilah Mannn en Mia, Yaïra, Emanuel Daniel en Liane Marcel en Roos, Daphne, Dewy, Talitha Henriëtte en Richard Anneke en Dennis Nathalie en Marco, Anna Vincent Dries en Grace Boy, Ashley, Esmay Richard en Anja Naomi en Tristan, Djamilla George Sarina, Django Correspondentieadres: Vluchtenburgstraat 36,4337 JN Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 29 mei om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de begrafenis is er een dienst in de "Open Haven", Oranjeplein te Oost-Souburg om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in "De Kwikstaart", Nagelenburgsingel 2 te Oost-Souburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Vele fijne herinneringen verzachten mijn smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in mijn hart. Ik hou van u opa voor altijd Jean Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde Opa Geborgen in onze herinnering Geworteld in ons bestaan Cynthia Quincy Delilh Marvin Yaïra Emanuël Know you'll balance your wings in the wind and swing As you'll look down on your kids of kids of kids Marvin "De Heer heeft zijn knecht bij naam geroepen Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, delen wij u mede dat onverwacht zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Comelis Johannis de Looff echtgenoot van Martina Pieternella de Looff-Kwekkeboom Colijnsplaat, 6 december 1923 t Vlissingen, 23 mei 2006 Vlissingen: M.P. de Looff-Kwekkeboom Koudekerke: Cathrien Brasser-de Looff Jan Brasser Jacqueline en Rat an Roland Carolien en Matthijs Kloetinge: Elly Monteny-de Looff Hans Monteny Martine en Dick Leon Koudekerke: Tonny de Looff Corry de Looff-Tramper Ronald en Linda Marcel Koudekerke: Martin de Looff Koudekerke: Johan de Looff Tina de Looff-Dekker Judith Erwin Spakenburg: Ria van Asselt-de Looff Evert van Asselt Liza Mark Carina en Wally Ilse Evert Koudekerke: Nel Damen-de Looff Ronnie Damen Marlijn Erik Biggekerke: Jos de Looff Marian de Groote Jolanda Patricia Saskia Onze dank gaat uit naar het zorgteam van verzorgingshuis Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Cithershillsingel 29 4371 AR Koudekerke Mijn man is thuis opgebaard, Vredehoflaan 528 alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 27 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op maandag 29 mei om 14.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Met verdriet geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Kees de Looff in de leeftijd van 82 jaar. Wij zullen je missen Kees. Vlissingen: N. Dingemanse-de Looff W. Dingemanse t Axel: J. Janse-de Looff J. Janse t Leiden: J.J. de Looff Hellevoetsluis: J. de Looff Colijnsplaat: Th. de Looff Neven en nichten Na vele jaren van vriendschap hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kees de Looff Wij wensen de familie alle sterkte namens Cor en Tiny de Bruijn en kinderen Koudekerke, 23 mei 2006 Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van de heer K.J. Tuinman (Kees) Hij was .32 jaar een trouw en enthousiast lid van ons koor. Wij wensen Koos en verdere familie heel veel sterkte voor de toekomst. Het bestuur en koorleden van het Interkerkelijk Kerkkoor Haamstede Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3, 4421 DN Kapelle. tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl swb 14 Veilig in Gods hoede De Here is mijn licht en mijn heil voor wie zou ik vrezen ,:j Psalm 27 Met veel verdriet geven wij u kennis dal, na een wel-, besteed, arbeidzaam en zorgzaam leven vandaag it overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder schoonmoeder en oma Paulina Bolks-Janse in de leeftijd van 86 jaar. H.G. Bolks Dick en José Mark Nathan Gabri Ilja Ria en Kees Frank en Marleen Renske 22 mei 2006 Woon- en Zorgcentrum Dubbelmonde Koningstraat 290. 3319 PH Dordrecht Maandag 29 mei zal om 11.30 uur de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Paulu; kerk, Nassauweg 1 te Dordrecht, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene be- graafplaats Essenhof. Nassauweg 200 te Dordrecht. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 11.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te'nemen inde kerkzaak Mattliëus 6 vers 33 en 34 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziek zijn van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Pieter Schipper echtgenoot van Cornelia Schipper-van der Meer "Drager van het Oorlogsherinneringskruis met de gesp" in de leeftijd van ruim 86 jaar. 's-Heer Arendskerke: C. Schipper-van der Meer Middelburg: Corrie Murre-Schipper KeesMurre Petra en Mare Corine en Hessel Middelburg: Lies Katsman-Schipper Johan Katsman Jan-Peter Carolien en Chris 24 mei 2006, Zorgcentrum "Poelwijck", kamer 1 Slotstraat 15,4458 BK 's-Heer Arendskerke Onze dank gaat uit naar het personeel van de verpleegunit van Zorgcentrum "Poelwijck" voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, 2 gehouden worden zaterdag 27 mei om 11.00 uur inde ontmoetingsruimte van "Poelwijck". Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op de algemene begraafplaats le 's-Heer Hendrikskinderen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde ontmoetingsruimte. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er van 10.30 uur lot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "Poelwijck". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief b ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zode beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom filarinus Pieter Schipper Wij wensen Cor, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Goes: P.C.Schipper R.M.Schipper van de Veen Henny, Carla en John Kamperland: A.van der Meer de Dreu 24 mei 2006 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Paulina Rotte sinds 1971 weduwe van Marinus de Vlieger 11 januari 1917 f 24 mei 2006 Zierikzee: J. de Vlieger L. de Vlieger-Clarijs Burgh-Haamstede: W.J. de Vlieger J. de Vlieger-van Driel klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar hel verplegend personeel van allévozorgcentrum, locatie "Cornelia", afdeling "HogeDuin" voorde liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Zierikzee Allévo zorgcentrum, locatie "Cornelia" Corresponden tiead tes J. de Vlieger, Mauritslaan 2 4301 NT Zierikzee De rouwdienst zal worden gehouden D. V. maandag 29 mei om 13.15 uur in de Ned. Hervormde Kerkte Kerkwen'e, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van Kerkwen'e. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in 't Kerkerf. Bedankt lieve Oma voor alles wat u voor ons betekend heeft. Maurice Lisette de Vlieger Amy, Dani en Noa Erik Corine de Vlieger Lucas Steef Paola van der Wekken Cekyra, Ian en Vycena Bar 17 Alice Bezemer Vandaag is overleden onze oma en overgrootoma de Vlieger Mario en Hubrina Niels en Tim Monique en René Suzanne en Sander

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40