Belg sprint sneller dan een reus Ik PZC De Rechter keert terug op oude nest Wind verhindert Horses by the Sea Van Campenhout overweegt om bij SSV te vertrekken iL 1 Jack de Smit krijgt afscheids wedstrij d ït sp Twee kanshebbers over na slagveld in eerste etappe Juniorendriedaagse Luctor viert 65-jarig bestaan l\ Motorcrosser uit coma uitslagen Wielerronde van Yerseke sterk bezet vmsmmÊMHmm, m agenda zaterdag 20 mei 2006 door Frits Bakker PHILIPPINE - Voor twee blon de tieners was hij de held van de avond. Ze liepen giechelend rond de fiets van Sven Vandous- selaere, die net in de sprint de eerste etappe van de Junioren driedaagse van Axel had gewon nen. De Belg was net een fractie sneller dan een blonde Deense reus, die een grote toekomst als wielrenner wordt voorspeld. Het slagveld dat de twee 17-jari- ge vluchters op de eerste dag rond Philippine hadden aange richt, was enorm. Voor de eind overwinning van de koers, die over drie dagen wordt betwist, is waarschijnlijk de hele verza melde concurrentie al uitgescha keld. De twee koplopers in.de etappe over 110 kilometer, met straffe windstoten op het par koers, reden zo'n hoog tempo dat de rest al op kansloze achter stand werd gereden. De eerste belagers volgen al op bijna twee minuten. Nummer drie, de Deen Niki Ostergard, finishte op 1.44. De Belgische sprinter Vandous- selaere had in de finale van de etappe veel geluk. Hij bleef al leen over toen de 1.94 lange Deense krachtpatser Morten Reckweg op tien kilometer van het eind een lekke voorband TERNEUZEN - De korfbalvere niging Luctor uit Terneuzen be stond 10 mei 65 jaar. Dat wordt groots gevierd op zaterdag 10 juni met leden en oud-leden. Alle jeugdleden kunnen zich in de ochtenduren uitleven tijdens een spelcircuit of op het spring kussen. Daarna nemen ze het op tegen hun ouders tijdens een vriendschappelijk toernooi. Ook seniorleden en oud-leden trek ken dan weer de korfbalschoe nen aan voor een paar wedstrij den. Na deze sportieve inspan ningen kan iedereen herinnerin gen ophalen tijdens een buffet. kreeg. Het gevecht van man te gen man in de laatste kilometers was adembenemend. De wisse ling van voorwiel kostte de Deen een kleine halve minuut, maar in een prachtige achtervol ging reed hij het gat in vier kilo meter dicht. Voordat de twee de sprint aan gingen, gaven ze elkaar de hand. „We waren allebei blij dat we zo lang voorop waren ge bleven", zei de Belg uit de buurt van Oostkamp na de finish. Hij versloeg de Deen met minimaal verschil. „Ik liet hem op kop ver trekken, maar had niet gedacht dat hij nog zo dicht zou komen op de streep." Morten Reckweg, die vlakbij Kopenhagen is opge groeid, een studie aan het gym nasium volgt en als grootste ta lent van Denemarken wordt ge zien, kon er niet om treuren. Zijn kans komt vandaag wel, in de korte tijdrit in Zuiddorpe. Met zijn vloeiende stijl is hij meer specialist in het rijden te gen de klok dan zijn Belgische ri vaal. Zijn ploegmaat Nicolai Nielsen voorspelde het al: „Morten is een fantastische tijdrijder." Sven Vandousselaere moet het meer hebben van de zondagrit door de Vlaamse Ardennen. „Ik kan ook wel een beetje tijdrij den, maar normaal gesproken verlies ik van die Deen. En ik moet hopen dat ik zondag beter ben in het klimmen. Die korte hellingen, op de Muur en de Be rendries, zijn mijn terrein." De openingsrit in de Junioren driedaagse kreeg door de felle windstoten een tumultueuze start. Voordat het peloton de vrije teugel kreeg, na een aan loop van enkele kilometers, sloe gen al twintig renners tegen de grond. De Waal Maxime Baïolet bleek er het ergst aan toe te zijn. Hij werd afgevoerd met een ont wrichte schouder en vermoede lijk een jukbeenbreuk. De Vlissinger Ferdinand Boo gaard, die in het peloton ver scholen zat, vertelde later: „Het ging gelijk al zo hard dat heel veel renners op de kant kwamen te zitten. Daardoor heb ik zelf ook de slag gemist. Ik reed later in de koers goed mee, maar de koplopers hebben we niet terug gezien." Na de eerste, massale val werd de koers stilgelegd. De jury laste een korte stop in en liet de 198 renners opnieuw ver trekken. Vanaf dat moment werd het tempo voorin omhoog gejaagd, vooral door de Deense renners en de ploeg van Vorse- laer, met de Nederlandse kans hebbers Raymond Kreder en Maurice Vrij moed. Het peloton brak al in de eerste van vijf ronden in vele stukken. De koers werd in de eerste helft gedomineerd door een kopgroep van 27 man, die langzaam ver brokkelde. Morten Reckweg leidde de dans meestal op de lan ge kasseistrook en was halverwe ge ook de eerste vluchter. Met de wind schuin op kop begon hij aan een solo. De Belgische sprin ter Vandousselaere, die twee we ken geleden in Toscane nog twee etappes won, zag het ge vaar snel in. Zijn achtervolging had succes. „Ik dacht eerst dat we met die harde wind nooit tot het eind op kop zouden blijven", bekende hij. De Deen, die dit jaar ook al zes zeges op zijn naam heeft, bleek evenwel zo'n sterke bond genoot, dat de voorsprong op de achtervolgers maar bleef op lopen. Onbegonnen werk Vier renners kwamen samen in de jacht op de twee leiders: Boy van Poppel, Maurice Vrijmoed, Jonas Söndergaard en Pim Ligt- hart. Het achtervolgingswerk jiuen.m i-nzee' Kindkra bleek voor hen echter onbegon nen werk. Het gevecht om de ritzege was net zo boeiend als de koers zelf. De jacht van de Deen, na zijn lekke band, was indrukwek kend. „Ik heb eerst alles gege ven om terug te komen", vertel de hij. „En toen ik de Belg had ingehaald, zag ik dat hij er ver moeid uitzag. Ik ben nog gede- marreerd, maar hij bleef in mijn wiel." In de sprint bleek Van dousselaere toch nog over snelle benen te beschikken. De Belg Sven Vandouselaere (links) versloeg de Deen Reckweg in Philippine met klein verschil. foto Wim Kooyman door Bauke Boersma GOES - Hij heeft de deur nog niet definitief gesloten, maar Christol van Campenhout denkt er sterk aan te vertrekken bij SSV'65. Omdat de Goese voet balclub volgens de doelman ge maakte afspraken niet nakomt. „Toen Ruud Pennings nog in beeld was om trainer te worden, moest ik op stel en sprong met de clubleiding praten en laten weten wat ik volgend seizoen ging doen", vertelt Van Campen hout. „Ik heb gezegd dat ik graag wilde blijven, als SSV mij kon helpen met het vinden van werk. Daarbij spraken we 1 mei als deadline af. Maar daar zit ten we nu al ruim overheen en er is nog niets gebeurd." Terwijl een baan voor de Bra bantse ex-prof, die één (mis lukt) gesprek met een potentiële werkgever achter de rug heeft, momenteel het belangrijkste in zijn leven is. „Ik ben 41, moet aan mijn maat schappelijke carrière denken. Ik ben nu parttime postbesteller en daar kan de schoorsteen niet van roken. Ik besef dat ik met mijn curriculum vifae geen di recteursfunctie hoef te verwach ten, maar er moet toch iets moge lijk zijn. Ik sta echt overal voor open." Voorafgaand aan afgelopen sei zoen werd er volgens Van Cam penhout ook al de afspraak ge maakt dat SSV zou helpen bij het vinden van werk, maar dat werd nooit waargemaakt. „En ik heb er geen zin in dat het nu weer zo gaat", zegt Van Campen hout. „Ik bedoel, ik heb mijn waarde afgelopen seizoen toch wel bewezen dacht ik zo. Ik heb een belangrijk aandeel gehad in het kampioenschap en de promo tie naar de hoofdklasse. Daar mag ook wel wat tegenover staan." „Maar ik heb het gevoel dat ik aan het lijntje word gehouden. Of ze misschien denken dat ik toch wel blijf? Nou, dan hebben ze de laatste weken niet goed naar me geluisterd. Want ik ben ss nu J8ej volgens mij toch heel êrgdicj (aan< lijk geweest." Van Campenhout heeft sinds^ ge tijd contact met Zab dag-tweedeklasser SV Cape) dat nog kans maakt op promo naar de eerste klasse. De cl uit het Brabantse Sprang-Ca^ le wil hem graag inlijven. Van Campenhout: „Daar hebi ook gevraagd of ze werkJ me kunnen vinden. Als dathj is het wat mij betreft eensi ze optie naar die club te Want nogmaals, ik v< graag, maar een baan mij op dit moment simpel^ het belangrijkst. Ik sta voor elke club die mij d kan helpen." Lukt het SSV niet en komt ook geen andere club die Ya Campenhout aan de s" helpen, dan ovenyeegt bander zelfs om te stoppa 'ODG „Erg jammer, want ik zou gray nog een seizoen doorgaan. aan de andere kant, als h ver komt dat ik stop, dan neg ik natuurlijk wel afscheid a een hoogtepunt: met een ks> pioenschap en promotie naarj Dat bl |en u" fcorKe king v tichgi Juin r tn vc ran ht GOES - De 15-jarige motorcns u Èotei Kocent ser Frank de Bruin uit Delft, vorige zaterdag zwaar ten fen 85 kwam op het Sloehavencirca in Vlissingen, is ontwaakt i V een coma. laar st De jeugdige crosser kwam kol K Eui na de start van de 85cc tenvai Sommige rijders konden he kakel niet meer ontwijken. Met here- l b5 letsel werd hij met een traur.- helicopter overgevlogen as fkom het Erasmus Medisch Centra 101 in Rotterdam. Daar werd hij it Voorst coma gehouden. De afgelopen week werd hi: langzaam maar zeker uit zij: diepe slaap gehaald. Via testen worden momenteel zij: reacties gepeild. De eerste te- ten zijn bemoedigend. De lep tinkel eerste tolksr 'j»dei door Karei Pleunis BRESKENS - De naar Breskens vertrekkende Hoofdplaat-speler Erik de Rechter is wel in voor een geintje. „Natuurlijk mag Hoofdplaat niet degraderen", liet hij zich pas nog ontvallen. „Ik wil volgend seizoen bij Bres kens uiteraard wel twee gemak kelijke middagen." Daar moes ten ze het in Hoofdplaat maar even mee doen. Een lach. Maar de spottende spits schuwt ook kritiek niet. Dat Hoofdplaat enkele weken geleden, na het verlies bij Hulsterloo, ver oordeeld werd tot het spelen van een cruciale duel tegen streekgenoot IJzendijke, heeft de ploeg vooral aan zichzelf te danken, vindt De Rechter. „Ik heb veel respect voor Mare Wae- beke, de trainer. Hoe hij zich op stelde, hoe hij zich staande hield en positief bleef terwijl op de meeste trainingen meestal niet meer dan tussen de zes en negen spelers verschenen. Knap hoor. Hoe kun je als trainer naar een wedstrijd toewerken als je selectie ejke keer incom pleet is?" Na de dreun tegen HVV'24 - „Was het nou 0-7 of 0-8?"- kwam de klad erin. „Terwijl we een meer dan behoorlijke eerste competitiehelft hadden ge speeld. Daarna heeft een gebrek aan trainingsarbeid ons ge bracht waar we nu staan. Op ba sis van de kwaliteiten die we be zitten, had dit nooit mogen ge beuren." De Rechter spaart zijn ploeg maats bepaald niet. „Vorig sei zoen zijn we gepromoveerd naar de vierde klasse. Je weet dat je het jaar erna vol aan de bak moet om te overleven. Als je wat wilt bereiken, zal je moeten wer ken op trainingen." Gevoel Het is niet de reden van zijn te rugkeer naar Breskens. „Dat heeft puur met gevoeL te maken. Ik ben er twee jaar geleden ver trokken omdat trainer Rinus Zeegers in mij een voorstopper zag. Dat is niet mijn positie. Ik heb nog een jaartje in het twee de gespeeld en ben toen naar Hoofdplaat vertrokken om me opnieuw te bewijzen als spits. Dat is aardig gelukt." Breskens verdween echter geen moment uit zijn hoofd. „Klopt, maar ik wilde na één seizoen niet weg bij Hoofdplaat. Ik voel de me moreel verplicht om na het behalen van de titel min stens één seizoen te blijven. Ik had het ook goed naar mijn zin. Nog steeds trouwens. Pijnlijk Wat maanden geleden, toen Hoofdplaat in Breskens vriend schappelijk speelde, werd het De Rechter echter pijnlijk duide lijk dat zich in het lichaam een enorm drang ontwikkelde om te rug te keren in de moeder schoot. „Bij het verlaten van het veld liep ik, zonder nadenken, naar de kleedkamer van Breskens. Toen werd me duidelijk dat mijn hart bij Breskens ligt. Ik heb het bestuur van Hoofdplaat op de hoogte gebracht van mijn plannen terug te keren. Ik heb dat bewust toen gedaan omdat ik niet wilde dat mijn vertrek gekoppeld zou worden aan een eventuele degradatie van Hoofdplaat. Op dat moment was daar trouwens nog geen sprake van." En degraderen is volgens De Rechter, met achttien treffers tweede op de Zeeuws-Vlaamse topscorerslij st achter Jari Vya- ne (HW'24), geen optie. Surplus „Hoofdplaat is het aan zijn stand verplicht morgen te win nen. Ik denk dat we een klein surplus hebben ten opzichte van IJzendijke. Niet dat het gemak kelijk wordt, maar het balletje zou uiteindelijk in ons voordeel moeten rollen." Het duel leeft. Maar De Rechter moet er toch ook de conclusie aan verbinden dat het een beet je triest is dat twee verenigin gen op een steenworp afstand van elkaar moeten spelen voor een plaats in de vierde klasse. „Ik denk dat er op termijn in West-Zeeuws-Vlaanderen één grote fusieclub moet komen. Breskens moet weer een seniore nelftal uit competitie halen, Hoofdplaat houdt er met pijn en moeite twee op de been. Sluis, Groede, Oostburg spelen vijfde klasse. Hoeveel perspectief is er nog voor die clubs? Van gemeen tewege zal uiteindelijk ook wel gestimuleerd worden om samen te smelten. Het is zoals ik het zie. En dan mag die club in Bres kens komen." Gistermiddag werd een groot deel van het terrein van Horses by the Sea ontruimd. foto Lex de Meester door Koen de Vries DOMBURG - Het hippische eve nement Horses by the Sea heeft maar één dag geduurd. Gisteren werden de wedstrijden en de om lijstende activiteiten afgelast vanwege de stormachtige wind. Tegelijkertijd werd besloten om ook het programma van van daag te schrappen. Weerman Jos Broeke voorspelde namelijk storm, buien en onweer. De beslissing werd met pijn in het hart genomen door het hoofd van het organisatiecomité Peter de Kam en zijn medebe stuurders. „Dit doet ontzettend pijn. Honderd vijftig mensen hebben al hun vrije tijd in dit evenement gestoken. Maar we kunnen niet anders. We kunnen de veiligheid van deelnemers en het publiek niet garanderen." Ijzers Gistermorgen werd het begin van de eerste wedstrijd van de tweede dag uitgesteld van 8 uur naar 11.30 uur. De hindernissen voor de springwedstrijden waai den steeds weer om, hoewel ze verzwaard waren met ijzers. In de loop van de ochtend stopte het weliswaar met regenen, maar de wind bleef over het ter rein aan de Prinsenweg gieren. Enkele kleine tenten waaiden weg en men durfde de grote tent niet te openen vanwege het ge vaar dat die dan ook de lucht in zou gaan. Het kostte de organi satie grote moeite om iedereen in kennis te stellen van de afge lasting. Niet alleen de honder den deelnemers aan de spring en dressuurwedstrijden moesten worden ingelicht, maar ook vele mensen die clinics zouden geven door Jan Dagevos ARNEMUIDEN - Jack de Smit neemt woensdag 24 mei af scheid van de hoofdmacht van voetbalvereniging Amemuiden. De spits speelde zestien jaar in het eerste elftal en doet nu een stapje terug. De Smit neemt afscheid tijdens een vriendschappelijk duel met het Walchers elftal tot 23 jaar. De wedstrijd in Arnemuiden be gint om 19.30 uur. De selectie van het Walchers elf tal voor dat duel is: Patrick Sie- reveld (Arnemuiden), Erik de Ruijter (GPC Vlissingen), Maar ten Brasser (De Meeuwen), Mark Minderhoud (De Noor mannen), Wilfred Poleij, Dave van Geersdaele, Jaap Esser (allen Oostkapelle), Alfaro Pen- tury, Rudley St. Jago, Aschraf Elhrouz (allen RCS), Bernado Wattel (Serooskerke), Sebastian Schipper, Merijn Dek (beiden VCK), Etienne Mallie (Walche ren), Alper Koe (Zeelandia Mid delburg) en David Schrier (Zee land Sport). Coaches: Karl Vergouwen en Ruud Pennings. New York. NBA. Play-offs, halve fi nale (best-of-seven). Los Angeles Clip pers- Phoenix Suns 118-106. Stand: 3-3. Meynooth. Ierse Open, Europese Tour. Stand na uitspelen 1e ronde: 1. Edfors (Zwe) 69 slagen (-3), 2. Cévaër (Fra), Garrido (Spa), Anders Hansen (Den), Pyman (Eng) 70, 5. o.a. Lafeber (Ned) 71,12. Derksen (Ned) 72. Aken. CHIO. Springen. Landenwed- strijd, twee manches. Super Lea gue: 1. Duitsland (Ludger Beerbaum/L'Espoir 0-4, Ahlmann/ Cöster 0-0, Michaels- Beerbaum/ Shut- terfly 0-0, Ehning/ Gitania niet ge- start-niet gestart) 4 strafpunten, 2. Vere nigde Staten 8, 3. Groot-Brittannie 11, 8. en laatste Nederland (Leopold van Asten/VDL Groep Fleche Rouge 8-4, Stenfert/BMC Octavia 5-8, Zoer/Okidoki 0-4, Gerco Schröder/Eurocommerce Berlin 8-8) 29. 1,50 m: 1Alves (Bra) Topic van 't Voor hof 0-68,97, 2. Ludger Beerbaum (Dui) Gladdys 0-71,91, 3. Madden (VSt) Desil- vio 0-72,09, 4. Leopold van Asten (Ned) VDL Groep Think Twice 0-73,40. Mennen. Vierspan, dressuur: 1. Char- don (Ned) 74,1, 2. Johnson (VSt) 72,1, 3. Freund (Dui) 71,5,18. De Ronde 63,5, 23. Timmerman 65,79. Landenwed- strijd: 1. Verenigde Staten 90,75, 4. Ne derland 99,84. Lucky Day 4014, d.d. 19.05.2006: 11-13-17-18-24-26-29-35-40-43-46-48-50 -54-56-60-62-67-73-74. en de vijfhonderd deelnemers aan de mkb-middag die in de hoofdtent zou worden gehou den. De daarbijbehorende uitrei king van de toeristische innova tieprijs moest ook worden uitge steld. Strop De afgelasting zorgt voor een grote financiële strop. De orga- natie heeft hoge kosten gemaakt die niet meer terugverdiend kun nen worden. De Kam denkt aan een bedrag van minimaal 10.000 euro. Het voortbestaan van Hor ses by the Sea komt echter niet in gevaar. De organisatie hoopte gistermorgen op begrip van de vele sponsors die het evenement steunen. Dat begrip kwam er na een belronde. „We hebben veel positieve reacties gekregen van de sponsors", aldus De Kam. „Negentig procent vond het een goede beslissing." Bovendien is er een appeltje voor de dorst. „De stichting Con cours Oranjezon die dit organi seert bestaat al een jaar of 25. We hebben daardoor een buffer kunnen opbouwen. Maar als dit twee keer per drie jaar gebeurt, hebben we een groot probleem." Hamburg. Mannen. Kwartfinale: Ste- panek (Tsj/15) - Mirni (WRu) 7-6 (5) 6-1, Acasuso (Arg) - Verdasco (Spa) 6-1 6-7 (6) 6-3, Ancic (Kro/12) - Davidenko (Rus/4) 5-7 7-6 (4) 6-3. Rome. Vrouwen. Kwartfinale: Safina (Rus/16) - Dementjeva (Rus/5) 6-1 6-1, Koeznetsova (Rus/7) - Oprandi (Ita) 6-4 5-7 7-6 (4), Venus Williams (VSt/9) - Jankovic (SMo) 6-7 6-4 6-1, YERSEKE - De wielerronde van Yerseke die vandaag gehou den wordt, kent een sterke bezet ting. Tot de 53 renners die vooraf heb ben ingeschreven voor het crite rium, behoren onder meer de sterke veteranen John Leijs, Wilfried Bastiaanse, Twan den Braber, Wally Buurstede en Ruud Zijlmans. Zeeuwse kans hebbers zijn onder meer Wilco Jonker, Dirk van Dam, Pieter Is rael en Mare Blok. De eliterenners die samen met de beloften en amateurs A een koers rijden over tachtig kilome ter, worden om 15.30 uur wegge schoten. De nieuwelingen rijden veertig kilometer en vertrekken om 14.15 uur. Vanaf 13.00 uur zijn er dikkebandenwedstrij- den. Hingis (Zwi) - Pennetta (lta/15)6-36-1. Rabat. Vrouwen. Kwartfinales: Shaugnessy (VSt) - Czink (Hon) 6-164 Bondarenko (Oek/5) - Sromova(Tsj)6! 7-6, Yan (Chn/9) - Loit (Fra/3) 1-6 7-6. Philippine. Eerste etappe Juniore- driedaagse. 1. Sven Vandoussetet Koninklijke Balen BC 2:34:32.2. My- ten Reckweg, Denemarken, z.t., 3. Mi Ostergaard, Team GLS Junior op 1:ft 4. Pim Ligthart, Pim Hoorn/Sinne« Bouw WT z.t., 5. 15 Konrad Czajkovii NatSel Polen z.t. 6. Boy van Poppel,f' Sel Zuidwest z.t., 7 Jonathan Bellis.l Sel Groot Brittanië z.t., 8. Maurice V-i moed, DCM-GB Vorselaer z.t., 9. ftaï Olesen, Team GLS Junior 2:36:28 IS 10. Jetse Bol, JHoorn/Sinnege Ba» WT z.t., 89 Ferdinand Boogaard, Diste Zuidwest op 8.50. Ronde van Italië. Twaalfde etappe Livorno - Sestri Levante: 1. Horreet (Spa) 171 kilometer in 3.55.53,2. EngiS (Ned) 0.05, 3. Sella (Ita), 4. Mori (Ital.i Baliani (Ita), 6. Belli (Ita), 7. KraussIK 1.03, 8. Ongarato (Ita), 9. LudewiglDi. 10. Beltran (Spa), 27. José Enrique tierrez (Spa) 7.03,33. Basso (Ita),37.Cr- nego (Ita), 39. Simoni (Ita), 49. Savo's- li (Ita), 56. Di Luca (Ita), 70. Ullrich(fc 96. Clement 13.40, 98. Eltink, 122.!= Kort 14.57, 137. De Maar 17.14 Alge meen klassement: 1. Basso 44.315 2. José Enrique Gutierrez 2.48,3. delli 3.26, 4. Sella 4.21, 5. Belli 5,31,6 Danielson (VSt) 5.38, 7. Beltran 6.36,6 Pellizotti (Ita) 6.37, 9. Pena (Col) 6.5J. 10. Cunego, 11. Simoni 7.13,12. Di Luce 7.33, 39. Ullrich 18.46, 49. Engels 245 57. Eltink 27.20, 99. Clement 55.03,l£ De Maar 1.10.18,152. De Kort 1.20.33. Olympia's Tour. Zesde etappe, Gs- dringen - Gerwen: 1. Veelers |ffe 181 kilometer in 4.30.15, 2. Rasmuss? (Den), 3. Popov (Rus), 4. Jorgenss (Den), 5. Flens (Ned), 6. Bos (Ned).AJ- gemeen klassement: 1 22.48.20, 2. Flens 0.09, 3. Ras 0.12, 4. Bos 0.15, 5. Maaskant (Nel 0.17, 6. Popov 0.18. Ronde van Catalonië. Vijfde etap pe, Llivia-Manlleu: 1. Garcia Que®.' (Spa) 161 kilometer in 3.52.44 royo (Spa), 3. Jimenez (Spa), 4. Cans (Spa), 5. Astarloza (Spa) 0.21, 6. Fern: (Spa), 12. Van Heeswijk 0.55, 24. Tr kink, 43. Mentsjov (Rus), 48. Erik De* ker, 62. Boogerd 1.31, 63. Posthuis 106. Den Bakker 6.07, 112. Giling 6.21 155. Veneberg 16.12. Algemeen klassement: 1. Cast (Spa) 18.26.31, 2. Canada 1.16,3. tero (Col) 1.18, 4. Moreau (Fra) 1.24. BRUS landsi bank! lande plant; ket\£ .Ned' renh ;h loon krant dag feijt roor ookz iersr iema voor zaterdag Biljarten Regiofinale teams. Driebanden 81. (Biljart Centrum Yip Plaza, Goes).'"" vang: 10.00 uur. Regiofinale teams. Libre C2: (Hof® Eede, Eede) Aanvang: 10.00 uur. Grevelingencup. Finale, (cafetaria Ni; fen d'Eule, Oosterland). Aanvang: Wielrennen Ronde van Yerseke. Start en finish Marijkelaan. 13.00 uur: dikke bandenra ce; 14.15 uur: nieuwelingen 40 P 15.30 uur: elite/beloften en amateurs'1 80 km. zondag Biljarten Regiofinale teams. Vrouwen. Locat'-'- HCR v.d. Weijde, Noordgouwe- Aar- vang: 10.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 86