0 De volgende stap is een implanteerbare kunstnier P PZC www.handjehelpen.nl Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! [Reumafonds xc te dinsdag 23 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze collega Leen Ovaa Wij zijn dankbaar voor zijn inzet voor ons bedrijf en wensen zijn familie en naaste betrokkenen veel sterk te toe met het dragen van dit verlies, managers en medewerk(st)ers Interlanden B.V. regio Eindhoven - Kapelle Eindhoven, 22 mei 2006 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze collega Leen Ovaa Altijd bezig, vol inzet, en collegialiteit en altijd behulpzaam Wij zullen hem missen. We wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Collega's J. van Dooren B.V. Transport afd. Kapelle, Edwin Colijn, Chris van Duuren. Willem den Hollander, Max Lillipaly, Joop de Looff, Albert en Henri van Maanen en Peter Moll Psalm 91:1,2 Tot ons kwam het droeve bericht dat de vader van ons klasgenootje Lianne is overleden. Wij wensen haar en haar familie sterkte en Gods na bijheid toe om dit grote verlies te verwerken. Klas 2c en mentor, Calvijn College Middelburg Plaats uw familie berichten in de PZC Op 16 mei jl. is plotseling overleden John Cijvat in leven componist en arrangeur Vlissingen 15 januari 1951 t Arnhem 16 mei 2006 De crematie heeft in kleine kring plaatsgevonden. Uit aller naam: Mevr. S.W. Cijvat-Kleinepier Spoorstraat 2 4388 BR Oost-Souburg Bedroefd geven wij u kennis dat. na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weg genomen, onze geliefde zwager en oom Leendert Ovaa echtgenoot van Marina Hendrika Schrijver De Heere sterke en vertrooste Ina en haar (klein) kinderen met de verdere familie en heilige deze roep stem aan ons aller hart. Goes M.C. Verschuure-Schrijver A.P. Verschuure Goes A.J. van Westen-Schrijver M. van Westen Kruiningen C. Schrijver J.M. Schrijver-Snoep Goes J.A. Schrijver C.N. Schrijver Versluys Meliskerke L.C. Blok-Schrijver J. Blok 's Gravenpolder J.L. Schipper-Schrijver W. Schipper 's Gravenpolder M.J. Moens-Schrijver J. Moens 's Gravenpolder J.A. Schrijver H. Schrijver-de Korne 's Gravenpolder L.M. Schrijver C. Schrijver-Dekker 's Heer Arendskerke A.P. Schrijver A.M. Schrijver-Woutersen 's Gravenpolder P.J. Schrijver A. Schrijver-Weststrate Neven en nichten Ritthem, 19 mei 2006 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze neef Leen Ovaa Wij wensen Ina en de kinderen sterkte om dit verlies te dragen J.C. Ovaa t J. Ovaa-Schuiling Leo, Hanny en kinderen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze collega Leen Ovaa Op 1 april 1994 is Leen in dienst getreden van destijds PZC Holding BV in de functie expeditie medewerker chauffeur. Wij hebben hem gekend als een rustige en bescheiden man voor wie hard werken gewoon bij het leven van elke dag hoorde. Wij zullen ons Leen herinneren als een plichtsgetrouwe collega, die wij erg graag in ons midden hebben gehad. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en Medewerkers BN/DeStem I PZC B.V. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde en zeer betrokken oud-collega, de heer Frits Simonse Frits heeft zich 42 jaren verdienstelijk gemaakt op de afdeling AOW/Anw bij de Raad van Arbeid Sociale Verzekeringsbank. Nog geen jaar geleden, op 1 oktober 2005, heeft hij om gezondheidsredenen onze dienst verlaten. Wij wensen de familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van de Sociale Verzekeringsbank, Vestiging Breda Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager Huib Houtekamer Rust zacht. Schoonzusters Zwagers Neven en nichten Leonardus Franciscus Koens - Leo- 22 januari 1935 19 mei 2006 Zo dapper heb je gestreden, zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht lieve Leo. We zullen je erg missen. Lea en Dick Dick en Nathalie Dylan Tom en Delfia Mary en Rob Michel Stefan Broer en zussen Neven en nichten Correspondentie-adres: Mevr. M.M.Rennings Wielrenstraat 1 3078 ZN Rotterdam Tel.: 06-41549567 Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het rouwcentrum, Palmentuin 73 te Rotterdam, dinsdag'23 mei van 19.00 tot 19.30 uur en woensdag 24 mei van 12.45 tot 13.15 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden in de aula van de begraafplaats Charlois, Charloisse Lage- dijk 680 te Rotterdam, woensdag 24 mei om 14.00 uur, waarna er tevens gelegenheid is tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis dat onze geliefde jongste broer, zwager en oom Jakob de Vos echtgenoot van Wilhehnina Adriana Korstanje na een ernstige slopende ziekte is overleden. Meliskerke: N. de Vos t 's-Heer Arendskerke: J. de Vos W. de Vos-Kleinepier t Middelburg: L. Stadhouders-de Vos C. Stadhouders t 's-Gravenpolder: C. Slaakweg-de Vos M.A. Slaakweg Spijkenisse: P. de Vos J. de Vos-Lemson Neven en nichten Middelburg, 21 mei 2006 Dankbaar voor alle mooie herinneringen is overleden onze vriend Jaap de Vos We wensen de familie alle sterkte namens de ambach- tengroep 't Guldenambacht "Als leven lijden wordt, is sterven een bevrijding" Zacht en kalm is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa Arie Jacobus de Vos weduwnaar van Lena Johanna van der Voorde Wissenkerke, Goes, 9 september 1922 21 mei 2006 Wilhelminadorp: Jannie Hoebeke-de Vos Gerard Hoebeke Ho Kyung en Julie Ho Nam en Azadeh Bo Ra en Leon Middelburg: Jan de Vos Marti de Vos-Don Mare Mirjam Wij bedanken het personeel van Verpleeghuis Ter Valckevoor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Correspondentieadres: Kerktoren 12 4336 KW Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag, 24 mei om 17.00 uur in de aula van het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze oud- medewerker en -collega Tom Heijnsdijk is overleden. Zijn betrokkenheid bij onze vereni ging en zijn collegiale instelling zullen in onze her innering blijven. Wij wensen de familie en nabestaanden alle kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerk(st)ers RWS partner in wonen Goes Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een uniek mens is heengegaan. We zijn bedroefd, maar zij zal altijd bij ons blijven Door de onuitwisbare indruk die zij achterlaat. Overal en altijd verspreidde zij warmte en liefde. Vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve ma Maatje Verburg-van der Weel Weduwe van M.P. Verburg 25-10-1920 17-05-2006 Opgewekt en zorgzaam, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer Oosterhout: Tony Delmotte-Verburg Arie Delmotte De Ruyterstraat 16 4335 GL Middelburg Overeenkomstig haar wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Willem Schipper weduwnaar van P. Roose in de leeftijd van 86 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, 21 mei 2006 Correspondentieadres: Marleen Schipper Krommenieërweg 269 1521 HH Wormerveer De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 26 mei om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontx'angen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een gelukkig, lang en welbesteed leven is over leden onze lieve moeder en oma Dina Deïst-Gast weduwe van Daniël Deïst Brouwershaven, f Zonnemaire, 4 september 1918 20 mei 2006 Opgegroeid te Brouwershaven, lerares te Nijverdal, echtgenote, moeder en grootmoeder te Zonnemaire. Zonnemaire: N.A. Deïst H.J. Deïst M.C. Delst-Quartel Marlies en Ruben Dineke Heieen Jan 20 mei 2006 Korteweg 4 4316 PH Zonnemaire De crematieplechtigheid zal in kleine kring plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 24 mei in het Dorpshuis te Zonnemaire van 16.00 tot 17.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Gezichten hadden geen naam meer en dagen zeiden je niets. Er was alleen nog stil verdriet "Ik weet het niet" Na een moeilijke tijd, waarin haar lichaam en geest haar steeds meer in de steek lieten, is rustig in geslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, groot moeder, overgrootmoeder en schoonzus Catharina de Jonge-de Putter echtgenote van Francois Pieter de Jonge in de leeftijd van 88 jaar. Zaamslag: F.P. de Jonge Zaamslag: Ineke en Joop de Jonge-de Jonge Frank en Marga - Lorenzo, Nikita Johnny en Wendie - Giovanni, Yarno Zaamslag: Mien en Bram Dieleman-de Jonge 21 mei 2006 Molenstraat 3, kamer 222 4543 CN Zaamslag De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 26 mei om 14.00 uur in "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Molenhof". Woensdag 24 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof". Onze dank gaal uit naar het personeel en vrijwilligers van De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn broer, onze zwager, oom en oud oom Karei Hendrik Kemeling 20 januari 1911 t 17 mei 2006 Mede namens de familie: M.J. Oreel-Kemeling Correspondentieadres: Middelburgsestraat 60 4388 NW Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Plaats uw familie berichten in de PZC De praktijken van de huis artsen Aarnoutse, Binnen- kamp, Wolbers, Harten en Harten-Heilig zijn gesloten op 26 mei. Voor spoedgevallen heeft dienst dokter Wolbers, Korte Achterweg, 's Heer Arendskerke, tel. 0113- 561202. Heden is rustig ingeslapen onze geliefde moeder en oma Jannetje Pieternella de Visser-Gideonse Sinds 1971 weduwe van Jan de Visser In de leeftijd van 105 jaar. Middelburg: C.J. de Visser H. de Visser-van Rossum Ritthem: M.E. Janse-de Visser J. Janse in herinnering Oost-Souburg: E. de Klerck-de Visser D.J. de Klerck Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, Zorgcentrum "de Zoute Viever", 22 mei 2006 Correspondentieadres: Van Kleffenslaan 114 4334 AL Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 26 mei om 13.00 uur in "de Ark", gelegen achter het kerkgebouw de Open Haven van de Pro testantse Gemeente, Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gele genheid elkaar te ontmoeten in "de Ark". Met dank aan het personeel van "de Zoute Viever" voor de liefdevolle verzorging. Met verslagenheid, maar ook met een gevoel van dankbaarheid voor het vele dat hij gepresteerd heeft, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dirk Ochtman De familie Ochtman heeft in een ver verleden de Ambachtsschool in Goes mede opgericht. Dirk Ochtman heeft vele jaren op betrokken wijze zijn kennis en deskundigheid ingezet. Dirk Ochtman was voorzitter van het Ochtman- fonds, dat de jaarlijkse prijzen voor leerlingen uit de beroepsgerichte opleiding uitreikte, voor bijzondere prestaties die zij verricht hadden. Met hem verliezen wij een sterk sociaal bewogen en markante persoonlijkheid. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verlies. Namens Pontes scholengroep, C. van Dalen, voorzitter centrale directie Uit Liefde repnse A Clockwork Orange 'Razend slim opgebouwde van d'Electrique rgpnse komedie' - de Volkskrant. oe hit van het Over het IJ 'Raak ge rotten' - NRC Festival van 2oo5 nu in het v-as Elite, Kees theater! HulstEgbett-Jan V/eeber en m Ko llen Olga ZuiderhceK vjr, Frank ,;A]ek), Merijn de Jong en de Houtappe.s ,:o. kees Hulst j multipunkband The Ex 101a Malaalani iv.,-,.-.-, De Redenaar- Obsessie en waitaj ilicn! intrigerende en a»!» solovoorstelling. fldeH 'Eersteklas redéoaB1 acteur' - AD Vegen-y,;; PffgfS 01 Mammalie tests—T g me hoofdrol Louis o 0 Kt Hummelinck Stuurman Theaterbureau T 020 6164004 v.v.v,n;. inn, pAmn»in„wrt0ran9e Samsftspsr.Wl«Me BoiianOm.DefMenur.t-., ifj Word Buddy van Robert (40) die moet leren dealen mei de diagnose MS. Voor een goed gesprek, soms een luisterend oor. Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl HOREN, ZIEN EN HELPEN De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Sterk in beweging Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl ceder inde ad v it,m ilhet voc Dat ïGc icek -pos" H lUwd. •urt d ar. :«ree •dien Di ckem reral de ve jkin ilang Dialyse is een briljante uitvinding van een briljante Nederlander. Professor Kolft. Zijn apparaat redt nierpatiënten het leven. De volgende stap is een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting gaat ervoor. NIERSTICHTING CEEFTTOEKOMST. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl GIRO 88OOO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34