/zc icP M Vrijwilligers Donderdag 25 mei 2006 woensdag 24 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten®pzc.nl Overleden - Abrace me - (omhels me dan) Overleden onze onvergetelijke AstridLips-Joosse Wilhelmina Heiltje Astrid Middelburg, t Enschede, 9 juni 1956 20 mei 2006 Enschede: Thomas Jochem Rozemarijn Enschede: Max Lips Middelburg: G.Th. Joosse J.A. Joosse-v/d Water Groningen: Saskia, Ebbing Osïnga-Joosse Fieke, Emma en Siebe Eelde: Jacqueline. Pieter Ekhart-Joosse Tetske en Ira Breda: Marco, Marianne Joosse-Volleberg Job en Janne Correspondentieadressen: Reelaan 35,7522 LS Enschede Lijsterbeslaan 25,4334 BM Middelburg De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 26 mei aanstaande in "De Oude Usselerschool" Usselerschoolweg 50 te Enschede om 11.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend in familie kring plaatsvinden. De familie ontmoet u graag weer vanaf 13.50 uur in restaurant Kleinsman. Weerseloséweg 356 te Enschede. Uitsluitend schriftelijke condoleances Op vrijdag 19 mei 2006 is overleden onze neef Leen Ovaa Will Ovaa Gerrit Dingemans Trompstraat 17,4335 HT Middelburg Jan Timmermans Scheveningen 27 juni 1931 Koudekerke 23 mei 2006 Na een bijzonder leven volgt een bijzonder einde Correspondentieadres: Noordstraat 1 4454 AP Borssele Vrijdag 26 mei om 10.00 uur komen wij samen om afscheid te nemen in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. U bent daar welkom. Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar voor het geen zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat op het alleronverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna van de Vreede-Ossewaarde sinds 30 oktober 1995 weduwe van Jacobus van de Vreede in de leeftijd van 80 jaar. Krabbendijke: J.J. van de Vreede L. van de Vreede-Sinke Marjoke en Joop, Niek, Coen Louis Johnny en Mieneke Hansweert: M.F. Goetheer-van de Vreede F.J. Goetheer Jolanda en Martijn, Zoè, Youri Krabbendijke: J.J. van de Vreede W.M. van de Vreede-Waterman Maurice, Andrea, Diana In liefdevolle herinnering: Francien Krabbendijke: A. van de Vreede C.C. van de Vreede-Franje Rosanne, Fiona Krabbendijke: J.M. van de Vreede Waarde: D. de Bat-van de Vreede M. de Bat Annemieke, Sander, Wouter Krabbendijke, 23 mei 2006 Correspondentieadres: Aalbessestraat 42,4413 DE Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 26 mei om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabben dijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dierenartsenpraktijk Hongveld Meesters Korte Noordstraat 61, 4331 CH Middelburg, 0118-637077 www.dedierenkliniek.nl Mededeling: Donderdag en vrijdag 25 en 26 mei met HEMELVAART is de praktijk GESLOTEN Met droefheid geven wij u kennis dat onverwachts door De Heere van ons is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Ossewaarde weduwe van Jacobus van de Vreede Byron Center USA: M. Ruissen-v.d. Vreede Grandville USA: D. v.d. Hart-v.d. Vreede Krabbendijke: J. v.d. Vreede J. v.d. Vreede-v.d. Hart Krabbendijke: A. v.d. Vreede Grand Rapids USA: de Kort-v.d. Vreede C. de Kort Neven en nichten Krabbendijke, 23 mei 2006 Zacht en kalm is overleden onze zwager en oom K.J. Tuinman in de leeftijd van 85 jaar. J.J. Kloet H.J. Kloet-de Blonde M. Heijboer-Kloet M. Heijboer t L. Quist-Kloet M. Quist t C. Zorge-Kloet J. Zorge E. van der Wielen-Kloet M. van der Wielen J. Kloet M. Kloet-van der Have Een vriend met bijzondere capaciteiten ging op 86- jarige leeftijd onverwachts heen Willem Schipper Begonnen als tractormonteur bij Franken en Van Weel, na ruim 30 jaar geëindigd als chef teken afdeling en productie in ons totaal veranderde bedrijf Franken B.V. F.M. Franken J.Th. Franken-Postma Onverwacht is overleden onze lieve buurman Willem Schipper We zullen hem erg missen. Jan en Plo de Koeijer Viggo Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Dina Delst-Gast Sint Philipsland: M. de Oude-Delst N.L. de Oude Zierikzee: J. Delst-van Oeveren Neven en nichten 20 mei 2006 Een sterke vrouw, graag zorgend voor anderen. Een leven gekenmerkt door de afwisseling van een lach en een traan. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en overgroot moeder Tilly Proost-Weemaes Mathilda Maria weduwe van Wim Proost Clinge, f Goes, 14 december 1918 22 mei 2006 Wemeldinge: Peter t en Nel Rens Saskia Corine Heeswijk-Dinther: Emma en Ko Hilde en Joris, Ellen en Tessa Han 's-Gravenhage: Rita en Lou t Femke Casper Rutger "Ter Valcke". Goes Correspondentieadres: Familie E. Minnaar-Proost Brouwersstraat 19,5473 HB Heeswijk-Dinther Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 Goes, waar u afscheid van haar kunt nemen vrijdag 26 mei van 11.00 uur tot 11.30 uur. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal om 12.00 uur gehouden worden in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat Goes. Aansluitend vindt om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Mijn genade is u genoeg" 2 Cor. 12:9 Vannacht is rustig, in haar eigen huis, overleden Janna de Feijter-de Pooter sinds 1984 weduwe van Marinus de Feijter geboren te Zaamslag 8 september 1916 overleden te Axel 23 mei 2006 moeder van: Truus Provoost-de Feijter Michiel de Feijter schoonmoeder van: Nellie van der Knaap oma van: Yvo Provoost en Elia ter Wisscha Janna de Feijter Peter de Feijter over-oma van: Hannele Provoost Pol Provoost Corr.adres: Truus Provoost-de Feijter Fahrenheitlaan 570 4532 JV Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 26 mei om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Donderdag 25 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Als... Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, begin dan aan een heel oud lied, dan zing ik mee en aarzel niet. Bedroefd geven wij u kennis dat, rustig en kalm, op de zeer hoge leeftijd van 91 jaar, van ons is heen gegaan onze lieve ma en oma Guillemette Aurelie Slock-van Waterschoot weduwe van Robert Slock Oostburg: Liesbeth en Hannie Marie-Christine en Jef Anne-Marie en Rob Merselo: Truus en Peter Boukje en Jeroen, Brechtje, Joeri Jeske Hoeven: Trees en Dick Wim en Linda Rob en Maïscha Patricia en Garmt Wij zijn het personeel van "de Redoute" en in het bij zonder de medewerkers van "het Pleintje" dankbaar voor hun goede zorgen. 22 mei 2006 Rysenburg 2, Sas van Gent Correspondentieadres: de Blikken 3,4501 AC Oostburg Ma is opgebaard in het rouwcentrum "De Ge- slootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 24 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 26 mei om 10.00 uur in dp parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, gevolgd door de begra fenis op de begraafplaats St. Jans Schorre aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging De vele blijken van medeleven, die wij hebben gekregen tijdens het'ziek zijn en na het overlijden -in het bijzonder die op de dag van de begrafenis- van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Nel Boone-de Wolf hebben ons bijzonder goed gedaan. Nel heeft haar ziekte bewonderenswaardig gedragen. Haar grote liefde, waarmee ze ons altijd omringde, zal steeds in onze herinnering blijven. U allen hartelijk dank. Jan Boone Jeanet en Arjan Maartje, Sandra André en Corine Rudi Middelburg, mei 2006 Plaats uw familie berichten in de PZC Voor uw belangstelling en medeleven die we, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve tante en oudtante Anna Dieleman-Dieleman zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Dieleman Temeuzen, mei 2006 Uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, pleegvader en opa Jan Koning heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Maria Koning-Horstink Kinderen en kleinkinderen Rilland, mei 2006 In Memoriam In Memoriam 25 mei 2003 25 mei 2006 Lieve Gerard en papa Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Veel liefs Christine, Tessa, Laurens Sluiskil, 25 mei 2006 Edelsmeden Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37 4331 CH Middelburg Tel.: 0118-613760 Ontwerpen Reparatie In- en Verkoop Taxaties Open: do. vr. zat. 9.00- 12.30 14.00 - 17.00 De Nederlandse Hyperventilatie Stichting zoekt op verschillende plaatsen in het land (regionale contactpersonen, telefonische contactpersonen en gespreksgroepbegeleiders) Bel of schrijf voor informatie met het landelijk bureau van de stichting, tel. 020- 66 2 88 76, Postbus 74386', 1070 BJ Amsterdam www.hyperventilatie.org e-mail nhs.hyperventilatie@wxs.nl Nederlandse ':A Hyperventilatie Stichting aal h Steun de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Word donatenf OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN eelt .He .je Ziekenhuis Walcheren j 5. He zijn de poliklinieken, administratieve afdelingen, röntgenafdelin- gen van Ziekenhuis Walcheren in Vlissingen en Medisch Centrum Middelburg en de Oosterscheldeziekenhuizen te Goes en Zierikzee gesloten. Er wordt gewerkt volgens zondagsdienst De poliklinieken van de laboratoria zijn die dagen ook gesloten. Daarnaast is het kantoor van de Trombosedienst op 25 mei gesloten, er zijn geen spreekuren en de Trombosedienst prikt op deze dag niet aan huis. Vrijdag 26 mei 2006 vanaf 13.00 uur is Medisch Centrum Middelburg gesloten Vanaf maandag 29 mei 2006 is de röntgenafdeling in Medisch Centrum Middelburg weer geopend. iSI m scer'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44