n Bange dag super-Hoekenezen Israël verbijt pijn bij titelstrijd tijdrijden Ook gehandicapten in Pinkster wedstrij den Ajax-fans laten stem nogmaals horen Judith Stap zwemt naar jaargangrecord PZC z20 Harde kern H-side: Wij zijn favoriet, maar we mogen ze niet onderschatten Wedstrijden Sé-ros afgelast Korfballers TOP degraderen niet Motorcross afgelast Nieuwe biljarttitel vrouwenteam Meer animo voor toernooi Swift Toerclub Axel houdt Diekentoer Vyaene blijft bij HVV'24 uitslagen agenda al woensdag 24 mei 2006 door Frits Bakker HOEK - Kan de man met de trommel zaterdag nog één keer voor sfeermaker spelen? Wil Jan Mieras, oprichter van de H-side, nog één keer die onvervalste strijdkreet over het veld schreeu wen? „Super-Hoekenezen, wij zijn de super-Hoekenezen..." Het zal hard nodig zijn ook, want op één dag wordt beslist of Hoek volgend jaar nog hoofd klasser is. De H-side, opgericht in het be gin van de jaren tachtig en in be tere tijden zo'n honderd man sterk, reist zaterdag de club ach terna die na een dramatisch slecht seizoen nog niet verloren is. De beslissing valt in de wed strijd tegen Nieuw-Lekkerland, op het veld van Halsteren (zater dag, 14.30 uur). Hoek moet win nen, desnoods met strafschop pen. Johnny de Ritter. „We zijn na tuurlijk favoriet." Bas de Steur: „Maar we mogen ze niet onder schatten." Jan Mieras: „Ik kan het me niet voorstellen dat we die laatste kans verspelen." De nood is zelden zo hoog geweest, maar in bange dagen staan ze weer allemaal achtende club. Jan Mieras: „Ik heb al heel snel actie ondernomen toen we wis ten dat het op een beslissings wedstrijd zou aankomen. Twee bussen met supporters hadden we zo vol. En ik verwacht nog heel veel mensen die zaterdag met eigen vervoer naar Halste ren komen. Johnny de Ritter heeft al voor een morele opsteker gezorgd. „Ik weet nog dat we de laatste keren tegen Nieuw-Lekkerland dik hebben gewonnen. Thuis met 7-0, uit met 4-0. Drie goals van Remco van Keeken. Maar pas op, ik heb er zelf een paar keer gespeeld. Het is een dorp waar voetbal enorm leeft, net als in Hoek." Tegengoals Dit. jaar wel iets minder dan an ders. „We dachten dat we kam pioen konden worden", geeft Bas de Steur toe. „Het leefde zo, dat we met vijftig man meegin gen op trainingskamp in Luxem burg." Johnny de Ritter: „Wie had nou verwacht dat het zo'n slecht jaar zou worden." Jan Mieras: „Het elftal stond als een huis, dachten we. Totdat we na tien wedstrijden met een paar punten onderaan stonden." Waarom het zo mis kon gaan? „We hebben nog nooit zo veel goals tegen gekregen als dit jaar", bedenkt Bas de Steur. Joh nny de Ritter: „Het begon al met die soap van Roy Hendriksen, binnengehaald als de grote man, maar net zo snel weer vertrok ken, omdat hij niet tegen kritiek kon. Dat was het begin van alle ellende." Topschutter Jan Mieras: „Wat ook zo vreemd is: dat gerenommeerde spitsen bij ons altijd een soort Hoek-syndroom krijgen. Ad Gladdines was overal topschut ter, maar kreeg er bij ons' geen bal in. Onno Doeland kon het ook niet bij Hoek, Christoph de Wispelaere, ook zo'n scorende spits, was al na drie maanden te rug naar België. En Wilco de Valk kan ineens ook geen goal meer maken." En de bestuurlijke onrust? „Dat werkt niet door in het veld", denkt Jan Mieras. „Ik geloof niet dat voetballers zich daar wat van aantrekken, al wordt het tijd dat er eens wat rust komt binnen de club." De veel te krappe selectie is wel een oorzaak geweest. „Het werd zo vaak gesignaleerd, maar er is niets mee gedaan." „We hebben geluk gehad dat Paul Telussa is gekomen", moet Johnny de Rit ter toegeven. „We stonden niet direct te juichen, hoor", zegt Bas de Steur. En Jan Mieras: „Wat van Terneuzen komt, wordt in Hoek niet zo maar geac cepteerd." Maar na drie over winningen uit de laatste vier wedstrijden is dat snel omgesla gen. „Telussa heeft de discipline teruggebracht." Of het nog op tijd is voor de red ding, zal zaterdag moeten blij ken. „Ik hoop", zegt Johnny de Ritter, „dat het een mooie dag door Wim de Vos KRUININGEN - Nog altijd voel de hij de pijnen in zijn rug. Nog altijd kon hij zich dus nog niet helemaal geven, maar toch reed Pieter Israël gisteravond een meer dan behoorlijke tijdrit tij dens het districtskampioen schap in zijn woonplaats Krui- ningen. Lange tijd stond hij bij de beloften aan de leiding maar uiteindelijk moest Israël genoe gen nemen met de tweede stek. Al langere tijd heeft Pieter Is raël last van pijn in zijn rug. VROUWENPOLDER - De dres- suurwedstrijd van de ruiterclub Sé-Ros, die morgen op de terrei nen van Manege De Eendracht in Vrouwenpolder zou worden gehouden, is afgelast. De vele regen van de laatste da gen en de ongunstige weersvoor spellingen leidden tot dit be sluit. Wedstrijdsecretaris Jan Steenbakker: „Over enkele maanden worden op dit terrein ook de Zeeuwse kampioenschap pen gehouden. In verband hier mee is er een nieuwe grasmat aangelegd. Door de vele regen is het terrein nu erg drassig. Door het groot aantal deelnemers is het onverantwoord om de wed strijd door laten gaan." GOES - De beslissingswedstrijd tussen het Arnemuidse TOP en Korbis met als inzet één plaats in de tweede klasse, gaat niet door. Beide clubs blijven tweedeklas ser omdat de vereniging De Le ge Gaen die uitkomt in de over gangsklasse ophoudt te bestaan. Daardoor komt onder meer een extra plaats vrij in de tweede klasse, die gaat naar de beste nummer zeven van het afgelo pen seizoen. Die eer viel Korbis en TOP te beurt. Zij eindigden samen met elf punten. Het Vlissingse Seolto promo veert automatisch naar de derde klasse, mede vanwege het ophef fen van Lege Gaen. wordt, zonder problemen met de supporters." Jan Mieras: „Wij zullen in elk geval voor veel vuurwerk zorgen, als de jon- Johnny de Ritter, Bas de Steur en Jan Mieras (vlnr) reizen vuurwerk zorgen, als de jongens dat op het veld ook maar doen. van onze sportredactie HULST - De Pinksterwedstrij den die de Hulster atletiekvere- ning RKHAV houdt, mogen zich dit jaar verheugen in de komst van de nationale selectie ver standelijk gehandicapten, onder leiding van bondscoach Laurens Schouten. Tot de selectie behoort onder meer de Terneuzense Marianne Verdonk. De 19-jarige atlete grossiert in titels en greep vorig jaar in Australië de wereldtitel op de 400 meter horden. Een ander Zeeuws selectielid is Nathalie Wijsevelde uit Terneu zen (21). Zij greep vorig jaar de nationale titel discuswerpen en is ook Nederlands recordhoud- Waar het vandaan komt is een raadsel. Zelf vindt hij het nu wel erg lang gaan duren. „Als het volgende week niet over is, ga ik mijn bloed laten onderzoe ken. Niet omdat ik denk dat het iets ernstigs is. Ik wil zekerheid over wat er aan de hand is", ver telde hij gisteravond na de huldi ging van het districtskampioen schap tijdrijden. Israël kwam sterk uit de startblokken en wist het hoge tempo vast te hou den tot aan de finish, hoewel de wind vrij spel had in de polders. Hij zette een sterke tijd neer en lang zag het er naar uit dat hij de nieuwe kampioen zou wor den. Op het laatste moment kwam Tim van der Zanden hem nog kloppen. „Ook als ik helemaal topfit geweest was, zou ik ge wonnen hebben. Het verschil was vijfentwintig seconden en dat is wel erg veel", meende Is raël, die zich met zijn tweede plaats wel wist te plaatsen voor de strijd om het NK. „Dat was de enige opzet, plaat sing voor het NK: Daar kan ik nu in alle rust naar toe werken en hopelijk ben ik dan af van de pijnen in mijn rug." Pieter Israël was niet de enige Zeeuw die een plaats op het ere podium wist te bemachtigen. Ag- nieta Franke behaalde zelfs de titel bij de nieuwelingen-meis jes. Bij de junioren het Tim Dees zien hersteld te zijn van de verwondingen die hij opliep tij dens een valpartij in een Itali aanse etappewedstrijd. De Tho- lenaar werd tweede achter Boy van Poppel, zondag nog win naar van de slotrit in de Drie daagse van Axel. Ook tweede plaatsen waren er voor Johnny van der Klooster (amateurs A), Brian van Goethem (nieuwelingen) en An ne Eversdijk (junior-vrouwen). GOES - De eerste wedstrijden voor het Open Zeeuw kampioen schap motorcross zijn afgelast. De organiserende vereniging MSV De Uitlaat vindt de toe stand van het circuit in Vlissin- gen-Oost door de vele regenval te slecht om wedstrijden op te houden. AMSTERDAM - Ze begonnen drie weken geleden spontaan een actie op internet voor Danny Blind. Tommy van Avermaete (rechts) uit Arnemuiden en Alexander Sin- ke uit Goes wilden dat de geplaagde trainer voor Ajax behouden zou blijven. Het duo kreeg ruim 25.000 steunbetuigingen binnen. Het mocht echter niet baten. Blind kreeg zijn congé. Het weerhield de twee jeugdige fans er niet van om nogmaals hun stem te laten horen. Beiden trokken gisteren naar Amsterdam en overhandigden twee weken na het ont slag de steunbetuigingen aan de leiding van Ajax. Martin van Geel (technisch directeur), Maarten Fontein (algemeen directeur) en Jeroen Slob (financieel directeur) ontvingen de Zeeuwse delegatie in de Amsterdam Are na en deden vervolgens nog eens uit de doe ken waarom Blind was ontslagen. De direc tieleden weigerden daarna op de foto te gaan met de Zeeuwse fans. „Ze wilden niet dat ahe ogen weer op hen gericht zouden door Jeroen Dellebeke TERNEUZEN - Op de eerste van de twee avondsessies van het ZK zwemmen in Terneuzen heeft Judith Stap een goede in druk achter gelaten. Ze versloeg op de 400 meter wisselslag titelfavoriete Stephanie Rom- bout. De Middelburgse deed dit met een verbetering van het Zeeuws jaargangrecord, dat al sinds het ZK in 1993 op naam stond van Maartje van Keulen. Rombout bleek later met onderkoelings- verschijnselen te kampen en werd naar het ziekenhuis ge bracht. Op de 800 meter waren de kan sen voor Carmen de Ridder en die greep deze met beide han den. Ze greep de Zeeuwse titel, eveneens goed voor een Zeeuws jaargangrecord. Bij de mannen waren Niek de Ridder en Kevin ITondsmerk de mannen met de lange adem. De Ridder won de 200 meter vlin derslag met een straatlengte gens dat op het veld ook maar een stap terug moet doen. „Dat Mieras: „Ik durf me niet meer doen..." Voor de H-side zal het mag nooit gebeuren, daar heb- op straat te vertonen als we vol- onverteerbaar zijn als Hoek na ben we een veel te goed elftal gend jaar tegen Terneuzense vijftien jaar in de hoofdklasse voor", vindt Bas de Steur. Jan Boys moeten spelen." .zijn", aldus Tommy van Avermaete. Daarna hadden de supporters nog een ontmoeting met Danny Blind. „We wilden de actie op een goede manier af sluiten", zegt Van Avermaete. „We wilden het bestuur duidelijk maken wat de stem van de supporters is geweest. Het ontslag wordt natuurlijk niet teruggedraaid, maar ik hoop dat ze er nog eens over nadenken wat deze beslissing allemaal teweeg heeft gebracht." foto Emiel van Lint voorsprong. Kevin Hondsmerk moest Martin de Milliano voor zich dulden in de strijd om het zilver. Op de zwemmijl was het juist de zwemmer van De Schel-' de die de race volledig domineer de. De koude wind had weinig vat op de 18-jarige, want met een tijd/van 17.54,81 is hij de derde Zeeuw, na Ronnie Babijn en Eelco van Gemert, die de 1500 meter in een 50 meterbad on der de 18 minuten weet af te leg gen. NOORD GOUWE - Het vrouwendistrictsteam is in Noord- gouwe regionaal kampioen biljarten geworden. Henny van Hese, Wendy de Punder, Ageeth de Kok, Ellen Rie'. mens en Diana Geers zorgden voor dit succes. De ploeg bleef ongeslagen, waardoor 23 juni de nationale titel in Nieuwegein mag worden verdedigd. Dan is er ook teamcaptain Sylvia Eckel bij. Die ontbrak nu omdat zij in het C2 team van Kwadendamme moest aantreden. Haat ploeg kwam in Hof van Eede één winstpartij tekort voor de titel. Die ging naar De Kwast uit Sint Willebrord.De Brabanders verzamelden 4 wedstrijdpunten en 12 punten. Kwadendamme kwam tot 4 en 10, evenals Happy End uit Tilburg dat op percentage werd afgetroefd. Invaller Avon tuur uit Goes werd puntloos laatste. In de C3-klasse won TOG uit Kortgene één van haar drie wedstrijden en werd vierde in haar poule. Hier ging het NK-ticket naar de Kaai uit Roosendaal. De Brabanders bleven ong In de C4-klasse ging de titel naar De Componist uit Til', burg Kwadendamme werd met één punt vierde en laatste. dei Onder de Toren uit Kattendijke werd in 't Tapperijkein fWj Hoeven derde in de C5-klasse. De winst ging naar uit Bergen op Zoom. MIDDELBURG - Hemelvaartsdag viel in 2005 op 5 mei, waardoor er relatief weinig teams deelnamen aan het He- melvaartsdagtoernooi van korfbalvereniging Swift, derdag zullen de velden op het Middelburgse sportpark de Voorborch weer beter gevuld zijn. In totaal hebben twintig clubs zich ingeschreven voor jaarlijkse evenement en zij leveren in totaal 131 teams, Vorig jaar waren er zo'n 100 ploegen actief. Uit Zeelaiid doen dit jaar mee: All Ready (Zierikzee), Atlas (Ritthem), BKC (Breskens), Fortis (Oost-Souburg), Luctor (Terneu zen), Ondo (Middelburg), Stormvogels (Westkapelle), To go (Goes), TOP (Arnemuiden), Volharding (Yerseke) het organiserende Swift. Daarnaast is er nog de 'dub' Heimwee, bestaand uit oud-leden van de Middelburgse vereniging. Zij brengen drie achttallen op de been. In de hoofdpoule komen Swift 1, Ondo 1, Fortis 1 enSa- gitta 1 (Ridderkerk) uit. Het toernooi begint om 9.30 uur en loopt rond 16.00 uur af. met de harde kern van de H-side mee met Hoek. „Wij zullen voor foto Wim Kooyman AXEL - De toerclub Axel, die is aangesloten bij de NTFU, houdt zaterdag de traditionele Diekentoer. De tocht gaat over veertig, zeventig of honderdtwintig ki lometer en is uitgepijld. De deelnemers kunnen de tocht ook als sterrit rijden. Het vertrek is tussen half achten twaalf uur. Inschrijven kan bij café Cambrinus op Markt in Axel. ster. De led§n van de nationale selectie strijden op het Pinkster- toernooi tegen de valide atleten, wat ze het liefst doen. In Hulst komt ook een rolstoelat leet in actie. Pieter Gruijters is in het bezit van het wereldre cord speerweerpen in zijn klasse met 37.79 meter. De atleet uit Lisse greep goud tijdens de Para lympics in Athene. eKerk tetanic ïalinós Grie prong lihene. turend; :jo Pal Én Ac iet con ?aanl I bet he saar ir ulostul m zijn •erken te hij s •diuisj iirend ijkhedc jvon amen i prol ousici i tun ins Saai' 'e Hl voo ledtke uideel andi o HULST - Zeeuws topscorer Jari Vyaene blijft voetballen :oor et bij HW'24. De aanvaller die 24 keer scoorde voor zijn x gr ploeg die kampioen werd van de vierde klasse van hel zondagvoetbal, overwoog naar zaterdag-hoofdklasser SSV'65 te verkassen. Vyaene zag van de overstap af omdat hij verwacht dat het voetballen in Goes moeilijk te combineren is met zijn stu die in Tilburg. har is •doen oorbei aidov iaat ei :en in, aden.' foor d: rnhec Landelijke competitie, mannen. Tweede klasse. Boskreek-Zoeter- meer 4-2. Enkelspel: B. van de San- de-S. Oudmaijer 4-6 6-3 6-3, R. van Re- mortel-V. Hoogduijn 6-4 7-6, M. Flik- weert-P. Loggers 6-4 6-4, F. Versluys-N. Bouman 6-1 6-1. Dubbelspel: M. Flikweert/ R. van Remortel-V. Hoog duijn/ P. Loggers 2-6 6-2 4-6, B. van de Sande/F. Versluys-S. Oudmeijer/M. de Vink 1-6 1-6. Philten-Delftse Tennisbond 2-4. Enkel spel: D. Blackman-H. Bakker 4-6 7-6 7-6, D. Blackman-P. van den Bos 6-1 7-5, P. Felius-J. Braun 6-7 3-6, R. van Gas- sen-M. Vermeer 3-6 0-6. Dubbelspel: D. Blackman/P. Felius-H. Bakker/J. Braun 4-6 1-6, D. Blackman/R. van Gassen-P. van den Bos/M. Vermeer 7-6 0-6 2-6. Oude Eik-Game'78 2-4. Enkelspel: C. Kraall-T. Huis 6-7 6-2 6-4, R. Karre- mans-R. van Remortel 3-6 5-7, M. van Leeuwen-A. Bauwens 4-6 6-2 4-6, M. Karremans-N. de Koster 7-6 6-0. Dubbel spel: C. Kraall/M. van Leeuwen-R. van Remortel/A. Bauwens 4-6 3-6, R. Karremans/M. Karremans-T. Huis/N. de Koster 2-6 7-6 5-7. Derde klasse. Souburg-BeQuick 3-3. Enkelspel: J. Wiggers-R. de Vries 1-6 7-6 6-3, M. de Witte-C. de Jong 2-6 2-6, M. Ketting-J. Berkepeis 1-6 3-6, R. Thielen-R. Thijssen 4-6 6-4 6-1. Dubbel spel: A. Kuijl/R. Thielen-R. de Vries/R. Thijssen 4-6 5-7, J. Wiggers/M. de Wit te-C. de Jong/J. Berkepeis 7-5 3-6 6-2. 't Halve Maantje 2-Barendrecht 2-4. Enkelspel: P. van Driel-L. Stuip 1-6 6-1 4-6, I. Walraven-T. Terwindt 6-2 2-6 6-3, D. Reijnhoudt-D. Korenhoff 4-6 2-6, R. van der Wel-P. Polak 1-6 2-6. Dubbel spel: P. van Driel/I. Walraven-D. Korenhoff/T. Terwindt 6-0 6-1, S. van Buren/D. Reijnhoudt-L. Stuip/P. Polak 7-5 0-6 2-6. Vierde klasse. Duiveland-Vierhoevec 2 1-5, Boskreek 2-De Zoom 3 4-2, De Stoof-Halsteren 0-6. Vijfde klasse. Dt Bongerd-Kapelle 3-3, Roosendaal 4*1 Halve Maantje 44-2. Landelijke competitie, vrouwen, Eerste klasse. A. Kouwenberg-M. te gers 7-5 5-7 7-6, B. de Bruine-P, Olhsen 4-6 2-6, L. Verbraak-C. van Logtestijn 1-6 1-6, D- van der Horst-L. Ooms"' 6-1. Dubbelspel: A. Kouwenberg/D.van der Horst-M. Zegers/C. vai 2-6 1-6, B. de Bruine/L. Verbraak-P. Olhsen/L. Ooms 6-3 5-7 7-6. Tweedt klasse. Zierikzee-Ruitersvaarl 2- Landelijke competitie, gemengd 35+, zondag. Eerste klasse. Reboun- ce-Ludo et Emergo 1-4. Landelijke competitie, gemengd, zondag. Derde klasse. DOS-Passing Shot 3-5, Thor de Bataaf 2-MLTC 74, MLTC 2-BLTV 3 1 -7, Tiola-MLTC 3, 't Hal ve Maantje-Lobbelaer 5 3-5. Vijfde klasse. Domburg-De Scheld; 4-4, Souburg-MLTC 5 5-3, Ludo et Emer- go-DOS 2 1-7, Halsteren 2-Hulster Am bacht 2 1-7, Zierikzee-MLTC 4 5-3, Smash Boz 2-DOS 3 8-0. Tider lemen jat. Z rintig Mlhou' ;ma Vo leeds .oog ei indeli ïennei V< sn mi iei'k u Saast s een Snio e terk 1 iramm tan di lisKy d ZK Zwemmen Terneuzen. Mannen ^vei 200 m. vlinderslag all in. 1. N. de Rid- der (BRU) 2.26,54 2. M. de Milliano f (ZVS) 2.35,00 3. K. Hondsmerk (SCH! ïen al 2.39,59 1500 m. vrije slag all in 1J Hondsmerk 17.54,81 2. N. de Ri(,J" 18.46,99 3. R. Dellaert (ZVS) 19.41,2( Vrouwen. 400 m. wisselslag all 1. J. Stap (STV) 5.28,09 2. C. de Rl< (BRU) 5.30,91 3. S. Rombout (ZCKl 5.31,87 800 m. vrije slag all in. 1.C* de Ridder 09.51,81 2. J. van Houwelin gen (SCH) 09.56,91 3. J. Stap 10.01 woensdag Paardensport Atletiek Avondbaancircuit. AönVang 19.00 uur. Eerste wedstrijd voor het Zeeuws avondbaancircuit waaronder het Zeeuws kampioenschap op de korte hordennummers, 1500 meter voor mannen/masters, jongens A/B, vrou- wen/masters/meisjes AB en kogel vrouwen/masters/meisjes A/B. Locatie: sportpark Piet Vonck te Hulst. Tennis- Wedstrijden RSV Axel. Dressuur 12.00 uur: pony's klasse Z, M, L en 8. Paarden. 12.00 uur: klasse Z1. 12.40 uur: klasse M1 en L1. 14.00 uur: B. 15,16 uur: klasse Z2 en M2. 160) uur: klasse L2. Springen pony's. 11.00 uur: klasse/ M, L en B. Paarden. 12.00 uur: 13.00 uur: klasse L. 14.00 uur: 15.00 uur: klasse Z en ZZ. Locatie: hip pisch sporterreïn RSV Axel, aan Sportlaante Axel. Veteranentoernooi Gruttepikkers. Locatie: tennisvereniging Duiveland te Nieuwerkerk. Aanvang: 18.00 uur. Voorronden Zeeuwse jeugdkam pioenschappen. Locatie: tennisvereni ging Zierikzee en tennisvereniging Tio- la te IJzendijke. Aanvang: 13.30 uur. Surfen NK Formula windsurfing. Locatis Grevelingendam. Aanvang: 12.00 uur Veldkorfbal Hemelvaartsdagtoernooi. Organic tie: Swift. Locatie: sportpark De Voor borch in Middelburg. Aanvang: 930 Voetbal Vriendschappelijk. Arnemuiden-Wal- chers elftal tot 23 jaar. Adscheid van Jack de Smit. Aanvang: 19.30 uur. Schouwen-Duivelandse selec- tie-Kloetinge. Locatie: terrein Mevo in Zierikzee, sportpark den Hogen Blok. Aanvang: 19.00 uur. Voetbal Zwemmen Zeeuwse zomerkampioenschappen (lange afstanden). Zwembad Vliegen de Vaart, Terneuzen. Aanvang 19.15 Vriendschappelijk: VV Vosmeer-Oud Feyenoord (16.00 uur). Kampioenschap van Vlissingen.Tfr rein: velden RCS in Oost-Souburg. Aan vang: 13.00 uur. Bon Giorni Cup. Eerste voor A-junioren, Locatie: velden Tholen- se Boys. Deelname van Tholense Boys, Tus Mondorf (Duitsland), vv Kagia, EMK, SDVB, SV Wildert (België), L ham FZ (Engeland), AS'80,Jodan Tus Haren (Duitsland), ADO'20, FCVIoi burg, Kloetinge en Halsteren. donderdag Atletiek Wielrennen" Centrumloop. Aanvang 12.15 uur: 8.4 km, 12.17 uur kidsrun 2.8 km. Inschrij ven: Hotel Smits Wilhelminastaraat 90 te Wemeldinge. 39e Ronde van Wemeldinge. Locatie Dorpsstraat, Wemeldinge amateurs A. 13.17 uur: S/P uur: amateurs A. 14.32 uur Inschrijven: hotel Smits, straat, Wemeldinge. ;tteum rijfel MS, zc Grote fj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48