geopend PZC brunc Genieten van een lange, spannende zomer TOPTIIItll.l.lill 2: 7 weken Jam bc DONDERDAG - VRIJDAG - ZATERDAG exclusief voor onze abonnees DONDERDAG 25 MEI hemelvaartsdag van 11.00-17.00 uur Afspraakatspraak V 5 jaar keiharde garantie g&eenfëacg" n^iPDpï KORTINGS BON www. topfhnlIencoHech'e. tl Top Thrillers Collectie titels: INCLUSIEF Koelkast I I Het hoogglans wit van de keuken Uno geeft deze keuken een ruimtelijk effect. Modern of neutraal, design of jonge smaak... en met de matglazen bovenkasten, design schouwkap en de roestvrijstalen handgrepen past de keuken bij elke stijl. Formaat 255 x 280 cm. Elke maat is mogelijk. Ook bij aankoop van een andere keuken ontvangt u een Tuincentrum-waardebon zonder evenwicht valt de wereld stil Gaskookplaat Combimognefro- Afzuigkap 90 cm Vaatwasser AAA-klasse Montage Sjaan Huissoon Voorzitter Vereniging Gemeenschap Wolphaartsdijk Woonplaats: Wolphaartsdijk. "Als er een ramp of crisis plaatsvindt of dreigt te gebeuren komen de verschillende hulpverleningsdiensten in actie om de inwoners hulp te verlenen. Om hierop adequaat te kunnen reageren wordt er veelvuldig geoefend. Van deze oefeningen wordt door de media meestal schriftelijk verslag gedaan. Met interesse lees ik deze verslagen, maar het valt mij telkens weer op, en dit verontrust mij ook, dat een goede communicatie tussen de hulpverlenings diensten onderling en met andere betrokken instanties een zorgenkindje blijft. Mijn inziens en zeker bij calamiteiten waar elke seconde telt, is een goede communicatie van levensbelang. Mijn vraag is: Wat wordt er gedaan om de communicatie tussen hulpverleningsdiensten onderling en met andere betrokken instanties te verbeteren?" ►Vakkundige medewerkers Openingstijden: dï-wo-vr 10.00 -17.30 do 10.00 - 21.00 za 10.00-17.00 Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Met educatie, onderzoek, lobby en, als dat niet helpt, met actie. Steun ons en word nu donateur. Maak uw gift over op giro 44 of ga naar www.greenpeace.nl Patricia Cornwell Fataal weekend 13 mei 20 mei 27 mei 3 juni 10 juni 17 juni 24 juni Patricia Cornwell (1956, Miami, Florida) begon haar schrijversloopbaan als journaliste bij een krant. Na enige jaren werkzaam te zijn geweest als misdaadverslaggeef ster, vindt ze een baan bij de pathologisch-anatomische dienst van Virginia. Gecombineerd met de ervaring die zij opdoet bij de vrijwillige politie, levert dat alles tezamen de stevige fundering voor haar thrillerserie rond de vrouwelijke patholoog-anatoom dr. Kay Scarpetta. In Fataal weekend waart er e seriemoordenaar rond in Richmor Virginia. Hij vermoordt vrouwelijke slachtoffers op gruw lijke wijze in hun eigen slaapkair en steeds tijdens het weekend. onderzoek verloopt stroef doorc de slachtoffers niets met elk; gemeen lijken te hebben. Patholot anatoom Kay Scarpetta opent jacht op de moordenaar en gaat z! gaandeweg meer en mt identificeren met de slachtoffe Ondertussen staat haar reputatiei het spel als er op mysterieuze wijl vanuit haar kantoor informatie lil naar de pers. Scarpetta zoé verbeten door en krijgt daarbij hi van haar nichtje Lucy, een tienjan! computer-wizkid. U kunt de boeken ook bestellen en thuis laten bezorgen. Kijk op: het alfabet van Zeeland Stephen King Patricia Cornwel! John Le Carré Daniel Hecht Thomas Harris Robert Ludlum Scott Turow Tweed ui ster Fataal weekend Spion aan de muur Geestdrift De schreeuw van het lam De Scarletti erfenis De Aanklager De boekenredactie van o.a. de PZC selecteerde voor u 7 internationale thrillers. Literaire critici en lezers zijn het over deze boeken eens: "dit zijn meesters van de spanning, dit is genieten op topniveau". Kortom een Top Thrillers collectie die niet mag ontbreken in uw boekenkast. Daarom is er exclusief voor abonnees een éénmalige korting van €3,- per titel (normale prijs €8,95). Knip de voordeelbon uit op de voorpagina van uw krant (3x per week afgedrukt) en lever 'm in bij één van de deelnemende winkels. Vanaf 13 mei iedere zaterdag een nieuwe TopThriller in de verkoop. Wees er snel bij want deze titel is slechts een aantal weken verkrijgbaar. Zolang de voorraad strekt bij: $P altijd actueel! ...en alle deelnemende boekhandels Focus op Veiligheid! is een publiekscampagne van de Zeeuwse gemeenten. D.J. van der Zaag Burgemeester van Goes. "Er wordt steeds geoefend en bij deze oefeningen, zowel mono- als multi- disiplinair staat steeds de communicatie centraal. Juist omdat uit ervaring blijkt, zoals je ook zelf aan geeft, dat dit een cruciale factor is. Ook bereiden de hulp verleningsdiensten samen procedures voor waardoor ze dezelfde taal spreken en beter op elkaar ingespeeld raken. Overigens blijkt dat ook in vele 'normale' processen communicatie van essentieel belang is en het ook daar vaak (nog) niet goed loopt. Daarom besteden we in Zeeland volop aandacht aan de communicatie door bijvoorbeeld de oprichting van een deskundigenpool communicatie waardoor collega's van andere gemeenten ingezet kunnen worden bij een buurgemeente voor het verlenen van ondersteuning. Ook pakken we verbeterpunten op die voortvloeien uit een oefening of crisis. Zo zijn we na de kerncentrale oefening in mei 2005 aan de slag gegaan met het voorbereiden van scenario's voor de communicatie en zijn we bezig met de oprichting van een re gionaal voorlichtingscentrum van waaruit de communicatie geregeld kan worden. Communicatie heeft binnen de rampenbestrijdingspro- cessen dus de volle aandacht en zal dat ook blijven houden. Kijk voor meer informatie op www.goes.nl onder de rubriek Wonen/Veiligheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26