Banen X/ O DRONKERS jSJobfTrackml 1. Verzorgenden niveau 3 (IG) ledereen kan diabetes krijgen 0 Q 2. Bejaardenhelpenden MEDEWERKERS WONEN Diabetes Fonds Geef aan diabetes en geef om jezelf Giro 5 766 Timmerlieden Kijk ook op 20 MEI 2006 - W35 Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstfoom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. Oedeskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, mar u ook woont' Zie ook mw.zorgstroom.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie Zorg met respect, waar a ook: woont Zorg stroom heeft voorde locatie Sweif-Rust té Middelburg met ingang van nader te bepalen data Vacatures voor: Contractomvang in overleg te bepalen. Vacaturenummer 6.210 Voor de verpleeg afdeling in Nieuw-Sandenburgh te Veere bestaan er vacatures voor Ook voor deze vacature zijn het aantal contracturen in overleg te bepalen. Vacaturenummer 6.210 Functieomschrijving functie 1 De functie omvat de volgende werkzaamheden: - Coördineren van de zorg van bewoners van het verzorgingshuis, zoals dit vastgelegd is in een zorgplan; - Verrichten van verzorgende handelingen; - Informeren van de bij de zorgverlening betrokken disciplines, collega's en de leidinggevende over de (algehele) voortgang van de werkzaamheden. Voor deze functie ben je in het bezit van het diploma Verzorgende niveau 3/IG. Daarnaast beschik je over goede sociale vaardigheden, goede uitdrukkings vaardigheid, het vermogen een positieve bijdrage te leveren aan het afdelingsteam en ben je flexibel inzetbaar. Functieomschrijving functie 2 In de functie van bejaardenhelpende ondersteun en assisteer je de bewoners bij de dagelijkse lichamelijke en uiterlijke verzorging. Daarnaast assisteer je bij de maaltijd-en drankvoorzieningen voor de cliënten en verricht je licht huis houdelijke werkzaamheden. Voor deze functie ben je in het bezit van het diploma f Verzorgende niveau 2 en beschik je over relevante werkervaring. Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen, voor verzorgenden schaal 35, maximaal 1.988,94 bruto/fulltime. Voor helpenden schaal 25, maximaal 1839,66 bruto/fulltime (per periode van 4 weken). Informatie is te verkrijgen bij Francien de Later, teamleider Swerf-Rust, tel (0118) 6303018 ofbij jolanda de Rijke, teamleiderNieuw-Sandenburgh, (0118) 577003. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot31 mei 2006 richten aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 7 juni a.s. je wordt verzocht een duidelijke wordt niet op prijs gesteld. voorkeurslocatie in je sollicitatiebrief aan te geven. In Zuid-Holland, Zeeland en W- biedt Zuidwester aan mensen met een verstandelijke een netwerk van wizieningen. De individuele vraag vside cliënt vormt hierbij het u:gangspunt. Uitvraagt om professionele medewerkers die voortdurend meedenken en mee veranderen. Werken binnen Zuidwester betekent met een doel. Maar ook de elijkheid om jezelf, bijvoorbeeld I middel van interne opleidingen, er te ontwikkelen. Daarnaast t Zuidwester een eigentijds aanvullende "svoorwaarden. jsollicitatie kun je binnen n sturen naar ter, v. de sector P&O, us 16, 0 AA Middelharnis. sfoon 0187 898888, toestel salaris en overige arbeids kaarden zijp conform de CAO ;andicaptenzorg "Organisatie voor zorg en dienstverlening Zuidwester beheert voorzieningen in Bfielle, Goes, Hellevoetsluis, Middelharnis, Oud Beijerland, Oude Tonge, Spijkenisse en W-Brabant Binnen de regio Zeeland is enige tijd geleden een start gemaakt met enkele woonvormen voor jonge cliënten (tot 25 jaar) met een licht verstandelijke handicap met ernstig uitdagend gedrag en bijkomende psychische problematiek. De woningen zijn gesitueerd in Goes en Middelburg. Voor deze woonvorm zijn wij op zoek naar: (20-32 uur) Wij zoeken enthousiaste medewerkers die: - affiniteit hebben met deze specifieke doelgroep en ervaring hebben in het begeleiden van gedragsproblemen: - een sterke persoonlijkheid hebben, zowel fysiek als mentaal; - doorzettingsvermogen hebben; - zelfstandig, creatief en flexibel zijn; - rust uitstralen - emotioneel afstand kunnen nemen maar daarnaast invoelend zijn; Gevoel voor Humor hebben. - structuur en duidelijkheid kunnen bieden in de begeleiding; - inzicht hebben in psychische en veranderingsprocessen - een positieve, neutrale houding hebben ten aanzien van deze doelgroep; - zich mondeling en schriftelijk goed kunnen uitdrukken; - in het bezit zijn van een relevant diploma (Z-of B- verpleegkundige, SPH, Minimaal MBO-niveau 4 etc.; Informatie wordt graag verstrekt door mevr. Y. Borgijink, leidinggevende wonen. Tel: 0113-273251 of 06-11180940 sterke groei aantal patiënten Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe- tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.lang zaljeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubileum verrassing! U vindt daar info over diabetes en praktische Leef-Langer-Ad viezen Verontrustende feiten Nederland telt minstens 850.000 mensen met diabe- daarvan weten ruim Ct 400.000 niet dat zij diabetes hebben. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. De ver wachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Een sluipmoordenaar Check uw kans op diabetes, ledereen kan diabetes krijgen. Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als nieraandoeningen, slechtziend heid en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes de wereld uit ledereen kan diabetes krijgen. Een gift aan het Diabetes Fonds is daarom ook een in vestering in de gezondheid van uzelf. Helpt u? De groei van het aan tal patiënten moet afnemen. Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Assurantie- en Financieringskantoor Geense B. V. Wij zijn op zoek naar een commercieel talent met oog voor de klant! Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? Solliciteer dan direct naar de functie van: BUITENDIENST ADVISEUR m/v (full time) Wij zoeken een enthousiaste collega die aan de volgende eisen voldoet: minimaal MBO werk- en denknivo in het bezit van het Assurantie B diploma 2 tot 3 avonden per week beschikbaar in staat om in een klein team te werken collegiaal, flexibel en klantvriendelijk Wij bieden: een leuke uitdagende functie in een prettige werksfeer werkzaamheden die o.a. zullen bestaan uit: - het adviseren van nieuwe en bestaande klanten m.b.t. hypotheken, leven- en schadeverzekeringen - een nauwe samenwerking met de binnendienst voor de administratieve verwerking goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een laptop, mobiele telefoon en eventueel een auto van de zaak. Heb je interesse? Dan zien wij jouw schriftelijke reactie met CV graag binnen 10 dagen (bij voorkeur per e-mail) tegemoet. E-mailadres: info@geense.nl Assurantiekantoor Geense B.V. T.a.v. de heerT.J.M.M. Binkhorst Postbus 10 4310 AA Bruinisse Meer informatie kun je opvragen bij Theo Binkhorst of Brenda de Bruine-Don, Telefoonnummer: 0111 - 48 23 10. JLV Beveiligingsdienst Wij zijn op zoek naar beveiligingsmedewerkers. Sleutelwoorden MBO/HBO Niveau Flexibel Dienstverlenend Goede contactuele eigenschappen Goede beheersing Nederlandse taal Continudiensten Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan JLV Beveiligingsdienst Postbus 31 4318 ZG Brouwershaven tel: 0111 - 69 15 86 fax: 0111 -69 18 59 Email: jlv.beveiligingsdienst@planet.nl Knutsel jij op woendag- of zaterdagmiddag met Mark (8) die verstandelijk gehandicapt is, zodat z'n moeder eens met de andere kinderen naar de bios kan? Kijk op www.handjehelpen.nl HOREN. ZIEN EN HELPEN Sinds 1949 is Bouwbedrijf Dronkers BV te Yerseke actief in de regio Zeeland. Het team van ca 20 vakmensen realiseert dagelijks een grote diversiteit aan projecten in, zowel de woningbouw als de utiliteitsbouw. Persoonlijke aandacht, kwaliteit (zowel in organisatie als in vakmanschap) en een prettige werksfeer zijn daarbij de kernbegrippen. Om aan de groeiende vraag van onze opdrachtgevers te kunnen voldoen, is op korte termijn plaats voor één of meerdere De functie omvat in hoofdlijnen het, in teamverband uitvoeren van alle voorkomende timmerwerkzaamheden in zowel de ruwbouw- als de afbouwfase. Wij zijn op zoek naar flexibele en accurate bouwkundigen. Ervaring in deze functie is een pré! Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur of mail dan uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 3 juni a.s. naar onderstaand adres. Voor eventuele aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Gert-Jan Dronkers, bereikbaar via kantoor. Bouwbedrijf Dronkers BV Industrieweg 19, 4401 LA Yerseke Postbus 102, 4400 AC Yerseke info@bouwbedrijfdronkers.nl www.bouwbedrijfdronkers.nl Tel. 0113-57 18 01 Fax 0113 - 57 30 81 BOUWBEDRIJF YERSEKE Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De Bouw maakt het Kinderdagverblijven, buitenschoolse opvang, tussenschoolse opvang, gastouderopvang en peuterspeelzalen k i w d p r n v a n 0 p g DE BEVELANDEN Kinderopvang de Bevelanden is een dynamische onderneming die kinderopvang biedt op Noord- en Zuid-Beveland in de provincie Zeeland. Kenmerken van onze organisatie zijn: groei, ontwikkeling, vernieuwing en kwaliteit. Wij zoeken een Resultaatgerichte Operationeel Directeur (met als standplaats Goes) voor 32 uur per week De functie omvat: het (verder) vormgeven aan de onderneming en haar dienstverlening in het kader van groei, vernieuwing en bestendiging; het leidinggeven aan de regio op pedagogisch, organisatorisch, personeel en financieel terrein; de verantwoording voor de ontwikkeling en uitvoering van het beleid van de organisatie. De operationeel directeur functioneert onder verantwoordelijkheid van de directeur/bestuurder en maakt deel uit van het managementteam. Salarisinschaling tot maximaal €4.166 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor deze functie zoeken wij iemand met: een managementopleiding op HBO of academisch niveau; kennis van en inzicht in bedrijfsvoering, financieel beleid, organisatieontwikkeling en ontwikkeling van strategisch beleid; kennis van en inzicht in maatschappelijk ondernemerschap; analytisch denkvermogen, daadkracht, samenwerkingszin, een inspirerende managementstijl en plan- en organisatievermogen; ervaring met zakelijke dienstverlening. Voor meer informatie kunt u op 23 mei a.s. tussen 13.00 en 14.30 uur contact opnemen met mevrouw E. Brand, directeur/bestuurder, op telefoonnummer (0113)-22 81 39. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 9 juni a.s. Sollicitaties kunt u voor 31 mei a.s. richten aan Kinderopvang de Bevelanden, afdeling Personeelszaken,, Postbus 328, 4460 AS Goes. U kunt uw sollicitatie ook mailen: info@kinderopvangdebevelanden.nl. Meer informatie over onze organisatie vindt u op: www.kinderopvana-de-bevelanden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. NIERSTICHTING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 63