Unieke verkoping van een loods vol HISTORISCHE BOUWMATERIALEN, antiek en rariteiten* in MIDDELBURG, VOLTAWEG 7, Industrieterrein Arnestein I (achter Vitrite) Verkoop bij opbod Vrijdag 26 mei (overmorgen) start verkoop: klokslag 13.00 uur (tot 17.00 uur) Maar liefst 400 kavels met soms belachelijke lage startbedragen Alles moet weg! Kijkdagen: vanavond 18-21 uur, morgen (Hemelvaartsdag) 10-14 uur, overmogen 10-12.30 uur. Verkoop bij opbod start vrijdag 26 mei om 13.00 uur Als 'opwarmertje' Hemelvaartsdag (morgen), klokslag 15.00 uur. WÈË& Buitenkans: voor particulier, handelaar en aannemer. Omdat er voor 85% van de kavels geen minimum staat zijn super koopjes mogelijk. Natuurlijk afhankelijk van het aantal bie ders. Gezellig: Wij gaan er vrijdag middag een gezellig middag van maken. U hoeft uw aankopen niet gelijk mee te nemen. Wel verzoeken wij u binnen 48 uur te betalen (pin aanwezig). En afhalen s.v.p. binnen 2 weken (in overleg). Gratis: overzichtslijst van de aangeboden kavels Historische bouwmaterialen krijgt u op de kijkdagen. Of kijk op http://www.sildo.net/historischebouwmaterialen. Aanbod: is overweldigend veelzijdig, ca. 5000 plavuizen, dakpannen, ca. 80 deuren, ca. 30 stuks sanitair, veel klein antiek, heel veel hardsteen zoals bloembakken, vazen, trog gen, ca. 15 antieke spiegels, bijzonder: ca. 15 vliegende Hollanders, twee grote trappen, 2x3 kerkramen, prachtige jugendstil cafévloer 35 m2, enz. enz. Rariteiten: unieke dingen als een grote aardappelpofmachi- ne, 'n houten roeiboot, grote toverlantaarn met plaatjes, ca. 100 historische kostuums, 'n originele knopenkast of 'n gekke koekjestoonbank, etc. etc. etc. Kom, zie, verwonder en koopt! Na 14 jaar verzamelen stopt Jan Mosmans met zijn bij zondere collectie Historische bouwmaterialen en aanverwanten. Oplettende kopers kunnen hun slag slaan op deze 2 verkopingen. In de loods staan ca. 900 kavels. Als deze 2 verkopin gen succesvol zijn komen er in juni of juli: nog 1/2 ver koopdagen. Op de laatste zaterdag van juli (29 juli) wordt alle inventaris bij opbod verkocht. O.a. veel palletstellingen, 3 complete verdiepingsvloeren, 2 bestel auto's, 'n grote partytent, etc. etc. Eenmalig: hoewel er misschien nog een tweede verkoping komt, wordt dit een bijzonder gebeur tenis. Want een loods van 700 m2 vol, die leegverkocht moet worden is uitzonderlijk! Schriftelijk: heeft u geen tijd om vrijdagmiddag te komen dan kunt u ook schriftelijk bieden tijdens de kijkdagen. Tot ziens in Middelburg. Bezichtigen: 12.00-15.00 uur. Verkoping: klokslag 15.00 uur (duurt 1 uur). Gelijk afrekenen (pin aanwezig). Binnen 14 dagen ophalen. Aangeboden: 3 antieke spiegels, 4 hardstenen/zandstenen troggen, 2 grenspalen van hardsteen, 3 pallets Zeeuwse mop pen, 8 prachtige deuren, lief terracotta tuinbeeld, geëtst glas, pallets met kerkdallen, poortvazen, hardstenen bloembakken, 2 doorleefde beesten uit 'n draaimolen, 2 Egyptische hemel bedden, etc. etc. En de meeste pallets worden voor 'n belachelijke lage prijs ingezet. Attentie: toegang kerk 2,50 Dit mag u niet missen. Oude bouwmaterialen in de prachtige Grote Kerk te Veere. Perfecte combinatie. En de kids kunnen onderwijl de toren beklimmen. Vliegende Hollander JSÊ Wifrfri'nfflfr i'iï q m. l| j -TV1 VvTvjyv/:.;; Sluitsteen d.d. 1818 die bi v.pzc.n lilired; bus 31 iws-VI. >ns( Trog jugendstil - café vloer 30 stuks sanitair Aardappelbakje 2x 3 kerkramen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22